2. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.1. OPOSIZIOAK ETA LEHIAKETAK. LAN PUBLIKOAREN ESKAINTZA
IRUÑA
Deialdia, 79 ofizial administrari lanpostu barne-igoera murriztuan betetzeko oposizio bidez. Izangai onartuen eta baztertuen behin-behineko zerrendak eta proberen data
Iruñeko Udaleko Giza Baliabideetako zuzendariak honako ebazpen hau eman zuen 2018ko irailaren 4an:
Bat etorrita barne-igoera murriztuan oposizio bidez 79 ofizial administrari lanpostu betetzeko deialdiaren laugarren oinarriarekin, deialdia ezen Giza Baliabideetako zuzendaritzak 2018ko martxoaren 12an emandako ebazpenak onetsi baitzuen, eta 2018ko apirilaren 27ko ebazpenak aldatu, eta zeinaren laburpena 86. NAOn argitaratu baitzen, 2018ko maiatzaren 7koan, honako hau EBATZI DUT:
1.–Izangai onartuen eta baztertuen behin betiko zerrenda hauek onestea:
Onartuak:
AGUERRI HERMOSO DE MENDOZA LIDIA
ANTOMAS OSES FERNANDO
ARAMENDIA YERRO ANA CARMEN
ARCE CEMBORAIN EDURNE
ARNEDO DRONDA SARA MARIA
ARROYO CASARES MARIA ASUNCION
ARTETA ARAGON MIGUEL ANGEL
AYESTARAN AGUERRE ARANZAZU
AZCONA EMA PATRICIA
BACAICOA BARNO FERMIN
BAOS ANIA CARLOS JAVIER
BELINCHON HERAS DELIA
BENGOA ZARRANZ IDOIA
BERGERA LEZAUN MARIA VICTORIA
CAMPO MAYO ARANTXA
CHALER BLASCO ROSA
CIA DA RIVA IRATXE BIHOTZ
CIAURRIZ GARCIA LUIS JAVIER
CISNEROS BERNAD MARIA REYES
CORELLA FRANCES ALBERTO
DEL MORAL AGUILAR M.ª ANTONIA
DOMINGUEZ SASAL INES
ECHARTE ETCHEPARE NEREA
ECHEVERRIA MARTINEZ MARIA
EGUREN OLABE NAIARA
ELDUAIEN OLLETA IRUÑA
ESLAVA SOTES SUSANA
ESPARZA PARDO NURIA
ETXEBERRIA CAMINOS MIREN ARANTZAZU
GALLEGOS RODRIGUEZ MARIA ARANZAZU
GONZALEZ MERINO JOSU
GONZALEZ PEÑAS MARIA MAR
IRIARTE ARANCON BEATRIZ
IRIGUIBEL AGUADERO SILVIA
JIMENEZ MARCO ANA MARIA
LAHOZ LAHOZ MARIA YOLANDA
LANA ELOLA MONICA
LARRAÑETA ZARATEGUI AINHOA
LARRAZ LARUMBE VICENTE
LARUMBE BALDA MARIA ARANZAZU
LASHERAS ARIZCUREN LUIS MARIA
LECUONA LARREA MARIA ARANZAZU
LORDA BEOLA MIREN IRANTZU
LOZANO LORENTE MARIA
MALUMBRES MURILLO OLGA
MAROTO CASTELLANOS DOMINGO JAVIER
MARTIN MARIN FELIPE
MARTINEZ ESPRONCEDA VICTOR
MINCHINELA ZARRALUQUI GUILLERMO
MORENO FERNANDEZ MARGARITA
OLAETXEA MIKEO AITOR
ORDEN PERALTA ANA
OYARZUN SAGASTIBELZA MARIA TERESA
PASCUAL CERVERA MARIA JESUS
PEREZ GARRIDO SILVIA
PORTILLO CHOCARRO FERMIN
QUESADA ARRAIZ ANTONIO
RAMOS CUELLAR MANUEL
RIPA SALVIDE IGOR
RODRIGUEZ GARCIA ANA MARIA
RODRIGUEZ GASTON SALOME
RUIZ ALONSO CARMEN
RUIZ DE GAONA RODRIGO JORGE
RUIZ LOPEZ ANGEL MARIA
SAIZ CUBILLO MARIA CONCEPCIÓN
SALABARRIA ORTIZ MARIA ARANZAZU
SENOSIAIN ETAYO SUSANA
SOLA LES LAURA
TAPIZ GUERRERO NATALIA
TAPIZ MEDINA MARIA ELENA
TORRES ECAY BLANCA ELENA
URDANIZ VILLANUEVA JUAN JOSE
Baztertuak:
Ez egiaztatzeagatik, Administrazio publikoetan gutxienez eduki beharreko antzinatasun aitorturik daukanik.
MORIONES OYAGA MARIA ESPERANZA
2.–Epaimahaia honako hauek osatuko dutela xedatzea:
Epaimahaiburua: Iñigo Anaut Peña jauna, Iruñeko Udaleko Giza Baliabideetako zuzendaria.
Epaimahaiburu ordezkoa: Gerardo Hurtado Jauregui jauna, Iruñeko Udaleko Ogasun, Gizarte Ekonomia, Enplegu, Merkataritza eta Turismoko zuzendaria.
Epaimahaikidea: Carlos Erice Azaza jauna, ANIMSA-ko Proiektu sorkuntzaren espezialitatezko teknikaria.
Epaimahaikide ordezkoa: Eduardo Tuñón Gonzalo jauna, ANIMSA-ko Alorra teknikoaren zuzendaria.
Epaimahaikidea: Iñaki Carranza Eneriz jauna, Iruñeko Udaleko Langileen Batzordeko ordezkaria.
Epaimahaikide ordezkoa: Manuel Iribarren Aguerri jauna, Iruñeko Udaleko Langileen Batzordeko ordezkaria.
Epaimahaikidea: Marta Martínez Llobet andrea, Iruñeko Udaleko Giza Baliabideetako eta Antolaketako goi-mailako teknikaria.
Epaimahaikide ordezkoa: Juanjo Hualde Martínez jauna, Iruñeko Udaleko ofizial administraria kudeatzaile eginkizunetan.
Epaimahaikide-idazkaria: Xabier Burgui Vergara jauna, Iruñeko Udaleko Giza Baliabideetako eta Antolaketako goi-mailako teknikaria.
Epaimahaikide-idazkari ordezkoa: Paula Unanua Albéniz andrea, Iruñeko Udaleko legelaria.
3.–NAOn argitaratzeko agindua ematea.
4.–Jakitera ematea hautapen-prozesuko probak urriaren 5ean izanen direla, 17:00etan, Nafarroako Unibertsitate Publikoan, Arrosadiko Campusean, z/g., Iruñea, hona hemengo ikasgelen banaketarekin:
015 ikasgela: Aguerri Hermoso de Mendozatik Eslava Sotesera.
017 ikasgela: Esparza Pardotik Urdaniz Villanuevara.
Ohar garrantzitsua: ikasgelan sartzeko ezinbestez aurkeztu behar da NAN, AIZ edo pasaportea, izangai bakoitzaren nortasuna egiaztatze aldera. Halaber, probara boligrafo urdin edo beltz bat eraman beharra dago.
Iruñean, 2018ko irailaren 4an.–Iñigo Anaut Peña, Giza Baliabideetako zuzendaria.
Iragarkiaren kodea: L1811087