Iragarkia
78. ALDIZKARIA - 2001eko ekainaren 27a
I. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
Agintariak eta Langileak
198/2001 FORU AGINDUA, ekainaren 1ekoa, Hezkuntza eta Kultura kontseilariak emana, Bigarren Hezkuntzako irakasleen, Lanbide Heziketako irakasle teknikoen eta Arte eta Hizkuntzetako irakasleen kidegoetako funtzionarioen lekualdatze lehiaketak behin betikoz ebazten dituena.
Hezkuntza eta Kultura kontseilariak urriaren 6an emandako 368/2000 Foru Aginduaren bidez (2000ko urriaren 30eko Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALa, 131. zk.), Bigarren Hezkuntzako irakasleen, Lanbide Heziketako irakasle teknikoen eta Arte eta Hizkuntzetako irakasleen kidegoetako funtzionarioen lekualdatze lehiaketetarako deialdia egin zen, urriaren 2ko 2112/1998 Errege Dekretua 2000ko urriaren 2ko Ministerio Agindua.
Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariak apirilaren 2an emandako 427/2001 Ebazpenaren bidez, behin-behinekoz ebatzi ziren Hezkuntza eta Kultura kontseilariak urriaren 6an emandako 368/2000 Foru Aginduaren bidez deitutako lekualdatze lehiaketak.
Erreklamazio eta uko egiteen epea amaiturik, bidezkoa da deialdiaren behin-behineko ebazpena behin betiko bihurtzea, Hezkuntza eta Kultura kontseilariak azaroaren 4an emandako 368/2000 Foru Aginduko hogeigarren oinarrian xedaturikoari jarraikiz.
Hori horrela, eta apirilaren 1eko 165/1996 Foru Dekretuak emandako eskurantzez baliaturik,
AGINDU DUT:
1. Bigarren Hezkuntzako irakasleen, Lanbide Heziketako irakasle teknikoen eta Arte eta Hizkuntzetako irakasleen kidegoetako funtzionarioen lekualdatze lehiaketak behin betikoz ebaztea, eta Foru Agindu honen I. eranskinean agertzen diren kidegoetako funtzionarioei destinoa adjudikatzea.
2. Destino zain gelditzen dira Foru Agindu honen II. eranskinean agertzen diren Bigarren Hezkuntzako irakasleak, Lanbide Heziketako irakasle teknikoak eta Arte eta Hizkuntzetako irakasleen kidegoetako irakasleak.
3. Lekualdatze lehiaketa honetan behin betiko destinoa lortu ez duten irakasleek hurrengo lekualdatze lehiaketetan parte hartu beharko dute, behin betiko destinoa lortzen duten arte.
4. Foru Agindu honen bidez adjudikaturiko destinoei ezin zaie uko egin. Jabetza hartzea 2001eko irailaren 1ean eginen da eta aurreko lanpostua abuztuaren azken egunean utziko da.
5. Lehiaketetan parte hartu dutenen eta adjudikatu diren lanpostuen zerrendak Argibide eta Agiri Bulegoan ikusgai jarriko dira.
6. Lekualdatze lehiaketa hauetan parte hartu eta merezimenduen egiaztagiriak aurkeztu dituzten funtzionarioek agiri horiek berreskura ditzakete, bai beraiek zuzenean bai behar bezala baimenduriko pertsona baten bitartez, Hezkuntza Zuzendaritza Nagusiko Argibide eta Agiri Bulegoan (Iruñeko Santo Domingo kalea, z.g.), hurrengo idatz-zatian aipatu epea bukatu eta hilabeteko epean.
7. Foru Agindu honen eta eranskinen kontra interesatuek gora jotzeko errekurtsoa aurkez dezakete Nafarroako Gobernuari zuzendua, Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratu eta hurrengo egunetik hasita hilabeteko epean.
8. Foru Agindu hau eta bere eranskinak Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratzea.
9. Foru Agindu hau igortzea Idazkaritza Teknikora, Giza Baliabideen Zerbitzura, Zerbitzuak Ikuskatzeko eta Ikuskapen Teknikorako Zerbitzura eta Argibide eta Agiri Bulegora, behar diren ondorioak izan ditzan.
Iruñean, bi mila eta bateko ekainaren batean.-Hezkuntza eta Kultura kontseilaria, Jesús María Laguna Peña.
I. ERANSKINA
590 KIDEGOA Bigarren Hezkuntzako irakasleak
N.A.N. DEITURAK ETA IZENA IKASTETXEA/DESTINOA ESPEZIALITATEA
033430745 AGUDO ARRARAS, EVA ALTSASUKO B.H.I. Gaztelania eta Literatura (V)
072439240 AGUIRRE CEBERIO, ANA MARIA LARRAINTZARKO D.B.H.I. Euskara eta Euskal Literatura (Nafarroa) (V)
015375944 AGUIRRE URTEAGA, XABIER ZIZUR NAGUSIKO B.H.I. Filosofia (V)
029138003 ALDUCIN PAGOLA, NIEVES AZKOIENGO B.H.I. Ingelesa
072671174 ALEMAN CARRICA, MARIA DEL CORO TAFALLAKO B.H.I. Euskara eta Euskal Literatura (Nafarroa) (V)
015375514 ALKORTA OSORO, IDOIA ASKATASUNA B.H.I., BURLATA Fisika eta Kimika (V)
011910729 ALONSO CEA, AMAYA LEKAROZ/ELIZONDOKO B.H.I. Ingelesa (V)
072623935 ALVAREZ JIMENEZ, JOSEFINA JOSE LUIS ARRESE I.P., CORELLA Psikologia eta Pedagogia
020178213 ANDRADE LUACES, JOSE LUIS ALTSASUKO B.H.I. Gorputz Hezkuntza (V)
015810634 AOIZ ARMENDARIZ, JESUS MARIA VIRGEN DEL CAMINO B.H.I., IRUÑA Fabrik. Mek. Antolaketa eta Proiektuak
018203169 ARACAMA COBOS, ISABEL NAVARRO VILLOSLADA I.P., ALTSASU Psikologia eta Pedagogia (V)
033419031 ARMENDARIZ TABAR, EDUARDO UHARTEKO B.H.I. Fabrik. Mek. Antolaketa eta Proiektuak
015853377 ARRAIZA ZORZANO, MARIA VICTORIA ZARRAKAZTELUKO D.B.H.I. Psikologia eta Pedagogia
072440379 ARRATIBEL GALARZA, JOSEBA IMANOL LEKAROZ/ELIZONDOKO B.H.I. Euskara eta Euskal Literatura (Nafarroa) (V)
018194834 ARRIBILLAGA SAGASTIBELZA, JOSE J. LEITZAKO IKASTETXE PUBLIKOA Psikologia eta Pedagogia (V)
034082517 ARRIZABALAGA VEGA, MAITANE TOKI ONA B.H.I., BERA Fisika eta Kimika (V)
029147862 ARTAJO CARLOS, MARIA SALOME VICENTE MARIA I.P., CASCANTE Psikologia eta Pedagogia
015849322 ASIAIN YARNOZ, MARIA JESUS ITURRAMA B.H.I., IRUÑA Euskara eta Euskal Literatura (Nafarroa) (V)
015379991 ASTIGARRAGA ARAQUISTAIN, LEIRE TOKI ONA B.H.I., BERA Marrazkigintza (V)
018200046 BACAICOA RIPA, ANA ISABEL AZAGRAKO D.B.H.I. Ingelesa
033425748 BARAIBAR ANSALAS, LAURA LEKAROZ/ELIZONDOKO B.H.I. Frantsesa (V)
037682675 BASARTE LORENTE, LUIS MARIA ZARRAKAZTELUKO D.B.H.I. Gaztelania eta Literatura
073219750 BASURTO LUZURIAGA, MIREN GARBIÑE ALTSASUKO B.H.I. Euskara eta Euskal Literatura (Nafarroa) (V)
034096080 BELTRAN GALLEGO, IÑAKI ZIZUR NAGUSIKO B.H.I. Marrazkigintza (V)
015963621 CALVO MATEOS, ANTONIO BIURDANA B.H.I., IRUÑA Filosofia (V)
022723847 CARO HERRERA, CLOTILDE ITURRAMA B.H.I., IRUÑA Frantsesa (V)
016017467 CATALAN DELGADO, SUSANA SAN ADRIANGO B.H.I. Ingelesa
015849945 CENOZ IRAGUI, MARIA VICTORIA ALTSASUKO B.H.I. Ingelesa (V)
033423765 CERVANTES IBAÑEZ, JORGE LEKAROZ/ELIZONDOKO B.H.I. Gaztelania eta Literatura (V)
029149586 CESTAU JUANTORENA, PEDRO MARIA AMAZABAL B.H.I., LEITZA Teknologia (V)
018204379 CHAVERREN CABRERO, CARLOS MARQUES DE VILLENA B.H.I., MARTZILLA Gorputz Hezkuntza
016009042 CHUECA RUIZ, FRANCISCO JAVIER ZARRAKAZTELUKO D.B.H.I. Teknologia
072673186 CORDOBA ARROSAMENA, AMAYA BIURDANA B.H.I., IRUÑA Musika (V)
016020039 CORNAGO GOMEZ, ANA ISABEL AZAGRAKO D.B.H.I. Teknologia
017154157 CUADAL AGOIZ, ANGEL LA PAZ D.B.H.I., CINTRUENIGO Matematika
029144398 CUARTERO ARTETA, AMALIA MERCEDES MENDABIAKO D.B.H.I. Psikologia eta Pedagogia
072783233 DIAZ VALDERRAMA, ANA MARIA CORTESKO D.B.H.I. Matematika
072572803 DIEZ RODRIGUEZ, ANA ISABEL ZIZUR NAGUSIKO B.H.I. Ingelesa (V)
033423814 DOMEÑO ZARO, AMAIA ALAIZ B.H.I., BARAÑAIN Musika (V)
029156187 DOMEÑO ZARO, MIKEL ALAIZ B.H.I., BARAÑAIN Teknologia (V)
016046807 DUCE ZUBILLAGA, MIREN AGURTZANE MARQUES DE VILLENA B.H.I., MARTZILLA Euskara eta Euskal Literatura (Nafarroa) (V)
016287840 ECENARRO DEL RIO, MARIA CRISTINA DONEZTEBEKO D.B.H.I. Gaztelania eta Literatura (V)
015847906 ECHAGÜE ALCALDE, MARIA ANGELES LARRAINTZARKO D.B.H.I. Psikologia eta Pedagogia (V)
004548895 ECHEGOYEN MAEZTU, FRANCISCO J. PABLO SARASATE B.H.I., LODOSA Geografia eta Historia
015377821 ELCORO GALDOS, MARIA JOSE ALAIZ B.H.I., BARAÑAIN Marrazkigintza (V)
016001848 ELIA GIL, ALFREDO AZKOIENGO B.H.I. Lanerako Prestakuntza eta Orientabidea
015785295 ELIA PEREZ, JESUS MARIA TAFALLAKO B.H.I. Lanerako Prestakuntza eta Orientabidea
072436961 ELOSEGI URTEAGA, AMAIA ZIZUR NAGUSIKO B.H.I. Gorputz Hezkuntza (V)
015836369 ERDOZAIN URDANGARIN, MARIA C.P. SAN BARTOLOME, MARTZILLA Psikologia eta Pedagogia
015828195 ETXEBERRIA BARBARIN, PEDRO MARIA AGOIZKO D.B.H.I. Psikologia eta Pedagogia (V)
015994995 ETXEZARRETA ESPARZA, JOSUNE ETI B.H.I., TUTERA Marrazkigintza
015853924 EZCURRA BARRENA, MARIA MERCEDES NTRA.SRA. DE LA ASUNCION I.P., SANTACARA Psikologia eta Pedagogia
033983694 FACILA CIDONCHA, ISABEL MARIA SAN ADRIANGO B.H.I. Gorputz Hezkuntza
029146133 FAGOAGA IRURTIA, MIREN ITZIAR ITURRAMA B.H.I., IRUÑA Marrazkigintza (V)
034094467 FERNANDEZ ALTUNA, JOSE JAVIER TOKI ONA B.H.I., BERA Geografia eta Historia (V)
016586458 FERNANDEZ SOLO DE ZALDIVAR, ISABEL VIRGEN DEL CAMINO B.H.I., IRUÑA Lanerako Prestakuntza eta Orientabidea
029087434 GALE CASAJUS, ENRIQUE BENJAMIN DE TUDELA B.H.I., TUTERA Gaztelania eta Literatura
015836561 GARAIKOETXEA ARANBURU, M. SAGRARIO DONEZTEBEKO D.B.H.I. Natur Zientziak (V)
030609421 GARCIA GOMEZ, ENRIQUE TIERRA ESTELLA B.H.I., LIZARRA Lanerako Prestakuntza eta Orientabidea
015982581 GARCIA PASCUAL, JAIME LEKAROZ/ELIZONDOKO B.H.I. Gaztelania eta Literatura (V)
016018300 GIL MOLINA, MARIA JOSE VIRGEN DE LA CABEZA I.P., TUTERA Psikologia eta Pedagogia
011919675 GOMEZ ZORRILLA, ROBERTO EUNATE B.H.I., IRUÑA Matematika (V)
033418368 GONZALEZ ARBELOA, JESUS LUIS ETI B.H.I., TUTERA Filosofia
015849502 GORRAIZ AREOPAGITA, FERMIN JAVIER ASKATASUNA B.H.I., BURLATA Filosofia (V)
034090996 GORROTXATEGUI MITXELENA, PEDRO M. LEKAROZ/ELIZONDOKO B.H.I. Musika (V)
015240587 GOYA IPARRAGUIRRE, GABINA TOKI ONA B.H.I., BERA Psikologia eta Pedagogia (V)
034084614 HERAS AIZPURUA, MARIA ARANZAZU TOKI ONA B.H.I., BERA Ingelesa (V)
033449347 HUARTE TOHANE, MIREN BIURDANA B.H.I., IRUÑA Marrazkigintza (V)
072439812 IBAÑEZ MENDICUTE, LEYRE ZIZUR NAGUSIKO B.H.I. Musika (V)
029150505 IBARRA MURILLO, MARTIN JOSE ALTSASUKO B.H.I. Fabrik. Mek. Antolaketa eta Proiektuak
015940324 INSAUSTI ONDA, MARIA PILAR DONEZTEBEKO D.B.H.I. Teknologia (V)
072423656 IRAETA QUINTELA, JUAN RAMON ETI B.H.I., TUTERA Filosofia
015976879 IRAZUSTA ZARRA, AMAIA I.E.S. NAVARRO VILLOSLADA, IRUÑA Euskara eta Euskal Literatura (Nafarroa) (V)
030615908 ITURBE AJURIA, MIREN ZENDARI ALTSASUKO B.H.I. Filosofia (V)
072669200 ITURZAETA BARNO, JOSE JAVIER LEKAROZ/ELIZONDOKO B.H.I. Gorputz Hezkuntza (V)
072672657 ITURZAETA BARNO, MARIA DOLORES LEKAROZ/ELIZONDOKO B.H.I. Matematika (V)
015785290 JIMENEZ ZABALEGUI, BLANCA ESTHER BERRIOZARKO D.B.H.I. Ingelesa (V)
018211906 JURIO VIDARTE, MARIA TERESA EUNATE B.H.I., IRUÑA Latina (V)
018163345 LABARTA SOLANO, CONCEPCION AZKOIENGO B.H.I. Gaztelania eta Literatura
015834531 LABAYEN ESTEBAN, PILAR LARRAINTZARKO D.B.H.I. Gaztelania eta Literatura (V)
025131085 LAHOZ RAMON, M. PILAR CORTESKO D.B.H.I. Gaztelania eta Literatura
015808627 LARRAÑAGA DONEZAR, MARAVILLAS SAN ADRIANGO B.H.I. Gaztelania eta Literatura
030620431 LARZABAL CAMPOS, AINHOA BIURDANA B.H.I., IRUÑA Marrazkigintza (V)
029143556 LATASA ESEVERRI, NIEVES D. ALVARA ALVAREZ I.P., FALTZES Psikologia eta Pedagogia
014590344 LAZARO ARCARAZO, MARIA NIEVES TOKI ONA B.H.I., BERA Frantsesa (V)
015250744 LAZCANOTEGUI ZUMETA, GEMA LEKAROZ/ELIZONDOKO B.H.I. Marrazkigintza (V)
030632187 LEANDRO GARCIA, JOSE RAMON BENJAMIN DE TUDELA B.H.I., TUTERA Marrazkigintza
029089632 LERIN ORTIZ, ANA M. ETI B.H.I., TUTERA Gaztelania eta Literatura
016012586 LETE MINCHINELA, MARIA CARMEN TIERRA ESTELLA B.H.I., LIZARRA Lanerako Prestakuntza eta Orientabidea
018199271 LEZA ROA, MARIA FRANCISCA OTERO DE NAVASCUES I.P., CINTRUENIGO Psikologia eta Pedagogia
015997413 LIZARRETA JACA, MIKEL ALTSASUKO B.H.I. Teknologia (V)
029146646 LOBEIRAS OSCARIZ, ANA ISABEL LEKUNBERRIKO IKASTETXE PUBLIKOA Psikologia eta Pedagogia (V)
029149399 LOITEGUI ZUGASTI, ANA MARIA VIRGEN DEL CAMINO B.H.I., IRUÑA Lanerako Prestakuntza eta Orientabidea
015982260 LOPETEGUI PEÑAGARICANO, GEMA DONEZTEBEKO IKASTETXE PUBLIKOA Psikologia eta Pedagogia (V)
015991434 LOPETEGUI ZALDUA, JOSE IGNACIO ALTSASUKO B.H.I. Teknologia (V)
016004434 LOPEZ BAILO, JESUS M. BENJAMIN DE TUDELA B.H.I., TUTERA Gorputz Hezkuntza
052731952 LOPEZ RODADO, ARTURO JESUS LA PAZ D.B.H.I., CINTRUENIGO Teknologia
018194069 LOPEZ USOZ, MANUEL ALHAMA B.H.I., CORELLA Filosofia
033424974 MAIZA OZCOIDI, M. IDOYA ALHAMA B.H.I., CORELLA Filosofia
018197902 MARTIN SANCHEZ, LUIS VIRGEN DEL CAMINO B.H.I., IRUÑA Fabrik. Mek. Antolaketa eta Proiektuak
015785213 MARTINEZ AGUINAGA, FABIOLA BIURDANA B.H.I., IRUÑA Gaztelania eta Literatura (V)
016016225 MARTINEZ GIL, CLAUDIO MARQUES DE VILLENA B.H.I., MARTZILLA Matematika
072671587 MARTINEZ GUILLEN, ROSA MARIA C.P. MARDONES Y MAGAÑA, MURCHANTE Psikologia eta Pedagogia
029148560 MARTINEZ URMENETA, IÑAKI LEKAROZ/ELIZONDOKO B.H.I. Psikologia eta Pedagogia (V)
072432114 MARTINEZ DE ANTOÑANA DIAZ DE ALDA, I. TOKI ONA B.H.I., BERA Matematika (V)
072646699 MARURI ORRANTIA, JOSE RAMON CORTESKO D.B.H.I. Euskara eta Euskal Literatura (Nafarroa) (V)
029138453 MAZQUIARAN IRIGOYEN, ANA MARIA SAN DONATO I.P., ETXARRI-ARANAZ Psikologia eta Pedagogia (V)
072434745 MELLADO BUENO, MANUEL REYES LEKAROZ/ELIZONDOKO B.H.I. Filosofia (V)
015849310 MENA SARASOLA, JESUS AGUSTIN ALAIZ B.H.I., BARAÑAIN Filosofia (V)
015790348 MENDOZA PEÑA, JOSE LUIS AMAZABAL B.H.I., LEITZA Gaztelania eta Literatura (V)
072659643 MENTA NEMOURS, PATXI BIURDANA B.H.I., IRUÑA Euskara eta Euskal Literatura (Nafarroa) (V)
015963824 MICHEL DE LA ROSA, MARIA PILAR TOKI ONA B.H.I., BERA Ingelesa (V)
029143319 MIGUELENA ADOT, IRENE AZAGRAKO D.B.H.I. Gaztelania eta Literatura
051357978 MORENO LANGARICA, CARLOS ASKATASUNA B.H.I., BURLATA Gorputz Hezkuntza (V)
016281783 MORETA PEREZ, ANA MARIA DONEZTEBEKO D.B.H.I. Ingelesa (V)
044128238 MUÑAGORRI AROCENA, ONINTZA DONEZTEBEKO D.B.H.I. Matematika (V)
072672323 OCHANDORENA MINDEGIA, ANTXONE DONEZTEBEKO D.B.H.I. Euskara eta Euskal Literatura (Nafarroa) (V)
018194098 OLASAGARRE MENDINUETA, J. JOSE PADRE MORET B.H.I., IRUÑA Euskara eta Euskal Literatura (Nafarroa) (V)
072445700 ORBEGOZO ALCORTA, MIREN NEKANE IBAIALDE-BURLATA B.H.I., BURLATA Euskara eta Euskal Literatura (Nafarroa) (V)
015378899 OREGUI ALBERDI, MARGARITA LEKAROZ/ELIZONDOKO B.H.I. Matematika (V)
072440118 ORTEGA MORAL, PEDRO LUIS EUNATE B.H.I., IRUÑA Marrazkigintza (V)
029140782 PALACIOS FERNANDEZ, JOSE ANTONIO DONAPEA B.H.I., IRUÑA Sistema Elektronikoak
030552663 PENADES BILBAO, JOSU ASKATASUNA B.H.I., BURLATA Euskara eta Euskal Literatura (Nafarroa) (V)
029154961 PINTO MENDAZA, JOSE LUIS TIERRA ESTELLA B.H.I., LIZARRA Teknologia
006989225 RAMOS VICENTE, MARIA CLARA SAN ADRIANGO B.H.I. Filosofia
015770920 RECARTE ZABALZA, FERNANDO SAN ADRIANGO B.H.I. Geografia eta Historia
015990850 REDONDO HERNANDEZ, MARIA ESTHER LEKAROZ/ELIZONDOKO B.H.I. Gaztelania eta Literatura (V)
016016731 REINALDOS SANCHEZ, JUAN CARLOS ZARRAKAZTELUKO D.B.H.I. Gaztelania eta Literatura
016540040 REZOLA AMELIVIA, RODOLFO PABLO SARASATE B.H.I., LODOSA Filosofia
015841808 ROLDAN ARRONIZ, MARIA ISIDRA ANGEL MARTINEZ BAIGORRI I.P., LODOSA Psikologia eta Pedagogia
025153168 RUIZ DE TEMIÑO BRAVO, ISABEL RIBAFORADAKO IKASTETXE PUBLIKOA Psikologia eta Pedagogia
018207436 SAINZ GOÑI, ELENA ALTSASUKO B.H.I. Gaztelania eta Literatura (V)
015904045 SEMINARIO ERREA, PEDRO M. ALAIZ B.H.I., BARAÑAIN Ingelesa (V)
033419361 SENOSIAIN GARATEA, VIRGINIA ORONOZKO IKASTETXE PUBLIKOA Psikologia eta Pedagogia (V)
034094884 TELLECHEA TOLOSA, MARIA JOSE EUNATE B.H.I., IRUÑA Filosofia (V)
016002090 TWOSE SANCHEZ, AGUSTIN ETI B.H.I., TUTERA Fabrik. Mek. Antolaketa eta Proiektuak
018199658 URDIROZ PEREZ, JUAN MIGUEL BERRIOZARKO D.B.H.I. Euskara eta Euskal Literatura (Nafarroa) (V)
015850595 URRA MARIÑELARENA, JOSE IGNACIO GARESKO IKASTETXE PUBLIKOA Psikologia eta Pedagogia (V)
015250154 URROZ LLORENTE, MARIA ARANZAZU TOKI ONA B.H.I., BERA Euskara eta Euskal Literatura (Nafarroa) (V)
018202981 YABEN SOLCHAGA, IOSEBA XABIER LEKAROZ/ELIZONDOKO B.H.I. Euskara eta Euskal Literatura (Nafarroa) (V)
030624808 ZABALA ECHEBARRIA, JUAN TOKI ONA B.H.I., BERA Gorputz Hezkuntza (V)
015768677 ZABALETA BUENO, FRANCISCO TAFALLAKO B.H.I. Sistema Elektroniko eta Automatikoak
034104968 ZABALO KORTA, JOSE ANTONIO ALTSASUKO B.H.I. Musika (V)
072668424 ZUBIETA ERQUICIA, TXARO TOKI ONA B.H.I., BERA Fisika eta Kimika (V)
591 KIDEGOA Prestakuntzako Irakasle Teknikoak
N.A.N. DEITURAK ETA IZENA IKASTETXEA/DESTINOA ESPEZIALITATEA
016555234 ANTON DEL CAMPO, MARIA CONCEPCION SANITARIA B.H.I., IRUÑA Diagnostiko Kliniko eta Ortoprotesikoko Proz.
016006092 ARANA MAÑAS, FRANCISCO JAVIER AGROFORESTAL B.H.I., IRUÑA Nekazaritzako Ekoizpenerako Eragiketak
018198448 ARBEA POLITE, JESUS MARIA TIERRA ESTELLA B.H.I., LIZARRA Osasun eta Laguntzako Prozedurak
009279044 ARRANZ NUÑEZ, JULIAN IBAIALDE-BURLATA B.H.I., BURLATA Arlo Prazikorako Laguntza
007875454 BALLESTEROS DEL ARCO, JOSE MARIA SIERRA DE LEYRE B.H.I., IRUNBERRI/ZANGOZA Makinen Mekanizatua eta Mantentzea
073192161 CARREY ESCUER, JESUS ETI B.H.I., TUTERA Arlo Prazikorako Laguntza
016004445 CATALAN MARTINEZ, JOSE FELIX ETI B.H.I., TUTERA Makinen Mekanizatua eta Mantentzea
072128983 CORRALES BLANCO, DAVID ALTSASUKO B.H.I. Makinen Mekanizatua eta Mantentzea
015365329 ERAÑA MAIZTEGUI, CARLOS AGROFORESTAL B.H.I., IRUÑA Nekazaritzako Ekoizpenerako Eragiketak
015843935 FLAMARIQUE CASANOVA, JOAQUIN MARIA TAFALLAKO B.H.I. Makinen Mekanizatua eta Mantentzea
015829459 GARCES EDERRA, ALBERTO BARAÑAINGO B.H.I. Arlo Prazikorako Laguntza
016789271 GONZALEZ GONZALEZ, CECILIO ETI B.H.I., TUTERA Makinen Mekanizatua eta Mantentzea
033423333 INFANTE PEREZ, MIGUEL TAFALLAKO B.H.I. Instalazio Elektronikoak
073543822 LOPEZ GOMEZ, FRANCISCA IBAIALDE-BURLATA B.H.I., BURLATA Patroigintza eta Jantzigintza
015828437 OROZ LEGAL, JOSE LUIS DONAPEA B.H.I., IRUÑA Ibilgailuen Mantentzea
033437144 ORTEGA RODRIGUEZ, JESUS MARIA ALTSASUKO B.H.I. Soldadura
018209277 ORTIZ EGUIZABAL, KOLDO TAFALLAKO B.H.I. Soldadura
016009588 PEREZ PEREZ, MARIA LINA ETI B.H.I., TUTERA Osasun eta Laguntzako Prozedurak
072671580 PERNAUT OJER, CARLOS MARIA AZKOIENGO B.H.I. Makinen Mekanizatua eta Mantentzea
003431738 RADA PEREZ, VICTORINO JAVIER SANITARIA B.H.I., IRUÑA Osasun eta Laguntzako Prozedurak
018201640 SANZ INDURAIN, JAIME VIRGEN DEL CAMINO B.H.I., IRUÑA Instalazio Elektronikoak
002705172 SANZ JIMENO, GUILLERMO JOSE SANITARIA B.H.I., IRUÑA Diagnostiko Kliniko eta Ortoprotesikoko Proz.
592 KIDEGOA Hizkuntza Eskola Ofizialetako Irakasleak
N.A.N. DEITURAK ETA IZENA IKASTETXEA/DESTINOA ESPEZIALITATEA
072671346 AGRAMONTE OCHOA, JESUSA HIZKUNTZA E. OFIZIALA, IRUÑA Alemana
012378377 GONZALEZ FERNANDEZ, MARIA CARMEN HIZKUNTZA E. OFIZIALA, TUTERA Alemana
II. ERANSKINA
N.A.N. DEITURAK ETA IZENA
Enpresen Administrazioa
016014730 APASTEGUI BAILE, CONSUELO
015842941 AZURMENDI CELAYA, JUAN MARIA
018199114 ESEVERRI IRIARTE, MARIA PILAR
015961132 GARCIA JIMENEZ, MARIA JOSEFA
015833660 GOMEZ LOPEZ, MARIA
029145153 URRUTIA DOLOREA, BERTA MARIA
Alemana
005260205 RUIZ KOLB, MARGARITA
Biologia eta Geologia
018195805 CIRIZA ARAMBURU, MARIA IZASKUN
015986689 ESTEBAN TOLOSA, MIREN ITZIAR
015242641 GENUA MARTINEZ, MARIA INES
029151167 MAULEON EZCUTARI, MARIA SILVIA
029153133 ROPERO SANCHEZ, ANTONIO
Sukaldaritza eta Pastelgintza
003443329 CONDE HERRERO, MARIA ANGELES
072781988 MOTILVA BLAZQUEZ, GONZALO
Marrazkigintza
072671199 CARDIEL PELEGRIN, RODOLFO
029152306 ISTURIZ ABADIA, JESUS MARIA
016553774 SIERRA SOTO, JUAN CARLOS
Gorputz Hezkuntza
033428051 BENGOETXEA INTXAUSTI, JON KOLDO
015246435 ECHEPARE GARIN, JAVIER
030630407 MESEGUER FERNANDEZ, IRANTZU
016801983 MONGE HERAS, CRISTINA
029147827 TABERNA CHACARTEGUI, JUAN LORENZO
044134876 URBE IRAZUSTA, AINHOA
Ekipo Elektronikoak
033435086 IJURCO SARALEGUI, UNAI
Estetika
018198220 IPARRAGUIRRE MARTIJA, ANA MARIA
015853303 NAPAL LECUMBERRI, SARA ESTHER
Filosofia
015831789 CASTIELLA RODRIGUEZ, CARLOS
029152658 GONZALEZ SAEZ, MONICA
018205400 LUMBIER ECHEVERRIA, MARIA VICTORIA
044615332 MUTILOA ORIA, MARIA YOLANDA
015783983 PRIETO OSES, VICTOR
016565603 SAENZ BARCO, MARIA TERESA
015848327 VENTURA BASTARRICA, FERNANDO
072692808 ZAFRA MOLINA, DAVID
Fisika eta Kimika
018197784 SAINZ GOÑI, ANA
Lanerako Prestakuntza eta Orientabidea
033439599 BERIAIN TANCO, ALBERTO
Frantsesa
018211197 CASTILLO SANZOL, NATALIA
011926009 GALAN CAMARENA, ROSARIO
015852706 SOLIS SENAR, GREGORIA
Geografia eta Historia
015778753 ANTONA ANTONA, PEDRO
015989779 ETXEBESTE ZUBIZARRETA, IÑAKI
018195256 FLANDES ALDEYTURRIAGA, GLORIA
015842808 GALLEGO GALLEGO, JOSE JAVIER
034100805 GARMENDIA AYESTARAN, AITOR
015793442 HERNANDEZ DETTOMA, MARIA VICTORIA
029144330 LAYANA ILUNDAIN, CESAR
015950969 LOPEZ GOENAGA, FRANCISCO JAVIER
015990009 MENDOZA CORTINES, CESAR
015369581 PLAZAOLA ALCERRECA, MILAGROS
017204378 ROJO PINILLA, FERNANDO
Ingelesa
018200600 ALVAREZ RODRIGUEZ, ANA ISABEL
018197722 ARANA MARTINEZ, MIGUEL ANGEL
015246005 ARANA ORTIZ, BEATRIZ
050422030 COGOLLUDO DIAZ, JUAN JOSE
013142070 DIEZ DIEZ, MARIA TERESA
033438801 GOMEZ ALDA, AMAIA
030612571 LECUE IRUARRIZAGA, MARIA JOSE
011919120 LOPEZ ROMERO, ELENA
000291317 MCGRATH, MICHAEL
025167564 MUÑOZ MALO, CRISTINA
000486273 RUSH, COLM FRANCIS
016010031 SESMA SANCHEZ, ANA
016019330 TRINCADO AYENSA, ANA ISABEL
033441020 UCAR CAMINOS, MARIA ANGELES
034084093 VILLARREAL NAVARRO, MARIA TERESA
Instalazio Teknikoak
018164401 CERDAN AZNAREZ, JUAN PABLO
008800080 GARCIA NAVARRO, JOSE MANUEL
033423717 GORRAIZ AYALA, CESAR
016553775 LOPEZ MARTINEZ, LUIS
029154951 OJER ORZANCO, OSCAR MANUEL
025148387 PELAYO ZUECO, IGNACIO
015790420 PEREZ LECUMBERRI, FRANCISCO JAVIER
Gizarte eta Erkidegoko Eskuhartzea
015764213 ARBEA ARANGUREN, LUIS MARIA
018201861 SAINZ DE MURIETA GARCIA DE GALDEANO, SUSANA
050701191 VERGARA RAMIREZ, JUAN JOSE
Latina
015987544 BOTELLO FERNANDEZ, ANA ISABEL
Gaztelania eta Literatura
016569388 ALVAREZ RIVAS, NATALIA
015339488 ARMENDARIZ PEREZ DE CIRIZA, JUAN ANTONIO
073194771 BALLARIN LLORET, MARIA PILAR
072661700 BELZUNEGUI ARIZMENDI, MARIA
072667433 MACHICOTE ALCAYAGA, ANA MARIA
033424285 MACHINA GARCES, CARLOS
018206229 PATERNAIN MIRANDA, BEATRIZ
Euskara eta Euskal Literatura (Nafarroa)
034104941 BELOQUI ZURUTUZA, IDOIA ROSA
034092225 ERRAZQUIN MANSO, KARIÑE
015986187 GORROCHATEGUI MUGICA, ION MIRENA
044611175 MUNDIÑANO LARRAZA, ION IÑAKI
015236595 PEÑA LIZARAZU, ENCARNACION
034099282 ZULOAGA ARANZABE, ANE MIREN
Ibilgailuen Mantentzea
033418219 ANDOÑO RUIZ DE ESCUDERO, ROBERTO
016561346 LASUNCION BELLO, JOSE ANTONIO
029150559 ORTIZ IRIBARREN, PABLO JESUS
Matematika
018022162 BALLABRIGA ESCUER, JUAN CARLOS
016544487 DE BLAS GUTIERREZ, MARIA DEL PILAR
029148927 ELORZA BARBAJERO, JORGE
072672171 IBAÑEZ SOLA, FRANCISCO JUAN
022735224 PEREZ IRAZABAL, MIREN NEKANE
015848866 SAEZ VILLANUEVA, ANA MARIA
029145975 TIRAPU USTARROZ, SEBASTIAN
Eraikuntzako Proiektuen Bulegoa
078866215 VELAZ SARASIBAR, SAGRARIO
Prozesuko Eragiketak
015992619 ANGULO ALVAREZ, EDUARDO
015996199 MONTERRUBIO ARIZNABARRETA, ESTHER
Nekazaritzako Ekoizpenerako Eragiketak
017719746 BORDONADA FORTUÑO, JOSE ANTONIO
016007975 MUNILLA ARRIAZU, JOSE LUIS
Fabrik. Mek. Antolaketa eta Proiektuak
030651829 BILBAO ERLEAGA, ZIGOR
072437189 JAUREGUI OYARBIDE, JOSE ANTONIO
033431865 SUBIZAR GARRALDA, JOSE ANTONIO
Prozesu Diagnostiko Klinikoak eta Prod. Ortoprotesikoak
018192116 OTAOLA GURPIDE, INMACULADA
Psikologia eta Pedagogia
072629498 GOICOECHEA ELIZALDE, PILAR
016531912 LOPEZ MENDIA, MARIA NIEVES
015833082 REMON CRESPO, MARIA JESUS
Erkidegorako Zerbitzuak
015851963 HERRERA GONZALEZ, ANA ISABEL
015848494 TOUS ROLDAN, MONTSERRAT
Teknologia
018206921 URDACI IRIARTE, RAUL
Iragarkiaren kodea: a0106119
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50