1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.1. Kargu-uzteak, izendapenak eta bestelako egoerak
DEIALDIA, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko OLT-EUD izateko zenbait lanpostu oposizio-lehiaketa bidez betetzeko. Izendapen proposamena eta kontratazio proposamena.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko OLT-EUD izateko zenbait lanpostu oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdiaren 8. oinarrian xedatutakoari jarraikiz (2008ko 65. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratua, maiatzaren 26an), eta Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko zuzendari kudeatzailearen abuztuaren 12ko 1644/2010 Ebazpenarekin bat, behin lanpostu hutsak aukeratu ondoren, bidezkoa da egitea lanaldi osoko lanpostua aukeratu duten izangaien izendapen proposamena eta lanaldi laburreko lanpostua aukeratu duten izangaien lan-araubideko kontratazio proposamena. Aipatutako 1644/2010 Ebazpenaren bidez neurriak hartu ziren Iruñeko Administrazioarekiko Auzien 2. Epaitegiak 2010eko martxoaren 30eko epaia, Nafarroako Justizia Auzitegi Nagusiko Administrazioarekiko Auzien Salak 2010eko ekainaren 10ean emaniko epaiak berretsia, betearazteko.
1. Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko OLT-EUD izateko lanpostuetarako izendapen proposamena eta lan-araubideko kontrataziorako proposamena onesten dira, honako hauen aldekoa hain zuzen:
Lanaldi osoko lanpostua aukeratu duten izangaiak
-Igoera txanda:
ABLITAS MURO JOSE MIGUEL
BARRIENTOS DRONDA MYRIAN
BEORTEGUI SIERRA ANA ISABEL
BERDUQUE MANCHO M. DEL MAR
CIGÜELA IRUJO ARANTZA
GARDE AGUERRI ANA ISABEL
GONZALEZ DE LA RIVA TRONCOSO PAULA
GOÑI IRIGOYEN M.ª JOSEFA
JIMENEZ REDRADO ANA ISABEL
LAGUARDIA FERNANDEZ M.ª ROSARIO
LEZAUN LECEA CLARA
LOZANO OLORIZ SILVIA
MARQUES BALDERO M.ª ASUNCION
MEGINA VELLOSILLO MARGARITA
OLORIZ ITURGAIZ MARTA
PINILLOS ECHEVERRIA JOSE LUIS
ZURBANO AZCARATE RAQUEL
-Desgaitasunen bat dutenentzako txanda:
BERRUETA ESCRIBANO MARTA
MARTIN TELLECHEA LEYRE
PATERNAIN BARRENECHEA AINHOA
-Txanda irekia:
ADAN MARCOS AMAYA EVA
AGORRETA TEJEDOR ITZIAR
AGUERRE IRIGOYEN M.ª ARANZAZU
AICUA ZALDUENDO PEDRO ANGEL
AJONA MARTINEZ POLO SARA
ALDAZ DIAZ MARIA
ALFARO VIRTO SONIA REBECA
ALVAREZ ABALOS SONIA
ALVAREZ DE EULATE DIAZ DE SAN MARTIN M.ª LOURDES
ALVAREZ GONZALEZ MARIA
ALVES TORRE MARIA JOSE
ALZUART ZALDAIN NEREA
ALZUETA BAIGORRI ANA CRUZ
AMAYAS LORAO REBECA
ANAUT ROS M.ª ANGELES
ANDERIZ MORLANES MARIA
ANGUIANO ZARRANZ OLGA
ANSA ALVAREZ BEATRIZ
APESTEGUIA GOÑI VIRGINIA
ARIAS SIERRA JORGE
ARISTORENA ADRIAN ANA MARIA
ARISTU BUENO IZASKUN
ARIZALETA PRIMO BEATRIZ
ARRASTIA LOPEZ SHEILA
ARRECHE GIL BLANCA
ARRECHEA IRIGOYEN ISABEL
ARRIAZU CALVO SORAYA CONCEPCION
ARRIBAS SARALEGUI CAROLINA
ASARTA AMESCOA ANA LUCIA
ASARTA AMESCOA EVA M.ª
ASCUNCE ARANGUREN M.ª NIEVES
ASUN SESMA ANA BELEN
AYARRA ULLATE VIRGINIA
AYERRA USTARROZ M.ª ELENA
AZAGUIRRE URBIOLA AINARA
AZNAL SAGASTI M. VICTORIA
BARROSO DEL RIO ANA MARIA
BARTOLOME RESANO M.ª TERESA
BEGUIRISTAIN REPARAZ LEIRE
BENGOCHEA ECHEVERRIA M.ª RAQUEL
BENITO PORTUGAL DAVID
BEROIZ ECHAVARRI ANA
BERRIO GOMEZ M.ª ESTHER
BIURRUN ARMENDARIZ EIDER
BLASCO ZOCO M.ª TERESA
BORREGA PERIANEZ ANA ISABEL
BOZAL HERNANDEZ ANA M.ª
BREGUA GARCIA JUDITH
BUENO DE MIGUEL MARTA
BUENO SUESCUN CRISTINA
CALLE RODRIGUEZ SILVIA
CAMPOS TROL IRENE
CARLOS QUIJANO CRISTINA
CASADO DEL OLMO M.ª ISABEL
CASIMIRO OYAGA ELENA
CASTAÑO MENDIZABAL GORKA
CENZANO INESTRILLAS VIRGINIA
CIA ARMENDARIZ M.ª NIEVES
CIA MEDINA AINHOA
CILVETI JIMENO SUSANA
COLOMO CAMBRA ANA ISABEL
COMPAINS LAYANA MIREN
CORDOVILLA ESTEBAN ANA MARIA
CORNAGO CHIVITE RICARDO
CRESPO CARRIZO M. DEL CARMEN
CRIADO BLANCO CRISTINA
DE CARLOS ALEGRE VANESSA
DIAZ CASTILLO AMAYA
DIAZ DE CERIO CORRES RAQUEL
DOMINGUEZ GALAN EVA MARIA
ECHAVARRI HERNANDEZ ANA ISABEL
ECHEVERRIA ALVAREZ AINHOA
EGUILLOR OLLO M. JESUS
EIZAGUIRRE CALCERRADA JAVIER
ELENA BLAZQUEZ YOLANDA
ELGORRIAGA GUILLEN MANUEL
ELVIRA ARANDA LUCIA
ERAUZQUIN NAVARRO MIREN GOIZALDE
ERDOZAIN RIOS BEATRIZ
ERICE GOÑI EDURNE
ESANDI MURGUIALDAY MAITE
ESCUCHURI AISA ITZIAR
ESPADAS SUCUNZA MARIA
ESPARZA GOICOECHEA MARIA INMACULADA
ESQUIROZ MARQUINA MARIA
ESTARRIAGA GAINZA NEREA
ESTEBAN URABAYEN BEGOÑA
ETCHEGOIN USTARROZ MIREN MAIALEN
ETULAIN ITURRALDE ARANZAZU
EUGUI NOGUERA MIREN JAIONE
EZQUER GARCES M.ª LOURDES
FABREGAT FERNANDEZ M.ª TERESA
FALCES AÑON AMAYA
FERNANDEZ CENTENO CRISTINA
FERNANDEZ FERNANDEZ ANA M.ª
FERNANDEZ VICENTE SANDRA VIRGINIA
FLAMARIQUE SAEZ LAURA
GADAÑON GARRIZ ANA MARIA
GALAR DEL ARCO LAURA
GALDEANO GORRIZ M.ª DEL PUY
GAMBRA MARECA MARIA ARANZAZU
GARBAYO AGREDA YOLANDA
GARCES BUENO ESTHER
GARCIA GARCIA JOSE MARIA
GARCIA MOREDA CARMEN
GARCIA MORRAS MONICA
GARCIA NAVEIRO MAITE
GARCIA PALACIOS FRANCISCO CARMELO
GARRIZ MURILLO CRISTINA
GIL DIAZ DE CERIO JOSE JAVIER
GIL ECHEVERRIA MAITE
GOICOA ANDRES IDOIA
GOICOECHEA GONZALEZ M. TERESA
GOICOECHEA PEREZ ANA BELEN
GOMEZ ARAMENDIA AMAYA
GOMEZ LERGA ASUNCION
GOÑI BARBERENA AINHOA
GOÑI EZCURRA MARIA LUISA
GOÑI MURILLO AMAYA CARMEN
GORRIZ ANDIA LYDIA
GOYENECHE GOÑI AGURTZANE
GUALLART PEREZ LAURA
HERRANZ AGUIRRE M.ª ESTHER
HERRERO VARAS SARA
HITA ECHANDI ROCIO
HUARTE JIMENEZ MARIA
HUARTE OYAGA M. JESUS
IBAÑEZ GUILLORME SILVIA
IÑIGO ARAMENDIA MARIA DE LOS ANGELES
IRIARTE IRIGOYEN M.ª BERTA
IRIARTE OSAMBELA M. JOSE
IRIBARREN AYESA M. NIEVES
IRIGOYEN ITURRI FRANCISCA
IRISARRI ARRICIBITA SUSANA MARIA
IRISARRI SALINAS ALICIA
IZCO LARRAÑETA ANA
IZKUE LOPEZ XABIER
JARNE NIVELA CRISTINA
JIMENEZ RODRIGUEZ FERNANDO
JIMENEZ ZUASTI MARIA ROSA
JUSUE BIURRUN IOSUNE
LABAT YANGUAS ELENA
LACUNZA LIZASOAIN M.ª MAR
LAFUENTE LARRAÑETA NATALIA
LAMO ERBINA M. ARANZAZU
LANDA GIL ALICIA
LARUMBE IRURZUN MAIDER
LAVIÑA CASTAN ANA BELEN
LEACHE BEORTEGUI M.ª TERESA
LECEA MALAGON EDURNE
LEGARRETA LEONET M.ª JOSE
LEYUN PEREZ DE ZABALZA MAGDALENA
LIZARBE CHOCARRO MARTA
LIZARRAGA ESLAVA M.ª IRACHE
LOPEZ CUARTERO M.ª PILAR
LOPEZ DE DICASTILLO GAZTAMBIDE M.ª JESUS
LOPEZ VILLAR ADELIA
LUCEA MORENO ESTHER MARIA
MACUA GONZALEZ JUANA M.ª
MAEZTU MARTINEZ BLANCA ESTHER
MAGNO VILLANUEVA MONICA
MARTIN FUENTES ANTONIA
MARTIN FUENTES MARIA
MARTINEZ CAMPILLO AMAYA
MARTINEZ GABARRUS M.ª GORETTI
MARTINEZ IZURZU NURIA
MARTINEZ MOYA M. CRISTINA
MARTINEZ OROZ AMPARO
MARTINEZ SESMA ADELA
MARTINEZ VALLVEY TERESA
MARTORELL GURUCHARRI AINARA
MASA ECHARRI RAQUEL
MELERO HERNANDEZ GEMMA
MENDAZA ACEDO ANA MARTA
MENDIA BAIGORRI NURIA ANGELES
MERINO ECHEVERRIA ADELA
MINER ECEIZA ITZIAR
MIRANDA YERRO JAIONE
MONZON BALLARIN JOSE MANUEL
MORENO GARATEA LARA
MUÑOZ CARREIRA GEMMA
MURILLO POZO INES
MUTUBERRIA GALZAGORRI M.ª ANGELES
NAVARRO GARCIA MIGUEL ANGEL
OCHOA FERNANDEZ FERNANDO
OJER GAMBART AINHOA
OLLOQUI DIAZ JORGE
ONGAY SANZ ANA SAGRARIO
ONGAY TERE NURIA
ORMAZABAL DIAZ NEREA
OROZ SEGURA M.ª IDOIA
OSES HERNANDEZ ANA TERESA
OSTA VARAS MARIA PILAR
PALACIOS GARCIA RUTH
PASCAL ESPINOSA ESTIBALIZ
PASCUAL GONZALO AMELIA TERESA
PASCUAL RODRIGUEZ MIREN
PEÑAS VISO CRISTINA
PEREZ PARICIO LAURA
PEREZ-SEOANE JUSTO ANA M.ª
PIUDO DE BLAS IDOYA
PLANO EZQUER ALICIA
RAMIREZ BELDARRAIN M. LOURDES
RANDEZ ALVERO MONICA
RECALDE MURILLO CELIA RAQUEL
RECALDE PEREZ M.ª VICTORIA
RESANO TOBAJAS JUANA M.ª
RIVAS GALLINAS MARIA ROSA
RODRIGUEZ AMATRIAIN NATALIA
RODRIGUEZ ARRAYAGO REBECA
ROMERO LASHERAS M.ª ANGELES
ROMERO ROY M.ª ELENA
ROPERO MORIONES SONIA
RUIZ AISA ESTHER
RUIZ IZQUIETA VIRGINIA
RUIZ MARQUES VIRGINIA
RUIZ MEDRANO MIRIAM
SADABA GARCIA MILAGROS
SALGADO REGUERO M.ª ESTHER
SAMANES DOMENCH VIRGINIA
SANCHEZ PERAL MARIA LOURDES
SANTACRUZ REDRADO EVA MARIA
SANTAMARIA URDANOZ MARIA JESUS
SANTESTEBAN DE LA CONCEPCION AINARA
SANZ LANA M.ª PILAR
SANZOL MARCO MARIA
SCHULZ PEREZ BEATRIZ
SERRANO TORRES M.ª DOLORES
SOLA RUIZ MAITE
SOLA SOLA M.ª JOSE
SOLCHAGA MARTINEZ CRISTINA
SOTO BLASCO MARTA
SOUTO HERNANDEZ M.ª ELENA
TELLECHEA GARCIA ARANTXA
TELLECHEA VERTIZ M.ª ELENA
TELLETXEA GALDUROTZ AIORA
TEMIÑO MENA M.ª ROSARIO
TORAN SEBASTIAN M.ª TERESA
TORREA OIZ LETICIA
TORRES MUÑOZ M.ª ELENA
URDANIZ RUIZ CONCEPCION
URRUTIA JUANIKOTENA M. CRISTINA
VALENCIA SOLA MARIA
VALENCIA VENYS IDOIA
VALIENTE LOPEZ DE LAMELA ANA
VAQUERO BARRERA M.ª ANDREA
VAZQUEZ PRECIADO M. CONCEPCION
VELASCO GARCIA VALENTIN
VELAZ ISO M.ª PILAR
VIDAL URTASUN M.ª AROA
VIDEGAIN ARELLANO RAQUEL
VILLAFRANCA SERRANO SOFIA
YAGÜE YOLDI YOLANDA
ZABALZA OLLO MARIA
ZAZPE GOÑI MIREN
ZAZPE USTARROZ MARTA
ZUGALDIA TORRES CRISTINA
Lanaldi laburreko lanpostua aukeratu duten izangaiak
-Txanda irekia:
AGUIRRE COMPES ESTELA
ALDUAN ITURRIA SUSANA
ASIAIN SAN MARTIN M.ª ROSARIO
AZCUNE BONILLA RAQUEL
BASADRE GARCIA M.ª PILAR
BEORLEGUI MENDIVE M.ª PILAR
BERASAIN ERRO ITZIAR
BERRIO SAN JULIAN M. LUISA
CAMBRA GOÑI MARIA INMACULADA
CARLOS DE VERGARA PIEROLA M.ª DOLORES
DAROCA SANZ ANA M.ª
DIEST GARCIA GARAYO BLANCA ESTHER
EMMANUEL LITRO JAVIER
ERDOZAIN MARMAUN BEATRIZ
FERNANDEZ ROMERO EVA MARIA
FLAMARIQUE VELA M.ª CRISTINA
GARCIA AGUILAR TERESA DE JESUS
GARCIA HUARTE AITZIBER
GARCIA LATORRE ANA CARMEN
GARCIA SANCHEZ MANUELA
GARCIA ZABALETA RAQUEL
GARDE SESMA IDOIA
GARNICA MARTINEZ IRACHE
GIL PEREZ-NIEVAS MARIA PAZ
GONZALEZ ZOZAYA M.ª ICIAR
IJURCO OYARZUN ANA ISABEL
IRIARTE ROTETA ANDREA
LA HUERTA MARRON M.ª SONIA
LACALLE LACALLE EVA
LLANOS MARQUES ANA ISABEL
LOPEZ SANZ SILVIA
LOPEZ ZABAL M.ª PILAR
MARTINEZ VALLES M.ª JESUS
MORALES LAPLAZA M. PILAR
MUÑIZ AGUIRREURRETA MARIA JOSE
MUÑOZ PUYALES LAURA
NUIN BALDA BEATRIZ
OIZ ARANGOA JAIONE
OIZ EUGUI MAITE
OLLO JORDAN BEATRIZ
OLLO JORDAN M. LUISA
PASTOR AGUIRRE CAROLINA
PINILLOS ESPARZA ASIER
PONCE MENDEZ M.ª CARMEN
RODRIGUEZ BUENDIA MARIA PILAR
RODRIGUEZ MAESTU NATALIA
ROJAS ZUASTI RAQUEL
RUEDA GARCIA MARIA JOSE
RUIZ DOMINGUEZ ANA ISABEL
SAGREDO GARDE MYRIAM
SANJUAN RICO MONICA
SORET RUIZ EVA
TOMAS RISCADO SONIA
TORREA LARRALDE M.ª BEGOÑA MERCEDES
URDANIZ VILLANUEVA JUANA M.ª
URRUTIA OLLO REBECA
VALENCIA ZAPATA M.ª SUSANA
VARAS BARATAS MARIA SOLEDAD
ZOROZA BELZA MAITE
ZUBIZARRETA IRIARTE ELIXABETE
ZUÑIGA DIAZ DE CERIO VICTORIA
2. Hori guztia Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara bedi, behar diren ondorioak izan ditzan.
Iruñean, 2010eko irailaren 24an.-Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Giza Baliabideen zuzendaria, José María Ayerra Lazcano.
Iragarkiaren kodea: F1015809