1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Oposizioak eta lehiaketak. Lan publikoaren eskaintza
305/2020 EBAZPENA, 2020ko otsailaren 11koa, Nafarroako Unibertsitate Publikoko kudeatzaileak emana. Haren bidez, onartutako eta baztertutako izangaien behin-behineko zerrenda onesten da Nafarroako Unibertsitate Publikoko liburutegietan artxibo eta liburutegietako teknikari laguntzaile izateko bi lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdirako.
Nafarroako Unibertsitate Publikoko kudeatzailearen 2019ko azaroaren 20ko 2418/2019 Ebazpenaren bidez, deialdi bat onetsi zen Nafarroako Unibertsitate Publikoko liburutegietan artxibo eta liburutegietako teknikari laguntzaile izateko bi lanpostu oposizio bidez betetzeko. Deialdi hori Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen 2019ko abenduaren 5ean.
Eskabideak aurkezteko epea amaiturik, eta deialdiaren 5.1 oinarriarekin bat etorriz, bidezkoa da onartutako eta baztertutako izangaien behin-behineko zerrenda onestea.
Kontuan harturik Langileria Kudeatzeko Ataleko buruak egin duen proposamen-txostena, Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariak ontzat eman duena.
Nafarroako Unibertsitate Publikoko errektoreak errektoretza-taldearen egitura orokorra onetsi eta bere funtzioak zehazteko 2019ko uztailaren 3an eman zuen 1420/2019 Ebazpenaren bidez eskuordetu dizkidan eskumenak erabiliz,
EBATZI DUT:
Lehenbizikoa.–Onestea Nafarroako Unibertsitate Publikoko liburutegietan artxibo eta liburutegietako teknikari laguntzaile izateko bi lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdirako onartutako eta baztertutako izangaien behin-behineko zerrenda, zeina eranskin gisa atxiki baita.
Bigarrena.–Zerrendan azaldu ez diren izangaiek eta behin-behinean baztertutakoek zilegi dute erreklamazioa egitea eta, akatsen bat badago, akatsak zuzentzea, behin-behineko zerrenda argitaratu eta hurrengo hamar egun balioduneko epean.
Erreklamazioak modu telematikoan aurkeztu beharko dira, baita akatsak zuzendu ere, halakorik bada, Interneteko helbide honetan:
https://sedeelectronica.unavarra.es/sede/zerbitzu-katalogoa/guztiak/instancia-general
Horretaz gainera, zilegi da eskaerak Nafarroako Unibertsitate Publikoko Erregistro Orokorrean aurkeztea (Arrosadiko campusa, z.g., 31006 Iruñea / Tuterako campusa, Tarazonako etorbidea, z.g., 31500 Tutera), edo Estatuaren Administrazio Orokorreko erregistroetan, Autonomia Erkidegoetako Administrazioetako eta Toki Administrazioa osatzen duten Erakundeetako erregistroetan, posta-bulegoetan edo Espainiak atzerrian dituen kontsuletxeetan edo ordezkaritza diplomatikoetan. Eskaera posta-bulego batean aurkeztuz gero, gutun-azal irekian eginen da, posta-zerbitzuko langileak data eta zigilua jar ditzan ziurtatu eta Nafarroako Unibertsitate Publikoaren Erregistrora bidali baino lehen.
Aipatutako epean zerrendetan ez agertzearen aurka alegatu eta onartuen zerrendan egoteko eskubidea justifikatzen ez duten edo akatsa zuzentzen ez duten izangaiak behin betiko bazterturik geldituko dira.
Hirugarrena.–Ebazpen hau izendatutako epaimahaikideei helaraztea, eta Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratzea, behar dituen ondorioak izan ditzan.
Iruñean, 2020ko otsailaren 11n.–Kudeatzailea, Joaquín Romero Roldán.
ERANSKINA
Onartutako eta baztertutako izangaien behin-behineko zerrenda liburutegietan artxibo eta liburutegietako teknikari laguntzaile izateko bi lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdirako, zeina Nafarroako Unibertsitate Publikoko kudeatzailearen 2019ko azaroaren 20ko 2418/2019 ebazpenaren bidez onetsi baitzen
Txanda irekia.
–Onartuak:
ABARZUZA LOIDI, LAURA
ABETE BARTOLOME, JOSEBA
AGORRETA ARRAZUBI, MAYTE
AGUIRREBALZATEGUI BIURRUN, BERTA
ALARCON CAMPOS, MANUEL
ALDAYTURRIAGA GOMEZ, MARIA ELIZABET
ALDAZ ECHEVERRIA, ITZIAR
ALVAREZ OCHOA, RUT EPIFANIA
APESTEGUIA ROJO, MARIA IDOYA
ARAMENDIA CATALAN, SARA
ARAMENDIA OROZ, ARTURO
ARRAIZ MUÑOZ, MIREN ORREAGA
ARREGUI AIZPUN, AMAIA
ARTIEDA CADENA, RAQUEL
ASENJO REDIN, BEATRIZ
ASTILLEROS TENA, MARIA
AURI ARANA, JOSE JAVIER
AYERRA LARRAYOZ, JUAN
AZPILICUETA VERGARA, ARITZ
BAIGORRI ZUBIRI, IÑIGO
BEORLEGUI IRAGUI, SARAY
BERMUDEZ CARBALLAL, MIRIAM
BERRIO ESLO, FRANCISCO JAVIER
BLANCO MARTIN, IVAN
BUENO PERAL, SILVIA
BULLON RENDAL, JUAN
BURUSKO SANCHEZ, MAITANE
CANTERA LEIVA, ISMAEL
CARREÑO RODRIGUEZ, ALEJANDRA
CASTAÑO GONZALEZ, MARTA
CASTILLEJO AGOS, FRANCISCO JAVIER
CHAVERO PEREZ, MARIA ARANZAZU
CHOCARRO LOSANTOS, IVONE
CIA GARCIA, MARIA VICTORIA
CIA IRAIZOZ, MIGUEL TOMAS
CIA PRIETO, FELIX
CIAURRIZ TEJADA, MARIA LUISA
CIAURRIZ UGARTE, ANA ESTHER
CILDOZ GUEMBE, ANDREA
CIRIZA MURUGARREN, JON
COLOMO OSTA, AMAIA
COLUBI HERES, ANA ISABEL
CORCIN ORTIGOSA, MARIA JESUS
CORMENZANA LOPEZ, ROBERTO
COUSO CHAMARRO, ALEJANDRO
CUBAS CRUZ, VIRGINIA
DE CARLOS MARTINEZ, ANA MARIA
DEL BIEN SANCHEZ, JOSE CARLOS
DEL RIO HERNANDEZ, EVA
DIAZ DE ARANGUIZ LÓPEZ DE URALDE, YANIRA
DIAZ DE CERIO GARCIA, JESSICA
DIAZ DE CERIO JIMENEZ, SARA
DIEZ ARJONA, NURIA
DIEZ LECUMBERRI, CRISTINA
DIEZ LECUMBERRI, SONIA
DOMINGUEZ RIPODAS, AINARA ALEXANDRA
DUQUE ANCHETA, JOSE JAVIER
ECHARRI ZABALZA, RAQUEL
ECHEVERRIA RAMIREZ, AMAYA
EDERRA URZAINQUI, ANAI
ELGUEZABAL CANDINA, JUAN MARIA
ELIZALDE ARTAZCOZ, SANDRA
ELIZALDE ELIZETXEA, MIKEL
ENEKOITZ GONZALEZ, AINHOA
ERECACHO BILBAO, MAITE
ESPARZA ARTANGA, EDURNE
ESPARZA NUÑEZ, MARTA
ESPINOSA FERNANDEZ DE ARCAYA, FERNANDO
ETXARTE ZAMBRANO, ALBERTO
ETXEBERRIA MENDIZABAL, OLATZ
FERNANDEZ LENDINEZ, MARCO ANTONIO
FERNANDEZ ALONSO, ROCIO
FLAMARIQUE BEORLEGUI, LIDIA
FUENTEMILLA URIO, MAITANE
GALAR BEORLEGUI, MARIA JUNCAL
GALARZA GOICOECHEA, JENNIFER
GALARZA PEÑA, AINARA
GALECH GARCIA, EDURNE
GARATE DIAZ, ANA BELEN
GARCIA IBAÑEZ, AMAIA
GARCIA MARIN, ANDREA
GARCIA MONTES, ANA
GARCIA DE GALDEANO GOMEZ, MARIA TERESA
GARRALDA PASCAL, IMANOL
GARROTE EKISOAIN, BLANCA ESTHER
GIMONDO ARIZCUREN, CLAUDIA
GODOY CALDERON, ASIER
GOLDARAZ ASTRAIN, FERNANDO LUIS
GOMEZ LOSANTOS, MARIA SUSANA
GOMEZ SANABRIA, FRANCISCA RAFAELA
GOMEZ VELOZ, ELIZABETH
GONZALEZ ALFAYATE, EMILIO JOSE
GONZALEZ IZCO, ALBA
GOÑI OIZ, INMACULADA
GRIJALBA GOMEZ, ALBA
GUALLAR ARBELOA, ANGEL
GUIÑON ELIZARI, ANDREA
HERNANDEZ MENADAS, SILVIA
HERNANDEZ BRETONES, YOLANDA
IGOS TELLECHEA, AITOR
IRIARTE AUZA, AMAYA
IRIARTE BARCA, MARIA EVA
IRIARTE HURTADO, CRISTINA
IRIARTE SOLA, MIKEL
IRIBARREN OLAVERRI, MARIA ANGELES
IRISARRI MARTIARENA, OIHANE
ISTURIZ ALVAREZ, NAIARA
ITURGAIZ SAINZ, TERESA
JAIME MARTIN, ISRAEL
JAUREGUI EGUIA, IÑIGO JOSE
JIMENEZ AMADO, ISABEL
JIMENEZ ROJO, MARCOS MANUEL
JIMENEZ TENORIO, AXEL
JIMENEZ GARCIA, ELVIRA
LASA ZUZUARREGUI, GURUTZE
LAURENZ MARTINEZ, MARIA ASUNCION
LEACHE BALLIRIAIN, RAQUEL
LETURIA DELFRADE, ANE
LOPEZ ANTON, JOSE JAVIER
MAINZ MUÑOA, IGNACIO
MAMPEL ILZARBE, NURIA
MARIN CEBALLOS, JAIME
MARIN PEREZ, ISRAEL
MARTINEZ URQUIA, FABIOLA
MARTINEZ AJHUACHO, JOSE LUIS
MARTINEZ TRIGO, VICTORIA EUGENIA
MATELLANES MATELLANES, MARIA DE LOS ANGELES
MAZA OTERO, MARTA
MENDIBE MONASTERIO, MIREN ITZIAR
MENDOZA CORRIA, KENIA YORDANKA
MICHELENA HUARTE, EDUARDO MARTIN
MONREAL ALDAZ, PATRICIA
MORRAJA BULLICH, GEMMA
MORRAS GOÑI, RONCESVALLES
MUÑIZ FERNANDEZ, ISABEL
MUÑOZ MOURIÑO, ISABEL
MUÑOZ TORREJON, JOSE MATIAS
NIKITOUCHKINA NIKITOUCHKINA, SVETLANA
NOSTY PRIEDE, MONTSERRAT
OBANOS IRURE, RAQUEL
OCAÑA IGARABIDE, FRANCISCA
OCHANDO ORTIZ, MARIA DOLORES
OCHOA GUTIERREZ, MARIA JOSEFA
OJER TORRES, IOSUNE
OLASO LOPEZ, VIRGINIA
OLLO LOPEZ, IRIS MERITXELL
ONSALO EGUILLOR, IDOIA
ORIVE ARMAS, ARANZAZU
OSACAR AIZPURU, MARTA
PEREZ GARNICA, SERGIO
PEREZ LOZANO, VERONICA
PEREZ MIGUELEZ, MARIA SONIA
PEREZ SALAS, ANTONIO ANGEL
PEREZ GARRAZA, NATALIA
PERNAUT ELIA, MAITANE
PINDADO ECHANDI, DIANA-KHARIS
PISADOR ANDRES, MARTA ISABEL
POSADAS AMORENA, ELENA
POZA UNDIANO, IDOIA
PRADOS OROQUIETA, LUIS MIGUEL
PRIMO HUARTE, PALOMA
RAMOS ALMAGRO, MARIA JESUS
RANERA LEON, BEATRIZ
REBOTA ESCRIBANO, DIANA
REDIN IROZ, AMAIA
REMIREZ MORENTIN, MARIA ENCARNACION
REY DIAZ, ADRIAN
RIOS SANCHEZ, JOANES
RIVERA CANTERO, EDGAR RAFAEL
RODRIGUEZ ARNEDO, CRISTINA
RODRIGUEZ PALLARES, LUIS MIGUEL
RODRIGUEZ BOSCH, MARIA ANGELES
RONCERO TORRES, JOSEFA
RUIZ ARMENDARIZ, RAQUEL
RUIZ LOPEZ, ANDRES
RUIZ SAN PEDRO, BEATRIZ
RUIZ SERRANO, JESUS MANUEL
RUIZ TORREGROSA, ANA
SALAS DAOIZ, CRISTINA
SALDISE ARGUIÑARIZ, IDOIA
SALINAS LIBERAL, MARIA JOSE
SALVADOR OLANGUA, LAURA
SAMANIEGO RUIZ, SARA
SANCHEZ CORCUERA, RAQUEL
SANCHEZ MARTINEZ, MARTA
SANTILLAN OSES, MARTA
SANZ GALDEANO, KARMELE
SANZ LOZANO, TEO
SOLA NUÑEZ, MIRYAM
SOLANA CRUZ, EVA MARIA
SUÑEN ARANDIA, EKAITZ
TANTOS ARRIAGA, MARCOS
TEJERA MARTIN, CRISTINA TERESA
URRA MASIP, BLANCA VICTORINA
URRIZA SAN MARTIN, LAURA
VALVERDE MERINO, GABRIELA
VARAS SANTO DOMINGO, JAIONE
VAZQUEZ SAN SEGUNDO, ANA
VAZQUEZ SORIA, SERGIO
VEGA OTERO, ARANTZAZU
VERA DEL RIO, JOHANA
ZALGUIZURI BARACE, IDOIA
ZUBICOA ARRAIZA, ANA
–Baztertuak:
Hilean lanbide arteko gutxieneko soldata baino errenta handiagoa jasotzeari buruzko aitorpena ez aurkezteagatik edo ez formulatzeagatik:
ABELLAN GARCIA, OLGA
FERNANDEZ TOVAR, PAMELA
FLAMARIQUE BORREGO, AFRICA
GARCIA TORREGO, JORGE
GASCON SASO, CARLOS
GIL PEREZ-NIEVAS, GONZALO ALFONSO
IRIARTE LASET, ROSA
MOSTAZO GUERRERO, SONIA
PEREZ MARTIN, ELISA MARIA
PRADO VILLALOBOS, MONICA ADRIANA
SOBRINO LOPEZ, IDOIA
Deialdiaren 2.1.1.c) oinarrian eskatutako titulua ez aurkezteagatik:
HIDALGO HORRILLO, MARTINA
MARTINEZ ARANAZ, BEGOÑA
VARELA MARANTE, MARIA DOLORES
Tasaren ordainagiria ez aurkezteagatik:
BENITEZ ARNAL, JOSE FRANCISCO
DIAZ HERNANDEZ, ROSA ANA
PEREZ CANOVAS, LEYRE
RUIZ REINALDOS, ANA
Hautaketa-prozesuan parte hartzeko eskabidea ez aurkezteagatik:
GARZARON VALERO, MERITXELL
LEOZ CATALAN, ENEKO ALBERTO
LOPEZ LOPEZ, MARIA
MUÑOZ TORRES, PAULA
OLCOZ SAMITIER, MARÍA ÁNGELES
Nortasun Agiri Nazionalaren edo nazionalitatearen eta nortasunaren egiaztagiririk ez aurkezteagatik, eta tasaren ordainagiria ez aurkezteagatik:
SERRA GOMEZ, MARIA
Nortasun Agiri Nazionalaren edo nazionalitatearen eta nortasunaren egiaztagiririk ez aurkezteagatik, deialdiaren 2.1.1.c) oinarrian eskatutako titulua ez aurkezteagatik, eta tasaren ordainagiria ez aurkezteagatik:
OYARZUN ARRECHEA, MONTSERRAT
Hautaketa-prozesuan parte hartzeko eskabidea ez aurkezteagatik, eta deialdiaren 2.1.1.c) oinarrian eskatutako titulua ez aurkezteagatik:
MURUZABAL LEOZ, MARIA ASUNCION
Hautaketa-prozesuan parte hartzeko eskabidea ez aurkezteagatik, eta hilean lanbide arteko gutxieneko soldata baino errenta handiagoa jasotzeari buruzko aitorpena ez aurkezteagatik edo ez formulatzeagatik:
DAVID IBIRIKU, PATRICIA
Igoera-txanda.
–Onartuak:
PEREZ GOMEZ, MARIA JESUS
–Baztertuak: Inor ez.
Iragarkiaren kodea: F2002380