Iragarkia
40. ALDIZKARIA - 2009ko apirilaren 3a
II. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
2.2.2. Plantilla Organikoa, Lan Publikoaren Eskaintza, oposizioak eta lehiaketak
IRUÑA
Deialdia, Iruñeko Udalaren zerbitzuko lorategietako mantentze-lanetako laguntzaile izateko 14 lanpostu oposizio bidez betetzeko. Aurkeztutako izangaien behin-behineko zerrenda
Iruñeko Udaleko Lehendakaritzako Alorreko zuzendariak honako ebazpen hau eman zuen, 2009ko martxoaren 23an:
''2009ko 13. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, urtarrilaren 30ean, Iruñeko Udalaren zerbitzuko lorategietako mantentze-lanetako laguntzaile izateko 14 lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdia. Haren 4.1 oinarrian ezarritakoari jarraituz, erabaki dut izangai onartu eta baztertuen behin-behineko zerrenda hau onestea:
Onartuak:
-Txanda irekia:
ABADIA CRESPO HERNAN
ABAURREA SAN JUAN FERMIN
ABAURREA ZOZAYA MARIA JOSEFA
ABETE MARTINEZ-IRUJO JESUS MARIA
ABETE MARTINEZ-IRUJO MARIA DEL CARMEN
ABRIL GULINA MIKEL XABIER
ADRIAN LEZANO IÑIGO
ADRIAN LEZANO MIKEL
ADRIAN MORENO VICTOR
AGOTE GOYALDE NAHIA
AGUADO BLANCO INES
AIZAGAR GAMEZ GAIZKA
AIZCORBE SAINZ NEREA
AIZKORBE ARLEGI OIER
AIZPUN SARA JUAN
ALBENIZ SAINZ CARLOS
ALCAIDE ALONSO JOSUE
ALCASENA VIZCAR ASIER
ALCOZ SAN MARTIN NATIVIDAD
ALDABA GOÑI RAQUEL
ALDABA YABEN ROBERTO
ALDAIA LIZARRAGA IGNACIO
ALDEA PÉREZ JESÚS ÁNGEL
ALEGRIA ARRASTIA MAITE
ALFONSO GOLDARAZ JAIME
ALLI AVILA OSCAR JAVIER
ALMERÍA GONZALO IVÁN
ALONSO GOMARA BLAS
ALONSO IÑARRA JON
ALONSO IRISARRI IOSU
ALONSO LUCENA KOLDO
ALONSO SARIO DIANA
ALZA HERNANDEZ ENRIQUE
ALZORRIZ LABIANO JONE MIREN
ALZU TURRILLAS FCO. JAVIER
ANAUT BERNAT RAMON
ANCHO LANDER MARKEL
ANDRADE GARCIA MERCEDES
ANDRES GARCIA JAVIER
ANDRES PARAMIO CRISTINA
ANDRESENA JUANCORENA ROSA
ANDUEZA PEREZ ENEKO
ANTA MORAN MARIA DEL PILAR
ANTONAYA MATIENZO PABLO
AQUERRETA ECAY JACINTO
ARACAMA ROSELL SANTIAGO
ARAIZ OTEIZA GONZALO
ARAMBURU SARAGUETA JULIAN
ARANA DE PABLO ANGEL
ARANA OSACAR ALEJANDRO
ARANAZ MARTI ALBERTO
ARANDA SAINZ DANIEL
ARANGUENA PLAZA JULEN
ARANGUREN OLANGUA MARIA
ARANZADI AYARRA CARLOS
ARAZURI GARIN JUAN MARIA
ARCAS DE LA FUENTE CRISTINA
ARCAYA VICENTE LUIS ENRIQUE
ARDANAZ BAQUEDANO FCO. JAVIER
ARELLANO ZUECO EDUARDO
ARETA LARA ANA
ARGAIN FERNANDEZ GONZALO FRANCIS
ARIAS ELIZARI MARIA ARANZAZU
ARISTU UNDIANO IMANOL
ARIZALETA NIEVA ANA ISABEL
ARIZNABARRETA BERGARECHE IKER
ARLEGUI MAYA ANGEL
ARMAÑANZAS LES JUAN JOSE
ARMENDARIZ MURILLO JUAN J
AROCA ESARTE ARTURO
ARRAZTOA ECHENIQUE JOKIN
ARREGUI IBARROLA VICENTE JULIAN
ARROYO PAREJA EMILIO
ARTEAGA URRUTIA DEI
ASENSIO MARTINEZ DE SAN VICENTE DAVID
ASIAIN PALACIOS OSCAR
ASTIZ ELIZALDE MIGUEL
ASTIZ MONTERO JOSE JAVIER
ASTRAIN UNANUA JESUS
AYALA SANTANA MARIA VICTORIA
AYECHU SANCHA MARIA JOSE
AYENSA VAZQUEZ JUAN ANGEL
AYUCAR ZUDAIRE MIKEL
AZCARATE AYARRA IÑAKI
AZCARATE DOMINGUEZ MARIA PILAR
AZCONA ARMENTEROS FERNANDO
AZCONA BIURRUN SUSANA
AZCONA LEGARRA ENEKO
AZNAL URBIOLA RAQUEL
AZNAREZ DIAZ JOSE IGNACIO
AZPILICUETA ALONSO FERMIN
AZPIROTZ SATRUSTEGUI EMILIO
BACAICOA PEREZ IKER
BACILLER MUÑOZ LAURA
BAIGORRI ALEGRE JOSE MARIANO
BAIGORRI ALEGRE MAGDALENA
BALEZTENA GOÑI ARKAITZ
BARAIBAR CHURIO LEYRE
BARBARIN GARCIA JUAN MARIA
BARBARIN GARRAZA ANA ISABEL
BARBARIN HERMOSO DE MENDOZA SERGIO
BARBARIN MAZO IÑAKI
BARBERA BUSTAMANTE FRANCISCO DE ASIS
BARCOS USUNARIZ UXUA
BARON MARTINEZ UNAI
BARRIOLA EZKURRA ION
BASTERRA BAÑALES JOSE RAMON
BASTERRETXEA PLAZA JOSE JAVIER
BATUECAS GARCIA MARIA MAGDALENA
BATUECAS GARCIA NOELIA
BAZTAN APEZTEGUIA MARIA ISABEL
BAZTAN CARRERA IÑAKI
BAZTAN PETRERENA BORJA
BELASCOAIN EQUISOAIN JOSU
BELOQUI YABEN MARIA ANGELES
BENGOECHEA BARBER MIKEL
BENITEZ GARCIA JAVIER
BENITO MAZKIARAN ANA TERESA
BEORTEGI BIURRUN MAIDER
BERASAIN ELOLA FRANCISCO JAVIER
BERAZA VILCHES PATXI
BERGASA MENDIVE CARLOS MARIA
BERMEJO SAN BUENAVENTURA ELÍAS
BERNAL SANCHO MAYA
BERRIATUA GARCIA ANTONIO M.
BLANCO BURGUI GORKA
BONETA PARDO ROCIO
BONILLA LERCHUNDI IÑIGO
BRETOS GARIZA M. ARANZAZU
BRUNELLI LUIGI
BUIL BORNAO ANA
BURGUETE ECHABARRI JAVIER
BURGUETE PAGOLA JOSE LUIS
BURGUI ERICE MIKEL
CALVERA ANDREU FERNANDO
CALVETE TORRES JOSE IGNACIO
CALVO HERRERO CARLOS
CALVO PURROY JOSE FELIX
CAMARZANA FERNANDEZ JOSE F.
CANTISANO MARIA EUGENIA
CAÑAS FERNANDEZ MARIA PILAR
CARDENAS GONZALEZ JESUS
CASAS GARCIA REBECA
CASTILLO ARANGUREN IMANOL
CASTILLO ARMENDARIZ RICARDO
CASTRILLON MOLINA JORGE EMILIO
CASTRO SANCHEZ ROSA
CELAYA CASTIELLA DAVID
CENOZ ALDAVE SANTOS
CENOZ HUARTE MARIA LUISA
CERROLAZA ALEGRE IÑAKI
CHALER BLASCO FCO. JAVIER
CHANDIA GARRIZ CRISTINA
CHAVERO REMON BEATRIZ
CHIVITE CHIVITE JUDITH
CHIVITE LAS HERAS EMILIO
CHOCARRO IRUJO ADUR
CHOURRAUT ECHAVARRI ANA LOURDES
CHURRUCA ALEMAN IÑIGO
CIA IRAIZOZ FCO JAVIER
CILVETI ELIAS ANDONI
CIORDIA RIPA ANA
CORNAGO CIAURRIZ MARIA PILAR
CORONADO REY JUAN ANTONIO
CORRAL GONZALEZ DARIO LUIS
CORTES SANCHEZ FRANCISCA
CUADRADO REVUELTA FRANCISCO JAVIER
CUARTERO CALVO LUIS EDUARDO
CUASES PINCHAO ERNESTO EDUARDO
CUESTA ALCALA EVA
CUESTA BEPERET GORKA
CUEVA AGREDA ALFREDO RAMON
DE AYERBE ACASUSO JAVIER
DE LOS BUEIS LEZA JAIONE
DE MIGUEL DE LOS PINOS MANUEL
DE MIGUEL DE MIGUEL RICARDO
DE MIGUEL RIVERA NAKOR
DE QUIROS ROYO ENEKO BERNALDO
DELGADO VALERIO ROMAN ANGEL
DENDARIETA MARCOTEGUI PILI
DEVORA GARCIA JOSE ANGEL
DIAZ DE ZERIO LAZKANO ASIER
DIAZ INDURAIN ANDRES
DIAZ LOPEZ GORKA
DIAZ PIÑAR XABIER
DIEZ ALLI BEATRIZ
DIEZ ASENJO ASIER
DIEZ BUENO JOSE MANUEL
DIEZ BUENO NURIA
DIEZ ITURRICASTILLO JAVIER
DISEFNOWSKY MARION
DOMINGUEZ OROZ AGUSTIN
DOMINGUEZ SUAREZ JOSE
DORIA OLASO ANA
DURAN GONZALEZ PILAR
ECHARRI FUENTES DAVID
ECHARRI JIMENEZ JOSE JAVIER
ECHEVERRIA HIDALGO MIGUEL JAVIER
ECHEVERRIA MARIN JOSE JAVIER
EDDWIN PIMENTA THOMAS JEAN
EGAÑA GORRAIZ CARMEN
EGUARAS JURIO ANA ESTHER
EIZMENDI URCHEGUI JULEN
ELCID TEJADA ANGEL MARIA
ELETA GARDE DANIEL
ELVIRA DATO CARLOS
ENJUANES ERVITI SANTIAGO
EQUISOAIN BAZTAN IKER
EQUIZA LAQUIDAIN ILDEFONSO
ERASO GARCÍA JOKIN
ERICE AMEZCOA IOSEBA
ERRO ARMENDARIZ JESUS
ERRO GARRALDA ALFREDO
ESAIN JIMENEZ ANA
ESAIN LABAYEN SAGRARIO
ESCARAY SAN MARTIN ARTZAI
ESCOSTEGUY BAQUERIN DAVID
ESEVERRI LOPEZ JAVIER
ESPARZA IZCO INES
ESPARZA REMON DANIEL
ESTEBAN HERNANDEZ MARIA CARMEN
ESTEVEZ DOMINGO DAVID
ESTEVEZ LEON AMELIA
ETULAIN NUIN MARIA REYES
ETXARRI BELASKO JON KEPA
ETXEBERRIA EGUREN JON
EZPELETA GAGO UXUE
EZQUER ALVAREZ LUIS
EZQUERRO MAZPARROTE MARIA TERESA
EZQUERRO MONTES MARIA BELEN
EZQUIETA SOROZABAL GUILLERMO
FABO NACIANCENO JESSICA
FAGOAGA ARDANAZ XABIER
FAURE GURBINDO EVA
FAYANAS CAMPANERO LUIS MIGUEL
FELIU MARTINEZ NURIA
FERNANDES FERREIRA FABIANA
FERNANDEZ CATALAN CARLOS
FERNANDEZ DE MUNIAIN COMAJUNCOSA JESÚS
FERNANDEZ ILLANA FERMIN
FERNANDEZ LOPEZ FCO. JAVIER
FERNANDEZ MARTINEZ PILAR
FERNANDEZ MON ROBERTO
FERNANDEZ PEÑA OSCAR
FERNANDEZ RAZQUIN PEDRO MIGUEL
FERNANDEZ RODRIGUEZ ISABEL
FERNANDEZ ZABACO NEREA
FERRERO MORENO AINARA
FERRERO MORENO JOSE IGNACIO
FILLAT OIZ MIKEL
FLAMARIQUE GOÑI SILVIA
FLORES ZABALZA GORKA
FONSECA AZCONA CESAR
FONTAN ECHAVARRI RAUL
FUENTES MUGICA GORKA
GAINZA VERGARECHEA ROBERTO
GALBETE NOS JAVIER
GALDEANO ARMENDARIZ EDUARDO
GALLEGOS RODRÍGUEZ MARTA
GAMBOA DE MIGUEL XABIER
GAMBRA URIZ IÑIGO
GANUZA LARUMBE EDUARDO
GAR HERMOSO-MENDOZA CARLOS JAVIER
GARAYOA ZAZPE ALVARO
GARBISU ALBERDI LEIRE
GARCECHE IZA ANGEL
GARCIA ALIENDE M.ª BELEN
GARCIA AMORES ASIER
GARCIA ARZA ARTURO
GARCIA CASTELL IKER
GARCÍA DIEZ ÁNGEL
GARCIA ESQUIROZ AMAYA
GARCIA FERNANDEZ IKER
GARCIA FUENTES JUAN JOSE
GARCIA GONZALEZ DANIEL
GARCIA LIPUZCOA RICARDO
GARCIA LLORENTE ESTEFANIA
GARCIA MARTIN JOSE MANUEL
GARCIA MENDIVIL CESAR
GARCIA MUÑOZ CARLOS
GARCIA OLZA RICARDO
GARCIA RODRIGUEZ IVAN MANUEL
GARCIA SAN MARTIN ERIC
GARMENDIA GUINEA IÑAKI
GARRIDO GARCIA DANIEL
GARRIDO GARCIA MARIA CARMEN
GARRUES LOIZU FERMIN XABIER
GASCUE ECHEGOYEN JOSE MARTIN
GASTEARENA BALDA MARIA JESUS
GAVIRIA AGUERRI RUBEN
GAYARRE AGUIRRE ANA
GAZTELU GARDE HARITZ
GIL GARRIDO NOELIA
GIL RODRÍGUEZ EDURNE
GIL VILLANUEVA FELIX
GIRONES HUARTE RUBEN
GOICOECHANDIA GIL AITZOL
GOICOECHEA VIANA PATXI
GOMEZ DE SEGURA RICART LANDER
GOMEZ MARTINEZ JORGE JOSE
GONZALEZ CARRILLO FELIX
GONZALEZ ELVIRA MIGUEL
GONZALEZ GALDEANO IKER
GONZALEZ GARCIA ANGEL
GONZALEZ GONZALEZ ENRIQUE
GONZALEZ OCHOA ILARGI
GONZALEZ PLUMED RUTH
GONZALEZ RUBIO JOSE LUIS
GONZALEZ-LANGARICA SESMA NURIA
GOÑI BELOQUI FCO. JAVIER
GOÑI CEBRIAN MIGUEL
GOÑI GARDE JUAN ANTONIO
GOÑI SANZ DE ACEDO M.ª RAQUEL
GOÑI SANZ DE ACEDO M.ª ROSARIO
GOÑI SENOSIAIN JUAN FERNANDO
GORRIA JUAREZ RAFAEL
GORRIA SERRANO FCO JAVIER
GORRIZ MARTINEZ ANGEL
GOYA ARIVE PABLO MIGUEL
GOYA TELLECHEA MARIA JESUS
GOYA TELLECHEA MIREN ANDONE
GOYENA RATON DENIS
GOYENECHE LIZARRAGA IÑAKI
GRACIA OJINAGA IGNACIO
GRADIN PURROY GONZALO
GRANADOS LABAIRU JOSÉ ANTONIO
GRANDE FERNANDEZ MANUEL
GUALLAR ARBEOLA JESUS MARIA
GUEMES LOPEZ CARLOS
GUILLEN ARDANAZ ANGEL
GUINDA MONTERO RUBEN
GURREA JIMENEZ FRANCISCO JAVIER
HASENBURG CASTILLO RAUL
HERMOSO DE MENDOZA ZOCO GORKA
HERNANDEZ ASIRON JOSE GABRIEL
HERNANDEZ BARRICARTE MARIA ANGELES
HERNANDEZ DIEZ-ULZURRUN CESAR
HERNANDEZ MERINO JUAN MANUEL
HERNANDEZ URRUTIA MIKEL
HERNANDEZ URRUTIA ROBERTO
HERNANDEZ ZORZANO MARIA ROSARIO
HERRERA SEÑAS DAVID
HUALDE GARCIA OSCAR
HUALDE VIDAURRE IÑIGO
HUARTE ASIN CESAR
HUARTE BRONTE ALFONSO
HUARTE HUARTE MIGUEL ANGEL
HUARTE NUÑEZ CARLOS
HUARTE OYAGA JUAN CARLOS
HUESO MATEOS CRISTOPHER F
IBAÑEZ BIURRUN MONICA
IBAÑEZ CHOCARRO EKAITZ
IBAÑEZ SALINAS OSCAR
IBARRA ALONSO ARKAITZ
IBARROLA ERRO PATXI
IBERO BARAIBAR JACINTO
ICHASO GAZPIO JOSE GABRIEL
ILUNDAIN AYALA BORJA
ILZARBE CESAR MIREN ITXASO
IMAZ ARTAZCOZ ITZIAR
IMAZ DIEZ MARIA JOSEFA
INDA SANTANDER SERGIO
INDURAIN BLASCO JESUS IGNACIO
INDURAIN BLASCO JOSE FRANCISCO
IRIARTE BAZTERRA MARIA DEL CARMEN
IRIARTE MUÑOZ JAVIER
IRIARTE UTERGA JAVIER
IRIGOYEN BERZAL DIEGO
IRISARRI AMATRIAIN RAUL
IRISARRI LAPEÑA SARAI
IRISO NICUESA MIGUEL
IRURZUN GORENA JAVIER JOSE
IRURZUN JUANCO JESUS ENRIQUE
ITOIZ GUBIA ANDREA
ITULAIN URRUTIA PABLO
IZAGUIRRE ECEIZA AITOR
IZAGUIRRE URTEAGA IÑIGO
IZCO PEREZ XABIER
IZQUIERDO SANTOS JESUS ANGEL
IZURA PERALTA JESUS MARIA
JAUREGUI MARTINEZ NATALIA
JAVIERRE NAVARRO JAIME
JIMENEZ AGUADO GLORIA
JIMENEZ SANZ ANA ISABEL
JIMENEZ SARASATE RAUL
JIMENEZ SERRANO IÑIGO
JIMENEZ VAZQUEZ PABLO
JIMENO HERNANDEZ IÑIGO
JORDAN LORZA FERNANDO
JUANICORENA ITURRALDE LUIS
JURICO MORENO CRISTINA
LABARI DIEZ PAULA
LABIANO AMATRIAIN FCO JAVIER
LACHETA JAUREGUI ASIER
LACUNZA SAGUES EMILIO
LAGUARTA ABAURRE CRISTINA
LAINEZ AGUIRRE OSCAR
LAMPREAVE JUANBELTZ IÑAKI
LANA CAMBRA MARIA ISABEL
LANDA ARCHANCO EÑAUT
LARAURI LEON JUAN ROBERTO
LARRAINZAR USTARROZ ALBERTO
LARRAYOZ ALVAREZ JOSE LUIS
LARREA FRAIZ JOSE
LARREA TURRILLAS OSCAR
LARREA URTASUN JOSU ALFONSO
LARRIPA ACEDO ANA
LARUMBE IRIARTE JAVIER
LARUMBE TORRANO JOSE ANTONIO
LASA ARMENDARIZ ALICIA
LASA ARRAIZA FRANCISCO JAVIER
LASHERAS RODRIGUEZ REBECA
LATASA APEZTEGUI CARLOS
LATASA APEZTEGUIA FCO.JAVIER
LAYOS GARCIA MARIANO
LAZCANO IMAZ ANGEL MARIA
LECUMBERRI LARA GORKA
LECUMBERRI URMENETA IÑIGO
LEGARREA GALAR IÑIGO
LEOZ GAMBARTE TOMAS
LERGA JIMENEZ ASUNCION
LESAGA ORRADRE AITOR
LESAGA ORRADRE IKER
LEUNDA SANCHEZ IZASKUN
LEUZA CORTES IKER
LINZOAIN EUGUI ANDER
LIZ SIRVENT SERGIO CARLOS
LIZALDER RUIZ LUIS MIGUEL
LIZARRAGA GOÑI JAVIER
LIZARRAGA LARA CARMEN
LIZARZA HERRERO ICHIAR
LIZOAIN MENDOZA IOSUNE
LIZOAIN MUÑOZ ARITZ
LIZOAIN MUÑOZ ENEKO
LLAURADO BOADA ELISA
LOMILLOS GARCIA MARIA CARMEN
LOPEZ DE AÑUA BERASATEGUI INMACULADA
LOPEZ GOÑI JESUS MARI
LOPEZ GULINA IBAI
LOPEZ MALLO JAVIER BERNABE
LOPEZ MORENO JOSE JAVIER
LOPEZ MORENO MARIA ANGELES
LOPEZ PEREZ ANTONIO
LOPEZ RAYO DAVID
LOPEZ SUBIZA JOSE JAVIER
LOPEZ URSUA VICTOR
LORENTE FARIÑAS CRISTINA
LORENTE OROZ MIRIAM
LOZANO MARTOS TANIA
LOZANO NUÑEZ JUAN CARLOS
LOZANO RASINES JOSE MIGUEL
LOZANO TIRAPU ALFONSO
LUCAS MUÑOZ JOSE ANTONIO
MACHAIM ARROSPIDE IGOR
MADROÑERO DE PRADA JESUS ALVARO
MAEZTU ARTEAGA ANDER
MAGAÑA ANSO JUAN LUIS
MAHUGO MARTIN FRANCISCO JAVIER
MAIZA MARTINEZ ARMAÑANZAS JUAN FERNANDO
MALANGRE AZCONA JAVIER
MALGORZATA KASIECZKA MARIA
MARCO ANDUEZA JAVIER
MARCOS AGUIRRE DAVID
MARCOS UCAR MARIANO
MARIEZCURRENA ELIZALDE MARIA LOURDES
MARIEZKURRENA GOROSTIETA ARANTXA
MARIEZKURRENA GOROSTIETA NEREA
MARIÑO ANCIN GORKA
MARQUES GOICOECHEA ALVARO
MARSAL ESNAOLA SARA
MARTIN GARCIA MIGUEL ANGEL
MARTIN GARIJO BEATRIZ
MARTIN ROMERO ELOY
MARTINEZ ANGUITA MARIA CARMEN
MARTINEZ DE EULATE LARRANZ JOSE ANDRES
MARTINEZ GARCIA ENEKO
MARTINEZ GARCIA GERARDO
MARTINEZ GIL FRANCISCO JOSE
MARTINEZ NIEVA NESTOR
MARTINEZ SOLCHAGA AURELIO
MARTINEZ-PANTOJA MARCOTEGUI AMAYA
MARTINEZ-POLO ARNEDO JESUS M.ª
MARTURET ARRASTIA MIGUEL MARIA
MARZO SAN JUAN SERGIO
MARZO VALENCIA FRANCISCO JAVIER
MAULEON SAINZ DE VICUÑA MENDIA
MAYOR NAGORE IVAN
MAZQUIARAN BENITO ANA TERESA
MENDIBE MONASTERIO MIREN ITZIAR
MENDIOROZ GALAR EVA M.ª
MEZQUIRIZ OROZ SILVIA
MINDEGUIA SALDIAS JAVIER
MIRA ORTEGA NURIA
MITXELENA TOLOSA IRATI
MOLINERO PASCUAL MARIA TERESA
MONMENEU GOIKOETXEA JOSE VICENTE
MONTERO MORENO UXUE
MONTES ARRIEZU JAVIER
MONTIEL ARTOZQUI FERNANDO
MONTILLA LARRIQUETA ALVARO
MONTOSA SANCHEZ MIGUEL ANGEL
MORALES ARANA IÑIGO JESUS
MORENO ARMENDARIZ MARTA
MORENO DIAZ CARLOS ARTURO
MORENO LANAU PEDRO MARIA
MULLO TACO LUIS GONZALO
MUNDIÑANO JIMENEZ AIORA
MUÑOZ OGALLAR RAFAEL
MUÑOZ SERRANO LOURDES
MURGA ALKORTA ANDER
MURIE FERNANDEZ SIMON
MURILLO IRAGUI ARANCHA
MURILLO PEREZ OSCAR
MURO BOBADILLA MARIO
NAVARRO CORTES RUBEN
NAVAS EZCATI AMELIA NIEVES
NAVASCUES IRUJO JUAN LUIS
NDIAYE NAVARRO ALIOUNE JUAN
NEPOTE GORRIZ MARIA
NICOLAS FIDALGO NATALIA
NIVELA PADILLA MANUEL
NOAIN PEREZ MARINO
NODAL DOMINGUEZ REGLA
NUIN ZUFIA JUAN
NUNES DE SOUZA BERNADETTE
NUÑEZ JAREÑO LUCIO MARIA
OCHOA DE OLZA GARATEA GASTON
OCHOA ELIZALDE BEÑAT
OCHOA ELIZALDE JUAN JOSE
OCHOA PRAT CESAR
OIZA SAGARDOY MARIA UJUE
OLAGUE URPEGUI JOSE MIGUEL
OLALDE BARQUERO IBAI
OLCOZ FLAMARIQUE VICTOR M.
OLLETA JIMENEZ GORKA
OÑATE SEIJO IRACHE
OQUIÑENA SIMON SANTIAGO
OQUIÑENA URRASTABASO ALAIN
ORDUNA BERNAT IÑIGO
ORDUÑA DIAZ DE CORCUERA DAVID
ORDUÑA NAVARRO RUBEN
OREJA RETA MIGUEL ANGEL
ORIA OSTIZ RUBEN
ORTIGOSA ABAIGAR RAFAEL
OSUNA IGLESIAS ANA ISABEL
OTAMENDI GOICOECHEA FELIX
OTANO SEVILLA JOSE VICENTE
OTANO URRA PABLO JAVIER
OTAZU OJER IÑIGO
OYARZUN ARRECHEA MONTSERRAT
PACHA URTEAGA VANESSA
PACHECO RODRIGUEZ GABRIEL ESTEBAN
PADILLA GONZALEZ LUIS ANTONIO
PAGOLA ASCUNCE JUAN MANUEL
PALACIO SANTOS JUAN RAMÓN
PALACIOS SANCHEZ FELIX
PALOMAR VALLEJO MARIA ELENA
PALOMINO LEITON FRANCISCO JAVIER
PANIAGUA MARTIN ARACELI
PANIAGUA MARTIN ARANZAZU
PASCAL FERNANDEZ LEYRE
PASCUAL CALVO ENEKO
PASCUAL CALVO MIGUEL
PASTOR IZCO MIKEL
PASTOR MORALES EDURNE
PATERNAIN ARBIZU JOAQUIN
PELAEZ LOPEZ JUAN MANUEL
PEÑA JOSE JAVIER
PEÑA JOSE SERGIO
PEÑA OSCOZ MARIA PILAR
PERCAZ CASAJUS MARTIN
PEREZ ALONSO EDUR
PEREZ APILANEZ MIKEL
PEREZ ARETA JON
PEREZ BUSTILLO EVA MARIA
PEREZ DE CARLOS ROBERTO
PEREZ GARCIA IVAN
PEREZ HUARTE DAVID
PEREZ MUNIAIN IGNACIO
PEREZ MUÑOZ JORGE
PEREZ MUÑOZ PABLO
PEREZ UBANI GAIZKA
PEREZ ZUDAIRE XABIER
PERIÑAN ROMERO ANTONIO IGNACIO
PILAR IRISARRI AINHOA
PINA EZA DAVID
PITILLAS MARTINEZ PATXI
PLA GALINDO IBAI
PLATON CANTERO JOSE RAMON
POLO INDURAIN IÑIGO
POLO PÉREZ DE ONRAITA MARIA CRUZ
PORTILLO CIRIZA MAITE
PRADO URIBARRI PABLO
PRAT BLASCO JOSE LUIS
PUERTA EXTREMERA JESUS MANUEL
PUERTOLAS SOLA JAVIER
QUINTANA ZOROQUIAIN SANTIAGO
RAMIREZ SANTESTEBAN BLANCA
RAMIREZ TELLEZ ANTONIO
RAMOS FERNANDEZ OLGA ESTHER
REDIN ARMAÑANZAS RAQUEL
REDIN ESLAVA MIGUEL
REDIN MARTINEZ MIKEL XABIER
REDIN OLCOZ ANGEL
REMIREZ EL BUSTO PABLO
REMIREZ ROSADO AINTZANE
REY SAN JULIAN GORKA
REY URMENETA PATXI
REYES MARQUEZ JOSE MANUEL
REZUSTA SANZ JOSE JAVIER
RIERO MARTÍNEZ JUAN JOSE
RIPA AJONA FERNANDO
RIPODAS EZKURRA ROBERTO
RIPODAS GABARRUS ASUNCION
RIPODAS VERGARECHEA GORKA
RISQUE PASCUAL EMILIO
RIVED CRISTOBAL ALFONSO JAVIER
RODRIGO LEACHE GURUTZ
RODRIGO MANZARRAGA ANDREA IRATXE
RODRIGUEZ ISASTI IKER
RODRIGUEZ PEREZ JUAN CARLOS
RODRIGUEZ VIDAURRE JOSE MIGUEL
ROITEGUI MOLINERO DAVID
ROLDAN IRIBERTEGUI LOURDES
ROMERA TILLAUD DAVID
ROMERO MALDONADO YTALO
ROMERO ROLDAN ANGEL
ROMERO SAN JOSE RAFAEL
ROMERO TORRES DOLORES
RONCAL URDANIZ J. IGNACIO
ROSINO ARENAZA MIGUEL
ROSINO FERNANDEZ CELESTINO
ROYO GONZALEZ MARTA
ROYO GONZALEZ VICTOR
RUBIO ARMENDARIZ SAIOA
RUBIO PEMAN JUAN CARLOS
RUIZ DE ARCAUTE RIVERO PABLO
RUIZ DE ZUAZU GIL SERGIO
RUIZ QUINTANA EMILIO JESUS
SAEZ VILLANUEVA LUIS ENRIQUE
SAINZ CUEVA JOSE MARIA
SAINZ HITA FRANCISCO JAVIER
SALA FANTOBA RAFAEL
SALAS PELETERO MONTSERRAT
SALAZAR SALAZAR MILTON ENRIQUE
SALINAS JAIME MIKEL
SALINAS RABANEDA UNAI
SALVADOR ARANAZ RAFAEL
SALVADOR SANZ ESTIBALIZ
SAN AGUSTIN DENCAUSA GRACIA MARIA
SAN JULIAN RODRIGUEZ PABLO
SAN MARTIN ARTEAGA ASIER
SAN MARTIN BOJ MIKEL
SAN MARTIN SANCHEZ MIGUEL A
SAN MIGUEL MARITORENA ARANTXA
SAN NICOLAS CABALLERO MARIANA
SANCET TANCO IGNACIO
SANCHEZ ALCALA ANDRES J.
SANCHEZ AZCONA REBECA
SANCHEZ ELOSEGUI JUAN CARLOS
SANCHEZ ERRO JESUS MARIA
SANCHEZ JIMENEZ MARIA CARMEN
SANTAMARIA ARANBURU XABIER
SANTESTEBAN ARBELOA FELIX
SANTESTEBAN FERNANDEZ AINHOA
SANTESTEBAN HUALDE JUAN
SANTESTEBAN VIDONDO IÑIGO
SANZ GARCIA-ASENJO JAVIER
SANZ IRISARRI MIGUEL ANGEL
SARASA ERICE JAVIER
SARASA ERICE VIRGINIA
SARRIAS ECHEVERRIA M.ª ARANZAZU
SATOSTEGUI MAEZTU FERMIN
SATRUSTEGUI SATRUSTEGUI MARIA BELEN
SCAVUZZO CATALDO
SENOSIAIN ECHARTE JESUS M.
SERRANO PEREZ JESUS
SERRANO PERUCHA CRISTINA
SESMA PASCUAL JAVIER
SETAS VILCHEZ DAVID
SEVILLA ZABALZA ALBERTO
SILVA CHAVEZ MARTIN ANGEL
SISNIEGA SANCHEZ CARLOS
SOLA LEGARIA FCO. JAVIER
SOTO DIAZ RICARDO
SUCUNZA RUIZ FERMIN ARITZ
SUESKUN MUZAS JAVIER
TAGLE GUTIERREZ ALEJANDRO
TAINTA GIL MARIA ELENA
TAJADURA ARIZALETA IGNACIO
TANCO CLAVERIA BEATRIZ
TEJADA SALVATIERRA MARIA LAURA
TELLECHEA EZCURRA LUIS MANUEL
TELO FERNANDEZ YOLANDA
TOLOSA ERRO MIREN KARMELE
TOLOSANA BAZAN IDOYA
TORREGROSA ANSORENA ANA
TORRES BEROIZ CARLOS
TXOPERENA ZABALA JESUS MARIA
ULLATE MARTINEZ JOSE JAVIER
ULLIBARRI ARCE JOKIN
UNANUA GONZALEZ IÑAKI
UNDIANO CIRIZA MARIA CARMEN
UNDIANO JUANICORENA JOSU
UNZU RONCAL FRANCISCO JAVIER
UNZU RONCAL LUIS MARIA
UNZUE PATERNAIN JESUS MARIA
URABAYEN MARTINEZ MANUEL
URBANO COBO LUZ MARINA
URBE AMEZQUETA FCO JAVIER
URDIN NAVARLAZ FCO. JAVIER
URDIN ZUBIRI JUAN CARLOS
URRA CARO IGNACIO
URRICELQUI ALDAYA VIRGINIA
URTASUN OLZA CARLOS
USECHI GOÑI MIGUEL JAVIER
USECHI SARASA JON
VALCARLOS FERNANDEZ JAVIER
VALENCIA MARTIARENA JOSU
VALENCIA MARTIARENA MIREN
VAZQUEZ LARRAN JESUS
VAZQUEZ PUERTA JOSE ANTONIO
VAZQUEZ RUS VICENTE
VEGAS GONZALEZ ALBERTO
VELA FERNANDEZ VICTOR MANUEL
VENTURA ASURMENDI MARIA VITA
VENTURA PEREZ FERMIN
VERA OTANO FRANCISCO JAVIER
VIANA RUIZ AINHOA
VICENTE ZABALETA JOAQUIN
VIDARTE SOTA IKER
VIDAURRE LECUMBERRI MIREN
VIDAURRETA SANCHEZ ANDER
VIGO INDA JUAN IGNACIO
VILLACORTA GARCIA JOSEBA
VILLANUEVA GINES JAVIER
VILLANUEVA JIMENEZ IXONE
VILLANUEVA JIMENEZ MIREN GARAIÑE
VILLANUEVA PALACIOS MARCELINO
VISCARRET PUYO JOSU
VITALLE AIZPURU UNAI ASIER
VIUDES GAMIO DANIEL
VIZCAY CAPAPAY ERIKA
VIZCAY ERASO FRANCISCO JAVIER
YAULEMA CEPEDA CRISTIAN FABIAN
YEREGUI BALDA NEREA
YOLDI VALERO ALVARO
ZABALO AMEZQUETA JUAN BAUTISTA
ZABALZA BLAZQUIZ MIREN GARBIÑE
ZABALZA DALLO CARMELO
ZABALZA ERICE PABLO
ZALBA IBAÑEZ BLANCA
ZALBA IBAÑEZ M. SOLEDAD
ZALBA MAQUIRRIAIN JAVIER IGNACIO
ZAMARBIDE PEREZ JOSE
ZARO GARDE PEDRO MIGUEL
ZARO LEOZ JOSE GABRIEL
ZARRALUKI BEZUNARTEA JOSE ANTONIO
ZARRANZ OSINAGA XABIER
ZUBIATE AZCARATE PABLO
ZUBIETA VIRTO SILVIA
ZUBIRI PEMAN ANGEL MARIA
ZUDAIRE BURGUI CARLOS
ZUDAIRE BURGUI ERNESTO
ZUGASTI AZCONA CARLOS
ZUGASTI LASECA ELENA
ZUNZARREN ZABALZA EDUARDO
-Igoera txanda.
AYESA ITURBIDE JOSE
ERREA LARRAMENDI JAIME
EZCURRA ILARREGUI JESUS MARIA
GUERRA AZCONA RICARDO
LIAÑO SOLA ARMANDO
MORENO MERELO MARIA JOSE
OROZ LEGAL JESUS M.ª
-Ezgaitasuna dutenendako txanda.
AGUERRI LA HOZ MIKEL
ALDAYA PEREZ ANGEL M.ª
AROCENA MARTINEZ DE IRUJO MARIA MARTA
AROZARENA DE VICENTE IÑAKI
BURGUETE VILLANUEVA CARLOS
CEBRIAIN YPAS VICENTE
FERNANDEZ PEREZ RAFAEL MARIA
FLAMARIQUE SOLA JUAN MANUEL
FREIRE LORA FRANCISCO
GONZALEZ PURROY MIGUEL
GURUCEAGA HUARTE DANIEL
IGLESIAS IGLESIAS AMALIO
IRIGUIBEL ELIZAGOYEN LUIS
JAURRIETA NUÑEZ JOSE IGNACIO
JUANICORENA IZCUE BERNARDO
MARTINCORENA GONZALEZ AINTZANE
MORO ALVAREZ ALEJANDRO
ORAFU GONZALEZ SARAI MYRIAM
OSCOZ LEON INMACULADA
OSES AYERRA IÑAKI
OTANO URRA JESUS
PEREZ IRADIER JESUS
PEREZ MATEO JORGE
RASCON MACIAS JESUS RAMON
RUBIO JIMENEZ JESUS MARIA
SESMA AGUIRRE XABIER
ULLOA PORRAS JUANA MARIA
UNANUA SEGURA RAUL
VALENCIA GUTIERREZ RUBEN
VILLANUEVA LERINDEGUI FELIX
Baztertuak:
-Txanda irekia.
Eskabidea epez kanpo aurkezteagatik:
FERNANDEZ RIPA JOSE IGNACIO
-Igoera txanda:
Deialdiko 3.3 oinarrian aipatzen diren agiriak ez aurkezteagatik:
BORDA OIZ EDUARDO
DIAZ ARRANZ ELENA
JUANCO GOÑI ISAAC
-Ezgaitasuna dutenendako txanda.
Ez aurkezteagatik azterketa egiteko eskubideen tasa ordaindua duela erakusten duen frogagiria:
ACEDO ARRONDO JUAN CARLOS
ALDEGUER ROCH PATRICIA
MELLADO DIEZ MAITANE
SOTO RECALDE LUIS MANUEL
URZAINQUI ASIN JESUS VICTOR
Ezgaitua dela egiaztatzen duen agiria, organo eskudunak emana, ez aurkezteagatik (3.4. oinarria).
AVILA DE LUIS ASIER
BERUETE ELIZARI ALVARO
CARDENAL LINARES CÉSAR
CERRILLO ARANA IÑAKI
DE CARLOS SANZ MARTIN
GORRITI ZUBIETA JUAN CARLOS
JIMENEZ JIMENEZ ASIER
LOIDI GOÑI JOSE MIGUEL
MAIZTEGUI ARRUE CARLOS
MATA SOLA FRANCISCO JAVIER
MARTICORENA AZPARREN FERNANDO
MARTINEZ SANZ ALVARO
NAVARRO TORRES JAVIER MANUEL
VALS JIMENEZ VALENTIN
VIZCAY ERASO IÑIGO
Ordainagiria ez aurkeztegatik, ez eta ezgaitua dela egiaztatzen duen agiria, organo eskudunak emana (3.4. oinarria).
ARETA VELEZ FRANCISCO
Hamar egun balioduneko epea izanen da, ebazpen hau Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratzen denetik aitzina, erreklamazioak aurkezteko eta, akatsik egin bada, haiek zuzentzeko.
Iruñean, 2009ko martxoaren 23an.-Lehendakaritzako Alorreko zuzendaria, Julio Sucunza Azcona.
Iragarkiaren kodea: L0912390
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50