Iragarkia
69. ALDIZKARIA - 2001eko ekainaren 6a
I. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
Xedapen Orokorrak. Foru Aginduak
89/2001 FORU AGINDUA, apirilaren 5ekoa, Ekonomi eta Ogasun kontseilariak emana, "Nafarroa 2000" Eskualdekatzearen osaera eta izendapen berriak ezartzen dituena.
Azken urteotan udal berri batzuk sortu eta zenbait kontzeju desagertu edo aldatu direnez, beharrezkoa da "Nafarroa 2000" Eskualdekatzean batasun geografikoen osaera gaurkotzea. Gaurkotzearen erreferentzi eguna 2000ko abuztuaren 31 da eta, beraz, irailaren 3ko 253/1993 Foru Dekretuan lehenbiziko aldiz onetsiz geroztik ordura arte izandako aldaketak sartu dira.
Horrenbestez, irailaren 3ko 253/1993 Foru Dekretuaren azken xedapenetatik lehenbizikoan ezarritako baimenaz baliatuz,
AGINDU DUT:
1. Nafarroa 2000" Eskualdekatzearen osaera eta izendapen berriak ezartzen dira. Foru Agindu honen eranskinean ageri dira.
2. Eskualdekatze honek ez du zertan eraginik izanik Foru Komunitateko Administrazioaren Departamentuetan edo haien menpeko erakundeetan diren edo egin litezkeen beste eskualdekatze batzuetan.
3. Foru Agindu honek Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratu eta biharamunean hartuko du indarra.
Iruñean, bi mila eta bateko apirilaren bostean.-Ekonomi eta Ogasun kontseilaria, Francisco Javier Iribarren Fentanes.
E R A N S K I N A
Izenak Gazteleraz
ZONA 1.-NOROESTE
SUBZONA 1.-BAZTAN
AREA 1.-BAZTAN
050 Baztan
239 Urdazubi/Urdax
264 Zugarramurdi
SUBZONA 2.-CINCO VILLAS
AREA 2.-CINCO VILLAS
022 Arantza
082 Etxalar
153 Lesaka
250 Bera/Vera de Bidasoa
259 Igantzi
SUBZONA 3.-ALTO BIDASOA
AREA 3.-BERTIZARANA-MALERREKA
054 Bertizarana
591 Facería 91
081 Donamaria
588 Facería 88
087 Elgorriaga
129 Ituren
586 Facería 86
187 Oitz
221 Doneztebe/Santesteban
587 Facería 87
226 Sunbilla
263 Zubieta
AREA 4.-BASABURUA ARTEA
090 Eratsun
102 Ezkurra
137 Labaien
213 Saldias
244 Urrotz
SUBZONA 4.-BARRANCA
AREA 5.-ARAKIL
025 Arakil
027 Arbizu
037 Arruazu
084 Etxarri-Aranatz
091 Ergoien
123 Uharte-Arakil
553 Facería 53
127 Irañeta
138 Lakuntza
904 Irurtzun
AREA 6.-BURUNDA
010 Altsasu/Alsasua
044 Bakaiku
073 Ziordia
130 Iturmendi
189 Olazti/Olazagutia
240 Urdiain
SUBZONA 5.-NORTE DE ARALAR
AREA 7.-BASABURUA BARRENA
024 Arano
031 Areso
117 Goizueta
149 Leitza
AREA 8.-ARAITZ
020 Araitz
692 Sierra de Aralar
055 Betelu
AREA 9.-LARRAUN
144 Larraun
563 Facería 63
908 Lekunberri
SUBZONA 6.-ULTZAMALDEA
AREA 10.-ULTZAMA
017 Anue
140 Lantz
186 Odieta
236 Ultzama
AREA 11.-ATEZ-IMOTZ
040 Atez
546 Facería 46
126 Imotz
AREA 12.-OLAIBAR-EZCABARTE
101 Ezcabarte
562 Facería 62
188 Oláibar
AREA 13.-BASABURUA GOIENA
049 Basaburua
ZONA 2.-PIRINEO
SUBZONA 7.-AOIZ
AREA 14.-AOIZ
019 Aoiz
124 Ibargoiti
132 Izagaondoa
156 Lizoáin
158 Lónguida
172 Monreal
237 Unciti
243 Urroz
SUBZONA 8.-LUMBIER
AREA 15.-LUMBIER-ROMANZADO
159 Lumbier
514 Facería 14
515 Facería 15
209 Romanzado
AREA 16.-URRAUL
241 Urraúl Alto
517 Facería 17
242 Urraúl Bajo
SUBZONA 9.-AUÑAMENDI
AREA 17.-AEZKOA SUR
003 Abaurregaina/Abaurrea Alta
502 Facería 2
004 Abaurrepea/Abaurrea Baja
112 Garaioa
199 Oroz-Betelu
AREA 18.-AEZKOA NORTE
033 Aria
034 Aribe
195 Orbaitzeta
196 Orbara
510 Facería 10
516 Facería 16
256 Hiriberri/Villanueva de Aezkoa
AREA 19.-RONCESVALLES
058 Auritz/Burguete
115 Garralda
211 Orreaga/Roncesvalles
248 Luzaide/Valcarlos
AREA 20.-ERROIBAR/ESTERIBAR
092 Erro
098 Esteribar
AREA 21.-VALLE DE ARCE
028 Arce
SUBZONA 10.-RONCAL-SALAZAR
AREA 22.-ATABEA/NAVASCUES
111 Gallués
119 Güesa
181 Navascués
222 Sarriés
AREA 23.-ERRARTEA/OCHAGAVIA
093 Ezcároz
095 Esparza
133 Izalzu
134 Jaurrieta
518 Facería 18 "Remendía"
185 Ochagavía
509 Facería 9
198 Oronz
AREA 24.-RONCAL
059 Burgui
071 Castillo-Nuevo
113 Garde
128 Isaba
210 Roncal
245 Urzainqui
247 Uztárroz
252 Vidángoz
ZONA 3.-PAMPLONA
SUBZONA 11.-CUENCA DE PAMPLONA
AREA 25.-CUENCA CENTRO
901 Barañáin
060 Burlada
122 Huarte
201 Pamplona
258 Villava
AREA 26.-CUENCA NOROESTE
016 Ansoáin
131 Iza
136 Juslapeña
549 Facería 49
552 Facería 52
902 Berrioplano
605 Facería 105
903 Berriozar
AREA 27.-CUENCA SURESTE
023 Aranguren
076 Cizur
088 Elorz
109 Galar
228 Tiebas-Muruarte de Reta
905 Beriáin
907 Zizur Mayor
AREA 28.-ETXAURI-OLZA
052 Belascoáin
075 Ciriza
555 Facería 55
556 Facería 56
083 Echarri
085 Etxauri
193 Olza
550 Facería 50
253 Vidaurreta
262 Zabalza
906 Orcoyen
AREA 29.-EGÜES
086 Egüés
AREA 30.-GOÑI-OLLO
118 Goñi
194 Ollo
535 Facería 35
SUBZONA 12.-PUENTE LA REINA
AREA 31.-VALDIZARBE-PUENTE LA REINA
007 Adiós
018 Añorbe
056 Biurrun-Olcoz
089 Enériz
147 Legarda
180 Muruzábal
183 Obanos
206 Puente La Reina
229 Tirapu
234 Ucar
246 Uterga
AREA 32.-ARTAZU-GUIRGUILLANO
039 Artazu
121 Guirguillano
ZONA 4.-TIERRA ESTELLA
SUBZONA 13.-ESTELLA ORIENTAL
AREA 33.-EGA ALTO
001 Abáigar
014 Ancín
538 Facería 38
574 Facería 74
576 Facería 76
583 Facería 83
148 Legaria
571 Facería 71
166 Mendaza
168 Metauten
170 Mirafuentes
581 Facería 81
582 Facería 82
584 Facería 84
175 Mués
177 Murieta
182 Názar
184 Oco
204 Piedramillera
225 Sorlada
AREA 34.-YERRI-GUESALAZ
002 Abárzuza
522 Facería 22
011 Allín
521 Facería 21
120 Guesálaz
543 Facería 43
544 Facería 44
691 Sierra de Andía
154 Lezáun
214 Salinas de Oro
260 Yerri
604 Facería 104
AREA 35.-SOLANA
005 Aberin
030 Arellano
529 Facería 29 "Arambeltz"
036 Arróniz
046 Barbarin
530 Facería 30 "Samindieta"
080 Dicastillo
532 Facería 32
160 Luquin
174 Morentin
AREA 36.-ALLO-OTEIZA
012 Allo
200 Oteiza
AREA 37.-AMESCOAS
013 Améscoa Baja
523 Monte Común de las Améscoas
524 Facería 24 "Larraiza"
694 Sierra de Urbasa
021 Aranarache
527 Facería 27
528 Facería 28
100 Eulate
143 Larraona
542 Facería 42
AREA 38.-LOS ARCOS
029 Los Arcos
AREA 39.-ESTELLA CENTRO
041 Ayegui
097 Estella
125 Igúzquiza
567 Facería 67
257 Villatuerta
AREA 40.-LANA-ZUÑIGA
139 Lana
693 Sierra de Lóquiz
526 Facería 26
536 Facería 36
537 Facería 37
539 Facería 39
540 Facería 40
541 Facería 41
545 Facería 45
585 Facería 85
265 Zúñiga
579 Facería 79
603 Facería 103
AREA 41.-MONTEJURRA
099 Etayo
190 Olejua
531 Facería 31
575 Facería 75
255 Villamayor de Monjardín
AREA 42.-CIRAUQUI-MAÑERU
074 Cirauqui
161 Mañeru
SUBZONA 14.-ESTELLA OCCIDENTAL
AREA 43.-CODES
008 Aguilar de Codés
565 Facería 65
043 Azuelo
079 Desojo
096 Espronceda
230 Torralba del Río
AREA 44.-VIANA
026 Aras
035 Armañanzas
047 Bargota
061 El Busto
219 Sansol
231 Torres del Río
251 Viana
AREA 45.-AGUILAR OCCIDENTAL
063 Cabredo
116 Genevilla
141 Lapoblación
570 Facería 70
162 Marañón
AREA 46.-LAZAGURRIA
145 Lazagurría
ZONA 5.-NAVARRA MEDIA ORIENTAL
SUBZONA 15.-SANGÜESA
AREA 47.-VALLE DE AIBAR
009 Aibar
094 Eslava
103 Ezprogui
508 Facería 8
146 Leache
212 Sada
AREA 48.-CASEDA-GALLIPIENZO
069 Cáseda
110 Gallipienzo
AREA 49.-JAVIER-YESA
135 Javier
261 Yesa
AREA 50.-LIEDENA-SANGÜESA
155 Liédena
511 Facería 11
216 Sangüesa
AREA 51.-PETILLA DE ARAGON
203 Petilla de Aragón
SUBZONA 16.-TAFALLA
AREA 52.-ARTAJONA-TAFALLA
038 Artajona
227 Tafalla
AREA 53.-VALDORBA
045 Barásoain
114 Garínoain
150 Leoz
151 Lerga
192 Olóriz
606 Facería 106
607 Facería 107
197 Orísoain
207 Pueyo
238 Unzué
AREA 54.-OLITE
051 Beire
191 Olite
205 Pitillas
AREA 55.-SAN MARTIN-UJUE
217 San Martín de Unx
235 Ujué
592 Facería 92
AREA 56.-ARGA MEDIO
053 Berbinzana
142 Larraga
167 Mendigorría
ZONA 6.-RIBERA ALTA
SUBZONA 17.-RIBERA DEL ALTO EBRO
AREA 57.-EBRO MEDIO
015 Andosilla
042 Azagra
066 Cárcar
215 San Adrián
AREA 58.-EBRO ALTO
157 Lodosa
608 Facería 108
165 Mendavia
223 Sartaguda
AREA 59.-LERIN-SESMA
152 Lerín
224 Sesma
SUBZONA 18.-RIBERA ARGA-ARAGON
AREA 60.-ARAGON MEDIO
065 Caparroso
067 Carcastillo
164 Mélida
608 Facería 108
178 Murillo el Cuende
179 Murillo el Fruto
220 Santacara
AREA 61.-ARAGON-ARGA
104 Falces
107 Funes
163 Marcilla
171 Miranda de Arga
202 Peralta
AREA 62.-BAJO ARAGON
064 Cadreita
169 Milagro
254 Villafranca
ZONA 7.-TUDELA
SUBZONA 19.-TUDELA
AREA 63.-RIO QUEILES
006 Ablitas
048 Barillas
068 Cascante
173 Monteagudo
176 Murchante
233 Tulebras
AREA 64.-ARGUEDAS-CASTEJON-VALTIERRA
032 Arguedas
070 Castejón
249 Valtierra
AREA 65.-BUÑUEL-CORTES-RIBAFORADA
057 Buñuel
078 Cortes
208 Ribaforada
AREA 66.-CABANILLAS-FUSTIÑANA
062 Cabanillas
108 Fustiñana
AREA 67.-TUDELA-FONTELLAS
106 Fontellas
232 Tudela
690 Bardenas Reales
AREA 68.-RIO ALHAMA
072 Cintruénigo
077 Corella
105 Fitero
Izenak euskaraz
1. ZONA.-IPAR MENDEBALDEA
1. AZPIZONA.-BAZTAN
1. EREMUA.-BAZTAN
050 Baztan
239 Urdazubi/Urdax
264 Zugarramurdi
2. AZPIZONA.-BORTZIRIAK
2. EREMUA.-BORTZIRIAK
022 Arantza
082 Etxalar
153 Lesaka
250 Bera/Vera de Bidasoa
259 Igantzi
3. AZPIZONA.-BIDASOA GARAIA
3. EREMUA.-BERTIZARANA-MALERREKA
054 Bertizarana
591 91. Pazeria
081 Donamaria
588 88. Pazeria
087 Elgorriaga
129 Ituren
586 86. Pazeria
187 Oitz
221 Doneztebe/Santesteban
587 87. Pazeria
226 Sunbilla
263 Zubieta
4. EREMUA.-BASABURUA ARTEA
090 Eratsun
102 Ezkurra
137 Labaien
213 Saldias
244 Urrotz
4. AZPIZONA.-SAKANA
5. EREMUA.-ARAKIL
025 Arakil
027 Arbizu
037 Arruazu
084 Etxarri-Aranatz
091 Ergoiena
123 Uharte-Arakil
553 53. Pazeria
127 Irañeta
138 Lakuntza
904 Irurtzun
6. EREMUA.-BURUNDA
010 Altsasu/Alsasua
044 Bakaiku
073 Ziordia
130 Iturmendi
189 Olazti/Olazagutia
240 Urdiain
5. AZPIZONA.-ARALAR IPARRALDEA
7. EREMUA.-BASABURUA BARRENA
024 Arano
031 Areso
117 Goizueta
149 Leitza
8. EREMUA.-ARAITZ
020 Araitz
692 Aralar
055 Betelu
9. EREMUA.-LARRAUN
144 Larraun
563 63. Pazeria
908 Lekunberri
6. AZPIZONA.-ULTZAMALDEA
10. EREMUA.-ULTZAMA
017 Anue
140 Lantz
186 Odieta
236 Ultzama
11. EREMUA.-ATEZ-IMOTZ
040 Atez
546 46. Pazeria
126 Imotz
12. EREMUA.-OLAIBAR-EZKABARTE
101 Ezcabarte
562 62. Pazeria
188 Oláibar
13. EREMUA.-BASABURUA GOIENA
049 Basaburua
2. ZONA.-PIRINIOALDEA
7. AZPIZONA.-AOIZ
14. EREMUA.-AGOITZ
019 Agoitz
124 Ibargoiti
132 Izagaondoa
156 Lizoáin
158 Longida
172 Monreal
237 Unciti
243 Urroz
8. AZPIZONA.-LUMBIER
15. EREMUA.-LUMBIER-ROMANZADO
159 Lumbier
514 14. Pazeria
515 15. Pazeria
209 Romanzado
16. EREMUA.-URRAUL
241 Urraúl Alto
517 17. Pazeria
242 Urraúl Bajo
9. AZPIZONA.-AUÑAMENDI
17. EREMUA.-AEZKOA HEGOALDEA
003 Abaurregaina/Abaurrea Alta
502 2. Pazeria
004 Abaurrepea/Abaurrea Baja
112 Garaioa
199 Oroz-Betelu
18. EREMUA.-AEZKOA IPARRALDEA
033 Aria
034 Aribe
195 Orbaitzeta
196 Orbara
510 10. Pazeria
516 16. Pazeria
256 Hiriberri/Villanueva de Aezkoa
19. EREMUA.-ORREAGA
058 Auritz/Burguete
115 Garralda
211 Orreaga/Roncesvalles
248 Luzaide/Valcarlos
20. EREMUA.-ERROIBAR/ESTERIBAR
092 Erro
098 Esteribar
21. EREMUA.-ARTZIBAR
028 Artzi
10. AZPIZONA.-ERRONKARI-ZARAITZU
22. EREMUA.-ATABEA/NAVASCUES
111 Galoze
119 Gorza
181 Navascués
222 Sartze
23. EREMUA.-ERRARTEA/OTSAGI
093 Ezkaroze
095 Esparza
133 Itzaltzu
134 Jaurrieta
518 18. Pazeria "Remendía
185 Ochagavía
509 9. Pazeria
198 Oronz
24. EREMUA.-ERRONKARI
059 Burgi
071 Castillo-Nuevo
113 Garde
128 Izaba
210 Erronkari
245 Urzainqui
247 Uztarroze
252 Bidankoze
3. ZONA.-IRUÑA
11. AZPIZONA.-IRUÑERRIA
25. EREMUA.-IRUÑERRI ERDIALDEA
901 Barañáin
060 Burlata
122 Uharte
201 Iruña
258 Atarrabia
26. EREMUA.-IRUÑERRI IPAR MENDEBALDEA
016 Ansoáin
131 Iza
136 Juslapeña
549 49. Pazeria
552 52. Pazeria
902 Berrioplano
605 105. Pazeria
903 Berriozar
27. EREMUA.-IRUÑERRI HEGO-EKIALDEA
023 Aranguren
076 Cizur
088 Noain (Elortzibar)
109 Galar
228 Tiebas-Muruarte Reta
905 Beriáin
907 Zizur Nagusia
28. EREMUA.-ETXAURI-OLZA
052 Belascoáin
075 Ciriza
555 55. Pazeria
556 56. Pazeria
083 Echarri
085 Etxauri
193 Olza
550 50. Pazeria
253 Vidaurreta
262 Zabalza
906 Orcoyen
29. EREMUA.-EGUESIBAR
086 Egüés
30. EREMUA.-GOÑI-OLLO
118 Goñi
194 Ollo
535 35. Pazeria
12. AZPIZONA.-GARESALDEA
31. EREMUA.-IZARBEIBAR-GARES
007 Adiós
018 Añorbe
056 Biurrun-Olcoz
089 Enériz
147 Legarda
180 Muruzábal
183 Obanos
206 Gares
229 Tirapu
234 Ucar
246 Uterga
32. EREMUA.-ARTAZU-GUIRGUILLANO
039 Artazu
121 Guirguillano
4. ZONA.-TIERRA ESTELLA
13. AZPIZONA.-ESTELLA ORIENTAL
33. EREMUA.-EGA ALTO
001 Abáigar
014 Ancín
538 38. Pazeria
574 74. Pazeria
576 76. Pazeria
583 83. Pazeria
148 Legaria
571 71. Pazeria
166 Mendaza
168 Metauten
170 Mirafuentes
581 81. Pazeria
582 82. Pazeria
584 84. Pazeria
175 Mués
177 Murieta
182 Názar
184 Oco
204 Piedramillera
225 Sorlada
34. EREMUA.-DEIERRI-GESALATZ
002 Abárzuza
522 22. Pazeria
011 Allín
521 21. Pazeria
120 Guesálaz
543 43. Pazeria
544 44. Pazeria
691 Sierra de Andía
154 Lezáun
214 Salinas de Oro
260 Yerri
604 104. Pazeria
35. EREMUA.-SOLANA
005 Aberin
030 Arellano
529 29. Pazeria "Arambeltz"
036 Arróniz
046 Barbarin
530 30. Pazeria "Samindieta"
080 Dicastillo
532 32. Pazeria
160 Luquin
174 Morentin
36. EREMUA.-ALLO-OTEIZA
012 Allo
200 Oteiza
37. EREMUA.-AMESCOAS
013 Améscoa Baja
523 Monte Común de las Améscoas
524 24. Pazeria "Larraiza"
694 Sierra de Urbasa
021 Aranarache
527 27. Pazeria
528 28. Pazeria
100 Eulate
143 Larraona
542 42. Pazeria
38. EREMUA.-LOS ARCOS
029 Los Arcos
39. EREMUA.-LIZARRALDEA
041 Ayegui
097 Lizarra
125 Igúzquiza
567 67. Pazeria
257 Villatuerta
40. EREMUA.-LANA-ZUÑIGA
139 Lana
693 Sierra de Lóquiz
526 26. Pazeria
536 36. Pazeria
537 37. Pazeria
539 39. Pazeria
540 40. Pazeria
541 41. Pazeria
545 45. Pazeria
585 85. Pazeria
265 Zúñiga
579 79. Pazeria
603 103. Pazeria
41. EREMUA.-MENDIXAURRA
099 Etayo
190 Olejua
531 31. Pazeria
575 75. Pazeria
255 Villamayor de Monjardín
42. EREMUA.-CIRAUQUI-MAÑERU
074 Cirauqui
161 Mañeru
14. AZPIZONA.-ESTELLERRI MENDEBALDEA
43. EREMUA.-CODES
008 Aguilar de Codés
565 65. Pazeria
043 Azuelo
079 Desojo
096 Espronceda
230 Torralba del Río
44. EREMUA.-VIANA
026 Aras
035 Armañanzas
047 Bargota
061 El Busto
219 Sansol
231 Torres del Río
251 Viana
45. EREMUA.-AGUILAR OCCIDENTAL
063 Cabredo
116 Genevilla
141 Lapoblación
570 70. Pazeria
162 Marañón
46. EREMUA.-LAZAGURRIA
145 Lazagurría
5. ZONA.-NAFARROAKO ERDIALDEKO EKIALDEA
15. AZPIZONA.-SANGÜESA
47. EREMUA.-VALLE DE AIBAR
009 Oibar
094 Eslava
103 Ezprogui
508 8. Pazeria
146 Leache
212 Sada
48. EREMUA.-CASEDA-GALLIPIENZO
069 Cáseda
110 Gallipienzo
49. EREMUA.-JAVIER-YESA
135 Javier
261 Yesa
50. EREMUA.-LIEDENA-SANGÜESA
155 Liédena
511 11. Pazeria
216 Zangoza
51. EREMUA.-PETILLA DE ARAGON
203 Petilla de Aragón
16. AZPIZONA.-TAFALLA
52. EREMUA.-ARTAJONA-TAFALLA
038 Artajona
227 Tafalla
53. EREMUA.-VALDORBA
045 Barásoain
114 Garínoain
150 Leoz
151 Lerga
192 Olóriz
606 106. Pazeria
607 107. Pazeria
197 Orísoain
207 Pueyo
238 Unzué
54. EREMUA.- OLITE
051 Beire
191 Olite
205 Pitillas
55. EREMUA.-SAN MARTIN-UJUE
217 San Martín de Unx
235 Ujué
592 92. Pazeria
56. EREMUA.-ARGA MEDIO
053 Berbinzana
142 Larraga
167 Mendigorría
6. ZONA.-ERRIBERA GARAIA
17. AZPIZONA.-RIBERA DEL ALTO EBRO
57. EREMUA.-EBRO MEDIO
015 Andosilla
042 Azagra
066 Cárcar
215 San Adrián
58. EREMUA.-EBRO ALTO
157 Lodosa
165 Mendavia
223 Sartaguda
59. EREMUA.-LERIN-SESMA
152 Lerín
224 Sesma
18. AZPIZONA.-RIBERA ARGA-ARAGON
60. EREMUA.-ARAGON MEDIO
065 Caparroso
067 Carcastillo
164 Mélida
608 108. Pazeria
178 Murillo el Cuende
179 Murillo el Fruto
220 Santacara
61. EREMUA.-ARAGON-ARGA
104 Falces
107 Funes
163 Marcilla
171 Miranda de Arga
202 Peralta
62. EREMUA.-BAJO ARAGON
064 Cadreita
169 Milagro
254 Villafranca
7. ZONA.-TUTERALDEA
19. AZPIZONA.-TUDELA
63. EREMUA.-RIO QUEILES
006 Ablitas
048 Barillas
068 Cascante
173 Monteagudo
176 Murchante
233 Tulebras
64. EREMUA.-ARGUEDAS-CASTEJON-VALTIERRA
032 Arguedas
070 Castejón
249 Valtierra
65. EREMUA.-BUÑUEL-CORTES-RIBAFORADA
057 Buñuel
078 Cortes
208 Ribaforada
66. EREMUA.-CABANILLAS-FUSTIÑANA
062 Cabanillas
108 Fustiñana
67. EREMUA.-TUDELA-FONTELLAS
106 Fontellas
232 Tudela
690 Bardenas Reales
68. EREMUA.-RIO ALHAMA
072 Cintruénigo
077 Corella
105 Fitero
Iragarkiaren kodea: A0104229
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50