Iragarkia
178. ALDIZKARIA - 2021eko uztailaren 30a
1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Oposizioak eta lehiaketak. Lan publikoaren eskaintza
1935/2021 EBAZPENA, ekainaren 28koa, Funtzio Publikoko zuzendari nagusiak emana. Honen bidez, batetik, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko Foruzaingoko agenteen berrogeita hamazazpi lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onesten da, eta, bestetik, oposizioaldiko lehenengo proba egiteko eguna, ordua eta tokia finkatzen dira.
Funtzio Publikoko zuzendari nagusiaren apirilaren 6ko 1002/2021 Ebazpenaren bidez, deialdi bat onetsi zen Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko Foruzaingoko agenteen berrogeita hamazazpi lanpostu oposizio bidez betetzeko. Ebazpen hori 2021eko 91. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, apirilaren 22koan.
Funtzio Publikoko zuzendari nagusiaren maiatzaren 25eko 1550/2021 Ebazpenaren bidez, deialdian onartu eta baztertutako izangaien behin-behineko zerrenda onetsi zen. Ebazpen hori 2021eko 132. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, ekainaren 7koan.
Erreklamazioak aurkezteko epea bukatuta, bidezkoa da deialdian onartutako eta baztertutako izangaien behin betiko zerrenda onestea.
Azkenik, bidezkoa da, halaber, oposizioaren lehenbiziko proba egiteko eguna, ordua eta tokia ezartzea.
Horrenbestez, eta otsailaren 21eko 30/2005 Foru Dekretuaren bidez esleiturik ditudan eskudantziak erabiliz,
EBAZTEN DUT:
1. Onestea Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko Foruzaingoko agenteen berrogeita hamazazpi lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda, eranskinean ageri dena.
2. Adieraztea oposizioko lehenengo proba 2021eko urriaren 9an eginen dela, larunbatarekin, 10:00etan, Nafarroako Unibertsitate Publikoko ikasgelategian (Iruñeko Arrosadiko campusa).
Probetarako dei bakarra eginen da. Izangaiek Nortasun Agiri Nazionala, pasaportea edo gidabaimena aldean dutela agertu behar dute.
Oposiziotik baztertuko dira azterketara agertzen ez direnak edo aipatutako agirietako baten bidez beren nortasuna frogatzen ez dutenak.
Kalifikazio epaimahaiak www.nafarroa.eus helbidean, deialdiaren atalean, argitaratuko du, oposizioko lehenengo proba egiteko eguna baino lehen eta behar besteko denborarekin, nola banatuko diren izangaiak ikasgeletan eta zein ordutan hasiko den izangaiei deitzen.
3. Ebazpen hau kalifikazio epaimahaiko kideei igortzea eta Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara dadila agintzea, eta interesdunei ohartaraztea ebazpenaren aurka gora jotzeko errekurtsoa jartzen ahal dela, Lehendakaritzako, Berdintasuneko, Funtzio Publikoko eta Barneko kontseilariari zuzendua, hilabeteko epean, jakinarazi eta biharamunetik hasita, bat etorriz Administrazio Publikoen Administrazio Prozedura Erkideari buruzko urriaren 1eko 39/2015 Legearen 121. eta 122. artikuluekin.
Iruñean, 2021eko ekainaren 28an.–Funtzio Publikoko zuzendari nagusia, Amaia Goñi Lacabe.
ERANSKINA. NAFARROAKO FORUZAINGOKO AGENTEAK
Izangai onartuen eta baztertuen behin betiko zerrenda
Txanda irekia.
Onartuak:
ABARZUZA MARTIN, JAVIER GASPAR
ABAURREA ARAMBURU, ENEKO
ABRIL TUDELA, LAURA
ACARRETA MONEO, SARA
ACEBO CRESPO, IZASKUN
ADIN URTASUN, AITOR
AGUADO ORTA, IGNACIO
AGUAS LOPEZ, CARLOS XAVIER
AGUAS URTASUN, IVAN
AGUILERA VILLODRES, ARMANDO
AGUIRRE BARRAGAN, ALFONSO
ALAVA AYENSA, NATALIA
ALBISU FERNANDEZ DE ARCAYA, JACOBO ENRIQUE
ALDUNATE ZUZA, JOSE JAVIER
ALEMAN ARMENDARIZ, NICOLAS
ALFARO ARAZURI, NEREA
ALFONSO GONZALVEZ, NURIA
ALMENAR ARBELOA, JAIME
ALMUNIA RIVERO, DAVID
ALONSO BERMEJO, CARLOS
ALONSO ERBURU, BARBARA CAYETANA
ALONSO VELAZQUEZ, ISRAEL
ALTUNA GORJON, ERIK
ALVAREZ ASIAIN, LAURA CARLOTA
ALVAREZ GARCIA, IVAN
ALVAREZ GONZALEZ, SERGIO MANUEL
ALVAREZ NAVARCORENA, HECTOR
ALVAREZ RUIZ, JULEN
ALVAREZ VILLAPLANA, DANIEL
ALVES MONTERO, RUBEN
AMADOZ ESTEBAN, FERMIN
AMUNDARAIN FERNANDEZ DE BENGOECHEA, IMANOL IÑAKI
AMUNDARAIN SUAREZ, IOSEBA
ANDIA CELAYA, JORGE
ANDRES GALAR, SANTI
ANDUEZA ECHEVERRIA, DAVID
ANDUEZA JIMENEZ, ALVARO
ANTON SOTO, SERGIO
ANTUNEZ ADRIAN, OIER
ARAGONES MAYENCO, MARIA
ARAMENDIA MARZO, JAVIER
ARAMENDIA PERIZ, MONSERRAT
ARAMENDIA RUIZ, ANDREA
ARANDA GONZALEZ, LAURA
ARANGUREN AZCONA, YAIZA
ARANGUREN ESPARZA, ALVARO
ARANGUREN PELLEJERO, GORKA
ARANGUREN POZO, IRANZU
ARAUJO GARCIA, JOSE IGNACIO
ARCOS LASHERAS, ALVARO
ARDANAZ DOMEÑO, IÑIGO
ARDOIZ NAVARRO, ESTHER
ARETA MARTINICORENA, ITZIAR
ARGUIARRO ANTONIO, UNAI
ARIAS PIN, CRISTINA
ARIZALA ALVAREZ, PABLO
ARIZCUREN GALAFATE, RUBEN
ARIZCUREN TAMBO, SILVIA
ARMENDARIZ CARRASCOSA, RAUL
ARMENDARIZ MARTINEZ, FRANCISCO JAVIER
ARMINGOL ROMAN, VIRGINIA
ARRASTIA ERVITI, NAIARA
ARRASTIA PALAO, AITOR
ARRIETA GARCIA, JOSU
ARRONDO GARCIA, JULEN
ARROYO MORENO, IÑAKI
ARTAJO ARTIEDA, IÑIGO
ARTIEDA BAQUEDANO, ANDREA
ARTUCH AGUIRRE, MONICA
ARZA OTANO, PABLO
ASENSIO BURGALETA, EDURNE
ASENSIO JIMENEZ, JAVIER
ASENSIO MONTERRUBIO, MARIO
ATONDO ELIZALDE, JORGE UNAI
AUSEJO JUAN, ARITZ
AUTOR CORTES, LUIS ANGEL
AVELINO ECHAIDE, IBAI
AYECHU NAPAL, URSULA
AYERDI LIZARRAGA, ASIER
AYLLON AIBAR, ANA ROSA
AZCONA PINO, IKER
AZCONA VERGARA, FRANCISCO JAVIER
AZCONA VICUÑA, IVAN
AZPARREN BARRENA, OSCAR
AZPILICUETA ROS, GAIZKA
AZPILICUETA VERGARA, ARITZ
BAIGORRI DOMINGUEZ DE VIDAURRETA, ALBERTO
BALDA TORRES, SANTIAGO
BANCILA NICULESCU, ARIADNA FLORINA
BARAHONA BREGON, MIKEL
BARAHONA OSA, LEIRE
BARAIBAR UCAR, IÑAKI
BARBER ANSON, IÑAKI
BARBER LARRAYOZ, ALVARO JAVIER
BARBER LARRAYOZ, CLAUDIA BEATRIZ
BARBER ZUGALDIA, ALBERTO
BARBERAN MIRANDA, MARC
BARBERIA LATASA, FERMIN JAVIER
BARCO NUÑEZ, JUAN
BARCO ZABAL, MARTA
BARINGO BLAZQUEZ, ANDONI
BARRASO GONZALEZ, YESICA
BARRERA TIENZA, IVAN
BATUECAS CARRASCO, CARLOS
BELZUNEGUI AZCONA, MAITANE
BENAVIDES PINA, SAMUEL
BENITEZ ULLATE, LIDIA
BERGASA GIL, ALVARO
BERISA BLANCO, MIRIAN
BERNA MARTINEZ, JUAN LUIS
BERNABE JIMENEZ, RAQUEL
BERNACHEA ROSSIN, DAMIAN EZEQUIEL
BERNAL FERNANDEZ, RAUL
BERNAL MARTIN, SANDRA
BERNARDO LOSADA, ARTURO
BERRIO FERNANDES, SERGIO
BERROZPIDE TORRES, IKER
BETELU SEMINARIO, VIRGINIA
BETTI BUSTOS, ANTONIO
BIART CAMELLAR, YURI
BIESA LAZARO, NICOLAS ANTONIO
BIURRUN MARIN, SARA
BLASCO ACEREDA, CECILIA
BLASCO SANZ, JORGE
BLAZQUEZ LEZA, LUIS ALFREDO
BOLEA TAPIACA, JUAN MANUEL
BORJA MORENO, IÑIGO
BORROMEO JUAN, IÑAKI
BORTIRI INDURAIN, IVAN
BRAHIM MOHAMED-MOULUD, ABDALAHI
BRIONES ARTACHO, ANTONIO
BRUNA PEDRIZA, JESUS FELIPE
BUENO MARTINEZ, EDUARDO
BURDALO RUIZ, DANIEL
BURGOS RICO, IRENE
BURGUI PEJENAUTE, ASIER
BURGUI VILLANUEVA, DAVID
CABALLERO SOTO, OIER
CABEZA GARCIA, IÑAKI
CACERES MARTIN, ISRAEL
CALAVIA PLAZAS, JOSE IGNACIO
CALVO BADIOLA, KOLDO
CALVO POYO, ALFONSO
CALVO RAYA, DANIEL
CALVO ROYO, ALBERTO
CAMPOS CASTILLEJO, ALBERTO
CAPELL CANARIAS, BORJA RAMON
CARRACEDO BERDONCES, SABELA
CARRASCON ERICE, ANDER
CARREÑO HERRANZ, RODRIGO
CARRILLO SUAREZ, FANNY CECILIA
CARRION BELTRAN, FRANCISCO JOSE
CASADO ERRO, SERGIO
CASAJUS SANMARTIN, JAVIER
CASASUS ESCUER, PABLO
CASTAÑO CARDONA, JOAN MANUEL
CASTAÑO EZCURRA, ANDRES
CASTELLANO SERRADILLA, TANIA
CASTILLO RUIZ, DANIEL
CASTRO BARRIO, MIGUEL ANGEL
CATALAN SESMA, AARON
CEBALLOS GONZALEZ, SAUL
CELAY AROSTEGUI, FRANCISCO JAVIER
CELAYA FERRER, JOAQUIN
CELAYA VICENTE, DANIEL
CEMBORAIN VIDAURRETA, XABIER
CENOZ GARCIA, JULEN
CENOZ MOLINA, CARLOS
CERDAN FALCES, JUAN CARLOS
CERVELLO ZAFRA, IÑAKI
CEVALLOS ERAZO, STEVEN FABRICIO
CHACHAI HANDI, ABDERRAHMAN
CHAMARRO VILLENA, SANDRA
CHAMORRO PEREZ, JUDIT
CHAO GARCIA, OSCAR JAVIER
CHAPOTIN ZAYAS, BIRIUSCA
CHUECA TORRES, ANGEL MANUEL
CIA PEREZ, IÑAKI
CIAURRIZ GARRIDO, JAVIER LUIS
CIRIZA BRETOS, FRANCISCO JAVIER
CIVICO GONZALEZ, BORJA
COBO PEÑA, FRANCISCO
COBO SUÑEN, MARIA EUGENIA
CONESA IRIGOYEN, MARIO
CONTRERAS GARCIA DE GARAYO, ADRIAN
CORDERO RAMOS, YLENIA
CORREA ARIAS, LIBIA ESMERALDA
CORREAS CAMBERO, ALEJANDRO
CORVINOS CITOLER, VICTOR
CRESPO ARBILLA, MIGUEL
CRIADO GARCIA, JESUS
CRUZ OYARZABAL, ANA
CUAIRAN MORAS, VERONICA
CUARTERO SARNAGO, LUIS ANGEL
DE CARLOS SEGURA, ALBA
DE LA FUENTE ERRAZQUIN, AMANE MIKELA
DE LA FUENTE GOMEZ, JOSE CARLOS
DE LA ROSA OCARIZ, SARA
DE PABLO LOPEZ LOPEZ, ALBERTO
DE SOCIO LOZANO, MARIA ALEJANDRA
DEL ARBOL MUÑOZ, JENNIFER
DELGADO EGUSKITZA, SARA
DELGADO GARCIA, FERNANDO
DELGADO PEÑA, IGNACIO
DIAZ FERNANDEZ, JOSE IGNACIO
DIAZ LABIANO, ESTEFANIA
DIAZ SORELL, ALVARO
DIAZ VILLAFAÑE, EDER
DIEZ SAENZ, JUDIT
DOMINGUEZ CALVO, LETICIA
DOMINGUEZ GOICOECHEA, MIKEL
DOMINGUEZ PERU, AMAIA
DOMINGUEZ RUBIO, ROBERTO
DONAZAR ARGUIÑANO, JON
ECHANOVE VIRUEL, JON
ECHAVARRI ANDUEZA, DANIEL
ECHEGOYEN BERROZPE, ALVARO
ECHETO NUÑEZ, ASIER
ECHEVERRIA ANTON, IÑIGO
ECHEVERRIA BUSTO, IMANOL
EGEA ECHEVERZ, IÑIGO
EGUILUZ MARTIARENA, ALVARO
ELISEO MICELI, SALVATORE
ELIZALDE IZQUIETA, MIKEL
ELUSTONDO NUÑEZ, ALVARO
ELUSTONDO NUÑEZ, DAVID
EQUISOAIN ZARAGUETA, JAIONE
ERASO DIAZ DE CERIO, PAULA
ERASO SESMA, ALEJANDRO
ERREA LOPEZ, ANDER
ERRO AZTARAIN, JESUS MARIA
ESARTE MARCHUETA, JOSEBA
ESCRIBANO RODRIGUEZ, NAYANA ALESSANDRA
ESCUDERO GUIJARRO, CRISTIAN
ESCUDERO MUÑOZ, JUAN CARLOS
ESCUDERO ORBEGOZO, ANDER
ESPAÑOL CASASNOVAS, ALBERTO
ESPARZA ARBELOA, ION
ESPARZA DOMEZAIN, EDURNE
ESPARZA GENER, SUSANA
ESPARZA GOMEZ, UNAI
ESPINAZO FERRERO, RAUL
ESTEBAN FERNANDEZ, JORGE
ESTEBANEZ MAYAYO, LUIS RAMON
ESTEVES REYES, HECTOR EZEQUIEL
EZCURRA NAGORE, MAYTE
FAEDDA SANZ, ELIZABETH
FAGUNDES RODRIGUEZ, SERGIO
FALLA MUÑOZ, PAULA
FELONES MARTINEZ DE EULATE, IÑIGO
FERNANADEZ SOLA, ALVARO
FERNANDEZ ESCOBEDO, LEYRE
FERNANDEZ ESLAVA, ANGELA
FERNANDEZ ESLAVA, MARIA
FERNANDEZ ESPELOSIN, PATRICIA
FERNANDEZ GARCIA, LUIS ROBERTO
FERNANDEZ HERNANDEZ, ALICIA
FERNANDEZ MANRIQUE, MICHEL
FERNANDEZ PASCUAL, MARCOS MIGUEL
FERNANDEZ SAENZ, DANIEL
FORTUN CHOCARRO, PEDRO
FRAILE IRIARTE, PABLO
FRENSKA FRENSKA, ANELIA
FRESAN RESTITUTO, LUCIA
FRIAS TUPAC, DANIEL JOSE
FUENTES CANTERO, ISABEL
FUENTES MIRANDA, LARA
FUERTES EL-MUSA, AIMAN
GALAFATE TEJERINA, LAURA
GALAN ANAUT, JORGE
GALARRETA IRIARTE, GARBIÑE
GALARZA GOMEZ, XABIER
GALDAMEZ VERTEDOR, ADRIAN
GALIMANY GIRONA, ASTRID
GANUZA IRISARRI, JESUS
GARBAYO BERMEJO, ALVARO
GARBAYO OSES, JAIME
GARCIA DE LA FUENTE, JULEN
GARCIA DEL MOLINO, RUBEN
GARCIA GALEA, RUBEN
GARCIA GARCIA, SARA
GARCIA GARCIA, VERONICA
GARCIA HERNANDEZ, JORGE VICENTE
GARCIA JUGUERA, MIKEL
GARCIA MAIZ, ALEJANDRO
GARCIA MAYA, SERGIO EDUARDO
GARCIA OROZ, IÑIGO
GARCIA PALACIOS, RICHARD
GARCIA PASCUAL, SERGIO
GARCIA PEREZ DE ARRILUCEA, RUBEN
GARCIA RODRIGUEZ, MIGUEL ANGEL
GARCIA ROS, DAVID
GARCIA ZUFIA, SERGIO
GARRIZ ERANSUS, RUBEN
GARRO FLAMARIQUE, JAVIER
GARROTE CORRAL, OSCAR
GARTZIA UNANUE, ASIER
GASCUE GOÑI, JAIONE
GASTAMINZA GANUZA, AMAYA
GIL CORRAL, GONZALO
GIL LABARTA, JAVIER
GIL MARTIN, GONZALO
GIL PEREZ, FERMIN JAVIER
GIL PUENTE, ARTURO
GIL SALCEDO, OSCAR
GIL SOLIS, ANGELA
GIL VITAS, FERNANDO
GIRONES INES, IVAN
GOMEZ BLANCO, IMANOL
GOMEZ MENDEZ, YOLANDA
GOMEZ NIETO, DIEGO
GOMEZ ZAHINOS, RAUL
GONZALEZ GALINDO, ANTONIO
GONZALEZ GARCIA, JONAS
GONZALEZ LECEA, VICTOR
GONZALEZ MARTIN, ADRIAN
GONZALEZ PEREZ, ANTONIO GREGORIO
GONZALEZ TARRASA, ALVARO
GOÑI ADRIAN, SAMUEL
GOÑI ALMAZAN, JAVIER
GOÑI AUBAN, ARITZ
GOÑI GAMBART, CRISTAIN
GOÑI PERU, LETICIA
GOÑI RODRIGO, DAVID
GOÑI SANTAMARIA, RUBEN
GORRAIZ MOZOTA, JAIONE
GORRICHO PEREZ, IVAN
GOY GURPEGUI, REBECA
GRACIA CARASUSAN, NATALIA ESTHER
GRACIA LAPUENTE, ENRIQUE
GREZ OTAZU, DAVID
GUILLEN MARTIN, JUAN PABLO
GULIAS TRIGAS, JOSE
GURPEGUI ECHAURI, AITOR
GURREA ALGARRA, MIREYA
GURREA GARCIA, OSCAR
HERAS GAZQUEZ, PATRICIA
HERNANDEZ CARPANETO, INTI NEHUEN
HERNANDEZ DE LA FUENTE, RAUL
HERNANDEZ MAGAÑA, CRISTINA
HERNANDEZ MORILLAS, NEKANE
HERNANDEZ PALOMINO, RICARDO JOSE
HERNANDEZ VALLEJOS, LUIS
HERNANDO HIGUERAS, IOSU
HERRERA BARBARIN, JAVIER
HERRERA DIAZ, ALBERTO
HERREROS GORRIA, JAVIER
HIGUERAS GOÑI, ANDREA
HUALDE NAVARRO, FCO. JAVIER
HUARTE LESACA, CRISTINA
HUARTE LIZARRAGA, IKER
HUARTE RUIZ, XABIER
HURTADO DIEZ, ALBERTO
IBAÑEZ REMIREZ, ADRIAN
IBARRA FERNANDEZ, ARGOITZ
IBARRONDO ALSASUA, MIKEL
ICARDO HERNANDEZ, DAVID
IDOATE IBAÑEZ, SILVIA
IDOATE RAMIREZ, FERMIN
IGLESIAS BOUZA, JOSE MARTIN
IGLESIAS CHAVALET, JOSE CARLOS
IGLESIAS ONIEVA, DANIEL
IGLESIAS PIÑAR, BEATRIZ
ILARREGUI FERNANDEZ, JAVIER
ILLARRAMENDI RODRIGUEZ, ALEJANDRO
INDA NERI, SERGIO
INDURAIN ELIZALDE, SERGIO
INGELMO MUÑOZ, MIKEL
INTRIAGO PALMA, GISSELLA ANNABEL
IÑIGUEZ ARCOS, JOSE ANTONIO
IRABURU MARTINEZ, JAVIER
IRALA SANZ, IGNACIO ENRIQUE
IRIARTE CUESTA, IRENE
IRIARTE ORBARA, JOSETXO
IRIARTE SAN PEDRO, SERGIO
IRIARTE SANZ, AITOR
IRIGARAY GORRI, JEUS
IRIGOYEN ALVAREZ, FERNANDO
IRISARRI GAMBRA, MIKEL GABRIEL
IRISARRI MORENO, IÑAKI
IRUJO AMEZAGA, ENEKOITZ
ISO ALEGRIA, IGNACIO
ITURRALDE ARRARAS, AMALIA
ITURRALDE BORDA, JOSEBA ARATZ
ITURRALDE VALENCIA, IÑAKI
ITURRIAGA URBIOLA, DIEGO ISIDORO
IZAL MATEO, MIRIAM
IZURDIAGA FERNANDEZ, JESICA
JANSEN MENENDEZ, MIGUEL ANGEL
JARA CAMACHO, ARACELY PATRICIA
JARAUTA GURRIA, JAVIER
JAUREGUI ETAYO, IKER
JIMENEZ ASTUA, JOSEBA
JIMENEZ CELIHUETA, ANGEL
JIMENEZ DOMINGUEZ, ADRIAN
JIMENEZ GARABATO, HECTOR
JIMENEZ LUQUI, AQUILINO
JIMENEZ USECHI, JOSE MARIA
JORAJURIA LAZARO, RAQUEL
JORGE SOTERAS, GARIKOITZ
JOYAS DEITO, JORGE
JUANENA ILUNDAIN, IRUNE
JULIAN GUERRERO, MARIO
LABARGA IBARRA, MARTA
LABIANO DELGADO, ALEJANDRO
LABIANO NOVOA, FERNANDO JAVIER
LABORDA LANDA, JOSEBA
LACALLE DOMEÑO, LUIS MARIA
LAFUENTE DE LATORRE, MIKEL
LAFUENTE EXPOSITO, MIKEL
LAGOS MUNERA, MIGUEL ANGEL
LAHOZ GARCIA, CARLOS
LAITA MAMPEL, JOSE
LAIZ ALONSO, JORGE
LANA ALONSO, IZASKUN
LARA MONDRAGON, DENISE
LARRAINZAR ERICE, SERGIO
LARRAZ MONTIEL, ADEI
LAS NAVAS TEJEDOR, MIGUEL
LASAGA MARIEZCURRENA, IKER
LASANTA AZCONA, JAVIER
LASO SAN SEGUNDO, NATALIA NATIVIDAD
LATASA RAMOS, ABEL
LAVILLA BOZAL, ALVARO
LAZARO SOLA, ISAAC
LEONET IGLESIAS, AINHOA
LES ARRONDO, ASIER
LEZAUN FABO, ENRIQUE
LICEAGA ALCANTARA, KARMELE
LIM HWANG, JAE YOUNG
LITAGO LECUMBERRI, JAVIER
LIZARRAGA GABILONDO, JON
LIZARRAGA SAENZ DE PIPAON, MAITANE
LIZARZA ESPARZA, JULEN
LLIVE MOYON, ROSA ESTEFANIA
LOPEZ AMADOZ, CARLOS
LOPEZ AYERRA, IÑAKI
LOPEZ AZNAREZ, CHRISTIAN
LOPEZ DIAZ, BEATRIZ
LOPEZ LANA, CESAR
LOPEZ MAGAÑA, RAUL
LOPEZ MORILLAS, LEYRE
LOPEZ PEREZ, JUANA
LOPEZ QUEVEDO, LENIN AUGUSTO
LOPEZ -TELLO ESPARZA, NATALIA
LOSTADO CARBONELL, GABRIELA
LUCAS VISEDO, EVA
LUCIA MALDONADO, MARIA
LUCIO GASTON, GONZALO
LUNA IRIARTE, MARTA
LUQUE SANCHEZ, AMAYA
LUS ZUFIA, IOSUNE
MACIAS PALAO, JOSE ANTONIO
MADERA CARRACEDO, JOSE MARIA
MADORRAN LANES, DIEGO
MAGAÑA ANSO, JUAN LUIS
MAIZA RAMOS, ESTEBAN
MALUMBRES NAVASCUES, MARIO
MANRIQUE LAURENTIE, KARINE
MAÑERU MOLINERO, JOSE CARLOS
MAQUIRRIAIN PEREZ, ADRIAN
MARIN CABRERA, SARA
MARIN ORTIZ, RAQUEL
MARIN PALACIOS, CRISTIAN
MARQUES PANIAGUA, KEVIN
MARTIARTU ORTA, ARITZ
MARTIN ALBO LAGUNILLA, MARCOS
MARTIN ALMEIDA, JOSE MARIA
MARTIN CALLE, JUAN
MARTIN HERNANDEZ, CRISTINA
MARTIN IGLESIAS, ALEX
MARTIN LORENTE, MARIO
MARTINEZ ARAIZ, ALVARO
MARTINEZ BODERO, GONZALO
MARTINEZ CASTANERA, FRANCISCO JAVIER
MARTINEZ CORRIENTE, PABLO
MARTINEZ DE MARAÑON RONCAL, IÑIGO
MARTINEZ DE MORENTIN MANZANARES, RAUL
MARTINEZ ELARRE, MIREN
MARTINEZ GALILEA, ALVARO
MARTINEZ GARCIA, JORDI
MARTINEZ GARCIA, PALOMA
MARTINEZ HERRERO, NURIA
MARTINEZ OROZ, OIHANE ARGIA
MARTINEZ PARDO, CRISTINA
MARTINEZ QUEL PASCUAL, PEDRO MARCOS
MARTINEZ RUDIEZ, MAIDER
MARTINEZ SANZ, ANGEL MANUEL
MARTINEZ TORRES, PAOLA
MARUGAN ILUNDAIN, MIKEL
MARZO SARRAMIAN, JONATAN
MASFENE MARTINEZ, TASNIM
MATA SAENZ, MARIA
MATEO LARRAINZAR, IKER
MATO CORES, MANUEL ANTONIO
MAYHUA GARCIA, EDSON FRANCO
MEDINA NICOLAS, JON ANDER
MELERO ALVAREZ, ANA
MELLADO GRAVALOS, JESUS
MENDEZ RICO, GONZALO
MENDINUETA EGAÑA, MIKEL
MENDIOLA IZQUIETA, JOSE MARIA
MENDIOROZ NOAIN, ROBERTO
MENDIOROZ UNZU, MIGUEL
MENDIVIL TAINTA, ADRIAN
MERINO SAINZ, PATRICIA
MERLO SALINAS, MIKEL
MIRANDA MARTINEZ, IÑAKI
MOLERO JORAJURIA, CESAR
MOLINA PRIMICIA, JOSE LUIS
MONAGO TORO, NATALIA NIEVES
MONREAL CABALLERO, MARTA
MONTAÑO ESTEVEZ, FRANCISCO JAVIER
MONTERO ORONOZ, JAVIER
MONTES RUIZ, DAVID
MONTILLA AVILA, JAVIER
MORALES FERNANDINO, LAURA
MORENO CHOCARRO, EDER
MORENO COMPES, PAULA
MORENO MAQUIRRIAIN, NEREA
MORENO RODRIGUEZ, JONATHAN
MORENO ZABALZA, GUSTAVO
MORILLAS LUCENA, FRANCISCO JOSE
MORILLO BRUNO, RUBEN
MORIONES RIDAO, JULEN
MORIONES SANZ, ION ANDER
MOSQUERA TORRES, JHON ANDERSON
MOVELLAN OROZ, JAVIER
MOZO SANCHEZ, ERIK
MUGUETA ERASO, SAUL
MUNARRIZ AIZPUN, DIANY
MUNARRIZ ASENSIO, IGNACIO
MUNARRIZ BAUTISTA, MAITE
MUNARRIZ GOÑI, JAVIER
MUNIAIN SEGURA, IVAN
MUÑOZ BELTRAN, DIEGO ALEXANDER
MURILLO LEYUN, PEDRO
MUTILVA VIDAURRE, ANA
MUZQUIZ ESLAVA, IÑIGO
NAVARRO REY, ANDRES
NEVADO ANDRES, REBECA
NIEVA PRAT, AMAIA
NOVEGIL BARROS, MANUEL
NUBLA BERZAL, ALEJANDRO
NUNES RIBEIRO, ALESSANDRA
NUÑEZ ARMAS, LENIN JOSE
OCHOA MIRANDA, UNAI
OCHOA SAEZ, RENE JOSE
OJEDA SAAVEDRA, ALEJANDRO
OJER VELASCO, DANIEL
OLAZ PASCUALENA, MARTA
OLIVARES ECHEVERRIA, ALICIA
OLIVERA SOBERON, HECTOR
ORTA ESCALADA, FERNANDO
ORTA GIL, ROBERTO
ORTA JARAUTA, TOMAS
ORTEGA BERNARDEZ, IÑAKI
ORTEGA MARTIN, MARIO
ORTIZ EZQUERRO, CRISTINA
ORTIZ RECALDE, JUAN
ORTIZ RECALDE, LAURA
ORZANCO GARRALDA, EDUARDO
OSACAR LAREQUI, NATALIA
OSES MARTINEZ DE ZUÑIGA, CRISTINA
OSTIZ TACO, ANTHONY JEFFERSON
OTAMENDI UNZU, ALBERTO
OTANO GAONA, ALVARO
OTANO GAONA, JOSU
OTEGUI GARCIA, ALEJANDRO
OTERO GANUZA, NEREA
OYARZUN AYLAGAS, RAUL
OYON HERNANDORENA, ADRIAN
PACHECO BENGOECHEA, JAVIER
PACHO ZAPATERO, ANA ROCIO
PAGOLA ORDOÑEZ, ANA
PAJARES GARCIA, ERLANTZ
PALACIOS BALEZTENA, JESUS MARIA
PALACIOS RODRIGUEZ, SERGIO
PALACIOS VITORES, JAVIER
PARDO IGLESIAS, GABRIELA
PASCAL MUGUETA, IÑIGO
PASCUAL CORERA, IOSU
PASCUAL JIMENEZ, ALBERTO
PASCUAL MARIN, SANTIAGO
PASCUAL OVELAR, ANDRES
PASTOR IZCO, MIKEL
PATERNAIN BEJARANO, IGNACIO
PAUNERO LOPEZ DE IPIÑA, JULEN
PELAEZ RICO, JUAN ANGEL
PEÑAFIEL ACOSTA, JESSICA LISSETTE
PEÑAFIEL VILLAVICENCIO, DIANA MISHELL
PERAL ROS, BEATRIZ
PERALTA GASCON, ANDREA
PEREIRA ELORZ, ISRAEL DAVID
PEREZ AGUERO, ADRIAN
PEREZ ANORO, JORGE
PEREZ ARANGUREN, JON
PEREZ ECHEVERRIA, IÑIGO
PEREZ GAMBOA, JAVIER VICENTE
PEREZ MARTINEZ, BORJA
PEREZ MENDEZ, ELEDER
PEREZ PETRI, CRISTINA
PEREZ RIVERA, LEIRE
PEREZ RUIZ, IMANOL
PEREZ SANCHEZ, JAVIER
PEREZ SOLCHAGA, MIGUEL ANGEL
PEREZ UGALDE, ARITZ
PEREZ VILLALBA, LORENA GERALDINE
PINEDO PEREZ, JESUS
PIRES PIRES, SORAIA MARIA
PIRIS REY, REBECA
PIUDO ALONSO, IOSU
PLAMENOVA PETROVA, KRISTIANA
PLAZA GOICOECHEA, JAVIER
POLA ABADIA, JOSE OBDULIO
PORRAS VILLAR, EVA
PRIEGO LACOSTA, EVA
PRIETO CONTIN, CRISTINA
PUY GARCIA, IGOR
PUYAL VIJUESCA, MERCEDES
QUEL JUANIZ, IMANOL
QUESADA TASCON, ESTEBAN ANDRES
RAMIREZ REPARAZ, MIGUEL
RAMIREZ VILLAR, IVAN
RAMOS VEGA, JOSE MANUEL
RANDEZ VICENTE, VICTOR
RAPOSO MORALES, ALVARO
RAZQUIN CHASCO, NICOLAS
RECALDE IRAZABAL, ADRIAN
RECALDE PUY, HELENA
RECALDE ZARATIEGUI, RUBEN
REPARAZ MARTINCORENA, MIKEL
REQUENA AVALOS, JOSEBA
RESA AGUIRRE, LORENA
RESA AGUIRRE, ROSARIO
RESTITUTO BLANCO, SAMUEL
RETEGUI ALZUGARAY, BEÑAT
RIAÑO TRENADO, JULEN
RIDRUEJO FERNANDEZ, JON
RINCON FERNANDEZ, ALVARO
RIOS ALONSO, BELINDA
RIPA ARZA, ALBA
ROA PAGOLA, CELIA
ROBLES BEAUMONT, JOSE MARIA
ROBLES MENDIOROZ, YOANA
ROBLES PUYAL, ALBERTO
RODRIGO MILLAN, LAURA
RODRIGUEZ ARNEDO, TIFFANY
RODRIGUEZ GIRALDO, IVAN
RODRIGUEZ MANDERSON, MIKEL ANTHONY
RODRIGUEZ PEREZ, ENRIQUE
RODRIGUEZ REMIREZ, MARIA
RODRIGUEZ RUIZ, NATALIA
RODRIGUEZ SAN PEDRO, CASANDRA
RODRIGUEZ TERESA, ALBERTO
ROJAS GARCIA, LEONCIO MARCELO
ROLDAN MARZO, JUAN
ROMAN ROMAN, ESTER
ROMANZADO FERNANDEZ, IÑAKI
ROMERO GOÑI, LYDIA
ROMERO GORRIA, ADRIAN
ROMERO SAGASTI, CARMELO
ROMO REY, RUDDY
RONCAL EGUARAS, MAITE
RONCALES GUTIERREZ, AMAYA
ROYO BARRIO, JONAS
ROYO CLAVERIA, ALEJANDRO
RUANO GARCIA, CRISTIAN
RUBIO APARICIO, TAMARA
RUBIO RUIZ, IKER
RUBIO ZUBILLAGA, ALVARO
RUETE PASCUAL, MIKEL
RUIZ ALONSO, MARIA PUY
RUIZ ARMESTO, DANIELA
RUIZ ARRIAZU, IKER
RUIZ CALVO, ADRIAN
RUIZ CHACON, MARTA
RUIZ DE LOIZAGA LAINEZ, PABLO
RUIZ HERNANDEZ, DIEGO
RUIZ MACIAS, CARLOS JAVIER
RUIZ RUIZ, ALEJANDRO
RUSCALLEDA SALELLAS, FERNANDO
SACCO BETELU, MIRIAM PATRIZI
SADABA MORENO, ALBA
SAENZ ALVAREZ, DAVID
SAENZ FLAÑO, PILAR
SAENZ MEDRANO, ALEJANDRO
SAEZ GASTEARENA, CRISTINA
SAEZ SANCHEZ, NATALIA
SAINZ MIKELE, JAIME
SAN MARTIN GONZALEZ, IBAN
SAN MARTIN MOSQUERO, IÑIGO
SAN NICOLAS HERRADON, DIEGO
SAN PEDRO DE CARLOS, ALEJANDRO
SAN PEDRO GORROCHATEGUI, ESTEBAN
SANCHEZ CARRION, YOSHUA
SANCHEZ CASTILLO, OSCAR
SANCHEZ ESCALANTE, JUAN JOSE
SANCHEZ GIL, JOSE ANGEL
SANCHEZ HERNANDEZ, RAQUEL
SANCHEZ JARA, SERGIO
SANCHEZ LIZARAZU, JUDITH
SANCHEZ NAVARRO, JAVIER
SANCHEZ NIETO, LORENA
SANTESTEBAN OROZ, SANDRA
SANTOLAYA JIMENEZ, DAVID
SANZ ARAMENDIA, CARLOS
SANZ DE AYALA LORENTE, EDUARDO
SANZ DOMINGUEZ, JONATHAN
SANZ GARAYALDE, LAURA
SANZ LAZARO, LETICIA
SANZ MARTINEZ, LAURA
SANZ OTEIZA, TELMO
SANZ RUIZ, GORKA
SANZ TIRAPU, AINHOA
SARALEGUI MELERO, AITOR
SAROBE TXOPEITIA, NAROA
SASO IBAÑEZ, ALBERTO
SATOSTEGUI RODRIGUEZ, ERIK
SEBASTIAN GIL, DIEGO
SEGURA ALIAGA, DAVID
SEGURA BIENZOBAS, MIGUEL
SEGURA FERNANDEZ, SORAYA
SEÑAS CALVO, ANGEL
SERRALVO GONZALEZ, XAVIER
SERRANO MARTINEZ, CARLOS
SERRANO ROYO, JORGE
SERVERA DIAZ, IGNACIO
SOLA ARRE, XABIER
SOLA ARRONDO, MARIA CRISTINA
SOLA HIDALGO, PABLO JAVIER
SOLA IGUAL, LUIS MARIA
SOLA IGUAL, PABLO
SOLA OCHOA, JAVIER
SOLA RODRIGO, JOSE
SOLCHAGA DIAZ, CRISTIAN
SORIA AHEDO, OIHANE
SOTO CARNICER, LUIS
SOTO MARTINEZ, BORJA
SOTO PEREZ, MIGUEL
SOTO RUIZ, DAVID
SUAREZ REIZABAL, ENRIQUE
SUAREZ URIA, JAVIER
SUBIES CALZADA, ENEKO
SUEIRO TEJADA, JOSE ANTONIO
SUKHANOV SUKHANOV, DENIS
SUTIL GUILLORME, JAVIER
TADAY DAQUILEMA, JOHN-ANDRES
TELLERIA OCHOA, NEREA
TENA LAREQUI, IMANOL
TERUEL ERAUSQUIN, AMAYA
TERUEL ERAUSQUIN, FRANCISCO DE BORJA
TIHISTA PERUCHENA, MIGUEL
TIRAPU ESPARZA, JULIAN
TOBAJAS ABARZUZA, RAUL
TOBARUELA PEREZ, JESUS
TOHANE LACASIA, ENEKO
TOQUERO MORACHO, IÑIGO
TORRALBO CABEZON, ESTIBALIZ
TORRES FUERTES, JAVIER
TORRES MUIÑO, PABLO
TRISTANCHO AMATRIA, JESUS
TUÑON CHUECA, DARIO
TXOPERENA NIETO, JOSEBA
UBANI OCHOA, JAVIER
ULANGA AMONDARAIN, HARITZ
ULLOA ANDUEZA, FELIX
UNCETA VILLANUEVA, LUCIA
UQUILLAS SANGUCHO, ISAAC FREDERICK
URRA PARRA, GAIZKA
URRICELQUI VERGARECHEA, DIEGO
URROZ BALDA, EDURNE
URRUTIA ECHENIQUE, AINARA
URRUTIA LARREN, AIDA
URRUTIA ZUGASTI, JAVIER
URTASUN OFICIALDEGUI, FERNANDO
USTARROZ REVIRIEGO, JESUS
USUA ARRASTIO, RUBEN
UTIEL GOMEZ, MARTA
VALBUENA ALVAREZ, MARIA TERESA
VALDEOLMILLOS LOPEZ, OSCAR
VALIENTE BARANDIARAN, ASIER
VALLEJOS BURGALETA, GUILLERMO
VALLES ARAGON, REBECA
VALLES ESAIN, RAQUEL
VAZ GALHARDO, VICTOR DOS SANTOS
VAZQUEZ SORIA, ALBERTO
VEINTEMILLA ERICE, MIGUEL
VELASCO GALILEA, SAMUEL
VELASCO URRUTIA, ANDRES
VELAZ CRESPO, MARTA
VENERO BENITO, JOSE FELIPE
VENTURA RIVAS, ANTONIO MARIA
VERGARA FORCADA, VICTOR
VICENTE BURGUI, MIKEL
VIDAURRE DIEZ, IÑAKI
VIEDMA GARCIA, ALEJANDRO
VIEDMA GARCIA, JOSE MARIA
VILDARRAZ SALINAS, NAIARA
VILLAGRA BARRAZA, BARBARA IGNACIA
VILLANUEVA TAINTA, IGNACIO
VILLOSLADA ECAY, JAVIER
VISANZAY IGLESIAS, MIKEL
ZABALZA ECHAVARREN, IÑIGO
ZAMORA RUIZ, MARIA ANTONIA
ZARAGUETA CRUCES, AITOR
ZARRANZ PEREZ-CIRIZA, OSCAR
ZARZA SAGARZAZU, DAVID
ZARZUELA GONZALEZ, DAVID
ZAZPE CENOZ, MAITE
ZORZANO PALACIOS, DAVID
ZUBIETA LABAY, ADRIAN
ZUBIKOA COSTA, IÑAKI
ZUBILLAGA BERAZA, PABLO
ZUDAIRE DOMINGUEZ, LEYRE
ZUDAIRE IZCUE, DAVID
ZUECO ARRIAZU, LIDIA
ZULAICA OROZ, DANIEL
ZULAICA OROZ, IVAN
ZUÑIGA ECHEVERRIA, IÑAKI
Baztertuak:
Deialdia argitaratu baino hilabete bat lehenagotik gutxienez langabe gisa inskribaturik ez egoteagatik:
AGUADO SEGURA, RAFAEL
GERALDES SALVADOR, GARBIÑE
LACARRA RUIPEREZ, ISRAEL
MARCOS MARCOS, JOAQUIN
Deialdiaren 2.1.a) atalean ezarritako baldintza ez betetzeagatik:
CAPARROZ, LEONARDO GASTON
Langabe gisa inskribaturik ez egoteagatik:
MARTINEZ RIPA, JUAN MARIA
MUÑOZ ORTIZ, ION
PROAÑO CEDEÑO, ADRIAN
Iragarkiaren kodea: F2110669
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50