2. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.1. OPOSIZIOAK ETA LEHIAKETAK. LAN PUBLIKOAREN ESKAINTZA
BERBINTZANA
Deialdia, zerbitzu anitzetako enplegatu izateko lanpostu bat oposizio-lehiaketa bidez betetzeko. Izangai onartuen behin betiko zerrenda
Alkatetzak, 2021eko otsailaren 16an emandako ebazpenaren bidez, zerbitzu anitzetako enplegatu izateko lanpostu bat oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdia onetsi zuen.
Deialdi hori 2021eko 65. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, martxoaren 23an.
2021eko 117. Nafarroako Aldizkari Ofizialean, maiatzaren 20an, argitaratu zen onartuen eta baztertuen behin-behineko zerrenda.
Akats guztiak zuzendu ondoren, tramitea bukatutzat eman da eta onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda onetsi da, eranskinean ageri dena.
Honako hauek osatzen dute kalifikazio epaimahaia:
–Epaimahaiburua: Ángel Diez Asenjo, Berbintzanako Udaleko alkatea.
Epaimahaiburuaren ordezkoa: José Antonio Asenjo Chocarro, Berbintzanako Udaleko alkateordea.
–Lehen epaimahaikidea: Rodrigo Osés Domínguez, Tafalla IBPko irakaslea.
Lehen mahaikidearen ordezkoa: Tafalla IBPko irakaslea.
–Bigarren epaimahaikidea: Mikel Santamaría Rubio, Tafalla IBPko irakaslea.
Bigarren mahaikidearen ordezkoa: Tafalla IBPko irakaslea.
–Hirugarren epaimahaikidea: José Hilario Chocarro Martín, Berbintzanako Udaleko zinegotzia.
Hirugarren mahaikidearen ordezkoa: Aitor Lucea Chocarro, Berbintzanako Udaleko zinegotzia.
–Laugarren epaimahaikidea: Juan Antonio Urra Caro, Izarbeibarko Mankomunitateko Uren arduraduna.
Laugarren epaimahaikidearen ordezkoa: Larragako Udaleko zerbitzu anitzetako enplegatua.
–Bosgarren epaimahaikidea: Marta Silvero Miramón, Eraikuntzako Lan Fundazioko teknikaria.
Bosgarren epaimahaikidearen ordezkoa: Eraikuntzako Lan Fundazioko teknikaria.
–Idazkaria: Maite Zúñiga Urrutia, Berbintzanako Udaleko idazkaria.
Ordezko idazkaria: Javier López Monreal, Miranda Argako Udaleko idazkaria.
Lehenbiziko ariketa egiteko tokia, eguna eta ordua:
Berbintzanako udal kiroldegiko pilotalekua, Calera kaleko 2an, 2021eko ekainaren 11n, 10:00etan. Sarrera, arrapalatik.
Aplikatu beharreko araudia:
Nafarroako Administrazio Publikoetan sartzeko Erregelamendua onesten duen 113/1985 Foru Dekretuaren 25.etik 35.era bitarteko artikuluak.
Berbintzanan, 2021eko maiatzaren 21ean.–Alkatea, Ángel Díez Asenjo.
ERANSKINA
–Onartuak:
ABRIL URSUA, FRANCISCO JAVIER
ALFARO DE LUIS, JAVIER
ALMIRANTEARENA LEGAZ, JAVIER
ALONSO SANTAMARÍA, JESÚS MARÍA
ANSOAIN SEVILLANO, IGNACIO
ARANA PERALES, JAIME
AROCENA APESTEGUIA, IÑIGO
CABALLERO LORENTE, ISIDORO
CANO LÓPEZ, JAIME
CELAYA CHOCARRO, RODOLFO
CERDÁN LÓPEZ, IGNACIO
CHOCARRO SUESCUN, JAVIER
CUADRA CUADRA, JOSU
ECHEVERRÍA CARRICA, EDUARDO
ESPARZA REMÓN, JOSÉ JAVIER
FABO NACIANCENO, EFRÉN
FERNÁNDEZ LATASA, IRAITZ
GARCÍA ASENJO, ROBERTO
GONZÁLEZ GARCÍA, XABIER
GUTIERREZ SÁNCHEZ, ABRAHAM
HERNÁNDEZ CARPANETO, INTI NEHUEN
HUICI BURILLO, JOSÉ CRUZ
LACUNZA HERNÁNDEZ, IGOR
LIZARBE DE MIGUEL, MIKEL
MARSAL ESNAOLA, GUSTAVO
MELERO ARRIZAZU, VALENTÍN
PÉREZ ALONSO, EDUR
RAZQUIN LIZARRAGA, JOSÉ MARTÍN
RÍO CARREIRA, MIGUEL
RODRÍGUEZ MONTES, CARLOS
RUBIO TÁPIZ, SEVERINO
SUESCUN ABRIL, DAVID
SUESCUN GONZÁLEZ, GORKA
TORREA GOIKOETXEA, IÑAKI
TORRES COLÁS, JORGE
VALBUENA IBÁÑEZ, ROBERTO
ZÚÑIGA PÉREZ DE URABAIN, GANIX
Baztertuak: inor ez.
Iragarkiaren kodea: L2108335