Iragarkia
83. ALDIZKARIA - 2019ko apirilaren 30a - BEREZIA
5. HAUTESKUNDE PROZEDURA
Iruñeko Eskualdeko Hauteskunde Batzordea
Aldarrikatutako hautagai-zerrendak
Vicente Ager Iciz jaunak, Iruñeko Eskualdeko Hauteskunde Batzordeko idazkariak, aditzera ematen du: Hauteskundeen Araubide Orokorrari buruzko ekainaren 19ko 5/1985 Lege Organikoaren 47.5 artikuluan ezarritakoa eta Nafarroako Kontzejuetako Hauteskunde Prozesua arautzen duen martxoaren 16ko 12/1991 Foru Legearen 8.4 artikuluan xedatutakoa betetzeko, jendaurrean jartzen dira Batzorde honek aldarrikatutako hautagai-zerrendak, eranskinean agertzen direnak.
Iruñean, 2019ko apirilaren 29an.–Idazkaria, Vicente Ager Iciz.
Eranskina
ADIOS
AGRUPACION ELECTORAL ADIOS (R-142)
1. MIGUEL ANSA RETA
2. IÑIGO VILLAFRANCA LAMBERTO
3. ISABEL GALARRAGA IRUJO
4. OSCAR SALINAS LOPEZ
5. MARIA PUY ESLAVA PINA
ALTSASU
NAVARRA SUMA (R-99)
1. JAVIER LOPEZ PATUS
2. CARLOS JIMENEZ RUIZ
3. RAQUEL GARBAYO BERDONCES
4. RAMON CASADO OLIVER
5. MARGARITA ALONSO PEREZ
6. JUAN LUIS SANCHEZ DE MUNIAIN LACASIA
7. CRISTINA IBARROLAGUILLEN
8. FRANCISCO JAVIER GARCIA VICENTE
9. IRENE VIELA IBAÑEZ
10. JUAN MIGUEL OTEIZA HUARTE
11. ANA MARIA RUIZ DE ARRIBA
12. RUTH GOÑI SARRIES
13. MARIA JESUS VALDEMOROS ERRO
IZQUIERDA UNIDA (R-107)
1. GONZALO MONTOYA SERRANO
2. ARTURO CARREÑO PARRAS
3. ADRIANA REMIGIO RODRIGUEZ
4. MARTA BARQUILLA BARROSO
5. JOSE PEDRO PALACIOS BAZ
6. SANTIAGO MORENO GUISADO
7. MARIA ASUNCION PALOMINO MATEO
8. CELSA LOPEZ GARCIA
9. PEDRO SANTANO CAVA
10. JUAN MANUEL MALATO COSTA
11. JUANA MARIA GASCO CLARO
12. YOLANDA PELAEZ LOPEZ
13. AURELIO LUCAS ANDRADE
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-144)
1. JOSE MARIA ACERETE SANCHEZ
2. EMILIO RODRIGUEZ POCIÑA
3. LAURA MURUGARREN CORERA (independentea)
4. ANA AZCARATE SAINZ
5. JESUS ANGEL DIEZ BAZAN (independentea)
6. PATRICIA URIZ IRIARTE
7. MARIA PILAR SANCHEZ PEREZ (independentea)
8. FRANCISCO JAVIER MONTERO ARMIIÑO
9. MARIA DEL MAR ZUÑIGA MARTINEZ (independentea)
10. MARIO BEISTI ROYO (independentea)
11. JOSEBA ANDONI MURO CONDE
12. BLANCA MARIA PORRES ORTEGA (independentea)
13. JUAN MIGUEL PEREZ HURTADO
GEROA BAI (R-153)
1. JAVIER OLLO MARTINEZ
2. MANUEL BERGERA IJURCO
3. JULEN DIAZ OYARBIDE
4. MARIA CARMEN VIANA MURGA
5. MARIA DEL CARMEN GOICOECHEA NAPAL
6. JOSEBA JOKIN ZELAIA OIARBIDE
7. IDOYA IBAÑEZ DE OPACUA AMILLANO
8. PEDRO MARIA JIMENEZ ELVIRA
9. PEDRO JOSE IGLESIAS MENDILUCE
10. MARIA CARMEN OTAEGUI SAEZ DE MATURANA
11. MARIA JESUS MIGUEL BARRIOCANAL
12. UNAI HUALDE IGLESIAS
13. SANTIAGA LUCEÑO ARIAS
Ordezkoak
1. JOSE ANGEL AGUIRREBENGOA IMAZ
2. MARIA MILAGROS MAZORRIAGA MUGICA
3. FERMIN ZABALA RUIPEREZ
PODEMOS (R-186)
1. VIRGINIA ALONSO APARICIIO
2. JOSE LUIS MORAN FERNANDEZ
3. JUAN LUIS LOPEZ MUÑOZ
4. IÑIGO AGUIRRE JAUREGUIALZO
5. MARIA PILAR VICENTE PEREZ
6. JUAN PEDRO HIGUERO FERNANDEZ
7. MAYRA DEL ROCIO YANEZ CASA
8. LORENZO TEODORO PEREZ CAMARA
9. JUANA FERNANDEZ RODRIGUEZ
10. AITOR VITAS GIL
11. JOSE ANTONIO PALOP QUESADA
12. JOSE MARIA EXPOSITO PEREZ
13. MARIA PILAR VELASCO NOVELLA
EUSKAL HERRIA BILDU (R-210)
1. MARIA ISABEL LOPEZ DE URALDE MUÑOZ
2. FRANCISCO JAVIER PAZ MIÑO
3. JOSU MIREN RUBIO MENDILUZE
4. MAIALEN PELAEZ LETONA
5. ITXASO ALCELAY URDANIZ
6. JUAN JOSE GOICOECHEA SAN ROMAN
7. ITZIAR FLORES MAZKIARAN
8. JESUS GALARZA ZELAIA
9. MARIA ASUNCION FERNANDEZ DE GARAYALDE LAZCANO
10. MANEX GOIKOETXEA PRESA
11. GARAZI URRESTARAZU ZUBIZARRETA
12. AVELINO GONZALEZ FERNANDEZ
13. MARIA CAMINO MENDILUCE ARREGUI
Ordezkoak
1. HASIER GALARZA POZUETA
2. ZUZENE ERRO MARTINEZ
3. RAUL BARRENA GONZALEZ
VOX (R-275)
1. MARIA ROSARIO ESTEVEZ GARCIA
2. YOLANDA RUIZ AMOSTEGUI
3. JUAN MANUEL CABEO CABRERA
4. FERNANDO JESUS ESTAUN OSES
5. VICTOR ANTONIO MIRALLES PEREZ
6. ROSA MARIA JIMENEZ ROMAN
7. CARMEN QUINTANA PEREZ
8. ENRIQUE PALAZUELO REOYO
9. ALVARO LUIS DE SAN ANDRES NAVALON
10. VICTOR MANUEL ORTEGA SMITH-MOLINA
11. ENCARNACION VEA SESMA
12. MARIA LUISA MIÑES BALETA
13. FLORENCIO IGAL LAJUSTICIA
Ordezkoak
1. JOAQUIN LIZARZA DENDARIARENA
2. SALVADOR ULAYAR MUNDIÑANO
3. JAIME JOSE AZCONA SAN JULIAN
ANTSOAIN
NAVARRA SUMA (R-100)
1. ARANZAZU ARIAS LEIRO
2. FRANCISCO JAVIER VILCHEZ LOPEZ
3. SONIA PEREZ MARTINEZ
4. INMACULADA AZNAR GARBAYO
5. MUGUREL POPESCU POPESCU
6. TERESA GASPAR GUTIERREZ
7. ROBERTO OCAÑA RESTITUTO
8. JORGE ESPARZA GARRIDO
9. CARMEN GONZALEZ VICENTE
10. JOSE MARIA CAMBRA AMIGOT
11. MARIA JESUS GARRIDO SANCHEZ
12. ALVARO AREVALO JIMENEZ
13. ANGEL ANSA ECHEGARAY
14. MERCEDES GARRIDO SANCHEZ
15. LUIS CASADO OLIVER
16. FRANCISCO JAVIER MARQUEZ ALEGRE
17. MARIA JOSE SANZ RADA
EUSKAL HERRIA BILDU (R-114)
1. ANDER ANDONI OROZ CASIMIRO
2. MARIA OLAIZ RODRIGUEZ
3. ARITZ AYESA BLANCO
4. SILVIA MIRANDA IRIARTE
5. IBAI ANTON DOMINGUEZ
6. MARIA JOSE ARTEAGA URRUTIA
7. PEDRO JESUS CARRERA RUBIO
8. MARTA DIEZ NAPAL
9. JON MIKEL CANCEL MARTINEZ
10. MIREN ARANGUREN ARSUAGA
11. PABLO MACUSO MORENO
12. ITZAL PUCHOL MARTINEZ
13. JOSE MANUEL IBERO ALBO
14. ANA MARIA JAURRIETA GORRAIZ
15. ISMAEL OTAZU MURGUIALDAY
16. SILVIA GARCES ASURMENDI
17. JON GARAI VALES
Ordezkoak
1. MARIA MONTSERRAT JIMENEZ GARCIA
2. MIKEL MARTINEZ IRURZUN
3. ANA CRISTINA SADA URABAYEN
GEROA BAI (R-151)
1. JOSE JAVIER ANDUEZA GARCES
2. MARIA ELVIRA HUARTE LIZARRAGA
3. MARIA PILAR ECHEVERRIA CORONADO
4. FELIX MARIA VIGOR GONZALEZ
5. PEDRO BENGOECHEA GARCIA
6. FERMIN UNZU REY
7. MARIA IZKUE APESTEGUIA
8. MARIA DEL ROSARIO CREMAES MAYORGA
9. MIKEL GOMEZ REMENTERIA
10. JOSE IGNACIO AQUERRETA CANGAS
11. KALEN GASTESI BERECOECHEA
12. MARIA PILAR JAURRIETA VELAZ
13. CARLOS VICTOR OCTAVIO URANGA
14. JUAN JOSE IBERO MORENO
15. ANA ISABEL ECHAVARRI ARANA
16. JOSE IGNACIO ARANBURO GONZALEZ
17. MARIA ASUNCION MUÑAGORRI SAIZAR
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-145)
1. IVAN CACHO ISLA
2. MARIA ARANZAZU BIURRUN URPEGUI
3. JESUS ANTONIO LIZASO OLIVAN (independentea)
4. ARANZAZU GAMBRA GARCIA
5. CARMELO JIMENEZ HERNANDEZ (independentea)
6. LAURA ZORRAQUINO SALVO (independentea)
7. JOSE JAVIER PEREZ MONENTE
8. SARA GILA OGAYAR (independentea)
9. AMAYA ALVAREZ BRAVO (independentea)
10. ANTONIO GILA GILA
11. ERIKA MARTINEZ SALAS
12. ANTONIO SAINZ JIMENEZ
13. MARTA SILVERO MIRAMON
14. JESUS MARIA ESTEBAN LAINEZ
15. FRANCISCO TABERNA BURGUETE
16. MARIA JOSE ANGELA ELIZONDO URTASUN (independentea)
17. ALFREDO GARCIA LOPEZ
UNIDAS-IZQUIERDA EZKERRA-PODEMOS (R-279)
1. PATRICIA ELENA ABAD ENCINAS
2. CARLOS JIMENEZ SARASA
3. FRANCISCO JAVIER MUNIAIN ARMENDARIZ
4. MARIA GUADALUPE GALINDO SARASIBAR
5. IÑAKI HERMOSO CAPITAN
6. MARIA BEGOÑA GOMEZ HERNANDEZ
7. MARIA RAQUEL CORTES GOÑI
8. JOSE JAVIER ELIZARI CASTRILLO
9. MANUEL JIMENEZ TEJEDOR
10. MIGUEL ANGEL ARBIZU MARTURET
11. MANUEL BENITEZ TRINIDAD
12. JUANA MARIA OCAÑA CRUZ
13. LOURDES TOME MARTIN
14. MIKEL OTAZU IRACHETA
15. LUIS MARIA PLA LARRAMENDI
16. MERCEDES RUDI BURGALETA
17. JOSE MANUEL ROMEO ALVAREZ
Ordezkoak
1. MARIA AZUCENA MARINERO MUÑOZ
2. MARIA NIEVES PEREZ DE URABAYEN RUIZ
3. SIXTO ARNAIZ GARCIA
4. MIGUEL ANGEL LEUNDA FAREA
5. LUIS MIGUEL CELORRIO MARTINEZ
6. CAROLINA AGUILERA PEREZ
ANUE
AGRUPACION BURDINDOGUI (R-286)
1. MIGUEL ANGEL LARRAYOZ VIDAN
2. MARIA ISABEL JESUSA OYARZUN AZPIROZ
3. MARINA PEROTXENA IBARROLA
4. ROBERTO ELBUSTO EGOZKUE
5. ASIER ECHEVERZ ELETA
6. YOLANDA OLAGÜE MICHELTORENA
7. JULIAN ALBERTO URRUTIA GAMBRA
AGRUPACION INDEPENDIENTE ANUE (A.I.A.) (R-267)
1. MAIDER OCHANDORENA CILLEROS
2. IGNACIO GOÑI MORATINOS
3. FRANCISCO JAVIER LUIS RUIZ
4. JAVIER LARRAYOZ RODRIGUEZ
5. AMAYA VIDAN ALVAREZ
6. JOSE LEON MACHIN
7. IRAIXE SURIÑE MANIEGA GALINDO
ANUE
ARITZUko Kontzejua
ANUE
BURUTAINgo Kontzejua
ANUE
EGOZKUEko Kontzejua
EGOZKUEKO BATASUNA (R-109)
1. IÑAKI MUÑOZ OROZ
ANUE
Concejo de ETSAIN
ANUE
ETULAINgo Kontzejua
ETULAIN (R-307)
1. JON PASCAL EGOZCUE
ANUE
LEAZKUEko Kontzejua
VECINOS DE LEAZKUE (R-241)
1. EUGENIO ORIA MUNDIN
ANUE
OLAGUEko Kontzejua
AÑORBE
AGRUPACION DE ELECTORES ALDAPETAS (R-85)
1. JOAQUIN MARIA SANZ GOÑI
2. JOAQUIN RAMON TORRES ESPARZA
3. MIREN GARBIÑE ZABALZA BLAZQUIZ
4. EUNATE DELGADO ASURMENDI
5. ALVARO ARANGUREN ESPARZA
6. EDURNE ELCID SANTAMARIA
7. FRANCISCO JAVIER MARIN MACIAS
Ordezkoak
1. MIREN GOÑI IRIARTE
2. PEDRO MARIA ERVITI LARRAINZAR
ARAITZ
EUSKAL HERRIA BILDU (R-121)
1. JOSE MANUEL ZUBILLAGA MUGUERZA
2. MAIDER AGIRREBARRENA BELDARRAIN
3. URKO GOROSTIDI MUGICA
4. KOLDO NUÑEZ BETELU
5. NEREA MARTIARENA VALLERO
6. IRAIA URREAGA OTAEGUI
7. KOLDO GARAICOECHEA LOPETEGUI
ARAITZ
ARRIBE-ATALLUko Kontzejua
ARAITZ
AZKARATEko Kontzejua
ARAITZ
GAINTZAko Kontzejua
ARAITZ
INTZAko Kontzejua
ARAITZ
UZTEGIko Kontzejua
UZTEGIKOAK (R-291)
1. PELLO MIKEL GOIKOETXEA GARRALDA
2. SANTIAGO TEBERNERO LLOPIS
3. MATIAS GOIKOETXEA IRIGOIEN
4. PEDRO EZCURDIA IRURZUN
5. FRANCISCO JAVIER LASA MENDIOROZ
ARANTZA
EUSKAL HERRIA BILDU (R-301)
1. DAVID ITURRIA ALMANDOZ
2. LEIRE MITXELENA GAMIO
3. IÑIGO SARRIAS ZOCO
4. BEÑAT MITXELENA DAMBORIENA
5. IMANOL LUKANBIO LARRETXEA
6. JOSEBA PIKABEA IRIBARREN
7. MARKEL JORAJURIA ELIZONDO
Ordezkoak
1. XABIER ETXAGUE ALCALDE
2. JAVIER MARIA ECHEVESTE BEREAU
3. ANA MAEZTU VILLANUEVA
ARANO
HERRI AIERRIZ (R-231)
1. JOSE ANTONIO RUIZ MINER
2. XABIER CUETO MARTIN
3. FRANCISCO JAVIER LEGARRETA ECHARRI
4. JON MARI BEASAIN IRAZUSTA
5. MARIA CONCEPCION CLAVER OYARBIDE
ARAKIL
EUSKAL HERRIA BILDU (R-209)
1. OIHANA OLAVERRIA JACA
2. IRANTZU ESCUDERO JACA
3. IKER ALEGRE SANTANDER
4. JOSE JAVIER BEROIZ PLANO
5. JESUS MARIA GAZTAÑAGA GONZALEZ
6. RAUL ANGULO BLANCO
7. JUAN JOSE MADARIAGA ORBEA
ARAKIL
URRITZOLAko Kontzejua
INDEPENDIENTES DE URRITZOLA/URRITZOLAKO INDEPENDENTEAK (R-178)
1. FERMIN MARIÑELARENA IRAIZOZ
ARAKIL
HIRIBERRI ARAKILgo Kontzejua
HIRIBERRI ARAKIL TALDEA (R-2)
1. JOSE CRUZ ARBILLA CARASATORRE
2. JAVIER ARRIETA ANIZ
3. JOSE LUIS LEGARRA MURUZABAL
4. SALVADOR EUSEBIO UNANUA YABEN
5. JOSE MARIA URROZ ITURMENDI
ARAKIL
EKAIko Kontzejua
INDEPENDIENTES DE EKAI (R-171)
1. FRANCISCO JAVIER HUARTE GARRO
ARAKIL
IHABARko Kontzejua
IHABARKO INDEPENDENTEAK/INDEPENDIENTES DE IHABAR (R-37)
1. MIKEL MIREN JIMENEZ IRURTZUN
2. NEREA HUARTE IRURZTUN
3. MIKEL ASTIZ ERRO
4. OSCAR GARCIA ROYO
5. IMANOL IRURTZUN ARTOLA
ARAKIL
ETXARRENgo Kontzejua
INDEPENDIENTES DE ETXARREN/ETXARRENGO INDEPENDENTEAK (R-80)
1. MIGUEL ANGEL IRURTIA SARIO
2. ROBERTO ETXEBERRIA IRURTIA
3. PABLO LEGARRA BULDAIN
4. ASIER SANTESTEBAN GARCIA
5. IGANTZI JAUREGI EZKURRA
ARAKIL
ZUHATZUko Kontzejua
INDEPENDIENTE DE ZUHATZU / ZUHATZUKO INDEPENDENTEA (R-253)
1. JUAN PEDRO ARREGUI SARASA
ARAKIL
ETXEBERRIko Kontzejua
AGRUPACION ETXEBERRI / ETXEBERRI TALDEA (R-187)
1. JAVIER MARTIJA ECHARRI
2. FELIX LOPETEGUI SORAVILLA
3. OSCAR ANTONIO LIZARRAGA GARCIANDIA
4. MARCIAL CESTAU JUANTORENA
5. PEDRO AUZA EGUILLOR
ARAKIL
EGIARRETAko Kontzejua
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE EGIARRETA/EGIARRETAKO TALDE INDEPENDENTEA (R-177)
1. ESTEBE LAZCOZ GARAICOECHEA
2. JOAQUIN LAZCOZ OLAECHEA
3. MIGUEL ERVITI FERNANDEZ
4. FERMIN IZQUIETA ARBILLA
5. MIKEL VILLANUEVA ARRONIZ
ARAKIL
ERROZko Kontzejua
INDEPENDIENTES DE ERROTZ - ERROTZEKO INDEPENDENTEAK (R-3)
1. SERGIO ALTUNA GARRO
2. JOSE JAVIER RUIZ DE ERENCHUN DEL CASTILLO
3. FRANCISCO JAVIER ORTEGA AVILA
4. IRINEO IGNACIO TOLEDANO PATERNAIN
5. BEGOÑA OMATOS SORIA
ARAKIL
IZURDIAGAko Kontzejua
INDEPENDIENTES IZURDIAGA INDEPENDENTEAK (R-82)
1. UNAI OSACAR IZCO (independentea)
2. JUAN JOSE AZPARREN ARTEAGA (independentea)
3. MARIA ROSA BERAZA AMEZTEGUI (independentea)
4. DEI ARTEAGA URRUTIA (independentea)
5. LUIS MIGUEL BERAZA AMEZTEGUI (independentea)
ARAKIL
SATRUSTEGIko Kontzejua
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE SATRUSTEGI (R-89)
1. JUAN PEDRO AMOZTEGUI ZUBILLAGA
ARBIZU
EUSKAL HERRIA BILDU (R-122)
1. FRANCISCO JAVIER RAZQUIN FLORES
2. AIZAGA ZEBERIO PETRIATI
3. ANE LIZARRAGA BEGIRISTAIN
4. JON ANDER MENDINUETA IRIBARREN
5. AITZIBER ARBIZU GARMENDIA
6. MIKEL BERASTEGUI UNCILLA
7. MAITANE INTXAURRAGA URIBARRI
8. MIGUEL ANGEL URKIA ARRETXE
9. MONICA ETXEBARRIA ARIZNABARRETA
Ordezkoak
1. PATXI XABIER ASA ORTIGOSA
2. AINARA LADRON URBIETA
ARESO
ARESO ERAIKIZ (R-140)
1. JOSE OTERMIN ECHARRI
2. MARIA BEATRIZ MURO MARTINEZ
3. ZURIÑE GOIKOETXEA SAIZAR
4. DOMINGO BELAUNZARAN MARIEZCURRENA
5. FRANCISCO JAVIER OTERMIN ECHARRI
6. MIKEL ANDONI ARRAYAGO BRAÑA
7. JESUS JOAQUIN ARTOLA ARRAYAGO
Ordezkoak
1. JOSE MARTIN ONSALO OYAREGUI
2. GORKA ARRAIAGO GOIKOETXEA
3. ANE URRETA SANZ
ARRUAZU
BATZALARRE (R-86)
1. GORKA OVEJERO GANBOA
2. XABIER GAMBOA DE MIGUEL
3. AMAIA BERMEJO ARANA
4. AINARA MARTIN BUSTO
5. JOKIN LANZ BETELU
ATETZ
EUSKAL HERRIA BILDU (R-294)
1. JOSE ARRIAGA SARRIGUREN
2. PAULA IBERO BARAIBAR
3. JOSE MARI LARRAÑEGI TIRAPU
4. IVAN BAZTAN IBAÑEZ
ATETZ
AROZTEGIko Kontzejua
INDEPENDIENTES DE AROSTEGUI (R-47)
1. LORENZO CAÑAMARES ALDAREGUIA
ATETZ
BERATSAINgo Kontzejua
HERRIKOAK (R-48)
1. CRISTOBAL OLLO LIZASO
INDEPENDIENTES DE BERASAIN (R-175)
1. AITOR MARIA EGOZCUE GUERENDIAIN
ATETZ
BEUNTZAko Kontzejua
BEUNZA DOS (R-227)
1. MIKEL EUGUI ILUNDAIN
2. MARIA ARANZAZU GONZALEZ CENOZ
3. ENEKO EUGUI SUBIZA
BEUNZA UNO (R-212)
1. FERNANDO ITURRALDE MIGUELTORENA
2. IRANZU AZPIROZ ERVITI
3. SILVIA TORAL USUNARIZ
4. MARIA LUISA AZPIROZ ITURRI
ATETZ
ZIGANDAko Kontzejua
ZIGANDAKO HERRIA (R-292)
1. JOSE MARIA IBERO BARAIBAR
ATETZ
ERITZEko Kontzejua
GRUPO INDEPEN ERITZEGOITI (R-218)
1. JOSE MARI LARRAÑEGI TIRAPU
BAKAIKU
EUSKAL HERRIA BILDU (R-120)
1. EGOITZ URRITZA LAZKOZ
2. ARANTXA JUNGITU ASEGINOLATZA
3. JOSETXO KINTANA LARRAZA
4. FRANCISCO JAVIER ZEBEIRO ARRARAS
5. EKHI ETXEBERRIA KAIUELA
6. ANER GALARZA BARANDIARAN
7. ION TABAR CAYUELA
BASABURUA
EUSKAL HERRIA BILDU (R-117)
1. ESTHER LACASTA PEREZ-ILZARBE
2. FRANCISCO JAVIER AZPIROZ LATASA
3. MARIA DEL MAR ANSORENA SALA
4. JULEN BEUNZA ARANO
5. OLATZ DORAI URRITZA
6. SANTOS ETXEGIA ORONOZ
7. RICARDO ARANGOA LEGARRA
BASABURUA
ARRARASko Kontzejua
OTSOLA (R-248)
1. JOSE MARIA ARANGOA RIEZU
2. MIGUEL ANGEL OSCOZ ARCE
3. MIREN JOSUNE RIPALDA ZUBIETA
4. YOLANDA ARRIBAS GIMENO
5. MARIA CARMEN MARIEZCURRENA UNANUA
BASABURUA
BERUETEko Kontzejua
IREBER (R-38)
1. ASCENSIO INDACOECHEA ARANGOA
2. MARIA PILAR OCHOTORENA ARANGOA
3. AMAIA RECONDO AZPILICUETA
4. NICOLAS BARBERENA ECHARRI
5. MARTIN ARANO LAMPREABE
BASABURUA
GARTZARONgo Kontzejua
LAUXTI (R-173)
1. ENEKO LEGARRA BEUNZA
2. AMAIA LEGARRA BEUNZA
3. AGUSTIN TELLECHEA OSCOZ
4. JOSEBA SATRUSTEGUI TELLECHEA
5. SANTIAGO ESPINAL TELLECHEA
BASABURUA
ITSASOko Kontzejua
UNTZATEGI (R-225)
1. AGUSTIN BELOQUI PERCAZ
2. MARIA DEL CARMEN MADOZ ZUBILLAGA
3. MARIA LUISA MARIÑELARENA CIA
4. JUAN JOSE MARIÑELARENA CIA
5. JOSE ANTONIO GAMBOA ANDUEZA
BASABURUA
IGOAko Kontzejua
ISISTI (R-223)
1. ANDONI MARIEZCURRENA BEUNZA
2. EÑAUT MARTICORENA ARBILLA
3. SARAI ETAYO ORONOZ
4. AMAIA ARANO NAGORE
5. AINGERU ETAYO ORONOZ
BASABURUA
JAUNTSARASko Kontzejua
BASABURUA
OROKIETA-ERBITIko Kontzejua
AIZARBIL (R-211)
1. IÑAKI BALDA ALSUA
2. JESUS MARIA BALDA PEREZ
3. MIKEL JAUNARENA GOICOECHEA
4. NEREA OIZ MARINA
5. JOSE ANTONIO SANCHEZ LORENTE
BASABURUA
UDABE-BERAMENDIko Kontzejua
ERLAIN (R-282)
1. IMANOL BIURRARENA BARRENETXEA
2. MARIA PILAR MAYORA GORROCHATEGUI
3. FRANTZISKA URRITZA SATRUSTEGI
4. INMACULADA FERNANDEZ VICUÑA
5. JESUS MARIA ALVAREZ SARASOLA
BASABURUA
IHABENgo Kontzejua
IHABENGOAK (R-18)
1. JAVIER IGNACIO BEUNZA LARUMBE
IHABENDARRAK (R-174)
1. ALEJANDRO MARTINEZ ARANA
BAZTAN
NAVARRA SUMA (R-101)
1. ISABEL OLAVE BALLARENA
2. ANASTASIO NAGORE GARRALDA
3. MARIA CARMEN IRIBARREN IRIBARREN
4. KARMELE ZABALZA BENITO
5. MARCO MOLINA IRAZOQUI
6. JOSE JAVIER AGUIRRE AZCARRAGA
7. KARMELE AGUERREA IRIBARREN
8. CARLOS IDOATE EZQUIETA
9. FRANCISCO IRIBARREN ARRECHEA
10. CONSOLACION AGUERREBERE CELAYETA
11. JOSE MARIA GARMENDIA ARIZMENDI
12. ISABEL VIDART SANCHOTENA
13. BEGOÑA SANZBERRO ITURRIRIA
Ordezkoak
1. MERCEDES LAZARO ECHAMENDI
EUSKAL HERRIA BILDU (R-116)
1. JOSEBA XABIER OTONDO BIKONDOA
2. JUAN CRUZ IRIARTE BAÑEZ
3. MARIA JOSEFA GARMENDIA URTIZBEREA
4. XABIER MAIA ETXEBERRIA
5. OIANKO GARDE JAUNSARAS
6. XABIER TORRES LETONA
7. MARIA JESUS ZUBIETA AZCONA
8. IÑAKI SANZBERRO GOÑI
9. AMAIA ITURRIRIA BARRENETXE
10. MARIA JUANA URRUTIA AZPIROZ
11. GORKA URTASUN SALDIAS
12. MARIA JOSEFA BARRENETXE LERTXUNDI
13. MIKEL ORTEGA ARRAZTOA
Ordezkoak
1. SANTIAGO URRUTIA JUANICOTENA
2. LEONOR LABORRA FAGOAGA
3. URKO GARTZIA ALEMAN
GEROA BAI (R-156)
1. JOSEBA MORENO BIDEGAIN
2. RUBEN ZIGANDA SANZ
3. EDURNE GOÑI OCHANDORENA
4. LANDER SANTAMARIA ALCOCER
5. IZASKUN GOÑI RAZQUIN
6. JAVIER ZABALETA ANDRESENA
7. ALICIA ALEMAN ARRASTIO
8. MIKEL GARBALENA GOÑI
9. MARIA JOSE PAGAZAURTUNDUA IDIART
10. PELLO SALABURU ECHEVERRIA
11. MAITENA URMENETA OTSOA-ERRARTEKO
12. JESUS GOMEZ GARRALDA
13. VIRGINIA ALEMAN ARRASTIO
Ordezkoak
1. LAURA IGANTZI MITXELENA
2. CARLOS GARAICOECHEA ECHENIQUE
BAZTANGO EZKERRA (R-271)
1. FLORENTINO GOÑI TELLECHEA
2. IÑIGO ITURRALDE ELICECHE
3. ELENA ARRETXEA MITXELENA
4. KRISTOBAL OHARRIZ ZELAIETA
5. MARIA RESURRECCION ELIZAGOYEN ECHAGARAY
6. AITOR JAEN BRAÑA
7. NEREA FRIAS ITURRIA
8. NESTOR ARTURO CHARANCHI SAAVEDRA
9. MARIA LOURDES OHARRIZ MARTICORENA
10. BELEN ITURBIDE LUCAS
11. UNAI APEZTEGUIA PETRIRENA
12. ALEJANDRO MARTIN IBARRA
13. MARIA ISABEL MIKELARENA DOMEC
Ordezkoak
1. BERNARDO AMIANO MAGIRENA
2. MAITE GOÑI OTXANDORENA
3. JUAN BAUTISTA IRIBARREN ECHEVERRIA
BERASKOAIN
AGRUPACION INDEPENDIENTE BELASCOAIN (R-66)
1. JOSE LUIS LARREA CENOZ
2. JESUS MARIA ZUBILLAGA URABAYEN
3. VIRGINIA ZARATIEGUI ESCUCHURI
4. PABLO RIEZU MERINO
5. JAVIER IRUJO LIZAUR
BERTIZARANA
EUSKAL HERRIA BILDU (R-112)
1. ANDRES ECHENIQUE IRIARTE
2. BLAS ANDRESENA ECHEVERRIA
3. JOSE ANTONIO SARRATEA RECARTE
4. JAVIER GRAGIRENA MUTUVERRIA
5. JOSE ANTONIO JAUREGUI JUANTORENA
6. JOSE JOAQUIN MUTUBERRIA OTEIZA
7. JOKIN HUALDE IRIBARREN
BERTIZARANA
LEGASAko Kontzejua
BERTIZARANA
NARBARTEko Kontzejua
BERTIZARANA
OIEREGIko Kontzejua
AGRUPACION DE ELECTORES DE OIEREGI (R-53)
1. JOSE JAVIER NOSELLAS ZABALEGUI
2. JUANA PAULA GALAÑENA IRIARTE
3. JOSE MARIA GALARREGUI APEZTEGUIA
4. ALEJO MINDEGUIA MINDEGUIA
5. CARLOS ZAMORA TURRILLAS
BETELU
ARBIDE TALDEA (R-272)
1. MIGUEL JAVIER RECALDE GOLDARAZ
2. AINHOA OIARTZABAL AZKETA
3. ASIER ELIZALDE ZUBILLAGA
4. MARIA CONCEPCION ARRAZTIO SARALEGUI
5. TEODORO OTAMENDI ARTOLA
6. IGOR OTERMIN EGUIA
7. ANDER PRADOS OTAMENDI
Ordezkoak
1. YOLANDA AREITIO OYARBIDE
2. ANDER ARRAZTIO SARALEGI
BIURRUN-OLKOTZ
AGRUPACION BIURRUN-OLCOZ (R-93)
1. MARIA LUISA SERRANO ECHAVES
2. DEMETRIO IBAÑEZ SANTESTEBAN
3. JESUS IRADIER PEREZ
4. PABLO LABIANO JAUREGUI
5. RICARDO GONZALEZ ELORZ
BIURRUN-OLKOTZ
BIURRUNgo Kontzejua
AGRUPACION INDEPENDIENTE BIURRUN (R-94)
1. DEMETRIO IBAÑEZ SANTESTEBAN
2. MARIA LUISA SERRANO ECHAVES
3. JOSE JAVIER OTAZU LOITEGUI
4. JESUS IRADIER PEREZ
5. OSCAR LIZARRAGA CIGA
BIURRUN-OLKOTZ
OLKOZko Kontzejua
INDEPENDIENTES DE OLCOZ (R-92)
1. RICARDO GONZALEZ ELORZ
ZIORDIA
EUSKAL HERRIA BILDU (R-124)
1. OLATZ IRIZAR MARTINEZ
2. EDURNE CASAS OCHOA
3. FRANCISCO JAVIER PERAL CUESTA
4. ROSA MARIA MENDOZA ARREGUI
5. OSCAR OTSOA ETXEBERRIA
6. MAIDER PERCAZ URDIAIN
7. AINHOA IPARRAGUIRRE MENDIA
GEROA BAI (R-284)
1. MIGUEL ANGEL AGUIRRE LARRAZA
2. FERNANDO FUSTE MARTIN
3. CONSUELO RAMIREZ FORCADA
4. JESUS MARIA ARRESE GALBETE
5. JOSE JAVIER SARASOLA GORRITI
6. CRISTOBAL LANZ LAPUENTE
7. JULIA MARIA JAURRIETA OSES
ZIRITZA
CANDIDATURA ARRILUZE (R-71)
1. MARIA CRISTINA PORRON GOÑI
2. JUAN JOSE PRESENCIO NAGORE
3. MANUEL DOMINGUEZ RODRIGUEZ
4. ALBERTO GOROSTIETA VILLANUEVA
5. ROMAN ARANGUREN PEREZ
ZIZUR
NAVARRA SUMA (R-28)
1. RAFAEL ANSO ANSO
2. MARIA MENA VARAS
3. ALFREDO CABALLERO SUCUNZA
4. MARIA ASUNTA CHAPA PRADO
5. IGNACIO BERGERA MATA
6. PATTY AMELIA CAVERO DE LA PEÑA
7. SUSANA VELAZ BALLESTEROS
8. ANGEL BERJON SAN JUAN
9. FERNANDO LOPEZ AZNAL
10. MAITE ESPINAL CAMINOS
11. ROCIO HUARTE ARREGUI
Ordezkoak
1. MARIA ESPERANZA MELERO NAUSIA
2. MARIA GLORIA ENSESA JUANDO
3. RODRIGO HERMIDA HUARTE
CENDEA AURRERA (R-108)
1. IZAGA MENDIOROZ SAN MARTIN
2. MIGUEL FERMIN AIZCORBE GARRALDA
3. HAIZEA SAN MARTIN MIQUEO
4. MIGUEL ANGEL SANZ IZCO
5. ORTZI IRIARTE GARMENDIA
6. MARIA ARANZAZU LEONOR CHOPITEA VERGARA
7. JOSE ENRIQUE MIRANDA GARCIA
8. DANIEL INNERARITY GRAU
9. MARIA MONTOYA DE ANTONIO
10. IVAN IRISARRI SANCHO
11. BLANCA ESTHER VAZQUEZ JIMENEZ DE BENTROSA
Ordezkoak
1. JON ANDER ARALUZE GOÑI
2. JUAN MARTIN ESCUDERO ASIAIN
3. OLIVIA ZABALZA DE ESTEBAN
4. JOSE RAMON GONZALEZ LIZASOAIN
5. MARTA CHAMORRO ARMENDARIZ
6. MARIA INMACULADA LARRAZABAL BARTUREN
7. NEREA OROZ ECHEVERRIA
8. AITOR DOMEÑO RAYO
9. PABLO AMATRIA MATEO
VOX (R-276)
1. GARABET TARJENIAN ASTOUR
2. RAQUEL MENENDEZ GARCIA
3. NAZARETH GONZALEZ SANCHO
4. RICARDO ASIO ZURBANO
5. CARLOS UCELAY RODRIGUEZ SALMONES
6. LUZ MARINA ZAPATER ZAPATER
7. ELIANA GONZALEZ OSPINA
8. CARLOS ENRIQUE PANERO DELGADO
9. ANTONIO CAMPS GUERRERO
10. ANTONIO IVAN SANCHEZ LUCAS
11. ARTURO ARBEO BLAZQUEZ
Ordezkoak
1. BENITO GUEMBRE CABRA
2. BEATRIZ GUTIERREZ ATIENZA
3. MARIA ANA HERNANDEZ-SAMPELAYO MATOS
ZIZUR
ZARIKIEGIko Kontzejua
AGRUPACION ELECTORAL “ZARI TALDEA” (R-88)
1. EDUARDO URBIOLA ZUAZU
2. MARIA SOLEDAD ABAD CARRASCON
3. IÑAKI FERNANDEZ OYON
4. DANIEL ZUAZU OSES
5. PABLO AMATRIA MATEO
ZIZUR
ASTERAINgo Kontzejua
AGRUPACION INDEPENDIENTE CONCEJO DE ASTRAIN (R-95)
1. ANGEL MARIA PARDO GONZALEZ
2. SILVIA SOLA MUNARRIZ
3. LEYRE GOÑI ELIZALDE
4. AITOR DOMEÑO RAYO
5. FRANCISCO JAVIER MARTINEZ ELIA
ZIZUR
ZIZUR TXIKIko Kontzejua
AGRUPACION ELECTORAL “CENDEA AURRERA CIZUR MENOR” (R-228)
1. CARLOS MARIA ASIN GAMBRA
2. MIGUEL FERMIN AIZCORBE GARRALDA
3. MARIA CRISTINA VELASCO ARMENDARIZ
4. OLIVIA ZABALZA DE ESTEBAN
5.
6.
7.
UNIDOS POR CIZUR MENOR (R-234)
1. GRACIELA MENENDEZ GARCIA
2. JOSE RAMON LACOSTA AZNAR
3. LUIS FERNANDO UNCETA RIVAS
4. GORKA BERRAONDO REVILLA
5. ROSA RUS PUJOL
6. MARIO PEREZ REDIN
7. ALFONSO PEREZ NEGRO
ZIZUR
GAZOLAZko Kontzejua
GAZOLAZ (R-207)
1. PEDRO EQUIZA ESCUDERO
2. JOSE JOAQUIN EQUIZA ESCUDERO
3. MARCOS EQUIZA VESPERINAS
4. ITXASO EQUIZA VESPERINAS
ZIZUR
LARRAIAko Kontzejua
INDEPENDIENTE DE LARRAYA (R-96)
1. JUAN MARTIN ESCUDERO ASIAIN
2. FRANCISCO JAVIER OROZ ASTRAIN
3. IZASKUN ADOT LARUMBE
4. IGNACIO GALAN FERNANDEZ
5. SARA ARANDA ELCUAZ
ZIZUR
MURU ASTERAINgo Kontzejua
CIZUR
PATERNAINgo Kontzejua
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE PATERNAIN-PATERNAINGO TALDE INDEPENDIENTEA (R-61)
1. MIREN NEKANE LOPEZ ARMIÑO
2. JOSE LUIS VALLE MENA
3. NEREA BUEZAS GONZALEZ
4. MIKEL SANCHEZ GRAJERA
ZIZUR
UNDIOko Kontzejua
DONAMARIA
DENONGATIK (R-64)
1. JOSEBA OTXANDORENA GRAZENEA
2. IMANOL HUICI AMIGORENA
3. ENARA CUBERO GALARREGUI
4. MIKEL ELIZAGA MUJIKA
5. NEREA ZUBILLAGA OLANO
6. MIRIAM MINDEGUIA GRACENEA
7. AITOR TELLECHA LASTIRI
Ordezkoak
1. RUBEN OTXANDORENA GRACENEA
2. ANA MACHIÑENA MARITORENA
3. XABIER IRIBARREN URROZ
HERRIARENGATIK (R-149)
1. NATALIA REKARTE OTEIZA
2. IGOR ARREGUI AZPIROZ
3. MARIA FATIMA MICHEO MENDIOLA
4. JUAN JAVIER LEACHE OSCOZ
5. JOSE MIGUEL SARRATEA OTEIZA
6. GAIZKA BAIGORRI BELAZA
7. JOSU JORAJURIA BAZTERRICA
Ordezkoak
1. IÑAKI BALEZTENA AGUERRALDE
2. JUANA MARIA OTEIZA AMIGORENA
ETXALAR
HERRI TALDEA (R-8)
1. MIGUEL MARIA IRIGOYEN SANZBERRO
2. JOSE MARIA MAYA ARIZTEGUI
3. AINARA ARBURUA OLAGARAI
4. XABIER ETXARTE MIQUELESTORENA
5. MARIA TERESA IRISARRI BABACE
6. GARAZI REMON IBARRA
7. GARBIÑE MAIA MIKELESTORENA
Ordezkoak
1. LEIRE OLAGARAI GOIENETXE
2. FERMIN MARIA ALZUGUREN SANZBERRO
3. XABIER GALLARDON EUGUI
NAVARRA SUMA (R-102)
1. JOSE ANTONIO GENUA IRIGOYEN
2. ENCARNACION OCAÑA PEREZ
3. NATIVIDAD LAZCOZ ARTANGA
4. MARIA ISABEL GARCIA MALO
5. JOSE LUIS RAMOS GONZALEZ
6. MARIA ELVIRA AZNAR CARASUSAN
7. JOSE LUIS ALVAREZ DELGADO
EUSKAL HERRIA BILDUI (R-138)
1. PATXIKU IRISARRI ELIZAGOIEN
2. JOSEBA PATXI XABIER BIZENTE ARBURUA
3. AINARA ARANGUIBEL REINALDOS
4. XABIER ITURRIA ARBURUA
5. MIREN ONINTZE ZINKUNEGI ARTZELUS
6. RUFINO ZUBIETA SANZBERRO
7. ROSA MARIA ARROLA GIL
Ordezkoak
1. JOSU MIRENA IRAETA ECHEVESTE
2. AGURTZANE BENGOTXEA AGERREBERE
3. SANTIAGO MARIA IBARRA ELIZAGOYEN
ETXARRI ARANATZ
NAVARRA SUMA (R-29)
1. MANUEL EUGENIO LEAL VILLADANGOS
2. MARIA MERCEDES SAMPEDRO LOPEZ
3. JUAN MANUEL GARCIA ALBERICIO
4. CRISTIAN MANUEL DOS SANTOS DOS SANTOS
5. INGRID VINDEL PEREZ
6. JESUS ALBERTO LASPALAS VICONDOA
7. MARIA PAZ LOPEZ AGOIZ
8. ANGEL FERNANDEZ CORTES
9. ALEJANDRO ARANTEGUI MATEO
10. MARIA PILAR FERNANDEZ GARCIA
11. RAUL CHACON ALFARO
EUSKAL HERRIA BILDU (R-265)
1. SILVIA MARAÑON CHASCO
2. LUR IOSU LARRAZA LOPEZ
3. MARIA SAEZ DE ALBENIZ BREGAÑA
4. UNAI ARTIEDA ESTANGA
5. GOIZEDER CASTELLANO OLEA
6. JESUS RAZQUIN IJURRA
7. MARIA ANUNCIACION LOPEZ URMENETA
8. ARTURO CARRERO MUNDIÑANO
9. AMAGOIA LIZARRAGA PERUSQUI
10. ARACELI ERDOCIA ANSO
11. ENEKA MAIZ ULAIAR
ETXARRI ARANATZ
LIZARRAGABENGOko Kontzejua
AITZURDIN (R-201)
1. TERESA GOICOECHEA ARREGUI
ETXAURI
EUSKAL HERRIA BILDU (R-141)
1. IDOIA ARITZALA ETXARREN
2. ARACELI LACOSTA ZOZAYA
3. JOSE LUIS GOÑI URRUTIA
4. JOSE MANUEL BEAUMONT GUEMBE
5. IKER SATRUSTEGUI PEREZ
6. MARI MAR SANCHEZ IMAZ
7. MIREIA CASTET DIAZ
Ordezkoak
1. MARIA BEGOÑA OTEIZA ROS
2. MARTA AZPILICUETA VINIEGRA
3. JUAN BAUTISTA JUANIZ UGALDE
ERGOIENA
ASKOGAIN (R-65)
1. EMETERIO SENAR ELSO
2. MIGUEL JESUS NAVARRO ANDUEZA
3. MAITE BAKAIKOA NAVARRO
4. BLANCA REYES SENAR SOLIS
5. OIHANA RUIZ GOLDARACENA
6. MIRIAM BERASTEGUI GURUCHARRI
7. IÑAKI ANDUEZA ELSO
Ordezkoak
1. ANDER BELZA GOLDARACENA
2. IDOIA GURUCHARRI SENAR
BATZARRAMENDI (R-226)
1. IBAI ALONSO SUAREZ
2. ENEKA LIZARRAGA UNANUA
3. JAVIER MOZO LIZARRAGA
4. JOSEBA IMAZ BERASTEGUI
5. PATXI XABIER LIZARRAGA ECHEVERRIA
6. RUBEN MOZO LIZARRAGA
7. MARTIN MIRANDA LIZARRAGA
Ordezkoak
1. JOSUNE LIZARRAGA RAZQUIN
2. IÑAKI GAULABUR RAZQUIN
ERGOIENA
LIZARRAGAko Kontzejua
LIZARRAGAKO KONTZEJUA (R-273)
1. UNAI NAVARRO ARISTORENA
2. EMETERIO SENAR ELSO
3. MIRIAM BERASTEGUI GURUCHARRI
4. MIKEL BELZA GOLDARACENA
ERGOIENA
DORRAOko Kontzejua
DORRAOKO KONTZEJUA (R-63)
1. IDOIA RESANO IGOA
2. ION ANDER LIZARRAGA LIZARRAGA
3. IOSU RESANO MENDINUETA
4. URKO RESANO GONZALEZ
5. AMAIA LIZARRAGA UNANUA
ERGOIENA
UNANUko Kontzejua
UNANUKO KONTZEJUA (R-67)
1. JESUS MARIA BALDA MERCERO
2. MIKEL MAYO LIZARRAGA
3. AINHOA HERNAN MENDIVE
4. ROMAN MERCERO BERASTEGUI
5. ISABEL VILLAR GURRUCHAGA
EZKABARTE
EUSKAL HERRIA BILDU (R-139)
1. KARMIÑE GIL SESMA
2. GAIZKA BAQUEDANO IRIBARREN
3. SUSANA ASIAIN VIERGE
4. PATRIZIA DAVID IBIRIKU
5. URKO GORKA LOPEZ ECHEGUIA
6. JON ANDONI DIEZ DE URE ERAUL
7. LAURA AZNAL SAGASTI
8. MIREN JOSUNE LLORENS CASADO
9. JUAN IGNACIO ODRIA ANDREU
Ordezkoak
1. AINHOA PETRICORENA GAMIO
2. JOSE MARIA PASTOR ELGORRIAGA
3. JUAN MARI ULAZIA MARTIARENA
4. DANIEL VELAZ UROS
CANDIDATURA INDEPENDIENTE EZCABARTE (R-196)
1. MARIA LOURDES RUIZ ABAIGAR
2. JOSE MERA PARDO
3. JULIANA LOPEZ FERNANDEZ
4. LUIS JORGE ZAMORA IBEAS
5. MARIA PILAR REMON REVUELTA
6. MARIA CARMEN FERNANDEZ NUIN
7. DANIEL CAMACHO CELA
8. YASMARLIN BAEZ RODRIGUEZ
9. MARIA LOURDES LEON RUIZ
AGRUPACION INDEPENDIENTE VECINOS POR EZCABARTE-EZKABARTEAREN ALDE BIZILAGUNAK (R-182)
1. PEDRO MARIA LEZAUN ESPARZA
2. ARANZAZU CALVERA AYANZ
3. SONIA ARANZAZU OSES MORENO
4. EVA LARA PARDO
5. SERGIO CASADO FERNANDEZ
6. MARIA CONCEPCION GASCUE IROZ
7. FELIX VILLAMARIN VILLAVA
8. GEMMA ARBIZU GABIRONDO
9. IÑIGO LEZAUN ESPARZA
Ordezkoak
1. ENRIQUE LORENZO VELLO
2. AMAYA LEZAUN LAPEÑA
3. ADELARDO PATERNAIN CADENA
EZKABARTE
ORRIOko Kontzejua
AGRUPACION ELECTORAL ORRIO (R-243)
1. JESUS MARIA GARCIRIAIN ALDABA (independentea)
2. SARA ZALBA OTEIZA (independentea)
3. MARIA TERESA MARAÑON DIEZ (independentea)
4. MARTA BEORLEGUI MAQUIRRIAIN (independentea)
5. JUDITH ZALBA OTEIZA (independentea)
EZKABARTE
SORAURENgo Kontzejua
TXARAKA (R-221)
1. NEREA SANCHEZ ELSO
2. IRATXO BAQUEDANO IRIBARREN
3. MARIA GONZALEZ GARCIA
4. ITZIAR SANCHEZ ELSO
5. LEIRE ALEGRIA MURILLO
SORAUREN 2019 (R-252)
1. FERMIN ORBEGOZO MENDICOA
2. JUAN CARLOS IRIBARREN GURBINDO
3. SERGIO GONZALEZ GARCIA
4. BEATRIZ FERRANDEZ GONZALO
5. MIGUEL ALBERTO SANCHEZ GARRALDA
EZKABARTE
ARREko Kontzejua
ALTERNATIB@ ARRE (R-237)
1. IKER ANDUEZA GIL
2. MANUEL MARIA RICO ARILLA
3. JUAN MARIA ULAZIA MARTIARENA
4. LUCIO ALBERTO SAINZ MANSO
5. CRISTINA ITURRI BOTELLO
6. IOANNE ZARATIEGUI ZABALEGUI
7.
EZKABARTE
AZOZko Kontzejua
AMAIUR (R-194)
1. JUAN IGNACIO ODRIA ANDREU
2. KISTIÑE ROSADO MARTINEZ
3. JUAN LUIS YUBERO SANZ
4. ANA ISABEL CALVO ABAD
EZKABARTE
ZILDOZko Kontzejua
MENDURRO (R-224)
1. MIKEL AINGERU OLLETA MUGUETA
AGRUPACION INDEPENDIENTE CILDOZ (R-238)
1. JESUS FELIX LECUMBERRI OCHOA
EZKABARTE
EUSAko Kontzejua
AGRUPACION INDEPENDIENTE EUSA (R-200)
1. DANIEL IDOATE GUERENDIAIN
2. ARANZAZU CALVERA AYANZ
3. ANDREA PURROY PEREZ
4. JOSE IGNACIO IDOATE MUNARRIZ
5. JAVIER IDOATE GUERENDIAIN
EZKABARTE
MAKIRRIAINgo Kontzejua
TXANGOLA (R-232)
1. PATRIZIA DAVID IBIRIKU
2. TERESA GUILABERT RODRIGUEZ
3. ALBERTO CENOZ ELORZ
4. ALFREDO ZABALZA IRURZUN
5. REBECA MAYO ARTAZCOZ
EZKABARTE
ORIKAINgo Kontzejua
VECINOS DE ORICAIN (R-280)
1. JAVIER RUBIO VELA
2. PILAR ARDANAZ AMEZQUETA
3. PEDRO BURGUI SENDOA
4. BELEN GUILLEN ARDANAZ
GALAR
EUSKAL HERRIA BILDU (R-136)
1. ESTEBAN LIZARBE ARISTU
2. CARMEN OSLE MUÑOZ
3. JOSEBA IBERO ARETA
4. MONICA BIDEGAIN IRIARTE
5. DIEGO SALA GUERENDIAIN
6. IDOYA TIRAPU GARDE
7. ANGEL MUÑOZ FERNANDEZ
8. JULITA GARCIA ARISTU
9. GORKA LECUMBERRI LARA
10. OLAIA GARCIA ARTEAGA
11. MARIA BEGOÑA ERDOZAIN LAKUNTZA
AGRUPACION INDEPENDIENTE CENDEA DE GALAR (R-160)
1. OSCAR AMOZTEGUI RECALDE
2. MARIA CARMEN TIRAPU ERRO
3. SERGIO DELGADO BERMEJO
4. MIGUEL GOMEZ REVALIENTE
5. ROSA MARIA BARBERIA ARDANAZ
6. SANTIAGO SANCHEZ MARQUIJANO
7. DIEGO VELA MACAYA
8. ANA ISABEL VALES SAN MARTIN
9. EUGENIO ECHEVERRIA SALES
10. MARIA INES ARIZ MUÑOZ
11. ADRIAN BAYO TIRAPU
Ordezkoak
1. FERNANDO OTAZU SENGARIZ
2. ISMAEL AMATRIAIN GOYENECHE
3. CECILIO LUSARRETA ECHARRI
NAVARRA SUMA (R-245)
1. FRANCISCO JOSE FERNANDEZ ELIZALDE
2. JOSE LUIS SEBASTIAN LABAYEN
3. LAURA EDURNE BLANCO MARTIN
4. GUILLERMO UNZUE GARCIA-FALCES
5. REYES FERNANDEZ DE MUNIAIN COMAJUNCOSA
6. BEATRIZ NUIN TIRAPU
7. ARANZAZU IRIGOYEN IBARROLA
8. NATIVIDAD IRIBARREN IMIRIZALDU
9. LUIS SANZ MURU
10. IGNACIO POLO GILABERT
11. MARIA JESUS PEREZ GARDE
GALAR
ARLEGIko Kontzejua
AGRUPACION INDEPENDIENTE TXOMORGAIN (R-68)
1. JULIAN MARIA IRAGUI ERVITI
2. MARIA CARMEN ERVITI MONREAL
3. MARTIN ARDANAZ ASIAIN
4. CRISTIAN GUILLERMO WASKONIG CARO
5. JOSU OTANO GAONA
GALAR
ESPARTZAko Kontzejua
GALAR
EZKIROZko Kontzejua
AGRUPACION INDEPENDIENTE ESQUIROZ (R-169)
1. IGNACIO MANUEL MARTINEZ PEREZ
2. JOSE IGNACIO URIZ SESMA
3. ANDREA MARTINEZ IZU
4. EDURNE AOS CARCAR
5. MARIA LUZ ERASO ARDANAZ
GALAR
GALARko Kontzejua
GALAR
OLATZ-SUBITZAko Kontzejua
AGRUPACION OLAZ (R-189)
1. ANGEL MARIA ARANGUREN PASTOR
GALAR
GETZE GALARko Kontzejua
AGRUPACION GETZE (R-161)
1. INES LECUMBERRI BELZUNEGUI
2. DIEGO SALA GUERENDIAIN
3. ADRIANA OSINAGA ZARDOYA
4. ALEJANDRO XABIER SALVADOR MENENDEZ
GALAR
SUBITZAko Kontzejua
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE SUBIZA (R-163)
1. ITZIAR PEÑALVER PRIMO
2. DIEGO VELA MACAYA
3. MARIA ELIZALDE GARBALENA
4. DAVID LARRAYA GOYENECHE
5. ISMAEL AMATRIAIN GOYENECHE
GALAR
CORDOVILLAko Kontzejua
AGRUPACION INDEPENDIENTE CORDOVILLA (R-50)
1. ANA ISABEL VALES SAN MARTIN
2. SANTIAGO SANCHEZ MARQUIJANO
3. JAVIER UNANUA ORICAIN
4. RAQUEL OSACAR CRESPO
5. NOELIA SAMPREDO IBAÑEZ
GARITONBERRI (R-192)
1. JOSE MARIA GARRIDO AGUSTINA
2. SERGIO FERNANDEZ EZQUER
3. PABLO LANDA BORAITA
4. EDUARDO FERNANDEZ EZQUER
5. FRANCISCO JAVIER URRIZA MACAYA
GOIZUETA
EUSKAL HERRIA BILDU (R-135)
1. UNAI MIRANDA BERROETA
2. ALAITZ ESKUDERO BERGARA
3. IMANOL LEGARRETA NARBARTE
4. MAIALEN APEZETXEA ETXEBERRIA
5. IGARATZA APECECHEA SALAVERRIA
6. IÑAKI ETXEBERRIA ARANAZ
7. ANA UITZI MANTEROLA
Ordezkoak
1. IGOR ELIZEGI ERBITI
2. ROSA MARIA OLAIZOLA AZPIROZ
3. JUAN ANTONIO LECUONA SALAVERRIA
UHARTE ARAKIL
EUSKAL HERRIA BILDU (R-264)
1. JOSE DOMINGO HUARTE BALEZTENA
2. IKER GORRITI BORREGUERO (independentea)
3. AMAGOIA BETELU ALDAZ (independentea)
4. ENEKO MARTIARENA BETELU (independentea)
5. JULEN MARTIARENA ARZA
6. MARCELINO VILLANUEVA PALACIOS
7. AMAGOIA HERMOSO DE MENDOZA SAINZ
Ordezkoak
1. JUAN JOSE GOIKOETXEA BERASATEGI
IMOTZ
EUSKAL HERRIA BILDU (R-137)
1. ALFREDO ALZUETA UNCUE
2. IDOIA JUSUE MARTIARENA
3. HODEI ARADA GOYALDE
4. MARIA CRISTINA MEGIA RODRIGUEZ
5. PATXI XABIER ITURRIOZ GARMENDIA
6. ARITZ GOROSTIAGA ESKUBI
7. IRANTZU MOZO BERASTEGUI
Ordezkoak
1. JOSE ANGEL ITURRALDE VILDARRAZ
2. FRANCISCO JAVIER GOÑI BELOQUI
IMOTZ
ETXALEKUko Kontzejua
AZKORREA (R-13)
1. URKO CARRERA IGUELZ
2. JUAN IGNACIO BELOQUI YABEN
3. MIKEL IRIARTE OLLO
4. IDOIA ASTIZ LANDIRIBAR
5. MARTIN JOSE ALDAREGUIA IGUELZ
IMOTZ
ERASOko Kontzejua
MALAUN (R-164)
1. JAVIER IGNACIO BEAUMONT CAMINOS
IMOTZ
GOLDARAZko Kontzejua
IMOTZ
LATASAko Kontzejua
TXURREGI (R-87)
1. ARITZ GOROSTIAGA ESKUBI
2. ALEJANDRO SARALEGUI DIAZ
3. ROBERTO SALVADOR OTAZU
4. ETOR IJURCO SARALEGUI
5. MARIA ARANZADI BARBERIA
IMOTZ
MUSKIZko Kontzejua
IMOTZ
OSKOZko Kontzejua
ARPELU (R-250)
1. JOSEBA GARTZARON ZUDAIRE
2. MARIA ANTONIA IRIBARREN ALDAREGUIA
3. JOANA CIGANDA OLANO
4. ISABEL AZPIROZ HERRANZ
5. IÑIGO ARANA HERNANDEZ
IMOTZ
URRITZAko Kontzejua
IMOTZ
ZARRANZko Kontzejua
ITZA
ALTERNATIVA IZA-GULINA (R-78)
1. JESUS MARIA RIPA DIEZ DE ULZURRUN
2. MIKEL ANDUEZA ITURAIN
3. GORKA EZCURDIA GARCIA
4. ENRIQUE MARTIN CABEZAS
5. JESUS MIGUEL ERBURU ARBIZU
6. IMELDA AIZPUN SARASA
7. JOSEFINA IBERO AIZPUN
8. CARLOS ZUNZARREN ZABALZA
9. JOSE MIGUEL FERNANDEZ DE ARCAYA ROTELLAR
Ordezkoak
1. JUANA MARI JAUREGUI CANTERO
2. OLIVIA DEL CARMEN NAJERA MARROQUIN
3. RICARDO LARUMBE SARISIBAR
UNIDOS POR IZA (R-168)
1. FLORIA PISTONO FAVERO (independentea)
2. MARIA REYES GURREA BAIGORROTEGUI (independentea)
3. JAVIER AYENSA VICENTE (independentea)
4. MARIA PILAR IBERO BAQUEDANO (independentea)
5. JAVIER LUIS RIPA MEZQUIRIZ (independentea)
6. RAMON JAVIER SAN MARTIN ERICE (independentea)
7. JOSE OCHOA BERGANZA (independentea)
8. MARIA CRISTINA LISO ALDAZ (independentea)
9. GUSTAVO ARIZALETA DIAZ (independentea)
Ordezkoak
1. FRANCISCO JAVIER MUSQUIZ PEREZ DE ZABALZA (independentea)
2. DAVID OSINAGA COBOS (independentea)
ITZA
LETEko Kontzejua
LETE POR EL CAMBIO (R-79)
1. MARIA ASCENSION CIAURRIZ AIZPUN
ITZA
AGINAGAgo Kontzejua
INDEPENDIENTES DE AGUINAGA (R-191)
1. DANIEL IZURDIAGA FERNANDEZ
ITZA
OTXOBIko Kontzejua
ARTIZA (R-193)
1. MARIA BEGOÑA MIGUEL MARTIN
2. AINHOA OTXOA ARELLANO
3. LEONILA ALONSO FERREIRA
4. FERMIN MANGADO CRUZ
5. IDOIA ANIZ VALBUENA
ITZA
ALDABAko Kontzejua
TXILITU (R-11)
1. MARIA CARMEN URTEA LABARI
2. JUAN JOSE LAZCANO ZOROQUIAIN
3. JOSE MANUEL ZUNZARREN ZABALZA
4. MAIDER SARASA EGEA
5. JOSE MARIA BERUETE VENTURA
ITZA
SARASAko Kontzejua
AGRUPACION SAN MARTIN (R-166)
1. MARIA PILAR IBERO BAQUEDANO
2. MIGUEL PEDRO LUMBIER ERNETA
3. JESUS MARIA SAGÜES ERRO
4. JOSE JAVIER AIZPUN GARCIA
5. JULEN OSCARIZ LUMBIER
ITZA
ARIZko Kontzejua
AGRUPACION ARIZ (R-213)
1. JAVIER AZCARATE IRAÑETA
ITZA
SARASATEko Kontzejua
DE SARASATE (R-185)
1. MIKEL INDA AIZPUN
ITZA
ATONDOko Kontzejua
INDEPENDIENTES DE ATONDO (R-81)
1. FRANCISCO JAVIER AMEZQUETA LATIEGUI (independentea)
ITZA
ZIAko Kontzejua
BASABE (R-199)
1. JOSE LUIS ETXEBERRIA MIKELE
ITZA
ERITZEko Kontzejua
INDEPENDIENTES DE ERICE (R-165)
1. FLORIA PISTONO FAVERO (independentea)
2. MARIA ESTRELLA DEL BARRIO ORTIZ (independentea)
3. MARIA GEMA ELORZA OLVEIRA (independentea)
4. JAVIER CAPON GOÑI (independentea)
5. ENEKO ANDUEZA PEREZ (independentea)
ITZA
GULIAko Kontzejua
A.I.G. (R-204)
1. MARIA LOURDES YARZA BEGUIRISTAIN
ITZA
ITZAko Kontzejua
ITZA
LARUNBEko Kontzejua
ITSUMENDI (R-20)
1. MIGUEL AGOÜES MENDIZABAL
2. JESUS MARIA ERBITI MARTIARENA
3. JOSE FRANCISCO ERVITI ERICE
4. JOSE LUIS GOIKOA ARBILLA
5. LUIS MARTIARENA ANDUEZA
TXULAPAIN
AGRUPACION ARRANOMENDI (R-54)
1. PABLO ROTA ARRIETA
2. ROBERTO ARLEGI MAIA
3. FIDEL FRANCISCO URRIZA TOLOSA
4. MARIA INMACULADA GOICOA DIEZ DE ULZURRUN
5. DIANA ELCANO URRUTIA
6. FELIPE SUBIZA ATAUN
7. IÑAKI URRIZA OYAGA
Ordezkoak
1. MARIA MERCEDES IRIBARREN BARRENECHEA
2. SABINO VILLANUEVA BELLOSO
3. FRANCISCO JAVIER ELCANO IRIGOYEN
4. MARIA IRANZU ZABALZA VIZCAY
5. JOSE IGNACIO SUBIZA ATAUN
POR-JUSLAPEÑA-GATIK (R-43)
1. FRANCISCO JAVIER ORRIO ESPELOSIN
2. FRANCISCO JAVIER SARASA MUNARRIZ
3. AMALIA ZABALZA MILAGROS
4. ANGEL MARIA HUARTE ARZOZ
5. MARIA TERESA MONTES SAMPEDRO
6. JOAQUIN CORTEA MARITORENA
7. JESUS MARIA EGUARAS TEJADA
TXULAPAIN
OTSAKARko Kontzejua
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE OSACAR (R-40)
1. MIGUEL ANGEL ORRIO ESPELOSIN
TXULAPAIN
OSINAGAko Kontzejua
OSINAGA TALDEA (R-167)
1. IGONE ASTITZ ARANO
TXULAPAIN
UNTZUko Kontzejua
AGRUPACION DE ELECTORES INDEPENDIENTES DE UNZU (R-306)
1. MARIA CRISTINA AGUINAGA MENDIOROZ
TXULAPAIN
BEORBURUko Kontzejua
TXULAPAIN
GARTZIRIAINgo Kontzejua
ELTXUMENDI ELKARTEA (R-75)
1. JOSE JAVIER DONAZAR GALAR
TXULAPAIN
LARRAIOZko Kontzejua
ALCALDIA PARA LARRAYOZ (R-44)
1. ANGEL MARIA HUARTE ARZOZ
TXULAPAIN
MARKALAINgo Kontzejua
MARCALAIN (R-97)
1. FRANCISCO JAVIER SARASA MUNARRIZ
2. JOSE GABRIEL GALAR SARASA
3. JOSE MARIA GOLDARACENA IDOATE
4. LETICIA ERRO ANDUEZA
5. MARIA REYES ALDAZ LARRAINZAR
TXULAPAIN
NABAZko Kontzejua
MENDURRO (R-49)
1. JUAN MIGUEL OLLO IDOATE
TXULAPAIN
NUINgo Kontzejua
AGRUPACION INDEPENDIENTE NUIN (R-39)
1. FRANCISCO JAVIER ORRIO ESPELOSIN
TXULAPAIN
OLLAKARIZKETAko Kontzejua
AGRUPACION OLLOMENDI (R-23)
1. JOSE IGNACIO SUBIZA ATAUN
2. ALBERTO ELCANO IRIGOYEN
3. BEATRIZ SUBIZA ATAUN
4. DAVID ELCANO MORENO
5. ROBERTO ALDAZ ERRO
BEINTZA-LABAIEN
HERRIARENGATIK (R-62)
1. JON TELLETXEA JUANENEA
2. ALEJANDRO SALDIAS OCHANDORENA
3. JESUS JUAN VERTIZ GOÑI
4. JOSE MARTIN MINDEGUIA LABAYEN
5. JUAN GAMIO GRAZENEA
LAKUNTZA
EUSKAL HERRIA BILDU (R-249)
1. PATXI XABIER RAZKIN SAGASTIBELTZA
2. RITA TORRICO MUNIZ
3. AITOR GARCIA MONFORT
4. RUBEN RODRIGUEZ ROMERO
5. MARIA CRUZ AZCONA LARRETA
6. JOSE FRANCISCO URIVE-ECHEVERRIA FLORES
7. SERGIO GOICOECHEA BERGERA
8. RICARDO PALACIOS ANDUEZA
9. UXUE LAZCANO MAIZA
LANTZ
AGRUPACION INDEPENDIENTE LANTZ (R-255)
1. MARIA ISABEL BALEZTENA LARRAZA
2. JON ZIGA ELIZAINTZIN
3. OSCAR CIGANDA ECHENIQUE
4. RUBEN BEUNZA ERICE
5. BENITA IRURITA LOYARTE
LARRAUN
EUSKAL HERRIA BILDU (R-133)
1. MIKEL HUARTE MARTIJA
2. LOREA LASARTE ELIZALDE
3. JOSU OREJA ARRATIBEL
4. XABIER AZPIROZ BEUNZA
5. AINHOA PERMACH MARTIN
6. JUAN IGNACIO ZABALETA ARANGOA
7. IRUNE JUANENA AYESTARAN
LARRAUNDARRAK (R-217)
1. JOSE JAVIER BARBERENA ECHARRI
2. RAQUEL MOLTO SARASA
3. ANA BELEN ARRARAS ZABALETA
4. JOSE MANUEL IRIARTE AZPIROZ
5. JOSE MARTIN MARTINICORENA BARAIBAR
6. LUIS MARIA GOLDARACENA GOICOECHEA
7. PEDRO MANUEL BARBERIA ECHARRI
Ordezkoak
1. MARTIN JOSE BILDARRAZ VERGARA
2. MARIA CONSUELO AIZPURUA ARTOLA
3. JUAN BERASAIN MICHAUS
LARRAUNGO TALDEA (R-222)
1. IÑAKI ETXEBERRIA AZPIROZ
2. MARIA IDOYA OLASCOAGA ECHARRI
3. MIKEL LANDA SUCUNZA
4. UNAI PEREZ SAGASTIBELZA
5. MARIA JESUS SAN SEBASTIAN GOLDARACENA
6. MARTIN JUANENA BERECOECHEA
7. FRANCISCO JAVIER LEGARRA ARRAZTIO
LARRAUN
GORRITIko Kontzejua
LARRAUN
ALBIASUko Kontzejua
ALBISUARRAK (R-206)
1. MANUEL MARIA ARGAÑA INCHAURRONDO
LARRAUN
UITZIko Kontzejua
LARRAUN
ALDAZko Kontzejua
ALDAZTARRAK (R-183)
1. MARTIN JOSE BILDARRAZ VERGARA
2. JUAN IGNACIO LIZARRAGA LAZCANO
3. PATXI BETELU BARBERENA
4. JUAN JESUS BILDARRAZ ARRARAS
5. JOSE JAVIER BARBERENA ECHARRI
LARRAUN
IRIBASko Kontzejua
Iribas Jo ta Ke (R-214)
1. MARIA CAMINO GARRALDA GARIN
LARRAUN
ALLIko Kontzejua
ALLIKO TALDEA (R-188)
1. CALIXTO SATRUSTEGUI AZPIROZ
LARRAUN
ARRUIZko Kontzejua
LARRAUN
MADOZko Kontzejua
MADOZKO TALDEA (R-176)
1. FRANCISCO JAVIER ARRIBILLAGA ZARRANZ
LARRAUN
ASTIZko Kontzejua
LARRAUN
MUGIROko Kontzejua
Mugiroko Taldea (R-215)
1. JOSE ENRIQUE MARIÑELARENA TOLOSA
2. BELEN ASTIZ OYARZUN
3. XABIER MIRENA GOLDARATZ ALDAIA
4. MIKEL ASTIZ OYARZUN
5. ALAIN BERNABEU GALARZA
LARRAUN
AZPIROTZ-LEZAETAko Kontzejua
LARRAUN
ODERIZko Kontzejua
ODERIZTARRAK (R-233)
1. MIGUEL MARIA BIDEGAIN OCHANDORENA
2. IKER SANZ DIAZ
3. JOSEBA GARCIA ODERIZ
LARRAUN
BARAIBARko Kontzejua
LARRAUN
ETXARRIko Kontzejua
ARRIZURI (R-256)
1. IMANOL JAKA NAVARRO
2. ASIER BEGUIRISTAIN GOROSTARZU
3. MIREN IZASKUN OLASCOAGA ECHARRI
4. ENRIQUE CABALLERO ANDONEGUI
5. MIGUEL LASARTE ARANGOA
LARRAUN
ERRAZKINgo Kontzejua
ERRAZKINDARRAK TALDEA (R-181)
1. IOSU OREJA ARRATIBEL
2. MIREN EDURNE MARTINIKORENA MATXAIN
3. ENEKO SARALEGUI MARTINICORENA
4. IKERNE ILARREGUI MARTIARENA
5. ION EZCURDIA AZCONA
LEGARDA
AGRUPACION ELECTORAL INDEPENDIENTE DE LEGARDA (R-5)
1. SILVESTRE BELZUNEGUI OTANO
2. ALBERTO BERMEJO LOPEZ
3. SAGRARIO BARASOAIN MOLINET
4. FRANCISCO JAVIER ANTONIO LARUMBE ANSOAIN
5. LUIS FERNANDO JOAO ALASTUEY
LEITZA
EUSKAL HERRIA BILDU (R-123)
1. MIKEL ZABALETA ARAMENDIA
2. NAHIKARI URIARTE INTXAURRONDO
3. ENEKO ANDUEZA ARAMENDIA
4. MAIALEN MORENO UHARTE
5. JULIAN ZABALETA ALDUNCIN
6. SAIOA SAGASTIBELTZA GANBOA
7. LORENZO IÑAKI ZABALETA ZABALETA
8. AMAIA JAKA APEZETXEA
9. IÑIGO ALDUNTZIN GARCIA
10. MARIA JUNCAL OTXOTORENA SAGASTIBELTZA
11. MARIA ARANZAZU IRIGOYEN PERURENA
Ordezkoak
1. JOANES ILLARREGI MARZOL
2. AITZIBER BERGARA BARAIBAR
NAVARRA SUMA (R-305)
1. SILVESTRE MARIA ZUBITUR GOÑI (independentea)
2. JUAN FROMMKNECHT LIZARRAGA
3. FERMIN AZPIROZ MARTINICORENA
4. PEDRO URQUIOLA CESTAU (independentea)
5. FRACISCO JAVIER MUGICA ZUBELDIA (independentea)
6. XABIER BENGOA MUÑOA (independentea)
7. MARIA NIEVES CIPRES AZNAR (independentea)
8. JOSE MIGUEL ZABALETA URQUIOLA (independentea)
9. JUANA JOSEFA SAGASTIBELZA ZABALETA
10. JOSE MIGUEL GOICOECHEA ZABALETA (independentea)
11. JOSE ANDRES VALENCIA CIORDIA (independentea)
Ordezkoak
1. LORENZO ZUBITUR VILLABONA (independentea)
LESAKA
EUSKAL HERRIA BILDU (R-128)
1. LADIS SATRUSTEGUI ALZUGARAY
2. MAITANE RODRIGUEZ ETXABIDE
3. IBAN GARRO ALZURI
4. MAIDER ARRIETA TAPIA
5. IRATXE BATIZ BARZENA
6. MATTIN ETXABIDE GARTZIA
7. GABRIEL TXOPERENA ALTZUGARAI
8. IOAR OTEIZA GOYENECHE
9. BEÑAT SARALEGUI ALZATE
10. MARIA BEGOÑA ORDOKI FAGOAGA
11. JOSE JUAN ZUBIETA PORTU
Ordezkoak
1. SEVERIANO TXOPERENA MATXIKOTE
2. IZASKUN RODRIGUEZ MARICHALAR
3. FELIX IRAZOQUI ZOZAYA
4. IÑAKI FAGOAGA IGANTZI
GEROA BAI (R-154)
1. JOSE LUIS ECHEGARAY ANDUEZA
2. IONE FAGOAGA ECHARTE
3. IBAN DE PRADO ETXEPETELEKU
4. JOSE ESTEBAN ECHEVESTE APEZTEGUIA
5. ESTEBAN IRAZOQUI IRAZOQUI
6. JOSE MARIA PORTU OCHOTECO
7. SAIOA MICHELENA GORTARI
8. ANTONIO HIDALGO HIDALGO
9. AXIER MUÑOZ MUÑOZ
10. CARLOS UBIRIA PORTU
11. VICTORIANO RUIZ ALVAREZ
Ordezkoak
1. JESUS MARIA CASTRO ALMANDOZ
2. MIGUEL MARIA IRIGOYEN IPARRAGUIRRE
3. MARIA VICTORIA GORTARI ALDAVE
OBANOS
AGRUPACION NEKEAS (R-98)
1. MARIA ARANZAZU HERNANDEZ LACALLE
2. JOSEBA OSES ARDAIZ
3. FERMIN IDOATE RAMIREZ
4. IRANZU ARDAIZ MAÑERU
5. DAVID TORRECILLA SANZ
6. ESTIBALIZ YOLDI GUEMBE
7. MIGUEL ARBIZU NAPAL
Ordezkoak
1. JUAN IGNACIO ELORZ TORRECILLA
2. LAURA ARANGUREN SANZ
3. ANDREA LOYOLA SENOSIAIN
ODIETA
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE ODIETA/ODIETAKO ELKARTE INDEPENDENTEA (R-4)
1. ALBERTO JOSE URDANIZ ELIZONDO
2. RAKEL ARRAZTOA ARRECHEA
3. MARIA ARANZAZU AZNAR GOÑI
4. FABIOLA MARIA GARCIA DE LA PEÑA RAZQUIN
5. SAIOA MUÑOZ VIZCAY
6. MARIA JESUS SAN MARTIN EGOZCUE
7. IÑIGO RESANO URBIOLA
Ordezkoak
1. MIKEL GUERENDIAIN AZPIROZ
ODIETA MARTXAN (R-91)
1. JUAN PEÑALVER HERMIDA
2. BAKARTXO BLANCO GASCUE
3. ENRIQUE GORRIZ ELIZALDE
4. ZIRO AZKARATE GANUZA
5. AMAYA CIGANDA OYEREGI
6. JOSU ISTURIZ SANZ
7. OHIANA ELCANO MARIEZCURRENA
ODIETA
ANOTZIBARko Kontzejua
AINGIRITURRI (R-281)
1. AITOR AMUNDARAIN SUAREZ
ODIETA
ZIAURRIZko Kontzejua
ZIAURRITZ AURRERA (R-304)
1. SAIOA MUÑOZ VIZCAY
2. MAITE LARRETXEA ZILBETI
3. ION LARRETXEA ZILBETI
ODIETA
GASKUEko Kontzejua
ARGAIN (R-216)
1. EUSEBIO ORRIO IRAIZOZ
ODIETA
GELBENTZUko Kontzejua
ODIETA
GENDULAINgo Kontzejua
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE GENDULAIN (R-220)
1. MARIA ARANZAZU AZNAR GOÑI
ODIETA
LATASAko Kontzejua
ORITXETA (R-69)
1. JUAN IGNACIO ELIZONDO OSINAGA
ODIETA
OSTIZko Kontzejua
AGRUPACION INDEPENDIENTE SAGARDIZULO (R-59)
1. JORGE ALZU CARDESA
2. URKO GASTEARENA VILLANUEVA
3. MARIA TERESA IRURITA GARCIA
4. JOSE LUIS ELCANO DE CARLOS
ODIETA
ERRIPAko Kontzejua
ERRIPA BETI (R-170)
1. LETIZIA ALTUNA CUELI
2. MIREN BAKARNE IRAGUI OLLO
3. MARIA VIRGINIA IRAGUI OLLO
4. SAIOA MORRONDO OYARZUN
OLAIBAR
AGRUPACION INDEPENDIENTE OLAIBAR (R-202)
1. MARIA CARMEN LIZOAIN OSINAGA
2. FRANCISCO JAVIER OZCOIDI ARAGON
3. RICARDO SANCHEZ URTASUN
4. YOLANDA ESCUDERO GIL
5. RICARDO LOZANO MARTOS
6. MIREN BIDEA BERROETA SANSIÑENA
7. OSCAR BORIA INDA
Ordezkoak
1. CESAR GONZALVO LAJUSTICIA
OLAIBAR
ENDERIZko Kontzejua
OLAIBAR
OLAIZko Kontzejua
OLAIBAR
OLABEko Kontzejua
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE OLAVE (R-290)
1. ROBERTO JOSE ARMENDARIZ PATERNAIN
2. MARIA ESTHER GOÑI HUARTE
3. ALFREDO MARTINEZ ZABALEGUI
4. JOSE EZEQUIEL GOLDARAZ GORRIZ
OLAIBAR
OTSAKAINgo Kontzejua
INDEPENDIENTE DE OSACAIN (R-288)
1. MIGUEL ANGEL COBO SANCHEZ
2. SERGIO COBO PELEGRIN
3. KOLDO SANTAMARIA DEL CASTILLO
4. JAVIER AGUIRREZABAL ISIEGAS
OLAZTI
NAVARRA SUMA (R-31)
1. JAVIER FERNANDEZ BRIZUELA
2. LUIS SANTIAGO SAEZ CANALES
3. GERARDO TORRIENTES ALONSO
4. PAULA ANDREA CALERO RINCON
5. TAMARA SAEZ RODRIGUEZ
6. MARIA DOLORES RODRIGUEZ ERICE
7. YULIETH ANDREA RIOS CALERO
8. PEDRO JAVIER GARRIDO SANCHEZ
9. MARIA MERCEDES GARCIA DE CORTAZAR RUIZ DE AGUIRRE
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-259)
1. JAVIER MURUGARREN CLAVIJO (independentea)
2. PATRICIA MURUGARREN CORERA (independentea)
3. JESUS ENRIQUE VILLEGAS LOPEZ (independentea)
4. MARIA JESUS DE CARLOS GURBINDO (independentea)
5. FRANCISCO JOSE TORRES ALVAREZ (independentea)
6. IDOYA MONTERO AZOFRA (independentea)
7. RUFINO MEGIAS HEREDIA (independentea)
8. MONICA GUTIERREZ ALVAREZ (independentea)
9. MARIA AMELIA CLAVIJO JARAUTA (independentea)
EUSKAL HERRIA BILDU (R-293)
1. ROBERTO MARTINEZ MENDIA
2. JOSEBA VIZUETE ASCARGORTA
3. JOAQUIN LANDA MENDINUETA
4. NAROA GURMINDO VICENTE
5. UNAI RUIZ LARRAZA
6. MAIDER ALBA LOPEZ
7. HAIZEA ARMENDARIZ SANTAMARIA
8. OIHANE ARRONDO ROSANO
9. IGNACIO MARAÑON MARAÑON
OLTZA ZENDEA
OLTZAKO HERRIA (R-77)
1. MOISES GARJON VILLANUEVA
2. AMETS ANGULO ARANDIGOYEN
3. MARIA ISABEL BLANCO ALVAREZ
4. AMAIA LOPEZ DE IPIÑA ALDABA
5. ESPERANZA EZCARAY ARANGUREN
6. ITZIAR LARUMBE FERNANDEZ
7. FERNANDO HUGALDE OLAGÜE
8. ION ESNAOLA IRIARTE
9. OLAIA MARTINEZ DE IRUJO TABAR
Ordezkoak
1. PEDRO MARIA AZPARREN OCAÑA
2. OLGA PAREJO PEREZ
3. JOANA MIREN RUIZ GOICOCHETA
4. MAITE LUSARRETA ECHEVERRIA
5. KATRIN ANCIN IZPURA
INDEPENDIENTES CENDEA DE OLZA (R-197)
1. DANIEL BEUNZA HERNANDEZ
2. MARIA JOSE GARAYOA ELIZALDE
3. JOSE MARIA CUENDE VALLEJO
4. FELIX LUIS OTAMENDI ECHAURI
5. MARIA JESUS GARCIA FALCON
6. JOSE CRUZ HUICI BURILLO
7. MARTIN RAMON ARRAIZA SALINAS
8. ISABEL LARRANUA NAVARRO
9. LUIS MARIA ZUBIRI ANOCIBAR
Ordezkoak
1. ANGEL MARIA LARA LACUNZA
2. PEDRO JOSE LERGA ZARRALUQUI
3. JULIA MARIA ELIZALDE ENERIZ
4. YOANA PALACIOS ZARRANZ
5. MARIA ELENA LIZARBE GARCIA
OLTZA ZENDEA
ORORBIAko Kontzejua
AINTZIBURU (R-289)
1. VICENTE BEUNZA BENGOECHEA
2. JESUS GARRIZ EZCURRA
3. PEDRO SAGARDOY ESEVERRI
AHORA ORORBIA ORAIN (R-285)
1. SERGIO IRIARTE EZCURRA
2. RUBEN MARITORENA LATASA
3. JORGE UNAI ATONDO ELIZALDE
4. ALAINE ARRAIZA ARREGUI
5. DAVID MARITORENA LATASA
ORORBIA (R-162)
1. MIGUEL ANGEL UNZUE OZCOIDI
2. FELIX MARIA SAN MARTIN ANIZ
3. JAVIER PERU DIAZ DE CERIO
4. ITXASO BEUNZA ARIZTEGUI
5. IZASKUN ARRAIZA ECHARREN
OLTZA ZENDEA
ARAZURIko Kontzejua
AIZPE (R-180)
1. MARIA ALICIA GARCIA ESPARZA
2. IÑIGO LARA ARBIZU
3. JON LECUMBERRI IZURDIAGA
4. PEDRO MARIA MINA CIAURRIZ
5. JESUS MARIA MURILLO ERBURU
OLTZA ZENDEA
ARTAZKOZko Kontzejua
OLTZA ZENDEA
ASIAINgo Kontzejua
ASIAIN (R-52)
1. MARIA DOLORES ORRIO SOTIL
2. MIKEL ANDER USTARROZ ORRIO
3. MIGUEL ANGEL SABALZA BOJ
OLTZA ZENDEA
IBEROko Kontzejua
INDEPENDIENTES DE IBERO (R-302)
1. MIGUEL ANTONIO ASCUNCE DIEZ DE ULZURRUN
2. JUAN ANTONIO PASCUAL MARTIN
3. ANA ECHEVERRIA LARA
4. JAIME IÑIGO SALCEDO PEREZ DE OBANOS
5. IBAN LARREA SERRANO
OLTZA ZENDEA
IZKUEko Kontzejua
CANDIDATURA MAIO (R-16)
1. ALBERTO DEL CASTILLO ARTAZCOZ
2. IGNACIO DAVID SAGARDOY ESEVERRI
3. OLAIA MARTINEZ DE IRUJO TABAR
4. MAITANE MIRARI LOPEZ DE IPIÑA ALDABA
OLTZA ZENDEA
IZUko Kontzejua
“AGRUPACION INDEPENDIENTE SARBIL” (R-84)
1. LAURA LAYANA BLANCO
2. MARIA JOSE URRUTIA JIMENEZ
3. JOANA GUTIERREZ URTASUN
4. ISAAC MERINO ORTIZ
ARLEKOA (R-42)
1. CRISTINA ERICE OROQUIETA
2. MARIA JESUS GARRALDA SARASATE
3. ALICIA ILUNDAIN ARRIAGA
4. OLEGARIO REMIREZ DE GANUZA DIEZ DE ULZURRUN
5.
OLTZA ZENDEA
LIZASOAINgo Kontzejua
LIZASOAIN BIZIRIK (R-19)
1. MAITE REMIREZ ARDANAZ
2. MAIALEN JIMENEZ OLONDRIZ
3. MAITANE SALINAS LIZOAIN
4. ELENA LIZARBE GARCIA
5. MARIA NATIVIDAD LIZOAIN NUIN
OLTZA ZENDEA
OLTZAko Kontzejua
OLZA (R-90)
1. ISABEL MENCOS ARRAIZA
2. MANUEL VICENTE SOLANO PARDO
3. PEDRO JOSE LERGA ZARRALUQUI
4. ANGEL MARIA BERAMENDI BALLIRIAIN
5. MARIA ISABEL PASCAL SATRUSTEGUI
OLLARAN
NAVARRA SUMA (R-35)
1. FRANCISCO CAMILO GUTIERREZ NAVARRETE
2. MIGUEL ANGEL OTAZU FERRER
3. PABLO GARAICOECHEA ARCE
4. GRACIELA UBEDA RUIZ
5. LIZETH VIVIANA ROJAS RUIZ
6. SANTIAGO ROMERO MANSO
7. TOMAS BALLESTEROS EGÜES
AGRUPACION DE ELECTORES AURRERA-OLLARAN (R-254)
1. MIKEL COBOS SOLANO
2. JAVIER OLLO LANDIRIBAR
3. MARIA PILAR HUARTE PEREZ
4. IZASKUN BERGERA ZARRANZ
5. IÑAKI YABEN AMEZQUETA
6. AINARA PAGOLA AZCARATE
7. FERNANDO ESPARZA HUARTE
AUZOLANBERRI (R-269)
1. DAVID CAMPION VENTURA
2. MARINO SAN MARTIN RAZQUIN
3. ELUR ULIBARRENA HERCE
4. ARANTXA ARIÑO MURILLO
5. PELLO ANDUEZA ECHARREN
6. LEIRE ETXEBERRIA ERRASTI
7. SERGIO PEÑALVER PRIMO
Ordezkoak
1. MARIA CARMEN LUMBIER ECHEVERRIA
2. JUAN RAMON CEBRIAIN YPAS
OLLARAN
ANOZko Kontzejua
OLLARAN
BEASOAIN-EGILLORko Kontzejua
URDINTXA (R-270)
1. DAVID CAMPION VENTURA
2. MIREN ARANTXA JIMENEZ MORALES
3. ALBERTO ONIEVA ONIEVA
4. ANA LEZAUN ALFONSO
5. GAZTELU LUS ZUFIA
OLLARAN
ILTZARBEko Kontzejua
A.E. IZEGI (R-190)
1. IÑAKI YABEN AMEZQUETA
2. RUBEN MONEDERO GARCIA
3. XABIER LIZASO GOLDARACENA
4. ELENA ZUGASTI LASECA
5. FERNANDO ESPARZA HUARTE
OLLARAN
OLLOko Kontzejua
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE OLLO (R-229)
1. JESUS LUIS ANDUEZA ECHARREN
2. EDUARDO ARMENDARIZ TABAR
3. MARIA MERCEDES ANDUEZA ECHARREN
4. JESUS MARIA MARTURET RIPA
5. VICENTE ALDABA ARANGUREN
OLLARAN
SALDISEko Kontzejua
OLLARAN
SENOSIAINgo Kontzejua
SENOSIAINGO TALDEA (R-159)
1. JUAN BAUTISTA ZABALO AMEZQUETA
OLLARAN
ULTZURRUNgo Kontzejua
AGRUPACION ELECTORAL MORTXE (R-198)
1. MARIA ROSARIO YOLDI JIMENEZ
2. AFRIKA MARIEZKURRENA SAN MARTIN
3. JOSE ANTONIO YOLDI JIMENEZ
4. JOSE LUIS OROQUIETA ARREGUI
5. ROSA MARIA RECALDE VALLEJO
IRUÑA
NAVARRA SUMA (R-33)
1. ENRIQUE MAYA MIRANDA
2. MARIA ECHAVARRI MIÑANO
3. ANA MARIA ELIZALDE URMENETA
4. JAVIER LABAIRU ELIZALDE
5. MARIA GARCIA-BARBERENA UNZU
6. MARIA CARMEN ALBA ORDUNA
7. FERNANDO SESMA URZAIZ
8. MARIA CABALLERO MARTINEZ
9. FERNANDO ARANGUREN RETA
10. JUAN JOSE ECHEVERRIA IRIARTE
11. ARTURO LECUMBERRI MARTINEZ
12. CRISTINA MARTINEZ DAWE
13. FERMIN JAVIER ALONSO IBARRA
14. FERNANDO VILLANUEVA MESA
15. ESMERALDA MASO CABEZON
16. ISABEL MARTINEZ-PEÑUELA MARCO
17. ALEJANDRO PALACIOS JIMENEZ
18. BEGOÑA LOPEZ GARCIA
19. SARA CLIMENT SANCHEZ
20. JON ANGULO MARTINEZ
21. MARIA ROSARIO RODRIGUEZ EZQUERRO
22. EDUARDO CALDERON PEREZ
23. MARIA GEMMA FERMINA GARRO BENITO
24. JUAN MARIA AZCONA ALVAREZ
25. LUIS MARIANO DIAZ RODRIGUEZ
26. CRISTINA LOPEZ MAÑERO
27. JUAN MANUEL SANCHEZ ARBONIES
Ordezkoak
1. GARBIÑE ULLATE TOBAJAS
2. CARLOS AINCIBURU SERNA
3. RAFAEL DORIA BAJO
IZQUIERDA-EZKERRA (n) (R-105)
1. MIREN EDURNE EGUINO SASIAIN (independentea)
2. MARIA PILAR GASTON SIERRA
3. RUBEN RAMALLO TORAN
4. IÑIGO RUDI JIMENEZ
5. MARIA CRISTINA LAINEZ GAVARI
6. TEODORO RONCO MARIN
7. ANDRES OSWALDO GARCIA IBAÑEZ
8. MARIA ESTHER RIPA ORTIGOSA
9. JAVIER MACUA OLLOBARREN
10. ISABEL DIEZ DIAZ
11. FERNANDO IRISARRI ANDUEZA
12. ANA MARIA ARILLO CRESPO
13. FERNANDO AZCONA DE SIMON
14. MONICA LOPEZ RODRIGUEZ
15. SANTIAGO DUCHA FIDALGO
16. MARIA ROSARIO FRAGUAS PEREZ
17. EDUARDO MAYORDOMO CARRASCO
18. JOSE RAMON MARIN LAREQUI
19. ISABEL ANTONIA BURBANO SANCHEZ
20. FERNANDO PASCUAL URDIAIN
21. IMANOL USTARROZ APESTEGUIA
22. CARLOS GUZMAN PEREZ
23. RAQUEL DEL POZO VAZQUEZ
24. MARIA DEL MAR GONZALEZ GARCIA
25. MARIA ASUNCION SENOSIAIN VILLANUEVA
26. EMILIA PILAR BIENZOBAS LASHERAS
27. JULIO SALAICES MARTINEZ
Ordezkoak
1. JULEN MENDIGUREN SOTELO
2. PEDRO JOSE ESPARZA AZANZA
3. MARIA LUISA DE SIMON CABALLERO
EUSKAL HERRIA BILDU (R-110)
1. JOSEBA ASIRON SAEZ
2. MAIDER BELOKI UNZU
3. JOSE MARTIN ABAURREA SAN JUAN
4. MARIAN ALDAIA GAZTELU
5. AMAIA IZCO ARAMENDIA
6. EVA ARANGUREN ARSUAGA
7. ENDIKA ALONSO IRISARRI
8. BORJA IZAGUIRRE LARRAÑAGA
9. GARBIÑE BUENO ZABALZA
10. AMAIUR FELIU MANGADO
11. AMAIA ELKANO GARRALDA
12. AITOR AGIRREZABAL MORENO
13. ROSARIO ONDARRA ERDOCIA
14. MIKEL JAUREGI GANUZA
15. MADDI LASA GARCIA
16. BAKAR CIAURRIZ VELASCO
17. CESAR LIZASO ULZURRUN
18. PAULA GARCIA GARCIA
19. PATXI XABIER URRUTIA ATIENZA
20. NAHIA FERNANDEZ RUIZ
21. IBAI SUESCUN GONZALEZ
22. SAGRARIO ALEMAN ASTIZ
23. MIKEL ZABALZA RIVAS
24. MAITE ZUDAIRE POLO
25. DANIEL SARALEGI ARISTU
26. KONTXITA MARTINEZ DE LEZEA PEREIÑA
27. JOSE LUIS DIAZ MONREAL
Ordezkoak
1. MARIA LUISA MANGADO CORTES
2. ARITZ ROMEO RUIZ
3. PEIO MARTINEZ DE EULATE MAESTRESALAS
PODEMOS (R-76)
1. GAXAN SAD IRISARRI
2. ALICIA IZQUIERDO MORENO
3. ALFREDO RUIZ DE GALARRETA ORKOIEN
4. IRUÑA ERRO SARALEGUI
5. MARIA GRACIA MORENO SOLA
6. UBALDO GONZALEZ DELGADO
7. ESTHER ORTIZ GIRONES
8. ROSA JUANA GALBETE MARTINICORENA
9. JUAN CARLOS JUAREZ AREALES
10. ANGELA MARITZA LOJA PEREZ
11. JESUS SALVADOR MASA RODRIGUEZ
12. JOSE ANTONIO GARCIA ARANA
13. JOSE JAVIER RASCON MACIAS
14. MERCY PIEDAD OCHOA HERRERA
15. TITA DEL ROCIO JAUREGUI MAGALLAN
16. JOSE JULIAN LABAYEN GARMENDIA
17. JESUS DIAZ GARCIA DE AMEZAGA
18. GUILLEN CARROZA ARMENDARIZ
19. PATRICIA RUIZ DE IRIZAR
20. MARIA ROS ARAMBURU
21. IRAIA ALDACO VAZQUEZ
22. NOEMI GOMEZ DOMINGUEZ
23. ANGEL SALCEDO LAPLAZA
24. DAVID NAVARRO GONZALEZ
25. JOSE LUIS TAINTA PICABEA
26. ANGELA IRISARRI ONA
27. EDUARDO SANTOS ITOIZ
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA -PSOE (R-147)
1. MARIA TERESA ESPORRIN LAS HERAS
2. ELMA SAIZ DELGADO
3. XABIER SAGARDOY ORTEGA
4. JUAN LUIS GARCIA MARTIN
5. SILVIA ROSA VELASQUEZ MANRIQUE
6. FEDERICO ROMAN COLMENAR CARRO
7. CECILIA MARIA ULZURRUN PUY
8. CONRADO MUÑOZ LEON
9. OLGA LAGUARTA ABAURRE
10. EDUARDO MERINO LIBERAL
11. MARIA ISABEL IBAÑEZ IZQUIERDO
12. MIGUEL ANGEL IRISARRI MATEO
13. ROSALIA CARMEN ZUGASTI LUNA
14. EDUARDO ARGUIÑANO RUIZ
15. OLGA HUGUET JUANENA
16. JUSTO FRESA ROCHE
17. ANA ELISA LIZARBE PALOMARES
18. GUSTAVO MIRANDA BONILLA
19. JOSEFINA VICTORIA ZABALA RODRIGUEZ
20. BENEdicto DOMINGUEZ RUBIO
21. MARIA PILAR OLLOQUI OSES
22. MILAGROS DACAL GONZALEZ
23. FERNANDO ZURDO AZNAL
24. MARIA CARMEN DOMEÑO OTAOLA
25. PEDRO PABLO DEL GUAYO LITRO
26. NARCISA KATHERIN SORNOZA QUIROZ
27. DANIEL GALECH GOÑI
COALICION DE CENTRO DEMOCRATICO (R-172)
1. JULEN SESMA REDONDO
2. JAVIER LOPEZ ALVAREZ
3. EVA CAMPOS SALMERON
4. EVA MARIA BLANCO AZCONA
5. JUAN MANUEL PEDREÑO GARRALETA (independentea)
6. MARIA RUFINA FERNANDEZ JORGE
7. ALEJANDRO CUELLAR DE LA ROSA
8. MARIA LAHOZ CUESTA
9. ANGEL MARIA QUINTANA ARIAS
10. RAUL ALBERTO OSIA ATARES
11. MARIA JOSE AULLO MUÑOZ
12. JUAN CRUZ SESMA ZUGARRONDO
13. MARIA ESTHER DI BLASI GOMEZ
14. SERGIO ARANGUREN VALIENTE
15. JESUS IGNACIO AZCONA TABAR (independentea)
16. DAVID GOÑI PEREZ
17. MARIA ESCLAVITUD SANTAMARIA SALGADO
18. IKER UGAL EGUILLOR
19. MARIA ESTHER IBAÑEZ ALDAVE
20. JOSE ANGEL IBEAS ILUNDAIN
21. AINHOA LARUMBE URRIZOLA
22. JOSE IGNACIO RICO GONZALEZ
23. MARIA JOSE URRIZOLA GOÑI
24. ALEJANDRO BRACELI MOREJON
25. ANDRES MOREJON MARTINEZ
26. MARGARITA ALEJANDRA GONZALEZ EIRAS
27. FRANCISCO JESUS MARTIN VARGAS
PARTIDO SOLIDARIDAD Y AUTOGESTION INTERNACIONALISTA (SAIN) (R-184)
1. NURIA SANCHEZ DIAZ ISLA
2. ILDEFONSO HERVAS RUIZ
3. JENNY ALEXANDRA QUEZADA PEREZ
4. SAMUEL VALDERREY PEREZ
5. MARIA ELENA GARCIA SAN SEGUNDO
6. DAVID MARCILLA GARCIA
7. MARIA CARMEN AINZUA ABAD
8. EURO JEAN TAPIA VELASQUEZ
9. DEISE EDITH CALERO BORJA
10. SEGUNDO ROBERTO AVECILLA ARMIJOS
11. GIANELLA LIZBETH OLIVA ACERO
12. MIGUEL ANTONIO SAENZ MARTINEZ
13. ELIZABETH BIRMANIA ORTEGA LOPEZ
14. MANUEL DIAZ GUERRERO
15. MARIELA DEL ROCIO SOLARTE SANCHEZ
16. MARIA ETELVINA GUAMAN MOROCHO
17. MIGUEL JAVIER BALLAZ ECHEGOYEN
18. TERESA SANCENA ARPIDE
19. KELVIN ROLANDO CALETO BORJA
20. MARIA PILAR RIPA SAN MIGUEL
21. MIGUEL ANGEL RUS GONZALEZ
22. MARIA TERESA MARTURET RIPA
23. LUIS MARIA APESTEGUIA LLORENTE
24. MARIA BEGOÑA JULIA ALONSO URMENETA
25. CARLOS RENE ALVARADO SARMIENTO
26. NANCI JUDITH FERNANDEZ CHAMBA
27. IGNACIO MORIYON URIA
Ordezkoak
1. JEANETTE AMPARITO CAMPOVERDE ORDOÑEZ
2. DAVID ASENSIO MARTINEZ DE SAN VICENTE
3. MAITE NAVARRO TIRAPLEGUI
GEROA BAI (R-150)
1. ITZIAR GOMEZ LOPEZ
2. PATXI LEUZA GARCIA
3. JAVIER LEOZ SANZ
4. ANTSO FERNANDEZ OREGI
5. ESTHER CREMAES MAYORGA
6. AMAIA ARRIZABALAGA IDIAQUEZ
7. CRISTIAN CERVILLA TORRES
8. CARLOS NIETO LACUNZA
9. MIREN ERRO ZAPATA
10. ANDER RICO MENDIGUREN
11. JUANA GARCIA SANTAMARIA
12. AITOR LAKASTA ZUBERO
13. MARTA GURUZIAGA REPARAZ
14. SUSANA OLAETXEA CAMPS
15. ISMAEL VELAZ BONA
16. PEDRO GARCES GARCIA
17. LAURA ALVAREZ DE EULATE LEON
18. ROSANA NAVARRO IZCO
19. EDUARDO LACASTA ZABALZA
20. JOKIN CASTIELLA IMAZ
21. PEIO AYERDI ECHEVERRI
22. JOSE IGNACIO AZKONA HUERCANOS
23. MARIA RONCESVALLES SOLANA ARANA
24. ISABEL ARAMBURU BERGUA
25. KOLDO MARTINEZ URIONABARRENECHEA
26. IÑAKI CABASES HITA
27. UXUE BARKOS BERRUEZO
Ordezkoak
1. ERKUDEN GOIKOETXEA ASKORBE
2. IDOYA GARATE ARRUABARRENA
3. MIGUEL JOSE ARRARAS PAÑOS
ARANZADI-EQUO (R-203)
1. JOSEBA ANDONI ROMEO MAULEON
2. MARIA SOFIA PEREZ IBIRICU
3. DAVID MARZO PEREZ
4. LOREA IRISARRI GARRIDO
5. AITOR JORGE BALBAS RUIZ
6. SONIA VICENTA OCHOA PARDO
7. MIKEL VALENZUELA PEREZ
8. TATIANA ELIZABETH PARRA OCHOA
9. MANUEL LEDESMA MORENO
10. IONE ARZOZ CARASUSAN
11. NICOLAS ALBA RICO
12. MARIA LUISA CARASUSAN UNCITI
13. ROMEN RODRIGUEZ MAYOR
14. MARTINA DEL ROSARIO MORAN VILLAMAR
15. VICENTE ROGERIO VEGA PINZON
16. JUDITH ELIZABETH ARMIJOS MOROCHO
17. DIEGO CAMEIRAO OJER
18. CINDY IBONE RUEDA TORREZ
19. PEDRO MARIA SANZ CIORDIA
20. VILMA ELIZABETH VELASCO CHICAIZA
21. ARANTXA ALONSO PEREZ
22. LUZ MARINA URBANO COBO
23. MARIBEL DIAZ INUMA
24. JAVIER BENIGNO VASQUEZ VILLENA
25. ASIER IBAÑEZ MARTINEZ
26. MANUEL MILLERA CARRERA
27. ARMANDO CUENCA PINA
Ordezkoak
1. ZAMARY CARIDAD SOSA BORROTO
2. JENNY NARCIZA FERNANDEZ CANDO
3. NORA ELENA ESPINOSA RAMIREZ
POR UN MUNDO MAS JUSTO-BIDEZKO MUNDARANTZ (R-244)
1. JESUS BARCINA BURGUI
2. ODALYS GARCIA ALBOLAY
3. JOSE JAVIER ANDUEZA ARTAL
4. MONTSERRAT BARRIO LOPEZ
5. JESUS GAUECA SERTUCHA
6. MARIA ROSARIO ELCUAZ VISCARRET
7. JOSE IGNACIO ELEJALDE GUERRA
8. YADIRIS RIVERO GARCIA
9. CLEMENTE GARCIA ALVARO
10. MARIA PILAR SEGURA CATALAN
11. IGNACIO AGUSTIN ARANZADI DE MIGUEL
12. NOEMI ROCA BARRIO
13. LUIS MANUEL AMEZCUA ZABALZA
14. DULCE MARIA MARTINEZ CORBI
15. JESUS MARIA BEORLEGUI AZNAREZ
16. RAQUEL MIRIAN GAINZA GAINZA
17. SIMON ANTONIO ANDUEZA AZCARATE
18. SUSANA MARTINEZ BAYARRI UBILLOS
19. FRANCISCO JAVIER ZAZPE NICUESA
20. AGURTZANE IRAETA ZABALA
21. ALVARO PEREZ FERNANDEZ
22. MARIA DEL CARMEN ARANA GALLARDO
23. JULIO CASTIELLO MIGUEL
24. ANA GAYTE DIEGO
25. IÑIGO CARRION ECHEVARRIA
26. ITSASO ELEJALDE ELCUAZ
27. JACINTO CALZAS CAMPAÑA
GANEMOS PAMPLONA ECOLOGISTAS SI SE PUEDE (R-268)
1. ALEJANDRA MORENO LAVERDE
2. EINER LOPEZ OLAVE
3. ANYI YULIETH LAVERDE MARIN
4. VICTOR HUGO GONZALEZ RIVERA
5. PAOLA ANDREA NUÑEZ JARAMILLO
6. CARLOS MIGUEL GONZALEZ CABEZON
7. RAUL FERNANDO BERMUDEZ GUEVARA
8. EDWIN ANTONIO AMORES CHILUISA
9. GRACE ESTEFANIA IÑIGUEZ PINOS
10. MARGIORY LORENA SANCHEZ OLIVARES
11. CINDY PAOLA GARCIA BUSTOS
12. MARTA PATRICIA OLAVA RODRIGUEZ
13. FRANCISCO JAVIER SANCHEZ SOTES
14. JANINE VALERIA TENECELA
15. KEVIN JOAO RODRIGUEZ CORONEL
16. DAYANA SOLEDAD SANCHEZ CHURIO
17. YOLANDA TENORIO QUINERO
18. MAURICIO ANDRES DIAZ CAMPIÑO
19. FABIO JARMES
20. MARCIA JEANNETH CARDENAS TATAYO
21. YEILYN GABRIEL UREÑA TIBURCIO
22. MARIA CELMIRA LAVERDE SOLANO
23. MAYRA ELIZABETH LOOR VACA
24. NUBIA MEJIA FRANCO
25. JOSE MIGUEL FIBLA FOIX
26. JAIRO ENRIQUE PERLAZA CARABAJO
27. FATOUMATA BAMBA BAMBA
VOX (R-277)
1. IRENE GORRICHO SORIA
2. RENE DEMARCH FARIÑAS
3. FERMIN CARLOS ROSAS VILAR
4. BEGOÑA IBAÑEZ MERINO
5. JOSE MARIA FERNANDEZ GONZALEZ
6. MARIENMA CONCEPCION POSADAS CIRIZA
7. ISAURA PIRES MIRANDA
8. FERNANDO VALERO HERNANDEZ
9. ADOLFO ALUSTIZA ROMERO
10. RAFAEL MORA MARTINEZ
11. BEATRIZ SORIA BARCOS
12. ANTONIO NUÑEZ ALONSO
13. EMILIO JIMENEZ ROMAN
14. LUIS MARIA PEZONAGA PEREZ
15. PAULA SOLANO IRIBARREN
16. NOELIA NUÑOZ ROSA
17. ENEKO GABARAIN EXPOSITO
18. JORGE MANUEL ARROYO COZAR
19. JAVIER HORNO GRACIA
20. ALICIA LEONOR CRUZ CASADO
21. JOSE MANUEL APARICIO ALVAREZ
22. ANABEL CARREIRA SUAREZ
23. MARIANO PABLO BAILLY-BAILLIERE TORRES-PARDO
24. SANDRA TERES QUEL
25. TOMAS MARINO DAWID MILNER
26. JUAN MARIA ZUBITUR VILLABONA
27. LAURA AYALA RANDEZ
Ordezkoak
1. ANA MARIA CASTRO ESPINOSA
2. FRANCISCO JAVIER DE LUCAS ANDRES
3. JOSE IRABURU ALLEGUE
GARES
EUSKAL HERRIA BILDU (R-134)
1. OIHAN MENDO GOÑI
2. MARIA GORRAIZ ALDAZ
3. DANIEL ARANA BELLOSO
4. GEMA LOS ARCOS ANSORENA
5. IXONE ESQUIROZ LUNA
6. ARITZ AZCONA ALVAREZ
7. ITZIAR IMAZ ARTAZCOZ
8. GORKA MENDIA ARANA
9. MAITANE AZCONA ARRAIZA
10. IÑIGO ESPARZA APESTEGUIA
11. IDOIA OTAZU IRURZUN
Ordezkoak
1. MIGUEL ANGEL IRISARRI IRIARTE
2. MARIA SAGRARIO ARREGUI MOSO
3. JOSE ANGEL RETA IBEAS
AGRUPACIÓN ELECTORAL XIMENEZ DE RADA (R-205)
1. MANUEL PEDRO AYECHU REDIN
2. MYRIAM LATIENDA URROZ
3. VIRGINIA CANGA-ARGÜELLES RISCO
4. IDOIA BERRIO AGUAYO
5. RAMON MARIA ESPARZA GALLASTEGUI
6. MARIA CALADO CRESPO
7. SANCHO MARIA ERVITI DE CAMPOS
8. JUAN AYERRA LARRAYOZ
9. OSCAR ERICE URDIAIN
10. MARIA ROSARIO TAINTA UGARTE
11. ASIER UNCITI MOLLA
Ordezkoak
1. MARIA CARMEN ERRO GORRAIZ
2. JOSE ANTONIO ARAGON GOMEZ
3. MARIO ARRASTIA OCHOA
AGRUPACION ELECTORAL PUENTESINA/GARESTARREN BILGUNEA (R-219)
1. JOSE CARLOS VELEZ MEDRANO
2. JAVIER ARAKAMA URTIAGA
3. BEATRIZ ARRAIZA CARRERA
4. MIRIAM ARRAIZA RINCON
5. MARTA SANZ AZCONA
6. IÑAKI LAITA APESTEGUIA
7. MARIA LUISA PRIETO PRIETO
8. JOSE ANTONIO MARTINEZ IZURZU
9. JESUS MARIA URDIAIN SOLA
10. MARIA DOLORES GOLDARAZ ITURGAIZ
11. FIDEL ARACAMA AZCONA
Ordezkoak
1. JUANA MARIA MENDIONDO ERASO
2. TOMAS LATASA MUYOL
3. GLORIA BALDOMERA GAZTELU ARRASTIA
SALDIAS
“INDEPENDIENTES DE SALDIAS” (R-70)
1. JACINTO DOMINGUEZ SAN NAZARIO
2. JULIAN ERASUN ERASUN
3. IMANOL ECHEBERRIA URRUTIA
4. ZORION EZCURRA BALEZTENA
5. IÑIGO ZUBELDIA TELLECHEA
DONEZTEBE
EUSKAL HERRIA BILDU (R-300)
1. SANTIAGO UTERGA LABIANO
2. PEDRO JOSE GRACENEA ESAIN
3. LEIRE ORTUOSTE GARCIA
4. OIER ZULAIKA ARAKISTAIN
5. MIKEL MUTUBERRIA SANTESTEBAN
6. MARGARITA ERDOZAIN AZPILIKUETA
7. NEREA TELLECHEA SANTESTEBAN
8. ION ECHECOLONEA SENAR
9. MIREN LIDE ZINKUNEGI ARZELUS
Ordezkoak
1. FELIPE GAMBOA ZABALO
2. ITZIAR IRIGOIEN PERURENA
NAVARRA SUMA (R-309)
1. SERAFIN LOPEZ FLOREZ
2. IDOYA AGUIRRE OTEIZA
3. CLARA SANTAMARIA ALCOCER
4. MANUEL MARIA LAZCOZ ARTANGA
5. ALBERTO BONILLA ZAFRA
6. JESUS MORENO HERNANDO
7. ELISA ERASO ALCASENA
8. MARIA NIEVES BALLARENA ERRAMUZPE
9. IÑAKI IRIARTE LOPEZ
SUNBILLA
EUSKAL HERRIA BILDU (R-129)
1. AMETS INDA GORRIARAN
2. JOSE FRANCISCO ERRANDONEA ZUBIETA
3. ESTHER MARIA INOCENCIA FERNANDEZ CASAS
4. FLORENTINO GUELBENZU ALMANDOZ
5. IXARO PETRIRENA GORTARI
6. MARIO MICHELENA BAZTERRICA
7. JOXE BIDAL IBARRA IRIARTE
TIRAPU
AGRUPACION ELMENDI (R-45)
1. IÑAKI LAFUENTE GORRIZ
2. PABLO LATORRE BEROIZ
3. LUIS GARRIDO PEREZ
UKAR
AGRUPACION INDEPENDIENTE SAN MIGUEL (R-41)
1. CARLOS LECUMBERRI ERRO
2. MARIA ARIVE ANSOAIN
3. MARTA ERDOZAIN LECUMBERRI
4. JUAN MANUEL RIBALLO MARTINEZ
5. JORGE JUAN PETRINA PIÑAL
ULTZAMA
EUSKAL HERRIA BILDU (R-130)
1. MARTIN MARIA PICABEA AGUIRRE
2. EKAITZ ASTIZ MARTINEZ
3. JESUS MARIA LARRETXEA LAZKANO
4. NICASIO DORAY BENGOECHEA
5. IZASKUN ANDUAGA ECHEVERRIA
6. ERRAPEL KASTOR TXOKARRO FERNANDEZ
7. ROBERTO SOTO VALLE
8. MARIA LOURDES ARANGUREN BARBERIA
9. MAIDER BARBERENA LARRAIOTZ
Ordezkoak
1. JESUS MARIA GOIENAGA TORNARIA
2. IÑAKI ARIZTEGI BARBERENA
3. IMANOL GASCUE ZUDAIRE
4. JOSE JAVIER NOLASCO ECHEVERRIA
AGRUPACION ULTZAMA (R-230)
1. FRANCISCO PEREZ ARREGUI
2. MIKEL HERRANZ OIZ
3. CRISTINA ALTUNA OCHOTORENA
4. FRANCISCO MARIA IRIBARREN ALTUNA
5. FRANCISCO JAVIER TORNARIA IGUELZ
6. RAQUEL IDOATE ANCIN
7. FRANCISCO JAVIER BERASAIN GASCUE
8. JAVIER PEREZ-NIEVAS MARTINEZ
9. PEDRO ROMAN ERVITI GARAICOECHEA
Ordezkoak
1. MIKEL ALTUNA MARIEZCURRENA
2. LUIS MARIA PEREZ ARREGUI
3. PEDRO MARIA OYARZUN BARAIBAR
4. PEDRO JOSE ARIZTEGUI RECALDE
ULTZAMA
IRAIZOZko Kontzejua
ULTZAMA
ALKOZko Kontzejua
ULTZAMA
SUARBEko Kontzejua
ULTZAMA
ARRAITZ-ORKINgo Kontzejua
ULTZAMA
LARRAINTZARko Kontzejua
CONCEJO DE LARRAINZAR (R-303)
1. FERNANDO ECHEVERRIA VALCARLOS
2. YAIZA MENDIVE GASCUE
3. MIGUEL ECHEVERRIA VALCARLOS
4. JESUS ESPELOSIN LARRAYOZ
5. ANTONIO MARIA GASCUE LARRAYA
AGRUPACION ALDAPA (R-10)
1. MARIA ARANTZAZU RECALDE ARRECHEA
2. JUAN MARIA RECALDE ARRECHEA
3. ADRIANA ECHANDI RECALDE
ULTZAMA
AUZAko Kontzejua
ULTZAMA
LIZASOko Kontzejua
ULTZAMA
ZENOZko Kontzejua
ZENOTZ HERRIA (R-195)
1. PABLO CENOZ IRAIZOZ
2. ITZIAR IRURE IBERO
3. MARIA CONCEPCION CENOZ IRAIZOZ
4. EDURNE ETXEBERRIA GARATE
ULTZAMA
URRITZOLA-GALAINgo Kontzejua
URRITZOLAKO TALDEA (R-242)
1. JENARO ERASUN ERASUN
2. MARIA ROSARIO LEGARREA RAZQUIN
3. PABLO MARQUES FERRER
4. JUAN JOSE BEUNZA URRUTIA
5. IÑAKI EZKURRA OSACAR
ULTZAMA
ELTSOko Kontzejua
ULTZAMA
ELTZABURUko Kontzejua
ULTZAMA
GORRONTZ-OLANOko Kontzejua
ULTZAMA
GERENDIAINgo Kontzejua
GERENDIAINGO TALDEA (R-287)
1. MARTIN PICABEA AGUIRRE
2. ELENA TORNERO RECASENS
3. MIKEL BEUNZA URTASUN
4. OSCAR MARIO ALLER MARAÑON
5. JUAN GABRIEL ROS SAGARDIA
ULTZAMA
ILARREGIko Kontzejua
LARTZABAL (R-246)
1. AMBROSIO MARIA ELIZALDE URTASUN
2. SILVESTRE RAMONEDA OSCARIZ
3. JOSE JAVIER URDANIZ IRURITA
4. MIREN BELATE SAN JULIAN ERVITI
5. AITZIBER RAZQUIN JACA
URDAZUBI
AGRUPACION ELECTORAL AZKAR (R-247)
1. IGNACIO ARIZTIA URRIZA
2. CRISTOBAL ALZUYET MARTIN
3. SILVIA OLAIZOLA VIDART
4. JOSE LUIS GOMEZ SIERRA
5. SANTIAGO VILLARES OTHEGUY
6. TXOMIN IRIBARREN LARRALDE
7. JUAN MARIA MIHURA GALAINENA
GEROA BAI (R-283)
1. IÑIGO IMAZ MARTINEZ
2. MIKAELA ANASTASIA VIDART ORGAMBIDE
3. DANIEL ELIZALDE CARRICA
4. MIREN EDURNE ARIZTIA PLAZA
5. ANA ESTHER MENTA SOUBELET
6. PEDRO ECHEVERRIA IRIGOYEN
7. PEDRO MARIA ETCHART MAYA
URDIAIN
EUSKAL HERRIA BILDU (R-131)
1. DAVID OROZ ALONSO
2. AITZIBER CHUECA GALARZA
3. JULEN GOIKOETXEA URDIAIN
4. FRANCISCO BERDOTE HERNANDEZ
5. ALEX LOPEZ DE GOIKOETXEA ESKISABEL
6. MIKEL AZKONA UNANUA
7. AITOR ZUBIRIA ARREGUI
UTERGA
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE UTERGA (R-179)
1. PABLO LIZARRONDO BERIAIN
2. PEDRO MARIA NAGORE LANAS
3. JOSE ANTONIO ARRAIZA NAGORE
4. ELENA LUISA SANJURJO SAN MARTIN
5. MARIA ISABEL SANMARTIN HUARTE
BERA
HERRIRAKO (R-56)
1. GERMAN CASTILLO LAZCANOTEGUI
2. JOSE ANTONIO OYARZABAL IRIBAS
3. RAQUEL QUIROGA TAPIA
4. NAHUEL MAXIMILIANO IBARBURI LOMPRE
5. MARIA SAGRARIO IRAZOQUI ECHARRI
6. RUFINO DOZAGARAT ARBURUA
7. BEATRIZ FRANCO MUGICA
8. ISAAC TELLECHEA VERTIZ
9. ALBERTO TELLECHEA VERTIZ
10. SONIA ELGORRIAGA MARTIARENA
11. MARIA ARANZAZU ALZUGARAY BARRIOS
Ordezkoak
1. KAIET CASARES ALARCIA
EUSKAL HERRIA BILDU (R-115)
1. AITOR ELEXPURU EGAÑA
2. MARIA ARANZAZU ZUBIETA OCHOTECO
3. JULEN ERRANDONEA MARTIN
4. ESTIBALIZ PINACHO OLACIREGUI
5. JOSE ESTEBAN AGUIRRE ZUBIETA
6. JOSU IRATZOKI AGIRRE
7. MAIALEN CHANTRE IRAZOKI
8. MIKEL LERTXUNDI KORTA
9. ADELA ARLEGI GOIENETXE
10. MARIA GUADALUPE MENDIGUTXIA ETXEBESTE
11. MARIA JOSE ERRANDONEA ALZUGUREN
NAVARRA SUMA (R-266)
1. JUAN LOSA OCARIZ
2. EMILIANO MARTIN PEREZ
3. MARIA YOLANDA IBAÑEZ PEREZ
4. CARLOS FERNANDO GARCIA ADANERO
5. SANDRA ABAD SANZ
6. PEDRO EZQUERRO BARBERIA
7. MARIA JUSTINA MALO JIMENO
8. FRANCISCO JAVIER ATIENZA MARTINEZ
9. CAROLINA MORENO DE GRACIA
10. JUAN JOSE UNZUE GAZTELU
11. SARA LEBRERO CRISTOBAL
ATARRABIA
NAVARRA SUMA (R-36)
1. RICHARD GARCIA PALACIOS
2. CARLOS BURGUI VISCARRET
3. MARIA NIEVES CAMACHO LEIVA
4. MARIA SAGRARIO ASTIZ GAZTAMBIDE
5. JORGE GARCIA VILLAR
6. MARIA TERESA DEL NIÑO JESUS MUR DALLO
7. JOSE LUIS MEDRANO ALCANTARA
8. MARIA JESUS ALVES PITILLAS
9. BOLIVAR PATRICIO CERON TIPAN
10. LAURA NAVA OLORIZ
11. PABLO RECLUSA ASIAIN
12. MARIA LOURDES MACAYA ARZOZ
13. ANTONIO TORAL ARISTEGUI
14. CECILIA MIRAMON ROYO
15. MARIANO MORAN BONAUT
16. JOSEFA SERAFINA MORENO VICENTE
17. DIEGO CANCIO GURUCHARRI
Ordezkoak
1. JOAQUINA JULIA ERREA LECUMBERRI
2. RAFAEL RECIO GOMEZ
IZQUIERDA DE VILLAVA-ATARRABIAKO EZKERRA (R-104)
1. FRANCISCO JAVIER SEÑAS BEA
2. MARCY CANTERO NOUQUERET
3. LAURA CURIEL JIMENEZ
4. JAVIER IBAÑEZ ORAYEN
5. PABLO JESUS ARCHEL DOMENCH
6. NEREA URROZ GUILLEN
7. RUBEN ONECA ERRO
8. JOSE VICENTE ZUNZARREN CRESPO
9. MARIA SAGRARIO GUILLEN GOÑI
10. ANGEL SANZ MONTERO
11. ANTONIO IZAL GARCES
12. MARITXU ITURBIDE BEORTEGUI
13. MARIA ROSARIO AIZPURUA DONAZAR
14. DIEGO ROBLES SANCHEZ
15. FRANCISCO JAVIER URROZ DOMINGUEZ
16. JOSE JAVIER JUANARENA ARTOLA
17. SARA ALFARO LABIANO
Ordezkoak
1. DIEGO ROBLES GARCIA
2. PEDRO LUIS GARCIA MORALES
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-146)
1. MARIA YADIRA MARTIN ROBLES
2. GERARDO ALDAZ IBARROLA
3. MARTINA DIAZ MONTERO
4. RAFAEL URDIROZ ARRAIZA
5. PILAR MARRERO SORIANO (independentea)
6. JOSE CURIEL CANELADA
7. RAMONA ARAGONES GOMEZ (independentea)
8. JAVIER APARICIO LOPEZ (independentea)
9. SHIRLEY LORENA GALARZA CASTELLON (independentea)
10. FEDERICO DIAZ GARCIA
11. ADALGIZA PICHARDO ROBERTS (independentea)
12. JUAN RAFAEL VARGAS VENTURA (independentea)
13. MERY ALEXIR HERNANDEZ LOOR (independentea)
14. JUAN FRANCISCO FERNANDEZ RODRIGUEZ (independentea)
15. JHENY MERCEDES ORTEGA TACURI (independentea)
16. JULEN ROS INDURAIN
17. MARIA DOLORES SALVO GRACIA
ATARRABIA-GEROA BAI (R-152)
1. MIKEL ASIAIN TORRES
2. TERESA AMADA BENGOA ZARRANZ
3. FRANCISCO DANIEL GALLEGO LABRADOR
4. MARIA CONSUELO SATRUSTEGUI MARTURET
5. XABIER GARCIA BENGOA
6. AMAIUR GUINDEO ARANDIGOIEN
7. ANE MATEO BARANGUAN
8. CARLOS ARELLANO GURBINDO
9. MARIA JOSE MINONDO DOMEÑO
10. MIGUEL MIQUEO ARRARAS
11. ANGEL MIGUEL GOÑI RIVAS
12. MARIA SOCORRO OLORIZ GORRAIZ
13. MAXIMO BURGUETE ASIN
14. MARIA CONCEPCION MONTEANO SORBET
15. FRANCISCO JAVIER OLORIZ RIVAS
16. MARIA NATIVIDAD BARANGUAN ZOZAYA
17. PEIO JOSEBA MONTEANO SORBET
Ordezkoak
1. GUILLERMO EZQUIETA SOROZABAL
2. MERCEDES RIPOLL CALVET
3. NORBERTO VALVERDE ARTOLA
EUSKAL HERRIA BILDU (R-119)
1. MIKEL OTEIZA IZA
2. IRENE LATASA BAILON
3. LAIA PRAT GALLEGO
4. PELLO MIRENA GURBINDO JIMENEZ
5. IRUNE ITURBIDE OLORIZ
6. ETOR LARRAIA OLORIZ
7. IÑAKI VILLANUEVA COMPAINS
8. JOSU DELFRADE OSINAGA
9. IDOYA MAYA TAINTA
10. IRENE NARVARTE SUESCUN
11. IBAI ETXABARRI OROZ
12. NOEMI AGUAS RADA
13. ARITZ MENDAZA RIAÑO
14. MARIA DOLORES OTAMENDI ARTOLA
15. CARLOS MANUEL ARMENDARIZ IDOATE
16. IZASKUN GOMEZ URDANOZ
17. MIKEL AINGERU GUERRA FALCON
Ordezkoak
1. JESUS FRANCISCO JAVIER MARTINEZ LIZAR
2. MARIA CARMEN LIZARRAGA RECLUSA
3. JOSE MANUEL JURADO TORVISCO
COALICION DE CENTRO DEMOCRATICO (R-274)
1. ROSA MARIA GOÑI JUANOTENA
2. FRANCISCO JAVIER IBEAS ILUNDAIN
3. VICTOR LURI MARTIN
4. JESUS MARIA MARTINEZ AZANZA
5. MARIA ISABEL ORGAZ PRIETO
6. JOSE MIGUEL LAREQUI VELASCO
7. MARIA NIEVES LOPEZ MARTIN
8. ELENA HUESO LACABE
9. ANTONIO MOREJON SOLIVELLES
10. MIGUEL MORTERUEL SANCHEZ
11. ANDRES MOREJON ALCAINA
12. SATURNINA SOLIVELLES FERNANDEZ
13. MARIA DE LOS ANGELES LOPEZ GONZALEZ
14. JOSE ANTONIO MOYA MARTINEZ
15. JOSE NICOLAS PEREZ BARBON
16. SERGIO CAMPOS SALMERON
17. JOSE MARIA ALSASUA EGEA
IGANTZI
IGANTZIKO HERRI TALDEA (R-251)
1. JUAN CARLOS UNANUA NAVARRO
2. JOSEBA PATXI XABIER SARASOLA SALEGI
3. MANUEL MARIA TELLECHEA IPARRAGIRRE
4. RAQUEL MIGUELENA TELLECHEA
5. MARIA MERCEDES CELAYETA OSCOZ
6. ESTIBALIZ MENTABERRI PASCUAL
7. ROBERTO TXOPERENA ITURBIDE
Ordezkoak
1. ANA JOSE IRIGOYEN ECHEVESTE
2. AIERT RETEGI TELLETXEA
ZABALTZA
EUSKAL HERRIA BILDU (R-125)
1. JOAQUIN ANGEL GALAR JIMENEZ
2. ROQUE PEDRO MARZO GARCIA
3. JOSE JOAQUIN ASCUNCE AIZCORBE
4. JUAN ANTONIO LARREA HUARTE
5. MONTSERRAT ZABALZA IRIARTE
6. ALFREDO KIROGA ASTIZ
7. JESUS MARIA GARCES GABILONDO
AGRUPACION INDEPENDIENTE ZABALZA (R-236)
1. MARINA MEJIAS JIMENEZ
2. IRACHE MURILLO AZANZA
3. ANA ARMENDARIZ HUGALDE
4. EMILIO IZU AIZCORBE
5. DANIEL REZUSTA OLMOS
6. SANTIAGO LOPEZ CALDERON
7. MARIA ARANZAZU ALDA ESPARZA
Ordezkoak
1. MARIA ISABEL ARRAIZA BELOQUI
2. FRANCISCO JESUS RIPODAS URIZ
3. MARIA BELEN IRACEBURU CATALAN
ZABALTZA
ARRAITZAko Kontzejua
ZABALTZA
UBANIko Kontzejua
Agrupacion Independiente Ubani (R-235)
1. MARINA MEJIAS JIMENEZ
2. IRACHE MURILLO AZANZA
3. LAURA IBARBUEN REY
4. ANDRES SENOSIAIN MURILLO
5. SANTIAGO LOPEZ CALDERON
ZABALTZA
ZABALTZAko Kontzejua
EUSKAL HERRIA BILDU (R-143)
1. JOAQUIN GALAR JIMENEZ
2. ROQUE PEDRO MARZO GARCIA
3. JUAN ANTONIO LARREA HUARTE
4. MONTSERRAT ZABALZA IRIARTE
5. JESUS MARIA GARCES GABILONDO
ZUBIETA
HERRIKO TALDEA (R-55)
1. ERNESTO DOMINGUEZ OLEA
2. LEIRE BAZTERRIKA LOIARTE
3. FRANCISCO MICHELENA CELAYETA
4. IMANOL BALEZTENA ELIZALDE
5. EZEKIEL LOIARTE SANTESTEBAN
6. MARTXEL ELIZALDE ELIZALDE
7. PEDRO HILARIO SANTESTEBAN LOYARTE
ZUGARRAMURDI
AGRUPACION AKELARRE (R-12)
1. EVARISTO MENTABERRI MIHURA
2. MANUEL SOTO RODRIGUEZ
3. JUAN MIGUEL ARIZTEGUI ECHENIQUE
4. ELENA APEZTEGUIA GOYENECHE
5. FRANCISCO ANTONI MASCAROS
BARAÑAIN
NAVARRA SUMA (R-24)
1. MARIA LECUMBERRI BONILLA
2. PABLO JUAN ARCELUS CAVALLERO
3. FATIMA CARMEN SESMA VALLES
4. JOSE LUIS ASIN BUÑUEL
5. JOSU POZO DIEZ
6. JESUS EMILIO SANCHEZ DIAZ
7. MIGUEL ANGEL CUEVAS RUEDA
8. ALFONSO MORENO BLANCA
9. MARIA CRUZ JUAMBELTZ MARTINEZ
10. IGNACIA ANDRES MARTINEZ
11. JOSE LUIS RUIZ MARTINEZ
12. MARIA PILAR ESCACENA GIL
13. PEDRO BERROZPE VILLAMAYOR
14. JOSE JAVIER GOLDARAZ OTEIZA
15. ALICIA ITURRI RUIZ DE SAMANIEGO
16. MARTIN ORBARA IBAÑEZ
17. DAVID GARCIA SESMA
18. MARIA PILAR ZALDUENDO PEÑA
19. BEGOÑA ACEITUNO ZUNZARREN
20. LAURA TIERRA ATARES
21. RODRIGO GARCIA GIL
IZQUIERDA UNIDA-EQUO (R-106)
1. ANE MARIA SANCHEZ JIMENEZ
2. MIGUEL GARCIA ADANERO
3. JON IRAÑETA LOPEZ DE DICASTILLO
4. FRANCISCO JAVIER DE MIGUEL SAENZ
5. MARIA JOSEFINA LOPEZ BARUQUE
6. DIEGO DE BLAS ASENJO
7. LILIANA ARTIEDA PELLEJERO
8. XABIER REBOLE SAN MARTIN
9. MARIA DE UXUA GIL CHURIO
10. MIGUEL ANGEL AIZCORBE RUIZ
11. MARIA AMPARO LARREA AIZCORBE
12. JUAN JOSE ALBIOL ORCARAY
13. MARIA CRISTINA LANDA AIZCORBE
14. CRISTEL ARMENDARIZ NUÑEZ
15. ROBERTO DONALISIO GONZALEZ
16. ELIAS VAZQUEZ SANCHEZ
17. NEREA BORDA RODRIGUEZ
18. MIKEL GALLARDO GONZALEZ
19. MARIA TERESA JURIO SESMA
20. FRANCISCO JIMENEZ GOMEZ
21. DAVID ARMENDARIZ NUÑEZ
EUSKAL HERRIA BILDU (R-118)
1. OIHANE INDAKOETXEA BARBERIA
2. ALBERTO LOPEZ IBORRA
3. AINHOA OYAGA AZCONA
4. IOSEBA JIMENEZ MUÑOZ
5. ANA LEACHE ARRESE
6. EMILIANO GARIN ARRIAGA
7. MARIA EUGENIA OLAIZ GOÑI
8. MIKEL BARBERENA URBICAIN
9. GARAZI GARCIA LOPEZ
10. MIKEL AIZKORBE SAINZ
11. ARANTXA CRISTOBAL MARTINEZ
12. JOSE EWORO ONDO
13. UXUE SEMINARIO AGUINAGA
14. JESUS JAVIER IRAIZOZ URDANIZ
15. MARIA SOCORRO ROITEGUI OLLOVARREN
16. JON ERRO ARBIZU
17. AINHOA ARANO URRIZA
18. JOSE FERMIN ASTIZ GOÑI
19. MARIA ANGELES OCHOA AXPE
20. MIKEL LAZKOZ GAMBOA
21. MARIA CONSUELO DE GOÑI DESOJO
Ordezkoak
1. AITOR SAINZ LINTO
2. OLAIA ONECA RODRIGUEZ
3. JOSE MARIA LAYANA GUTIERREZ
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-148)
1. MARIA JOSE ANAUT COUSO
2. ROBERTO ANDION MARTINEZ
3. ROSA LEON JUSTICIA
4. JULEN ENERIZ DEL VALLE
5. MAITE ECHARTE HERNANDEZ
6. DAVID ANDION MONREAL
7. ISABEL FERNANDEZ PAN
8. MIKEL ARIZCUREN PEREZ DE HEREDIA
9. MARIA BEGOÑA QUINTANAL GOROSTIAGA
10. JUAN MARIA OSES IBAÑEZ
11. YOLANDA LOPEZ VITAS (independentea)
12. FELIPE PEREZ LAGO
13. MARIA LUISA BLANCO PRESA
14. FRANCISCO GABRIEL DE LA ERA SATRUSTEGUI
15. AROA ALONSO ANAUT
16. FERNANDO VIELA RADA
17. MARIA DEL CARMEN BLANCO PRESA
18. THIERRY ANDRES JUANGO (independentea)
19. SOLEDAD PARAFITA VAZQUEZ
20. MANUEL OCHOA BEAMONTE
21. JUAN BAUTISTA AGOS OLAVE
GEROA BAI (R-157)
1. FELIX MARIA ECHARTE LESAKA
2. MARIFLOR GONZALEZ ALONSO
3. JOSE MIGUEL LUNA LOPEZ
4. JOSU RODELES SANTAMARIA
5. MARIA JESUS MARTINEZ ORDUÑA
6. MARIA CONCEPCION ECHARRI LUJAMBIO
7. JOSE MARIA ECHEVERRIA ODERIZ
8. ANDREINA ELIAS GONZALEZ
9. LUCIANO ERICE ERVITI
10. ANGEL BALEN PEREZ
11. MARIA ISABEL TORNARIA ARBILLA
12. MARIA TERESA AMORENA PRADO
13. FERMIN ANGEL MARIA FERNANDEZ PERALTA
14. ADELA GONDAN JIMENEZ
15. MARTIN ELCANO SESMA
16. FRANCISCO JAVIER KAMINO LERTXUNDI
17. ANA FERNANDEZ AMORENA
18. EMILIO HERNANDORENA RETEGUI
19. MARIA TERESA ETXEONDO BARRENA
20. MARIA ISABEL AMORENA PRADOS
21. ALVARO VILLAR ILZARBE
BATZARRE (R-308)
1. KOLDO MIREN LASQUIBAR AGUIRRE
2. JUAN CARLOS IRISARRI NAVARRO
3. MARIA JESUS ESCORZA VILLOSLADA
4. BATTITTE MARTIARENA VALDES
5. MARIA ROCIO TREVIÑO JIMENEZ
6. JOSE RAMON RAMIREZ DE ARELLANO SESMA (independentea)
7. JORGE LUNA MUÑOZ
8. CONCEPCION ESCOBEDO GANDIA (independentea)
9. PABLO ANTONIO ERICE ARISTU
10. MARIA CARMEN SESMA BEZANILLA (independentea)
11. JUAN CARLOS GONZALEZ GOMEZ (independentea)
12. OLGA GALERA COSO (independentea)
13. BENJAMIN ALVAREZ GARCIA (independentea)
14. JUAN GONZALEZ CEDILLO (independentea)
15. ANA MARIA URSUA VILLANUEVA (independentea)
16. RICARDO LIBERAL BAZTAN
17. MARIA CRISTINA GARDE BERGASA
18. MARIA JOSE MARTINEZ URIO
19. ALBERTO GALERA EXPOSITO (independentea)
20. MARIA DOLORES VEGA MARTURET
21. ANGEL ALBERTO GOÑI ECHAURI (independentea)
Ordezkoak
1. PEDRO MANUEL VALES GARCIA (independentea)
PODEMOS (R-311)
1. JESUS MARIA HUARTE ARREGUI
2. JAIONE LOPEZ LAPIEZA
3. DAVID FUENTES PEREZ
4. ARANZAZU ARLEGUI GARATEA
5. JOSE MANUEL FUENTES FUENTES
6. ROSA MARIA UGALDE ANDRES
7. JESUS RAMON LAZARO GONZALEZ
8. JUAN MARIA OLLETA PITILLAS
9. ALFONSO CARLOS MURO OSCOZ
10. MARIA DOLORES PEREZ LEON
11. TEODORO ROMERO CRISPIN
12. EVELYN ESTEFANIA CORTEZ FAJARDO
13. DAVID IGLESIAS RECARTE
14. ADRIANA DELGADO FERNANDEZ
15. ANDRES ECHEVERRIA SOLA
16. FLOR MARIA FRANCO MERO
17. JOFFRE ALFONSO FRANCO MERO
18. DORA ALUMILA BUSTAMANTE ALVARADO
19. CARLOS CIRILO AMATRIAIN BUSTO
20. NADEJDA GANEA GANEA
21. MIKEL BUIL GARCIA
BERRIOBEITI
PLAZAOLA (R-6)
1. OSCAR PASCUALENA ARGÜELLES
2. DONALD FRANCISCO NAVAS ZELEDON
3. LUIS JAVIER GONZALEZ LORENTE
4. EVA ELIZALDE ERDOCIA
5. MIREN AINHOA AZKUE MINGUEZ
6. LUIS MIRANDA ORELLA
7. PATRICIA COMPAINS ALDUNATE
8. JUAN MARIA ALBIZU ANDUEZA
9. INGRID MONTIEL COMINO
10. XABIER SARDON IRIBARNEGARAI
11. MARIA PILAR DOMENCH MAÑERO
12. RAUL BELLOSO LUQUI
13. KARLOTA BAIONA SAEZ
AGRUPACION AYUNTAMIENTO DE BERRIOPLANO (R-14)
1. JOSE MARIA IRISARRI OLLACARIZQUETA
2. FRANCISCO ESQUIROZ SUBIZA
3. LAURA LAURENZ RUIZ DE EGUILAZ
4. JOSE MANUEL LARUMBE ILUNDAIN
5. ALICIA URDANGARIN ORAYEN
6. RUBEN GARCIA DEL MOLINO
7. PILAR BERAZA HUARTE
8. JUAN JOSE MARTINEZ CHAVARREN
9. RAUL ALTUNA MARTIARENA
10. IDOYA REYERO GONZALEZ
11. IVAN LA HABA GUERRERO
12. SARA VITERI PALACIOS
13. ALICIA AMEZGARAY LEGARREA
Ordezkoak
1. JESUS PETRI ESCUDERO
2. JESUS IZQUIETA UNZUE
3. MARTA BERRUETA ESCRIBANO
NAVARRA SUMA (R-26)
1. RAUL JULIO BATOR PEREZ
2. ANA ISABEL OTEIZA HUARTE
3. MANUEL MORENO TORRES
4. JUAN ANDRES MONTORO FUENTES
5. CRISTINA RECALDE VALLEJO
6. DANIEL POLO MUGICA
7. CRISTINA GRACIA RAZQUIN
8. PABLO OTEIZA HUARTE
9. ROMAN JOSE GARCIA DE VIINUESA VADILLO
10. JOSEFINA FRANCISCA WENDLER SHONFELD
11. CARMEN DEL MORAL JANIN
12. MARTA ALVAREZ ALONSO
13. ALFREDO FERMIN BAZTAN ILUNDAIN
EUSKAL HERRIA BILDU (R-113)
1. KOLDO FERNANDO ABREGO PRIMO
2. JOSUNE AZNAREZ ALKAT
3. FELIX RAMIREZ HOYOS
4. ELAIA ULLATE BALLAZ
5. ARITZ MUGICA UNANUE
6. MARIA TERESA SANZ ARROYO
7. XABIER JAUREGUI DE CARLOS
8. MARIA BEGOÑA SADABA ARBIZU
9. UNAI ORTIZ DE GUINEA GUERENDIAGA
10. IRUNE MARIN IRUROZQUI
11. ENEKO BURUSCO SANCHEZ
12. NEREA PIDAL GALARZA
13. LUR GIL REY
Ordezkoak
1. ZURIÑE URBELTZ YABEN
2. IÑAKI LARRAÑAGA LARRAÑAGA
3. LUIS ALBERTO IRIARTE OBANOS
VECINOS POR ARTICA Y BERRIOPLANO (R-73)
1. FRANCISCO JAVIER VALLEZ PARDO
2. VIRGINIA MATEO SOLANA
3. DANIEL RIDRUEJO ECHEVERRIA
4. LUIS JAVIER OCHOTORENA SANTOS
5. MARIA PILAR MIQUELEZ LOPEZ
6. IVAN FERNANDEZ DEAN
7. ANGEL NEMESIO OBANOS GALAR
8. ROSA BLANCO GOMEZ
9. MAIDER GONZALEZ PEÑA
10. JUAN MERCED MALDONADO JORGE
11. JUAN MARTIN LACUNZA BERASTEGUI
12. AITZIBER GONZALEZ PEÑA
13. EVA MARIA AZCONA LASHERAS
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-262)
1. UNAI CALVO BALCISCUETA (independentea)
2. MARIA VIRGINIA MAGDALENO ALEGRIA
3. ALBERTO GONZALEZ CABELLO
4. ANA TERESA MURUGARREN RONCAL (independentea)
5. MAXIMO ALFONSO MARTINEZ CASADO
6. ADRIANA MALDONADO LOPEZ
7. JAIME AYESTARAN URIZ
8. MARIA ISABEL MENDIVIL LIZARRAGA
9. MIGUEL SUAREZ DEL CERRO
10. NAIARA AYESTARAN LEON (independentea)
11. IGNACIO SORDOVILLA ECHEVERZ
12. NAIOA GARCES BLASCO
13. FRANCISCO JAVIER SANZ CARRAMIÑANA
BERRIOBEITI
LARRAGETAko Kontzejua
AGRUPACION LARRAGUETA (R-17)
1. MIGUEL ANGEL SAN VICENTE RECALDE
2. MARIA MANSO MONTES
3. JAVIER ROMAN ALDAZ URIZ
4. MARIA PILAR BERAZA HUARTE
BERRIOBEITI
AITZOAINgo Kontzejua
BERRIOBEITI
LOTZAko Kontzejua
AGRUPACION IPARRAGERRU (R-240)
1. RUBEN GOÑI VIGURIA
2. ALBERTO NUIN ITURRI
3. ALFREDO LARUMBE SAN MARTIN
4. ESTEBAN NUIN HUARTE
5. JON GOÑI LIZARRONDO
BERRIOBEITI
OTEITZAko Kontzejua
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE OTEIZA (R-60)
1. JOSE FELIX BABACE URRIZA
2. PEDRO MARIA GONZALO BIURRUN
3. JUAN RAMON MATEOS MARTINEZ
4. VERONICA SANCHEZ TROYA
5. RAQUEL RUIZ RUIZ
BERRIOBEITI
AÑEZKARko Kontzejua
EZKIDI (R-9)
1. BLAS CANTERO DE LA TORRE
2. JOSE INGELMO GARCIA
3. NEREA TORREGROSA ARMENDARIZ
4. JOSEBA SOLTXAGA FERNANDEZ
JUNTA ASOCIACION VECINOS AÑEZCAR (R-46)
1. JAVIER LUMBIER IRISARRI
2. JOSUNE GARCIA LASHERAS
3. FRANCISCO JAVIER LAZCOZ IRIBARREN
BERRIOBEITI
ARTIKAko Kontzejua
AUZOLAN (R-15)
1. NEREA PIDAL GALARZA
2. DAVID PALACIOS HERVAS
3. MAITE HERMOSO LEORZA
4. AITOR GARMENDIA AGUIRREZABALA
5. MARIA BEGOÑA SADABA ARBIZU
6. ARITZ MUGICA UNANUE
7.
NAVARRA SUMA (R-22)
1. CRISTINA RECALDE VALLEJO
2. DANIEL POLO MUGICA
3. SILVIA SANTA OLALLA BASTIDA
4. AITOR LACRUZ ECHEPARE
5. RAQUEL OLAVE ZUBIRI
6. CARINA ERICA MORENTIN ECHAURI (independentea)
7.VECINOS POR ARTICA (R-74)
1. MARIA PILAR MIQUELEZ LOPEZ
2. IVAN FERNANDEZ DEAN
3. LUIS JAVIER OCHOTORENA SANTOS
4. VIRGINIA MATEO SOLANA
5. DANIEL RIDRUEJO ECHEVERRIA
6. FRANCISCO JAVIER VALLEZ PARDO
7.PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-263)
1. UNAI CALVO BALCISCUETA (independentea)
2. MAXIMO ALFONSO MARTINEZ CASADO
3. ANA TERESA MURUGARREN RONCAL (independentea)
4.
5.
6.
7.
BERRIOBEITI
BALLARIAINgo Kontzejua
ARRONDOA (R-21)
1. JOSE CORTIZO GULIAS
BERRIOBEITI
BERRIOBEITIko Kontzejua
AGRUPACION BERRIOPLANO (R-83)
1. FRANCISCO JAVIER DIAZ RODRIGUEZ
2. ENRIQUE LARRAYOZ IRACHETA
3. JAVIER LUIS OROZ GOÑI
4. ALFONSO LARRAYOZ IRACHETA
5. AURELIO JESUS BARIAIN BEORLEGUI
BERRIOBEITI
BERRIOGOITIko Kontzejua
“BERRIOGOITI TALDEA” (R-57)
1. JUAN MIGUEL MUÑOZ FERNANDEZ
2. ITZIAR ARTETA ARIZ
3. JAVIER JAUREGUI DE CARLOS
4. CARLOS RODRIGUEZ LARRAZ
5. CRISTINA ROBLES PUYAL
BERRIOBEITI
ELKARTEko Kontzejua
CANDELARIA (R-72)
1. FRANCISCO JAVIER HUARTE BABACE
BERRIOZAR
NAVARRA SUMA (R-27)
1. DANIEL CUESTA CASTAÑEDA
2. FRANCISCO JAVIER PAZ LAYANA
3. ALICIA NAVARRO VALENCIA
4. ALFREDO PEREZ GOMEZ
5. EDURNE GOROSQUIETA MORENO
6. CARLOS MARTINEZ LEZANO
7. LETICIA MARTIN PEREZ (independentea)
8. FELIX CUESTA MARTINEZ
9. PALOMA AZORIN MARTIN (independentea)
10. JOSE LUIS IBARROLA LACUNZA
11. ANA VICTORIA RUIZ MONTES (independentea)
12. LUIS LOPEZ LOSTAL
13. ELISA FERNANDEZ SAENZ (independentea)
14. MARCIAL ALVINO TOVAR TAYPE
15. PALOMA GALINDO RICO
16. IGNACIO JAVIER SIBON MACARRO
17. CAROLINA PALLARES VILCHES (independentea)
Ordezkoak
1. MARIA SOLEDAD URRUTIA JIMENEZ
2. SIMONE ONNIS DESSI
3. FRANCISCO JAVIER TORRECILLAS MARTINEZ
EUSKAL HERRIA BILDU (R-111)
1. RAUL MAIZA GONZALEZ
2. MARIA CARMEN NADALES RAMIREZ
3. MIKEL XABIER ETXEBERRIA AGIRRE
4. MARIA SAGRARIO ORTIGOSA LEKUNBERRI
5. FRANTZISKO XABIER LASA GORRAIZ
6. ALFONSO ARNESTO BERRUEZO
7. BEATRIZ MARTIARTU FERNANDEZ
8. ITZIAR DORAI OSCOZ
9. EZEKIEL MARTIN MUXIKA
10. ASIER COSTA CHAVERO
11. OIHANE ZIA LARUNBE
12. GABRIELA MERCEDES PARRALES BURGOS
13. JOSE MANUEL LARRAZA LEGARRA
14. MARIA JOSE ELORTZA PEREZ DE OBANOS
15. MIGUEL ANGEL MEDEL MARTINEZ
16. RAUL ESCALADA PARDO
17. MIREN GARCIA AGUERRI
Ordezkoak
1. MARIA PILAR SAN FRANCISCO ZABAL
2. DAVID TORRES ROMERO
3. MARIA JESUS LARREA CENOZ
GEROA BAI (R-155)
1. FRANCISCO JAVIER UNZUE OZCOIDI
2. JUAN CARLOS BERAMENDI MORENO
3. MARIA INMACULADA DEL RIO LOREA
4. UXUE ZABALZA PURROY
5. JOSE RAMON MUTILOA ORIA
6. JOSE JUAN CABRERA MOLINA
7. MARIA AINHOA GASTEARENA ARRAIZA
8. KERMAN MIRENA LASQUIBAR ZARANDONA
9. MARIA BEGOÑA ECHECHIQUIA PEREZ
10. GEORGIA GASCON GARROTE
11. EDUARDO JOSE URRESTARRAZU FERNANDEZ
12. ANA ISABEL HUGUET ARBELLA
13. FRANCISCO JAVIER BAYONA ITURRARTE
14. ARKAITZ KARRIKA IRIBARREN
15. ITXASO ETXEBERRIA JAURRIETA
16. MARIA SAGRARIO LOZANO RODRIGO
17. MIGUEL ANGEL UNZUE OZCOIDI
PARTIDOSOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-261)
1. PILAR MORENO DE LA CHICA
2. MARIA ARANZAZU RIOS GONZALEZ
3. CARLOS MENA BLASCO
4. INMACULADA GARCIA PINES (independentea)
5. RICARDO RODRIGUEZ LACUEY (independentea)
6. MARIA DEL CARMEN SANCHEZ FE (independentea)
7. MIGUEL ANGEL RODRIGUEZ SILLERO (independentea)
8. MONTSERRAT CASTAÑON FERNANDEZ
9. ANTONIO PIÑAR GARCIA
10. ANA ISABEL ZUAZU CASTELLANO
11. HOCINE MEFTI HAMZA
12. MARIA CARMEN REYES CHAMORRO
13. IVAN MEDINA CAJILIMA (independentea)
14. MARIA JESUS SANCHEZ GILA
15. FRANCISCO JAVIER VIÑAS GARCIA
16. MARIA DE LOS ANGELES IGLESIAS GUTIERREZ (independentea)
17. BENITO JOSE RIOS OCHOA
UNIDAS-IZQUIERDA EZKERRA-PODEMOS (R-278)
1. IGNACIO BERNAL LUMBRERAS
2. MARIA TERESA BURGUI JURIO
3. FRANCISCO JAVIER CASTRO GONZALEZ
4. IVANNA CAVIGLIA CARDONE
5. FRANCISCO JAVIER DIAZ GARDON
6. CARLOS CORDOBA LOPEZ
7. IGNACIO FERMIN ARTETA ORONOZ
8. RAQUEL CAMINO ELIZALDE AGURRUZA
9. SALOME JIMENEZ GOMEZ
10. JULIO EDUARDO DE MINGO GONZALEZ
11. RAMON LUIS ELIZALDE LACALLE
12. PILAR HURTADO QUESADA
13. LAURA JIMENEZ DIAZ
14. JOSE ANTONIO PABOLLETA IZAL
15. IÑAKI ETXEBERRIA RUESTA
16. MARIA LUISA RAQUEL FERNANDEZ AMATRIAIN
17. AITOR ZOBARAN GARCIA DE LA TORRE
Ordezkoak
1. JUAN MORAL BALLESTEROS
2. MANUEL DOMINGUEZ GONZALEZ
3. MARIA CARMEN URTEAGA URTEAGA
IRURTZUN
NAVARRA SUMA (R-30)
1. DOMINGO GOÑI SARASOLA
2. LUIS ENRIQUE DE LA CALLE MORENO
3. ENRIQUE TENORIO RUIZ
4. ANTONIO VILCHES CORRAL
5. MANUEL SENRA IGLESIAS
6. JOSE JAVIER CANO CLEMENTE
7. ITZIAR PELLICER SATRUSTEGUI
8. BEATRIZ LACABE CABALLERO
9. MARIA NIEVES SANCHEZ ARTEAGA
10. JAIME LOZANO ESPINOSA
11. ROBERTO ERRO SADA
EUSKAL HERRIA BILDU (R-208)
1. AITOR LARRAZA CARRERA
2. AGURTZANE GARIJO PERALTA
3. EDUARDO MURUGARREN FRANCES
4. ANA BALDA SAN JUAN
5. JOSEBA ROYO GARCIA
6. ANA MARIA SANTANDER LIZASO
7. ANTONIO NICOLAS OLLAKARIZKETA ELIZONDO
8. NAIARA GARCIA ROYO
9. FELIX JAVIER MENDIA VILLANUEVA
10. OIHANE SALDIAS OCHOTORENA
11. JUAN JOSE IRIARTE VITORIA
Ordezkoak
1. EIDER CARRION NINATANTA
2. UNAI RAZKIN IRIARTE
3. IRANTZU OSINAGA LARRAZA
BERIAIN
ADELANTE BERIAIN-BERIAIN AURRERA (R-7)
1. JOSE MANUEL MENENDEZ GONZALEZ
2. ANA ISABEL LLAMAS MONTAÑA
3. SANTIAGO MARCOS LORENZO
4. SAIOA SOUZA JARA
5. ENCARNACION CARO GOMEZ
6. MIREN EUKENE LECEA GOLDARAZ
7. JESUS ANTONIO SANZ ASTIGARRAGA
8. VANESA SOLCHAGA ECHARTE
9. JUAN CARLOS ARAIZ APESTEGUIA
10. VICENTE MONTES CALSO
11. CARLOTA URRASTABASO ARDAIZ
Ordezkoak
1. JON SANZ TORTAJADA
NAVARRA SUMA (R-25)
1. TERESA MENA GONZALEZ
2. GASPAR SUESCUN IRURZUN
3. MIGUEL CORNEJO CASTRO
4. JOSU GOÑI LEON
5. MIRIAM CATALAN SAINZ
6. PAULA MONTES GANUZA
7. JUAN CARLOS SAMANIEGO COVARRUBIAS
8. ALBERTO PICON CINTAS
9. MARIA ALICIA ANDU TALERO
10. GABRIEL MARIN RAMIREZ
11. AMELIA SALANUEVA MURGUIALDAY
AGRUPACION VECINAL DE BERIAIN (R-239)
1. OSCAR AYESA DOMINGUEZ
2. MARIA CARMEN UNANUA NAVARRO
3. JOSE BUSTAMANTE CAZALLAS
4. DANIEL VENTURA RIPODAS
5. GRETIY MORAYMA SANTORUM PIEDRA
6. JESUS MARIA AGUIRRE PEREZ
7. MANUEL MORENO RODRIGUEZ
8. MARIA SOLEDAD PALMEIRO TUÑON
9. MARIA AMPARO MIGUELEZ HERRERO
10. MARIA BEJAR LOPEZ
11. EVA MORENO UNANUA
Ordezkoak
1. ESTER BLANCO PALMEIRO
2. ADRIAN MORENO CORDOBA
3. VIRGINIA ALVILLAR NIETO
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-260)
1. JESUS MARIA OGAYAR LAGUNAS
2. SOLANGEL HEIDI QUINTANA DI BLASI (independentea)
3. PABLO GONZALEZ CRUZ (independentea)
4. MONICA POZO PASCUA (independentea)
5. MANUEL DE PRADA PEREZ
6. EVA MARIA SEVILLA LLOVET (independentea)
7. LUIS MARIA ARAIZ APESTEGUIA
8. MARIA CARMEN SANCHEZ RIVAS
9. ARQUIMEDES PAYO MARTIN
10. LAURA SUTIL OGAYAR (independentea)
11. MIGUEL ANGEL ORTEGA FRANCO (independentea)
ORKOIEN
NAVARRA SUMA (R-32)
1. PAOLA AISA BARBER
2. MIGUEL ANGEL RUIZ LANGARICA
3. JUAN MANUEL VIEDMA TENA
4. PABLO JOSE OSTIZ ZUBIRI
5. NANCY PRIETO PABON
6. JOSE HERRERA AMADOR
7. KAREN LILIANA BAUTISTA BORDA
8. JUAN ANTONIO VERA MENA
9. ADARA DOMINGUEZ ASIN
10. JORGE JOAQUIM GOMES
11. ALEXANDRA PATRICIA QUIÑONES QUINAYAS
Ordezkoak
1. TOMAS LECHADO CONDE
2. CRISTINA BOROBIA ARRONDO
3. CARLOS MARIA SAN FELIPE DONLO
UNION DE IZQUIERDAS DE ORKOIEN (R-58)
1. CARLOS ARRONIZ LOYOLA
2. JESUS MARIA UNZUE OZCOIDI
3. CAROLINA GARCIA PELLEJERO
4. AGUSTIN PACHECO PACHECO
5. YANINA ANDREA MANGIONE ARBITELLI
6. KOLDO CIAURRIZ BURGUI
7. MANOLO PALOMEQUE RODRIGUEZ
8. LAURA ABOY AGUIRRE
9. SILVIA MEDINA PARDO
10. JAVIER MARIA ISTURIZ AZCONA
11. JUAN PEDRO ASURABARRENA RAN
Ordezkoak
1. CASIMIRO JUAN LARREA RUIZ
2. JULIA MORATINOS OLORON
3. PEDRO MARIA PALOMEQUE OSETE
EUSKAL HERRIA BILDU (R-127)
1. CRISTINA INDABEREA BRAVO (independentea)
2. INMACULADA IRIBARREN URRIZOLA (independentea)
3. MONICA REDONDO SALGADO (independentea)
4. BREIXO PEQUEÑO FERVENZA
5. JOSE JAVIER CONSTANZA SERRANO (independentea)
6. JONE GONZALEZ SANTAMARIA
7. AITOR LECUMBERRI IRIBARREN
8. TXOMIN IOSU ANDUEZA ARANGUREN (independentea)
9. DAVID MUÑOZ CIAURRIZ (independentea)
10. EDALITH GUZMAN RIVERA (independentea)
11. OSCAR JOSE GOÑI BUBEA (independentea)
Ordezkoak
1. MARIA ARANTZAZU ITURRARTE ECHARRI
2. JUAN MARIA COBO MARTOS
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-258)
1. ERIKA PEREZ SORIA
2. ALEJANDRO LOPEZ OREJUELA
3. INMACULADA CARRILLO OREJUELA
4. JUAN PACHECO PACHECO
5. OLGA VERA CATENA
6. DAVID AMOR FERNANDEZ (independentea)
7. RAQUEL LOPEZ OREJUELA
8. JAVIER LUSARRETA ARAMENDIA (independentea)
9. MARIA ASUNCION APESTEGUIA JAURRIETA
10. MARTIN VICENTE PLAZA
11. JAVIER REMIREZ APESTEGUIA
ZIZUR NAGUSIA
AS ZIZUR (R-1)
1. JAVIER ALVAREZ MONTERO
2. ANA BELEN REGUILON DELGADO
3. IVAN MEDIOROZ MURO (independentea)
4. MARIA MANUELA RODRIGUEZ IBAÑEZ
5. IVAN GRACIA GUARDIA
6. MARIA ELENA MORALES GARCIA
7. DAVID SOTILLO PORTILLA (independentea)
8. IRENE APARICIO SORIA
9. MIGUEL VIANA LOPEZ
10. MARA ILUMINADA FERNANDEZ DE ZAÑARTU CORTES (independentea)
11. FERNANDO JOSE MORENO BERDONCES
12. TATIANE ARAUJO DE JESUS
13. ALEJANDRO BILBAO ARES (independentea)
14. PATRICIA JAUQUICOA NAVARRO
15. IKER DUQUE DOMINGUEZ
16. IRIS YOMARIS BELTRE CASTILLO
17. DAVID MOISES MORALES PEREIRA
Ordezkoak
1. PAULA MARTINEZ DOMINGUEZ
2. FRANCISCO LLORCA MARTINEZ (independentea)
3. MARGARITA GUTIERREZ DUARTE
4. JUAN ANTONIO MARTINEZ MAÑAS
5. MARIA SOCORRO AZCARATE OSINALDE
6. JAVIER MARIA CHANDIA GARRIZ
7. MARIA LOURDES MONTERO MONTES
8. RAUL MARIA GONZALEZ HERNANDEZ
NAVARRA SUMA (R-34)
1. VICENTE AZQUETA NAVARLAZ
2. MARINA ARAMENDIA RODRIGUEZ
3. SILVIA GONZALEZ MARTINEZ
4. MARIA JESUS NIETO IRASTORZA
5. FELIX CASTOR ZUNZARREN FERNANDEZ
6. IÑIGO GOÑI ISTURIZ
7. JOSE MARIA DIOS VIEITEZ
8. MARIA DEL CARMEN MORENO MARTINEZ
9. MARCOS NAVARLAZ GERMAN
10. CRISTINA PUYOL PEREZ
11. JESUS MARIA BASARTE VALENCIA
12. TERESA ROUZAUT SUBIRA
13. ROBERTO GALAN REBOLLO
14. BENJAMIN ARCA CASTAÑON
15. IDOIA NAVARLAZ GERMAN
16. ARNALDO BELZUNCE MANTEROLA
17. ISABEL MENDIA AZPIROZ
Ordezkoak
1. JOSE LUIS SANCHEZ AGRAMONTE
IZQUIERDA-EZKERRA (n) (R-103)
1. MARIA DEL CARMEN RUBALCABA SAN PEDRO
2. ASCENSION GARCIA MORALES
3. IVAN DE OBESSO PEREZ
4. PATRICIA SORIA MORALES
5. XABIER GARCIA GOMEZ
6. MARIA CONCEPCION SAEZ PORRES
7. VICTOR IBAÑEZ OCHOA
8. ANDRES GONZALEZ SUALDEA
9. ARKAITZ GONZALEZ GALIOT
10. ANDREA TORRALBA BUENO
11. JOSEBA AULESTIARTE JIMENEZ
12. VIRGINIA GUERRA ROS
13. ISMAEL BENHAMLAOUI GARAÑANA
14. IGNACIO JAVIER EUSA GARATEA
15. ANA LAURA PUERTAS MERINO
16. MARIA TERESA MOLA SAINZ
17. JOSE MIGUEL NUIN MORENO
Ordezkoak
1. CARLOS EUGENIO CUTRIN PEREZ
EUSKAL HERRIA BILDU (R-126)
1. JOSE ANGEL SAIZ ARANGUREN
2. AITZIBER SAN MARTIN LASA
3. KARLOS TERES SUESKUN
4. ELENA PETRI NAVARLAZ
5. JUAN CARLOS ALONSO LARRANUA
6. ALICIA ASIN ORTIGOSA
7. ANDER LOYOLA SERGIO
8. IRANZU FERNANDEZ ASIN
9. SERGIO ROLDAN MILLAN
10. MARIA TERESA VALENCIA SOTA
11. ARTURO ALEJANDRO LECUMBERRI ESTEVEZ
12. MARTA MOLINERO TORREA
13. JESUS GARATEA DIAZ DE CERIO
14. OIHANE AZKONA LOPEZ
15. JOSU ZABALA BELASCOAIN
16. NAIARA GARAIKOETXEA CIREZ
17. MIKEL APESTEGUIA SARASIBAR
Ordezkoak
1. MIREN AINHOA ADARRAGA VILLAR
2. PATXI ZAMORA AZNAR
3. OIHANE IBARROLA MCKEOWN
GEROA BAI (R-158)
1. JON GONDAN CABRERA
2. PILAR GARCIA CASTELLANO
3. ANDONI SERRANO ZABALZA
4. ALES MIMENTZA DE IRALA
5. IDOIA ETXEONDO BREGAÑA
6. IÑAKI AYERRA ITURAIN
7. MIREN IRANZU ZABALZA AGUIRRE
8. JOSE MIGUEL ANDRES VIERGE
9. IOSU JANICES PEREZ
10. ANA MARIA GALAR SENAR
11. ALEXANDER RIVAS DURAN
12. PAQUITA ALFARO AUSEJO
13. AIDA MELARA RECALDE
14. ARMANDO REDONDO IZAL
15. CRISTINA DEL RIO SOLANO
16. JESUS MARIA PABLO VIANA IRIARTE
17. MAITE ARMENDARIZ ANSA
Ordezkoak
1. MAREN ARANBURO ETXEONDO
2. MIGUEL ALMENDROS ANGUIS
3. ANA ISABEL ANSA ASCUNCE
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-257)
1. RICARDO OCAÑA RUIZ
2. ANA MARIA FATIMA RODRIGUEZ GONZALEZ
3. JOSE RUIZ GARRIDO
4. ANTONIO GOMEZ RUBIO
5. MARINA RUIZ MAZON
6. MANUEL JOSE VIEIRA BONACHO TIAGO (independentea)
7. ANTONIA JOSEFA LARA LAHABA
8. FRANCISCO JAVIER PALANCIAS LAUZARA (independentea)
9. MARIA DEL CARMEN CASTILLO NUÑEZ (independentea)
10. IDOYA ITURBE MENDIVIL
11. ANTONIO VICENTE GARCIA RODRIGUEZ
12. ANA ROSA CASTILLO NUÑEZ (independentea)
13. JOSE CARLOS GONZALEZ GARCIA (independentea)
14. MARIA EUGENIA LORENTE MARTINEZ
15. ALONSO TORRES VELAZQUEZ (independentea)
16. RUBEN SANCHEZ ALBISU (independentea)
17. ANA ERDOCIAIN SARALEGUI
LEKUNBERRI
LEKUNBERRIKO TALDEA (R-51)
1. GORKA AZPIROZ RAZQUIN
2. JOSEBA JOKIN ORDOQUI OCHOA
3. UXUA HUICI RAYO
4. VICENTE MICHAUS GALLARDO
5. MARIA JESUS AYESTARAN OQUIÑENA
6. MIKEL IRUJO ALBIASU
7. MARIA TERESA AYERDI FERNANDEZ DE BARRENA
8. IÑIGO GARCIA CUELLAR
9. MONICA GARCIA MARTINEZ
Ordezkoak
1. FRANCISCO JAVIER LOPEZ RUIZ
2. ANA MARIA PRADOS HERAS
3. JOSE MARIA AYERDI FERNANDEZ DE BARRENA
EUSKAL HERRIA BILDU (R-132)
1. ARKAITZ GOIKOETXEA ARRIOLA
2. MIREN JASONE GOIKOETXEA ARREGI
3. MIKEL BETELU GOROSTEGUI
4. AITZIBER ELETA LOPEZ
5. CARLOS BALDA CALAHORRA
6. MAIALEN RUIZ LODOSO
7. IGOR MITXAUS NIETO
8. ANE GALDOS MAIZTEGUI
9. JUAN MARIA IRASTORZA GARAÑO
Iragarkiaren kodea: J1905742
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50