LANPOSTUA | IZEN OSOA | ARAUBIDEA | ADMINISTRAZIO EGOERA | MAILA | ZERBITZU ONARTUAK | GRADUA |
Kultur Etxea |
Eskolazaina | García Compains; Ana | ABLK | Jardunean | D | 2004-03-05 | 3 |
Eskolazaina | Loroño Ogara; Ander | ABLK | Jardunean | D | 2019-02-15 | 1 |
Liburutegiko laguntzailea | Hutsik | | | D | | 1 |
Ikastetxeak |
Eskolazaina | Ariztia Plaza; Edurne | LKF | Jardunean | D | 2001-07-01 | 3 |
Eskolazain elebiduna | Erro Beorlegui; David | FS | Jardunean | D | 1998-02-27 | 4 |
Garbitzailea | Martínez Zabalza; Itziar | ABLK | Jardunean | E | 2013-09-01 | (2) |
Garbitzailea | Aurensanz Agustin; M. Luisa | LKF | Jardunean | E | 2001-07-15 | 3 |
Garbitzailea | Lostado Sola; Teresa | ABLK | Jardunean | E | 2017-06-01 | 1 |
Garbitzailea | Aznárez Azpilicueta; Lourdes | ABLK | Jardunean | E | 2019-08-16 | 1 |
Garbitzailea | Pascal Ripodas; M. Lourdes | LKF | Jardunean | E | 2012-08-16 | 2 |
Garbitzailea | Sanz Marin; Ruth | LKF | Jardunean | E | 2009-06-18 | 2 |
Garbitzailea | Sánchez Espinosa; M.ª Dolores | ABLK | Jardunean | E | 2019-08-19 | 1 |
Garbitzailea | Soria Soria; Gemma | ABLK | Jardunean | E | 2019-09-20 | 1 |
Garbitzailea | Pereda Perez; Eva Maria | LKF | Jardunean | E | 2004-01-09 | 3 |
Garbitzailea | Ilundain Villanueva; Javier | LKF | Borondatezko eszedentzia | E | | |
Garbitzailea | Redrado Vitas; M.ª Luisa | ABLK | Jardunean | E | 2018-08-16 | 1 |
Garbitzailea | Barrachina Irigoyen; Magdalena | ABLK | Jardunean | E | 2012-05-18 | 2 |
Amalur haur-eskola |
Zuzendaria | Ibarrola Hernandorena; Ainhoa | LKF | Jardunean | B | 2005-10-14 | 3 |
Haur-hezitzailea | Balentzia Biurrun; Haira | ABLK | Jardunean | C | 2018-08-20 | 1 |
Haur-hezitzailea | Liberal Belzunce; M.ª José | FS | Jardunean | C | 1982-12-01 | 6 |
Haur-hezitzailea | Pomés Jabat; Sagrario | FS | Jardunean | C | 1983-01-15 | 6 |
Haur-hezitzailea | Lacasia Mendizabal; Maite | ABLK | Jardunean | C | 2015-04-12 | 1 |
Haur-hezitzailea | Chivite Arellano; M.ª del Mar | FS | Jardunean | C | 1980-01-01 | (7) |
Haur-hezitzailea | Saenz Sánchez; Esther | ABLK | Jardunean | C | 2018-08-20 | 1 |
Haur-hezitzailea | Garjón Esparza; Ana | ABLK | Jardunean | C | 2000-04-25 | (4) |
Haur-hezitzailea | Villa García; Encarnación Paloma | FS | Borondatezko eszedentzia | C | | |
Haur-hezitzailea | Caldito Ascargorta; Nelly | ABLK | Jardunean | C | 2017-11-02 | 1 |
Haur-hezitzailea | Araiz Pascual; M.ª Mar | FS | Jardunean | C | 1983-10-01 | 6 |
Haur-hezitzailea | Sola Jiménez; Alicia | ABLK | Jardunean | C | 2019-08-19 | 1 |
Haur-hezitzailea | Legarra Beunza; Amaia | FS | Borondatezko eszedentzia | C | | |
Haur-hezitzailea | Berástegui Huici; Idoia | ABLK | Jardunean | C | 2018-08-20 | 1 |
Haur-hezitzailea | Escudero Jaca; Ainara | FS | Eszedentzia berezian | C | 2007-12-02 | 2 |
Haur-hezitzailea | Barba García; Desireé | ABLK | Jardunean | C | 2018-11-14 | 1 |
Haur-hezitzailea | Gorriz Ederra; Arantzatzu | FS | Jardunean | C | 1999-07-15 | 4 |
Haur-hezitzailea | Viguri González; Idoia | ABLK | Jardunean | C | 2003-06-02 | 3 |
Haur-hezitzailea | Sevine Belascoain; Olatz | ABLK | Jardunean | C | 2019-08-30 | 1 |
Lantegi-arduraduna | Mendía Garrués; Eva | FS | Jardunean | C | 1995-08-12 | 4 |
Administrari-ofiziala | Quiles López; M.ª Carmen | FS | Jardunean | C | 1983-01-15 | 6 |
Sukaldaria | Sanabria Castrillo; Izaskun | ABLK | Jardunean | C | 2014-09-08 | 1 |
Sukaldeko laguntzailea | Oloriz Vicente; Mercedes | ABLK | Jardunean | E | 2000-03-08 | 4 |
Garbitzailea | Floristán Mozaz; M.ª Luisa | FS | Jardunean | E | 1985-02-01 | 6 |
Garbitzailea | Arizcuren Artola; M. Puy | LKF | Jardunean | E | 2001-08-01 | 3 |
Garbitzailea | Arocena Garcés; Rosario | FS | Jardunean | E | 1992-04-06 | 5 |
Garbitzailea | López abril; M.ª José | FS | Jardunean | E | 1980-01-01 | 7 |
Udal eraikinen garbiketa |
Garbitzailea | Las Heras Nicolas; Consolacion | LKF | Jardunean | E | 2001-12-11 | 3 |
Garbitzailea | Iturria Elorz; Fabiola | FS | Jardunean | E | 1991-08-01 | 5 |
Garbitzailea | Pérez Eslava; Isabel | ABLK | Jardunean | E | 2018-08-20 | 1 |
Obrak eta Zerbitzuak |
Arduraduna | Espinal Tellechea; Santiago | FS | Jardunean | C | 1995-11-01 | 4 |
Lorezaintzako ofiziala | Telletxea Ezkurra; Luis | ABLK | Jardunean | C | 2019-05-02 | 1 |
Zerbitzu anitzetako ofiziala | Arada Goyalde; Hodei | ABLK | Jardunean | C | 2018-05-14 | 1 |
Zerbitzu anitzetako ofiziala | Luna Gavilanes: Edgar M | ABLK | Jardunean | C | 2008-06-02 | 2 |
Zerbitzu anitzetako ofiziala | Alonso Astondoa; Fermín | FS | Jardunean | C | 2003-12-04 | 3 |
Zerbitzu anitzetako ofiziala | Azpíroz Arandia; Sebastián | FS | Jardunean | C | 2001-08-02 | 3 |
Zerbitzu anitzetako ofiziala | Iruretagoyena Hernandorena; Jesús | FS | Jardunean | C | 2008-04-01 | 2 |
Zerbitzu anitzetako ofiziala | Iturria Amadoz; Iban | ABLK | Jardunean | C | 2018-05-14 | 1 |
Zerbitzu anitzetako ofiziala | Miranda Argüelles; Daniel | ABLK | Borondatezko eszedentzia | C | 2018-06-12 | |
Zerbitzu anitzetako ofiziala | Hutsik | | | C | | |
Zerbitzu anitzetako ofiziala | Compains Aranguren; Karlos | ABLK | Jardunean | C | 2019-03-11 | 1 |
Zerbitzu anitzetako enplegatua | Pereira Galán; Francisco Javier | ABLK | Jardunean | D | 2016-10-28 | 1 |
Mantentze-lanetako ofiziala | Abárzuza Loidi; Alberto | ABLK | Jardunean | C | 2014-12-09 | 1 |
Kale-garbiketako gidaria | Sancha González; Alfredo | ABLK | Borondatezko eszedentzia | D | | |
Kale-garbiketako gidaria | Sánchez Martínez; Enrique | ABLK | Jardunean | D | 2017-03-11 | 1 |
Kale-garbiketako gidaria | Zúñiga Pérez de Urabain; Ganix | ABLK | Jardunean | D | 2019-03-14 | 1 |
Kale-garbitzailea | Viudes Gamio; Daniel | ABLK | Jardunean | E | 2019-10-18 | 1 |
Kale-garbitzailea | Fabo Legarda; José Javier | ABLK | Jardunean | E | 2017-03-29 | 1 |
Bulegoak |
Idazkaria | Gil Izco; Francisco Javier | AD | Jardunean | A | 1991-04-02 | 5 |
Kontu-hartzailea | Garralda Iriarte: Aitor | FS | Jardunean | A | 2013-01-18 | 2 |
Giza Baliabideen zuzendaria | Moler Mancho; Eduardo | FS | Jardunean | A | 2001-11-05 | 3 |
Euskara teknikaria | Garciandía Garciandía; Cruz | AD | Jardunean | B | 1991-05-23 | 5 |
HLZren arduraduna | Sánchez Uribarri; José | FS | Jardunean | B | 2004-04-19 | 3 |
HLZko informazioko ofiziala | Otaegui Saizar; Naiara | ABLK | Borondatezko eszedentzia | C | | |
HLZko informazioko ofiziala | Erbiti Irisarri; Leire | ABLK | Jardunean | C | 2019-04-05 | 1 |
HLZko informazioko ofiziala | Olóriz García; Olga | FS | Jardunean | C | 1994-01-23 | (5) |
Administrari-ofiziala (Idazkaritza eta Hirigintza) | Urriza Hualde; Garazi | AD | Borondatezko eszedentzia | C | 2016-04-08 | |
Administrari-ofiziala (Idazkaritza eta Hirigintza) | Larumbe Leache; Berta | AD | Jardunean | C | 2020-01-08 | 1 |
Administrari-ofiziala (Zergak eta tasak) | Alcate Sainz; Yolanda | ABLK | Jardunean | C | 2019-12-09 | 1 |
Administrari-ofiziala (Langileen adm.) | Belascoain Equisoain; Ana | FS | Jardunean | C | 1988-04-02 | 5 |
Administrari laguntzailea | Barruso González; Raquel | ABLK | Jardunean | D | 2003-05-26 | 3 |
Eskolazaina | Ochoa Arellano; M. Teresa | LKF | Jardunean | D | 2003-08-12 | 3 |
Udaltzaingoa |
Udaltzainburua | PIZ: J-0 | AD | Jardunean | LK | 2009-05-25 | |
Udaltzaingoko kaboa | PIZ: C-9 | FM | Jardunean | C | 1993-04-01 | 5 |
Udaltzaingoko kaboa | PIZ: C-14 | FS | Jardunean | C | 1996-10-19 | 4 |
Udaltzaingoko kaboa | PIZ: C-24 | FS | Jardunean | C | 2012-09-17 | 2 |
Udaltzain-agentea | PIZ: A-26 | FS | Jardunean | C | 2018-01-07 | 1 |
Udaltzain-agentea | PIZ: A-6 | FM | Jardunean | C | 1991-08-17 | 5 |
Udaltzain-agentea | PIZ: A-8 | FM | Jardunean | C | 1991-08-17 | 5 |
Udaltzain-agentea | PIZ: A-10 | FM | Jardunean | C | 1993-04-01 | 5 |
Udaltzain-agentea | PIZ: A-25 | FS | Jardunean | C | 2012-04-26 | 1 |
Udaltzain-agentea | Hutsik | | | C | | |
Udaltzain-agentea | PIZ: A-12 | FS | Jardunean | C | 1997-08-01 | 4 |
Udaltzain-agentea | PIZ: A-15 | FS | Jardunean | C | 2000-10-19 | (4) |
Udaltzain-agentea | PIZ: A-16 | FS | Jardunean | C | 1999-11-11 | 4 |
Udaltzain-agentea | PIZ: A-18 | FS | Jardunean | C | 2004-01-23 | 3 |
Udaltzain-agentea | PIZ: A-20 | FS | Jardunean | C | 2007-06-18 | (3) |
Udaltzain-agentea | PIZ: A-23 | FS | Jardunean | C | 2010-05-03 | 2 |
Udaltzain-agentea | PIZ: A-19 | FS | Jardunean | C | 2006-10-27 | 3 |
Udaltzain-agentea | PIZ: A-21 | FS | Jardunean | C | 2008-04-07 | 2 |
Udaltzain-agentea | PIZ: A-22 | FS | Jardunean | C | 2008-04-07 | 2 |
Udaltzain-agentea | Hutsik | | | C | | |
Administrari-ofiziala | Burgui Sendoa; M.ª Angeles | FS | Jardunean | C | 1990-11-02 | 5 |
Kirol Zerbitzua |
Zuzendari teknikoa | Servent Mañes; José Luis | FS | Jardunean | A | 1981-12-01 | 7 |
Zuzendari teknikoa | Irigoyen Reclusa; Iosu | ABLK | Jardunean | A | 2006-08-13 | 2 |
Kirol jardueren arduraduna | Garijo Equiza; M.ª Carmen | LKF | Borondatezko eszedentzia | B | | |
Kirol jardueren arduraduna | Etxeberria Mendia; Ion | ABLK | Jardunean | B | 2018-08-20 | 1 |
Administrari-ofiziala | Monteano Sorbet; Peio | FS | Borondatezko eszedentzia | C | | |
Administrari-ofiziala | Garayoa Martínez; Begoña | ABLK | Jardunean | C | 1998-04-01 | 4 |
Kirol monitorea | Garijo Equiza; Nekane | LKF | Jardunean | C | 2000-12-19 | (4) |
Oinarrizko Gizarte Zerbitzua |
Gizarte-langilea. Koordinatzailea | Echarri Ausejo; M.ª José | FS | Jardunean | B | 1982-09-01 | 6 |
Prebentzioko teknikaria | Castillo Martínez Olcoz; Gerardo | ABLK | Jardunean | B | 1990-08-25 | 5 |
Prebentzioko teknikaria | Landiribar Rodríguez; Virginia | ABLK | Jardunean | B | 2018-11-08 | 1 |
Gizarte-hezitzailea | Doray Oscoz; Itziar | AD | Jardunean | B | 2018-12-17 | 1 |
Gizarte-langilea. Emakumearendako laguntza | Izaguirre Equiza; Sara | AD | Jardunean | B | 2017-06-05 | 1 |
Gizarte-langilea. Enplegua eta laneratzea | Martínez Prieto; Ana | ABLK | Jardunean | B | 2000-05-03 | (4) |
Berdintasunerako agentea | Gastón Ripa; Irune | AD | Eszedentzia berezian | B | 2014-05-26 | (2) |
Berdintasunerako agentea | Markotegi Alvarez; Andrea | AD | Jardunean | B | 2019-03-11 | 1 |
Administrari-ofiziala | Arenzana Zalvidea; Idoia | ABLK | Jardunean | C | 2013-11-05 | (2) |
Familia-langilea | Bujanda Urbistondo; Inmaculada | LKF | Jardunean | D | 1996-08-28 | 4 |
Familia-langilea | Elorz Ripa; M.ª Romero | FS | Jardunean | D | 2000-03-03 | 4 |
Familia-langilea | Ochoa Lorrio; M.ª Carmen | FS | Jardunean | D | 1988-08-01 | 5 |
Familia-langilea | Lasso Barona; Edith | ABLK | Jardunean | D | 2019-09-05 | 1 |
Familia-langilea | Artaiz Elía; Rosario | ABLM | Jardunean | D | 1986-06-01 | 6 |
Familia-langilea | Ardanaz Ulibarri; M.ª Inés | LKF | Borondatezko eszedentzia | D | | |
Familia-langilea | Hutsik | | | D | | |
Familia-langilea | Jiménez Zubiría, M.ª Carmen | ABLK | Jardunean | D | 2005-09-11 | 3 |
Familia-langilea | Viana Iriarte; Nieves | ABLK | Jardunean | D | 2017-10-16 | 1 |
Familia-langilea | Azparren Ocaña; Fátima | ABLK | Jardunean | D | 2000-02-20 | 4 |
Lantegiko monitorea | Pilar Martínez de Olcoz Esquide | AD | Borondatezko eszedentzia | C | | |
Lantegiko monitorea | Arteta Jaca; Uxue | AD | Jardunean | C | 2017-10-10 | 1 |