Iragarkia
135. ALDIZKARIA - 2010eko azaroaren 5a
1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.7. BESTELAKOAK
67/2010 FORU AGINDUA, urriaren 15ekoa, Herri Lan, Garraio eta Komunikazioetako kontseilariak emana, "A-21 Pirinioetako Autobia, 4. eta 5. tarteetan, energia elektrikoz hornitzeko 66 kV-eko aireko linea" izeneko proiektua behin-behinekoz onetsi eta jendaurrean jartzen duena.
Bide eta Eraikuntza Zerbitzuak aditzera eman duenez, Herri Lan, Garraio eta Komunikazioetako kontseilariak uztailaren 3an emandako 66/2009 Foru Aginduaren bitartez, Iridium Concesiones de Infraestructuras S.A., Construcciones Mariezcurrena S.L. eta Construcciones Luciano Elcarte S.L. enpresek aurkeztutako eskaintzari esleitu zitzaion "Nafarroa 2012 Plana. Lehentasuneko jarduketa: herri lanen kontzesioa A-21 Pirinioetako Autobia eraiki eta ustiatzeko" kontratua.
2009ko uztailaren 31n, "A-21 Pirinioetako Autobia eraiki eta ustiatzeko herri lanen kontzesioa" izeneko kontratua sinatu zen.
"Nafarroa 2012 Plana. Lehentasuneko jarduketa: herri lanen kontzesioa A-21 Pirinioetako Autobia eraiki eta ustiatzeko" kontratuaren 45. klausulan eskatutakoarekin bat, kontzesiodunak "4. tartea: Judasen Benta-Esa" eraikitzeko proiektua prestatu beharko du.
"Nafarroa 2012 Plana. Lehentasuneko jarduketa: herri lanen kontzesioa A-21 Pirinioetako Autobia eraiki eta ustiatzeko" kontratuaren 46. klausulan, berriz, 4. tarterako esaten da "kontzesiodunak eraikuntza proiektua prestatutakoan, Foru Administrazioak behin-behinekoz onetsiko duela, eta ukitutako ondasun eta eskubideak jendaurrean jartzeko prozedura beteko duela."
"4. tartea: Judasen Benta-Esa" eraikitzeko proiektua behin betiko onetsi zen Herri Lan, Garraio eta Komunikazioetako kontseilariak apirilaren 27an emandako 31/2010 Foru Aginduaren bidez.
Hala ere, alderdi jakin batzuei buruzko proiektuak gerora prestatu eta onesteko gelditu ziren. Horien artean daude, esaterako, Ledea eta Esako tunelak energiaz hornitzeko linea elektrikoa, eta Kontrolerako eta Zainketarako Zentroa.
Bide eta Eraikuntza Zerbitzuak aditzera eman duenez, 2010eko uztailaren 1ean, kontzesiodunak "A-21 Pirinioetako Autobia, 4. eta 5. tarteetan, energia elektrikoz hornitzeko 66 kV-eko aireko linea" izeneko proiektua aurkeztu zuen.
Proiektu honen xedeak ondokoak dira: erabiliko diren materialak nolakoak izanen diren eta nola jarriko diren definitzea, lineak bete beharko dituen baldintza teknikoak zehaztea, gaur egun indarrean den Goi Tentsioko Linea Elektrikoei buruzko Erregelamendua aplikatuz, eta instalazio horiek egiteko proiektua onestea, abenduaren 1eko 1955/2000 Errege Lege Dekretuaren VII. tituluan xedatutakoari jarraikiz (Estatuko Aldizkari Ofizialean argitaratua, abenduaren 27an).
Halaber, beharrezkoa da zehaztea zer-nolako eragina izan dezakeen linea horrek jabetza partikularretan. Horretarako, beharrezkoa da proiektua jendaurrean jartzea, ukitutako ondasun eta eskubideen zerrendarekin.
Horrenbestez, Bide eta Eraikuntza Zerbitzuak txostenean adierazi eta proposatu duenarekin bat eta Herri Lan, Garraio eta Komunikazio Departamentuaren egitura organikoa ezartzen duen otsailaren 24ko 47/2005 Foru Dekretuaren 2.2 artikuluaren bidez emandako eskudantziak erabiliz,
AGINDU DUT:
1. "A-21 Pirinioetako Autobia, 4. eta 5. tarteetan, energia elektrikoz hornitzeko 66 kV-eko aireko linea" izeneko proiektua behin-behinekoz onestea.
2. Proiektuak ukitutako ondasun eta eskubideen desjabetze espedienteari hasiera ematea. Zerrenda eranskinean jaso da.
3. Proiektua jendaurrean jartzea hilabetez. Epe horretan interesdunek egokitzat jotzen dituzten oharrak edo alegazioak aurkez ditzakete idatziz, eta ondasun eta eskubideen zerrendako okerrak zuzentzeko behar diren datuak eman. Interesdunek eskura izanen dute proiektua Herri Lan, Garraio eta Komunikazio Departamentuko Bide eta Eraikuntza Zerbitzuaren eta Zangozako, Ledeako eta Esako Udalen bulegoetan.
4. Foru agindu hau Nafarroako Aldizkari Ofizialean eta departamentuko web orrian argitaratzea, eta dagokion iragarkia Nafarroan gehien zabaltzen diren egunkarietako batera bidaltzea.
5. Foru agindu hau Bide eta Eraikuntza Zerbitzuari (Kontzesio Obren Atala) eta Proiektu, Trenbide eta Obra Hidraulikoen Zerbitzuari (Desjabetze Atala) eta Zangozako, Ledeako eta Esako udalei jakinaraztea eta, dagozkien iragarki oholetan argitara dezatela eskatzea, behar diren ondorioak izan ditzan.
Iruñean, 2010eko urriaren 15ean.-Herri Lan, Garraio eta Komunikazioetako kontseilaria, Laura Alba Cuadrado.
ERANSKINA "A-21 PIRINIOETAKO AUTOBIA, 4. ETA 5. TARTEETAN, ENERGIA ELEKTRIKOZ HORNITZEKO 66 KV-EKO AIREKO LINEA" 66 kV-eko aireko linea berriaren instalazioak eragindako zortasunak Ukitutako ondasun eta eskubideen banakako zerrenda zehaztua |
FINKA ZK. | TITULARRA ETA HELBIDEA | ZORT. EZARP. | EUSKARRIEN OKUP. U m2 | ALDI BATERAKO OKUPAZIOA m2 | KANALIZ. MOTA | KATASTROKO DATUAK | |||
ml | m2 | POL. | LURZ. | LUR MOTA | |||||
ZANGOZAKO UDAL MUGAPEA | |||||||||
SA-01 | Iberdrola, S.A. Landaben C kalea 31012 Iruña | 3 5 73 | 13 24 328 | 1-29 | 8 14 64 | Aireko linea elektrikoa Aireko linea elektrikoa Aireko linea elektrikoa | 1 1 1 | 3 3 3 | Transformadorea Zoladura Lurzorua |
SA-02 | Labairu Pérez, Jesús Mayor 27 (Rocaforte) Labairu Pérez, Milagros Mayor 27 (Rocaforte) | 8 | 42 | 25 | Aireko linea elektrikoa | 1 | 80 | Lehorreko alorra | |
SA-03 | Ballaz Zabalza, Antonio Eskirotz 9-7-A (Iruña) Ballaz Zabalza, María Reyes Eskirotz 9-7-A (Iruña) | 39 | 196 | 118 | Aireko linea elektrikoa | 1 | 79 | Lehorreko alorra | |
SA-04 | Mendive Necochea, Moises (Ledea) | 25 | 123 | 74 | Aireko linea elektrikoa | 1 | 82 | Lehorreko alorra | |
SA-05 | Rocaforteko Kontzejuaren herrilurrak (Rocaforte) | 6 | 32 | 19 | Aireko linea elektrikoa | 1 | 83 | Larrea | |
SA-06 | Rocaforteko Kontzejuaren herrilurrak (Rocaforte) | 79 | 393 | 296 450 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 1 | 84B | Larrea | |
SA-07 | Rocaforteko Kontzejuaren herrilurrak (Rocaforte) | 87 | 326 | 1-32 | 422 75 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 1 | 84 A | Larrea |
SA-08 | Carlos Olleta, Manuel San Martín 17 (Ledea) Nafarroako Foru Komunitatea (Berrikuntza, Enpresa eta Enplegua) Tomas Caballero 1 (Iruña) | 184 | 891 | 1-31 | 775 435 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 1 | 87B | Larrea |
SA-9 | Barber Zapata, Francisco Javier Los Mártires 6 (Ledea) | 9 | 43 | 26 | Aireko linea elektrikoa | 1 | 94D | Larrea | |
SA-10 | Barber Zapata, Francisco Javier Los Mártires 6 (Ledea) | 113 | 567 | 340 | Aireko linea elektrikoa | 1 | 94A | Lehorreko alorra | |
SA-11 | Barber Zapata, Francisco Javier Los Mártires 6 (Ledea) | 13 | 62 | 38 | Aireko linea elektrikoa | 1 | 94C | Larrea | |
SA-12 | Rocaforteko Kontzejuaren herrilurrak (Rocaforte) | 262 | 1594 | 2-137 | 1.456 797 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 1 | 93A | Larrea |
SA-13 | Armendariz Rada, Juan Jose Vicente Campo 9-3-B (Huesca) | 855 | Bidea | 1 | 95 | Lehorreko alorra | |||
SA-14 | Armendariz Rada, Juan Jose Vicente Campo 9-3-B (Huesca) | 1 | Bidea | 1 | 97D | Larrea | |||
SA-15 | Armendariz Rada, Juan Jose Vicente Campo 9-3-B (Huesca) | 7 | 34 | 20 | Aireko linea elektrikoa | 1 | 97C | Larrea | |
SA-16 | Armendariz Rada, Juan Jose Vicente Campo 9-3-B (Huesca) | 43 | 215 | 129 980 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 1 | 97B | Lehorreko alorra | |
SA-17 | Rocaforteko Kontzejuaren herrilurrak (Rocaforte) | 112 | Bidea | 1 | 98A | Lehorreko alorra | |||
SA-18 | Rocaforteko Kontzejuaren herrilurrak (Rocaforte) | 2 | Bidea | 1 | 98B | Larrea | |||
SA-19 | Rocaforteko Kontzejuaren herrilurrak (Rocaforte) | 40 | 201 | 120 214 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 1 | 103 | Lehorreko alorra | |
SA-20 | Goyena Goyeneche, María Luz Aita Mendive 5 (Ledea) Goyena Goyeneche, Sagrario Aita Mendive 5 (Ledea) | 740 | Bidea | 1 | 102A | Lehorreko alorra | |||
SA-21 | Goyena Goyeneche, María Luz Aita Mendive 5 (Ledea) Goyena Goyeneche, Sagrario Aita Mendive 5 (Ledea) | 13 | Bidea | 1 | 102 C | Larrea | |||
SA-22 | Rocaforteko Kontzejuaren herrilurrak (Rocaforte) | 22 | 108 | 65 | Aireko linea elektrikoa | 1 | 106 A | Lehorreko alorra | |
SA-23 | Rocaforteko Kontzejuaren herrilurrak (Rocaforte) | 25 | 124 | 74 | Aireko linea elektrikoa | 1 | 107 | Lehorreko alorra | |
SA-24 | Rocaforteko Kontzejuaren herrilurrak (Rocaforte) | 4 | Bidea | 1 | 93H | Larrea | |||
SA-25 | Rocaforteko Kontzejuaren herrilurrak (Rocaforte) | 18 | 60 | 1-29 | 199 102 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 1 | 108 | Lehorreko alorra |
SA-26 | Imirizaldu Salvador, Eduardo Mayor 34 (Rocaforte) | 1.004 | Bidea | 1 | 112 | Lehorreko alorra | |||
SA-27 | Iroz Goyena, María Dolores Mayor 18 (Ledea) | 73 | 367 | 220 482 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 1 | 110 | Larrea | |
SA-28 | Nafarroako Foru Komunitatea (altxonbideak) Tutera 20 (Iruña) | 47 | 206 | 1-31 | 364 76 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 1 | 89 | Altxonbidea |
LEDEAKO UDAL MUGAPEA | |||||||||
LI-01 | Ledeako Udala Eskolak 2 (Ledea) Ledeako Udalaren herrilurrak Eskolak 2 (Ledea) | 500 | 2394 | 2-137 | 1.324 514 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 211 A | Pinudia |
LI-02 | Garcia Recalde, Marcelino Goiko auzoa 6 (Ledea) | 130 | 648 | 389 | Aireko linea elektrikoa | 2 | 48A | Almendrondoak | |
LI-03 | Pascual Barber, María Teresa Nucleo Sta. Justa 3-2-A (Sevilla) Pascual Barber, Pablo Pío Loperena 14-3. esk. (Burlata) | 71 | 356 | 214 | Aireko linea elektrikoa | 2 | 41 | Larrea | |
LI-04 | Iroz Goyena, María Dolores Santa Maria 9 (Ledea) | 18 | 88 | 53 | Aireko linea elektrikoa | 2 | 40 | Larrea | |
LI-05 | Goyeneche Arizcuren, Amparo Joaquín Jarauta 56-3-I (Iruña) Ugalde Goyeneche, Josefa Baiona etorbidea 24-8-C (Iruña) | 2 | 1 99 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 43C | Almendrondoak | ||
LI-06 | Goyeneche Arizcuren, Amparo Joaquín Jarauta 56-3-I (Iruña) Ugalde Goyeneche, Josefa Baiona etorbidea 24-8-C (Iruña) | 39 | Bidea | 2 | 43A | Olibadia | |||
LI-07 | Goyeneche Arizcuren, Amparo Joaquín Jarauta 56-3-I (Iruña) Ugalde Goyeneche, Josefa Baiona etorbidea 24-8-C (Iruña) | 93 | Bidea | 2 | 43D | Larrea | |||
LI-08 | Suescun Cemborain, Santiago La Fuente (Leatxe) | 29 | 115 | 1-32 | 305 327 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 44 | Larrea |
LI-09 | Barber Zapata, Francisco Javier Mediavilla 6 (Ledea) | 103 | 512 | 312 | Aireko linea elektrikoa | 2 | 39 | Larrea | |
LI-10 | Oyaga Ozcoidi, Juan Ignacio Santa Maria 5 (Ledea) | 32 | 161 | 97 | Aireko linea elektrikoa | 2 | 37B | Lehorreko alorra | |
LI-11 | Oyaga Ozcoidi, Juan Ignacio Santa Maria 5 (Ledea) | 11 | 56 | 34 | Aireko linea elektrikoa | 2 | 37D | Larrea | |
LI-12 | Oyaga Ozcoidi, Juan Ignacio Santa Maria 5 (Ledea) | 25 | 125 | 75 | Aireko linea elektrikoa | 2 | 26A | Lehorreko alorra | |
LI-13 | Oyaga Ozcoidi, Juan Ignacio Santa Maria 5 (Ledea) | 3 | 13 | 8 | Aireko linea elektrikoa | 2 | 26B | Larrea | |
LI-14 | Morriones Oyaga, Fco. Ignacio Pasaleku 2-2-C (Agoitz) | 14 | 70 | 42 | Aireko linea elektrikoa | 2 | 29 | Larrea | |
LI-15 | Mendive Astiz, Fco. Javier Jaca 9 (Ledea) | 15 | 73 | 44 | Aireko linea elektrikoa | 2 | 28B | Larrea | |
LI-16 | Mendive Astiz, Fco. Javier Jaca 9 (Ledea) | 9 | 45 | 27 | Aireko linea elektrikoa | 2 | 28A | Almendrondoak | |
LI-17 | Marturet Fayanas, Jesús Angel Goiko auzoa (Ledea) | 18 | 126 | 1/2-15 | 195 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 372 | Urezt. alorra |
LI-18 | Artazcoz Lizarraga, María Jesús Santa Maria 7 (Ledea) | 33 | 88 | 1/2-18 | 151 1 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 370 | Urezt. alorra |
LI-19 | Fernandez Martín, María Teresa Etxeorratzaren hiribidea 11-4-I (Barañain) Nieto Basilio, Guillermo Etxeorratzaren hiribidea 11-4-I (Barañain) | 4 15 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 369 | Urezt. alorra | |||
LI-20 | Fernandez Martín, María Teresa Etxeorratzaren hiribidea 11-4-I (Barañain) Nieto Basilio, Guillermo Etxeorratzaren hiribidea 11-4-I (Barañain) | 13 | 25 67 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 371 | Urezt. alorra | ||
LI-21 | Areso Sagues, Fermín María Santa Maria 8 (Ledea) | 35 | 177 | 106 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 374 | Larrea | |
LI-22 | Marturet Fayanas, Jesús Angel Goiko auzoa (Ledea) | 25 | 125 | 75 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 375 A | Lehorreko alorra | |
LI-23 | Marturet Fayanas, Jesús Angel Goiko auzoa (Ledea) | 16 | 84 | 48 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 375 B | Larrea | |
LI-24 | Goyeneche Arizcuren, Martina Media Villa 3 (Ledea) | 39 | 199 | 118 249 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 385 A | Larrea | |
LI-25 | Latorre Echegoyen, Julia San Martín 1 (Ekai) | 121 | 581 | 1-33 | 585 255 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 376 A | Larrea |
LI-26 | Vidondo Zatatiegui, Borja Jaca 23 (Ledea) | 35 | 173 | 104 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 378 B | Larrea | |
LI-27 | Lacasa Unzue, Florencio Goiko auzoa 9 (Ledea) | 58 | 262 | 1-32 | 355 340 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 379 A | Larrea |
LI-28 | Lacasa Unzue, Florencio Goiko auzoa 9 (Ledea) | 44 | 218 | 172 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 379 B | Lehorreko alorra | |
LI-29 | Leoz Iroz, Jose Miguel Miguel Oyaga (Ledea) | 50 | 248 | 149 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 380 | Larrea | |
LI-30 | Areso Goñi, Antonino San Martín 18 (Ledea) | 80 | 394 | 239 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 381 E | Larrea | |
LI-31 | Areso Goñi, Antonino San Martín 18 (Ledea) | 21 | 110 | 62 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 381 A | Lehorreko alorra | |
LI-32 | Aspurz Areso, Inés San Bartolomé 10 (Godella) Aspurz Areso, Manuel Llebeig 2 (Godella) Aspurz Areso, Maravillas Salvador Giner 44 (Godella) Aspurz Areso, Molagros Peset Aleixandre 17 (Godella) Aspurz Areso, Pedro Carreres Puchalt 6 (Godella) | 41 | 206 | 124 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 382 | Larrea | |
LI-33 | Areso Goñi, Antonino San Martín 18 (Ledea) | 59 | 265 | 1-34 | 320 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 381 B | Larrea |
LI-34 | Areso Goñi, Antonino San Martín 18 (Ledea) | 31 | 154 | 92 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 381 D | Larrea | |
LI-35 | Unanua Mezquiriz, Desusa Huarte doktorearen kalea, 1-1. esk. (Iruña) | 142 | 710 | 426 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 250 A | Lehorreko alorra | |
LI-36 | Ardanaz Gaston, Francisco Javier Iparralde Kalea 18 (Añorbe) Ardanaz Gastón, José Carlos Iturzaharra Kalea (Añorbe) | 72 | 358 | 282 115 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 247 A | Lehorreko alorra | |
LI-37 | Ardanaz Gaston, Francisco Javier Iparralde Kalea 18 (Añorbe) Ardanaz Gastón, José Carlos Iturzaharra Kalea (Añorbe) | 20 | 72 | 1-33 | 215 27 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 247 B | Larrea |
LI-38 | Arizcuren Ustarroz, María Carmen San Martín (Ledea) | 90 | 450 | 270 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 248 | Lehorreko alorra | |
LI-39 | Samper Carrica, Francisco Javier Santa Barbara 4 (Eslaba) | 66 | 333 | 198 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 207 A | Lehorreko alorra | |
LI-40 | Samper Carrica, Francisco Javier Santa Barbara 4 (Eslaba) | 15 | 71 | 44 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 207 B | Larrea | |
LI-41 | Samper Carrica, Francisco Javier Santa Barbara 4 (Eslaba) | 35 | 127 | 1-86 | 273 482 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 206 C | Larrea |
LI-42 | Samper Carrica, Francisco Javier Santa Barbara 4 (Eslaba) | 141 | 706 | 425 2 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 206 A | Lehorreko alorra | |
LI-43 | Goyeneche Arizcurren, Martina Mediavilla 3 (Ledea) | 116 | 577 | 379 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 208 C | Almendrondoak | |
LI-44 | Goyeneche Arizcurren, Martina Mediavilla 3 (Ledea) | 28 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 208 A | Mahastia | |||
LI-45 | Artazcoz Iturri, Felix San Martín 19 (Ledea) | 2 | 9 | 1/16-2 | 34 20 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 215 B | Larrea |
LI-46 | Artazcoz Iturri, Felix San Martín 19 (Ledea) | 71 | 327 | 15/16-31 | 346 207 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 215 A | Lehorreko alorra |
LI-47 | Barber Zapata, Francisco Javier Mediavilla 6 (Ledea) | 62 | 310 | 186 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 216 A | Lehorreko alorra | |
LI-48 | Arizcuren Labairu, Carlos Francisco Gascue 4-1 20000 Errenteria | 3 | 15 | 8 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 217 B | Larrea | |
LI-49 | Arizcuren Labairu, Carlos Francisco Gascue 4-1 20000 Errenteria | 33 | 165 | 100 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 217 A | Lehorreko alorra | |
LI-50 | Marturet Fayanas, Jesús Angel Goiko auzoa (Ledea) | 17 | 81 | 49 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 223 C | Lehorreko alorra | |
LI-51 | Marturet Fayanas, Jesús Angel Goiko auzoa (Ledea) | 27 | 144 | 85 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 223 G | Larrea | |
LI-52 | Carlos Olleta, Manuel San Martín 17 (Ledea) | 94 | 468 | 291 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 219 A | Mahastia | |
LI-53 | Iroz Goyena, María Dolores Santa Maria 9 (Ledea) | 65 | 288 | 1-33 | 354 72 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 222 C | Lehorreko alorra |
LI-54 | Marturet Fayanas, Jesús Angel Goiko auzoa (Ledea) | 32 | 188 | 102 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 223 E | Larrea | |
LI-55 | Marturet Fayanas, Jesús Angel Goiko auzoa (Ledea) | 47 | 205 | 136 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 223 A | Lehorreko alorra | |
LI-56 | Garcia Sanchez, Lucia Nafarroako Blanca plaza 8-5. ezk. (Iruña) Perez Garcia, Carlos Juan Crispin Pintorearen kalea 8-3. D (Iruña) Perez Garca, María Soledad Burgos 31-3 A (Zaragoza) | 30 | 155 | 92 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 224 | Almendrondoak | |
LI-57 | Oyaga Ozcoidi, Juan Ignacio Santa Maria 5 (Ledea) Ozcoidi Irigaray, María Teresa Santa Maria 5 (Ledea) | 42 | 181 | 15/16-30 | 261 6 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 225 A | Lehorreko alorra |
LI-58 | Oyaga Ozcoidi, Juan Ignacio Santa Maria 5 (Ledea) Ozcoidi Irigaray, María Teresa Santa Maria 5 (Ledea) | 3 | 14 | 1/16-2 | 56 25 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 225 B | Larrea |
LI-59 | Artajo Carlos, Jesús María Goiko auzoa 10 (Ledea) | 167 | 834 | 541 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 228 A | Mahastia | |
LI-60 | Artajo Carlos, Jesús María Goiko auzoa 10 (Ledea) | 13 | 64 | 40 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 228 B | Larrea | |
LI-61 | Carlos Oyaga, Benigno Aita Mendive 10 (Ledea) | 20 | 113 | 62 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 193 E | Larrea | |
LI-62 | Artajo Carlos, Francisco Javier Goiko auzoa 17 (Ledea) | 46 | 220 | 135 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 195 A | Larrea | |
LI-63 | Artajo Carlos, Silverio Goiko auzoa 13 (Ledea) | 80 | 372 | 1-33 | 426 44 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 196 F | Larrea |
LI-64 | Perez-Obanos Liso, Trinidad Miguel Oyaga 3 (Ledea) | 114 | 592 | 350 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 56A | Lehorreko alorra | |
LI-65 | Perez-Obanos Liso, Trinidad Miguel Oyaga 3 (Ledea) | 36 | 157 | 100 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 56G | Larrea | |
LI-66 | Perez-Obanos Liso, Trinidad Miguel Oyaga 3 (Ledea) | 70 | 351 | 211 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 56B | Mota askotako zuhaitzak | |
LI-67 | Perez-Obanos Liso, Trinidad Miguel Oyaga 3 (Ledea) | 57 | 232 | 1-95 | 312 58 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 56H | Larrea |
LI-68 | Unanua Mezquiriz, Jesusa Huarte doktorearen kalea, 1-1. esk. (Iruña) | 138 | 692 | 415 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 55A | Lehorreko alorra | |
LI-69 | Unanua Mezquiriz, Jesusa Huarte doktorearen kalea, 1-1. esk. (Iruña) | 28 | 141 | 85 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 55B | Larrea | |
LI-70 | Ledeako Udalaren herrilurrak Eskolak 2 (Ledea) | 28 | 142 | 85 1.156 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 54 | Larrea | |
LI-71 | Oyaga Ozcoidi, Juan Ignacio Santa Maria 5 (Ledea) Ozcoidi Irigaray, María Teresa Santa Maria 5 (Ledea) | 53 | 237 | 1-32 | 382 81 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 53B | Larrea |
LI-72 | Oyaga Ozcoidi, Juan Ignacio Santa Maria 5 (Ledea) Ozcoidi Irigaray, María Teresa Santa Maria 5 (Ledea) | 67 | 332 | 200 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 53A | Lehorreko alorra | |
LI-73 | Carlos Imirizaldu, Jose Salvador San Martín 17 (Ledea) | 2 | 34 | 13 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 51C | Larrea | |
LI-74 | Ledeako Udala Eskolak 2 (Ledea) | 132 | 610 | 15/16-31 | 529 774 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 52A | Larrea |
LI-75 | Nafarroako Foru Komunitatea (altxonbideak) Tutera 20 (Iruña) | 23 | 112 | 1/16-2 | 149 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 45 | Altxonbidea |
LI-76 | Ledeako Udala Eskolak 2 (Ledea) | 29 | 146 | 87 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 44A | Larrea | |
LI-77 | Ledeako Udala Eskolak 2 (Ledea) | 151 | 759 | 456 | Aireko linea elektrikoa | 3 | 42 | Larrea | |
LI-78 | Ledeako Udala Eskolak 2 (Ledea) | 267 | Bidea | 3 | 198 C | Pinudia | |||
LI-79 | Nafarroako Foru Komunitatea (altxonbideak) Tutera 20 (Iruña) | 96 | Bidea | 3 | 40 | Altxonbidea | |||
LI-80 | Ledeako Udala Eskolak 2 (Ledea) | 223 | 1040 | 2-118 | 1.023 1.722 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 39A | Pinudia |
LI-81 | Ledeako Udala Eskolak 2 (Ledea) | 91 | 453 | 308 679 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 3 | 39B | Larrea | |
ESAKO UDAL MUGAPEA | |||||||||
YE-01 | Fernandez Goñi, Carmen Planete 3 (Esa) | 17 | 87 | 52 178 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 25 | Pinudia | |
YE-02 | Abad Martinez, Purificación Procesión 15 (Esa) | 42 | 209 | 125 206 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 27 | Pinudia | |
YE-03 | Iso Oyaga, Clemente Los Mártires 6 (Ledea) | 35 | 174 | 104 171 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 28 | Pinudia | |
YE-04 | Barcina Rios, Ana María Iturrama 24-5. B (Iruña) | 38 | 189 | 197 83 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 33 | Pinudia | |
YE-05 | Lacasa Arina, Mercedes Los Mártires 8 (Ledea) | 27 | 105 | 1-32 | 219 153 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 32 | Pinudia |
YE-06 | Pascual Barber, Pedro Pablo Pío Loperena 14-3. esk. (Burlata) | 35 | 176 | 106 181 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 35 | Pinudia | |
YE-07 | Unzué Salinas, Bernardina Goiko auzoa (Ledea) | 30 | 151 | 91 153 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 36 | Pinudia | |
YE-08 | Ballaz Zozaya, Pedro Juncar 3 (Esa) | 40 | 199 | 120 201 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 37 | Pinudia | |
YE-09 | García Leoz, Carmen Santa Maria 21 (Ledea) Oroz Arizcuren, Fermín Santa Maria 19 (Ledea) | 39 | 197 | 118 193 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 38 | Pinudia | |
YE-10 | Napal Berradre, Teodoro El Medio (Esa) | 44 | 190 | 1-32 | 353 85 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 39 | Pinudia |
YE-11 | Ripodas Ducay, Fermina La Visitación 19 (Zenborain) | 41 | 204 | 122 | Aireko linea elektrikoa | 2 | 41 | Pinudia | |
YE-12 | Eseverri Martinez, Domingo Petri Atarrabiako 19-2. (Atarrabia) | 22 | 108 | 65 | Aireko linea elektrikoa | 2 | 42 | Pinudia | |
YE-13 | Abad Martinez, Purificación Procesión 15 (Esa) Zalba Villanueva, Francisco Procesión 4 (Esa) | 17 | 86 | 52 | Aireko linea elektrikoa | 2 | 43 | Pinudia | |
YE-14 | Berradre Ochoa, Juana Procesión (Esa) | 62 | 311 | 187 | Aireko linea elektrikoa | 2 | 45 | Pinudia | |
YE-15 | Ripodas Ducay, Fermina La Visitación 19 (Zenborain) | 29 | 115 | 1-32 | 302 1 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 47 | Pinudia |
YE-16 | Zozaya Orduña, Emilia Ibañeta Mendiaren kalea 1-3-I (Iruña) Zozaya Orduña, Juana Felipe Gorriti 41-4 (Iruña) | 40 | 201 | 126 157 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 48 | Pinudia | |
YE-17 | Berradre Bezunartea, Celia María El Medio (Esa) Berradre Bezunartea, M.ª Milagros San Martín del Pino 16-8-4 D 39000 Santander | 37 | 185 | 111 161 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 49 | Pinudia | |
YE-18 | Zozaya Orduña, Emilia Ibañeta Mendiaren kalea 1-3-I (Iruña) Zozaya Orduña, Juana Felipe Gorriti 41-4 (Iruña) | 30 | 148 | 89 129 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 50 | Pinudia | |
YE-19 | Napal Berradre, Teodoro El Medio (Esa) | 51 | 256 | 154 689 | Aireko linea elektrikoa Bidea | 2 | 51 | Pinudia | |
YE-20 | Villanueva Abadía, María Jesús Navas de Tolosa 1 (Iruña) Villanueva Abadía, M.ª Pilar Isabel Irunlarrea 23-5-A (Iruña) | 35 | 118 | 1-95 88 | 232 155 | Aireko linea elektrikoa Bidea Azpiestazioa | 2 | 52 | Pinudia |
YE-21 | Salinas Imizcoz, Angela La Unión 7 (Esa) Salinas Imizcoz, Nemesio La Unión 7 (Esa) Salinas Imizcoz, Pablo La Unión 3 (Esa) | 7 | 47 | 32 234 | Aireko linea elektrikoa Bidea Azpiestazioa | 2 | 53 | Pinudia | |
YE-22 | Esako Udalaren herrilurrak 31410 Yesa | 1 | 583 | Bidea Azpiestazioa | 2 | 54 | Pinudia | ||
YE-23 | Villanueva Villanueva, Patrocinio René Petit 13 (Esa) | 1.090 | Azpiestazioa | 2 | 90 | Lehorreko alorra | |||
YE-24 | Luyando Napal, María Pilar El Medio 13 (Esa) Martinez Ochoa, Javier La Cuesta (Esa) | 229 | Bidea | 2 | 89 | Lehorreko alorra | |||
F1017061 |
Iragarkiaren kodea: F1017061
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50