2. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.1. OPOSIZIOAK ETA LEHIAKETAK. LAN PUBLIKOAREN ESKAINTZA
EGUESIBAR
Lan-kontratu finkoarekin eta lanaldi osoan aritzeko zerbitzu anitzetako peoi lanpostu bat (adar mekanikoko espezializazioa) oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdia. Onartuen eta baztertuen behin betiko zerrenda
Eguesibarko Udaleko alkateak honako ebazpen hau eman zuen 2020ko otsailaren 3an:
Ikusirik Eguesibarko Udaleko plantillan sartuta zerbitzu anitzetako lan-kontratu finkoko peoi aritzeko plantilla organikoko 8.5 lanpostua (adar mekanikoko espezializazioan), lanaldi osokoa, oposizio-lehiaketaren bidez betetzeko deialdiaren espedientea, zeina argitaratu baitzen 2019ko 291. Nafarroako Aldizkari Ofizialean, azaroaren 6an.
Alegazioak aurkezteko epea iraganik, egokia da onartuen eta baztertuen behin betiko zerrenda onestea.
Deialdiaren 5.2. oinarriak xedaturikoa kontuan harturik,
EBAZTEN DUT:
1. Zerbitzu anitzetako peoi aritzeko lanpostu bat oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren pertsonen behin betiko zerrenda hau onestea:
Onartuen zerrenda:
AGOS ROMERO, ANGEL FERNANDO
ALEJOS TAMAYO, JUSTINO
ANDUEZA BERRONDO, IMANOL
ARAUS DEL BUEY, JUAN MANUEL
ARETA ARRASTIA, FCO. JAVIER
ARRASTIA MARTINEZ, JOSEBA MANU
BARRON PEREA, JESUS JAVIER
BATUECAS CARRASCO, CARLOS
BELZA RAZQUIN, JORGE
CIAURRIZ MARTINEZ, LUIS BENITO
DE MIGUEL DE LOS PINOS, MANUEL JOSE
ECHEVERRIA CARRICA, EDUARDO
ERASUN ERAUNCETAMURGUIL, XAVIER
ESCALADA PARDO, PATXI XABIER
EZQUER ALVAREZ RAFAEL
GASTAMINZA LECUONA, JUAN JOSE
HERNANDEZ CABRERIZO, DAVID
ITURRIA AMADOZ, IBAN
LANZAS PRO, FERMÍN
LAPLAZA NAVARRO, PEDRO JESUS
LATASA APEZTEGUIA, FRANCISCO JAVIER
LEGARRA BEUNZA, ENEKO
LURI ROJAS, JOSE CARLOS
MADOTZ EKIZA, JOSE ANTONIO
MENDI NAVAS, JOSE ANTONIO
MINA ARISTU, ROBERTO
ONDARRA ONDARRA, SERGIO
RUBIO GOMEZ, JOSE OSCAR
RUIZ DE LARRAMENDI ECAY, JOSU
SAINZ HITA, PATXI
ULLATE MARTINEZ, JOSE JAVIER
URMENETA MARTIN CALERO, JAVIER
VALBUENA IBAÑEZ, ROBERTO
VEGAS MARTIN, JESUS MARIA
ZARAUTZ ARRUTI, ANGEL MARIA
ZUBIETA VALENCIA, MARTIN
ZUÑIGA GIL, ARKAITZ
Baztertuen zerrenda:
Ez aurkezteagatik 3.2 c) oinarrian xedatzen den dokumentazioa eta tasak ordaindu izanaren ziurtagiria:
JUNGUITU BLANCO, CARLOS AURELIO
Ez aurkezteagatik 3.2 b eta c) oinarrian xedatzen den dokumentazioa:
REKALDE PERALTA, KOLDO
2. Interesdunei jakinaraztea otsailaren 24an, 08:30ean, Sarrigurengo Joakin Lizarraga ikastetxe publikoan (Jorge Oteiza etorb. 4) oposizio fasea eginen dela, hau da, lehen ariketako proba teorikoa.
Deialdi bakarra egonen da, eta Nortasun Agiri Nazionala aurkeztu beharko da proba egiteko.
3. Deialdiaren 5.2 oinarrian xedaturikoari jarraikiz, zerrenda Nafarroako Aldizkari Ofizialean emanen da argitara.
Sarrigurenen, 2020ko otsailaren 3an.–Alkatea, Amaia Larraya Marco.
Iragarkiaren kodea: L2001653