Iragarkia
19. ALDIZKARIA - 2009ko otsailaren 13a
I. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.3. BESTELAKO XEDAPENAK
1.3.3. Nahitaezko desjabetzeak
3/2009 FORU AGINDUA, urtarrilaren 14koa, Herri Lan, Garraio eta Komunikazioko kontseilariak emana, "Pirinioetako A-21 autobia, 5. tartea: Esa-Probintziako muga" eraikitzeko proiektua jendaurrean egoteko epea bukatutzat eman eta proiektu hori behin betiko onesten duena.
Apirilaren 22an Herri Lan, Garraio eta Komunikazioko kontseilariak emandako 36/2008 Foru Aginduaren bidez "Pirinioetako A-21 autobia, 5. tartea: Esa-Probintziako muga" eraikitzeko proiektua behin behinekoz onetsi eta ukituriko ondasun eta eskubideen zerrenda jendaurrean jarri zen.
Proiektu, Trenbide eta Lan Hidraulikoen Zerbitzuak aditzera eman du jendaurreko aldian honako alegazio hauek aurkeztu direla:
1. alegazioa.-Enrique Normand Facías jauna.
Autobia Señorío de Monjardín hoteletik hurbil igaroko denez, asotsaren kontrako hesiak jartzea eskatu du.
Erantzuna:
Onartu egin da alegatutakoa. Proiektuan asotsaren aurkako hesiak jartzea aurreikusi da, hau dela eta, autobiatik helduko den asots-maila ingurumenari buruzko legerian ezarritako mugen barnekoa izanen da.
2. alegazioa.-Emilia, M.ª Carmen eta M.ª Angeles Berradre Puyada andreak.
1. Beren gurasoek, Y-28, Y-47 eta Y-70 finketako katastroko titularrak, zendu zirela adierazi dute. Heriotza-ziurtagirien kopiak aurkeztu dituzte eta ukitutako finken tartea ikusi ahal izatea eskatu dute.
2. Dejabetze prozesuan ukitutako alderditzat hartzea.
3. Gurasoek titular diren finkak, lurrak eta jabetzak egiaztatzea jaraunspena onartu ahal izateko.
Erantzuna:
1. Onartu egin da eskatutakoa. Jendaurreko aldian interesdunek proiektua eskura izanen dute Herri Lan, Garraio eta Komunikazio Departamentuko Proiektu, Trenbide eta Lan Hidraulikoen Zerbitzuan eta Esa eta Xabierko udaletxeetan.
2. Onartu egin da eskatutakoa. Aurkeztutako informazioa ikusirik, ukitutako ondasun eta eskubideen zerrendan sartu dituzte. Dena dela, jabetza frogatzen duten jatorrizko agiriak eraman beharko dituzte aurreko aktak egiteko.
3. Ez da onartu eskatutakoa. Hura ez baita proiektuaren jendaurreko epearen xedea.
3. alegazioa.-Manuel Fernández Redín jauna.
Bere bizilekua eta Y-22 finkako gainontzeko jabekideena aurkeztu eta helbideak zuzentzea eskatu du.
Erantzuna:
Onartu egin da eskatutakoa eta ukitutako ondasun eta eskubideen zerrendan helbideak zuzendu dira adierazitakoarekin bat.
4. alegazioa.-José Antonio Aquerreta Martínez de Lagos jauna, Esako Udalaren ordezkari gisa.
1. 36/2008 Foru Aginduaren eranskinean agertzen diren laboreak finketan benetan direnekin bat ez datozela adierazi du, eta ordaintzeko ondorioetarako bertan diren laboreak kontuan hartuak izatea eskatu du.
2. Autobia eraikitzearen ondorioz zatituko diren finken bideetako zuzeneko sarrerak berriro egitea eskatu du.
3. Askotan eskatu den moduan, aurreikusitako lotunearen hegoaldeko biribilgunean Xabierrerako norabidearekin Esan eginen den saihesbidera irteera bat egitea eskatu du.
4. Zangozako Mankomunitateko ur hornidura hodi bat dagoela adierazi du; berriro jar dadila eta arreta berezia jartzea eskatu du herri ugari zerbitzu hori gabe ez uzteko.
5. Ingurumen eraginaren adierazpenean eta Esako urtegia handitzeko Plan Hidrologikoan aurreikusitakoa betetzeko beharra azpimarratu du.
6. Tunelaren inguruko ur-biltegiak ukitzen ahal dituzten luiziei dagokienez konponbide teknikoak eskatu ditu.
7. Ukitutako eta berriro jarritako azpiegiturak Udalari eta Mankomunitateari lagatzea eskatu du.
Erantzuna:
1. Onartu egin da eskatutakoa. Jendaurreko aldian azaldu diren datuak egungo udal katastroan lortu diren datuak dira. Dena dela, okupatu aurreko aktak egitean beste datuen artean finka bakoitzaren egoera erreala eta bertan den labore mota azalduko dira. Informazio horrek dagokion kalte-ordainak jasotzeko eskubidea emanen du.
2. Onartu egin da eskatutakoa. Proiektuan egungo bideetatik edo eginen diren bide berrietatik lurzatietako sarbideak berriro egitea aurreikusi da.
3. Aipatzen den Esako saihesbidea aurreikusia ez dagoenez, ez da eskatutako irteera sartu. Dena dela, biribilgunearen neurriei esker, puntu horretan Xabierrerako norabidea duen Esako saihesbidearekin lotzen ahal da.
4. Onartu egin da eskatutakoa. Proiektua prestatzerakoan Zangozako Mankomunitateari bere ardurako den azpiegiturari buruz kontsulta egin zaio. Informazio hori oinarri hartuta autobiaren lanak ukitutako zerbitzuak berriro jartzea aurreikusi da.
5. Ingurumen eraginaren adierazpenari dagokionez, proiektua behin betikoz onesteko Ingurumen eraginaren adierazpenean jasotako guztia bete da. Esako presa handitzeko lanei dagokienez, lanen arduradun den administrazioarekin behar diren harremanak izan dira.
6. Tunelaren proiektuan lanak egungo instalazioen gainean izanen duen eragina aztertu da.
7. Onartu egin da eskatutakoa. Berriro jarriko diren azpiegiturek eta zerbitzuek egungo titularren edota onuradunen eskura jarraituko dute.
5. alegazioa.-Emilia, M.ª Carmen eta M.ª Angeles Berradre Puyada andreak.
1. Katastroan Josefina Castillo Budíos andrearen izenean dagoen 1. poligonoko 218 A lurzatiko Y-71 finkaren titularrak berak direla diote. Horri buruzko dokumentaziorik ez dute aurkeztu.
2. 1. poligonoko 118. eta 280. lurzatietako Y-28 eta Y-70 finkan osorik desjabetzea eskatu dute.
3. 1. poligonoko 142. lurzatiko Y-47 finka osorik desjabetzea ere eskatu dute, sarrerarik gabe geratuko baita.
Erantzuna:
1. Ez da onartu alegatutakoa. Dena dela, erreklamatzen duten jabetza egiaztatzen duten dokumentuak aurkezten ahalko dituzte. Dokumentu horiek interesa duen beste alderdiarekin alderatu beharko dira okupazio aurreko aktak egiteko unean. Jabetza auzian dela joko balitz edo kontraesanean diren tituluak aurkezten badira, Nahitaezko Desjabetzeari buruzko Legeren 5.1 artikuluan xedatutakoa bete beharko da.
2. Onartu egin da eskatutakoa. Aipatu lurzatien ezaugarriak ikusirik eta Nahitaezko Desjabetzeari buruzko Legeren 23. artikuluarekin bat, Y-28 eta Y-70 finkak osorik desjabetuko dira.
3. Ez da onartu eskatutakoa. Y-47 finka ez da sarrerik gabe geratuko, beraz, Nahitaezko Desjabetzeari buruzko Legearen 46. artikuluan ezarritakoa aplikatuz, balioespenaren unean, haren barruan sartuko da lurzatiaren parte bat desjabetzeak sortzen dituen kalteen ordaina.
6. alegazioa.-Esteban Alemán Rípodas jauna.
1. Francisco Alemán Orduna jauna, Y-61, Y-63 eta Y-64 lurzatietako titularra zendu dela eta bere emaztea den Fermina Rípodas Ducay andrea dela orain jabea alegatu du.
2. Alegatu du Y-62 finkako titularra ez dela Francisco Alemán Orduna jauna, Esako Udala baizik.
Erantzuna:
1. Onartu egin da alegatutakoa. Fermina Rípodas Ducay andrea ukitutako ondasun eta eskubideen zerrendan sartu da eta lurzatien jabetza frogatzen duten jatorrizko agiriak aurkeztu beharko ditu.
2. Alegatutakoa hein batean onartu da. Katastroko datuen arabera 1. poligonoko 276B lurzatiko Y-62 finka landalurreko azpilurzatia da eta bere titularra Francisco Alemán Orduna jauna da. Bertan eskorta edo ukuilu bat dago eta bere titulartasuna Esako Udalarena da. Hauxe da bere katastroko erreferentzia: 1. poligonoa, 276. luzatia, 1. azpieremua, 1. unitatea.
7. alegazioa.-Víctor Santiago Zabalza Sánchez jauna.
1. poligonoko 320. lurzatiko Y-87 finka olibadia dela eta ez larrea alegatu du.
Erantzuna:
Onartu egin da alegatutakoa. Jendaurreko aldian azaldu diren datuak egungo katastroko datuak dira. Dena dela, okupazio aurreko aktan finkaren benetako egungo erabilera adierazi beharko da
8. alegazioa.-Francisco Javier Del Castillo Zarranz.
1. Bere jabetza den Y-88 finkak bidearekiko sarrera zuzena izan dezala eta autobiaren lanek ukitutako errepidea eta bide guztiak berriro jartzea eskatu du.
2. Bere ama den Bárbara Zarranz Labari andreari egin beharreko jakinazpenak Doneztebeko bere helbidera egitea eskatu du.
Erantzuna:
1. Onartu egin da alegatutakoa. Proiektuak autobia lanek ukitutatako sarrerak berriro jartzea aurreikusi du. Y-88 lurzatiari dagokionez, autobiarekiko paralelo joanen den bidetik sartzen ahalko da.
2. Onartu egin da eskatutakoa eta Bárbara Zarranz Labari andreari egin beharreko jakinarazpenak hurrengo helbidera igorriko dira: Leitzako errepidea 1-1. D, 31740 Doneztebe.
9. alegazioa.-Fernando Ozcoidi Cirauqui jauna.
Alfonso Lorenzo Anaut Petroch jaunari eskritura publikoaren bidez Y-164, Y-165 eta Y-166 finkak erosi zizkiola adierazi du. Finka horiek Agoizko Jabetza Erregistroan inskribatu ziren 1998ko ekainaren 7an.
Erantzuna:
Onartu egin da eskatutakoa. Gaur den egunean katastroko datuak jendaurreko aldian azaldu direnak dira, dena dela, aurkeztu den informazioa kontuan izanda finka horien titularra zuzendu da ondasun eta eskubideen zerrendan.
Aurkeztutako alegazioak ebatzirik, ukituko diren ondasun eta eskubideen zerrenda eranskinean azaltzen den moduan gelditu da.
Proiektuan Ingurumen eraginaren adierazpenean ezarritako determinazioak jaso ditu eta Landa Garapeneko eta Ingurumeneko Departamentuaren aldeko txostena bada.
Horiek horrela, Proiektu, Trenbide eta Lan Hidraulikoen Zerbitzuak jakinarazi eta proposatu duenarekin bat, Herri Lan, Garraio eta Komunikazio Departamentuaren egitura organikoa ezartzen duen otsailaren 24ko 47/2005 Foru Dekretuaren 2.2 artikuluaren bidez eskuratu ditudan eskudantziak erabiliz, eta Nahitaezko desjabetzeari buruzko Legearen 52. artikuluan xedatutakoari jarraikiz,
AGINDU DUT:
1. "Pirinioetako A-21 autobia, 5. tartea: Esa-Probintziako muga" egiteko proiektua jendaurrean egoteko epea amaitutzat eman eta azalpen zatian azaldu bezala ebaztea.
2. "Pirinioetako A-21 autobia, 5. tartea: Esa-Probintziako muga" egiteko proiektua eta honekin batera doan ukitutako ondasun eta eskubideen zerrenda behin betikoz onestea; proiektuaren hasierako aurrekontuak 109.545.798,33 euro egiten du, BEZa barne.
3. Foru agindu hau Nafarroako Aldizkari Ofizialean eta Nafarroan gehien zabaltzen diren egunkarietako batean argitaratzea.
4. Foru agindu hau Proiektu, Trenbide eta Lan Hidraulikoen Zerbitzuari, Desjabetze Atalari, Esako eta Xabierko udalei eta alegazio egileei jakinaraztea, behar diren ondorioak izan ditzan.
5. Foru agindu honek ez du administrazio bidea agortzen, eta haren aurka interesdunek gora jotzeko errekurtsoa jartzen ahalko dute, Nafarroako Gobernuari zuzendua, hilabeteko epean, jakinarazi edo Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu eta biharamunetik aitzina.
Aurreko lerroaldean xedatutakoa deusetan ukatu gabe, foru agindu honek Administrazio Publikoendako administrazio bidea amaitzen du. Dena den, Administrazio Publikoek administrazioarekiko auzi-errekurtsoa jartzen ahalko dute, Nafarroako Justizia Auzitegi Nagusiko Administrazioarekiko Auzien Salari zuzendua, jakinarazi, hala bada, edo argitaratu eta biharamunetik bi hilabeteko epean. Horrek ez du alde batera uzten Nafarroako Gobernuan aldez aurreko errekerimendua egin ahal izatea, Administrazioarekiko Auzien Jurisdikzioa arautzen duen uztailaren 13ko 29/1998 Legearen 44. artikuluan aurreikusitako moduan eta epeetan.
Iruñean, 2009ko urtarrilaren 14an.-Herri Lan, Garraio eta Komunikazioko kontseilaria, Laura Alba Cuadrado.
ERANSKINA
"Pirinioetako A-21 autobia, 5. tartea: Esa-Probintziako muga" eraikitzeko proiektua
OKUPAZIO IRAUNKORRAK
Ukitutako ondasun eta eskubideen banakako zerrenda zehaztua
ESAKO UDAL MUGAPEA
Y-1 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 4.089 1 42A Lehorreko alorra
René Petit 9 (ESA)
Y-2 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 12 1 42C Hainbat motako zuhaitzak
René Petit 9 (ESA)
Y-3 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 4.030 1 43 Larreak
René Petit 9 (ESA)
Y-4 BALLAZ ZOZAYA, Pedro 2.934 1 44 Lehorreko alorra
Barañaingo etorb. 26-2. (IRUÑA)
Y-5 LUYANDO NAPAL, María Pilar. 2.922 1 45A Lehorreko alorra
Erdiko kalea 13 (ESA)
MARTINEZ OCHOA, Javier
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-6 LUYANDO NAPAL, María Pilar 2 1 45B Larreak
Erdiko kalea 13 (ESA)
MARTINEZ OCHOA, Javier
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-7 VILLANUEVA ZOZAYA, Jesús 72 1 47B Larreak
Planete 12 (ESA)
Y-8 MARTINEZ OCHOA, Javier. 81 1 70D Larreak
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-9 BERRADRE BEZUNARTEA, Celia María 5.352 1 71A Lehorreko alorra
La Cuesta 2 (ESA)
BERRADRE BEZUNARTEA, M.ª Milagros
San Martín del Pino 16-8-4D (SANTANDER)
Y-10 BERRADRE BEZUNARTEA, Celia María 350 1 71B Larreak
La Cuesta 2 (ESA)
BERRADRE BEZUNARTEA, M.ª Milagro
San Martín del Pino 16-8-4D (SANTANDER)
Y-11 MARTINEZ OCHOA, Javier 944 1 72A Lehorreko alorra
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-12 MARTINEZ OCHOA, Javier 811 1 72B Larreak
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-13 VILLANUEVA VILLANUEVA, Patrocinio 1.157 1 73 Larreak
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-14 ORDUÑA ZUASTI, Corpus 338 1 74 Larreak
Kale Nagusia 21 (EZKIROTZ) 31191
Y-15 PEREZ NAPAL, Elena 348 1 106A Larreak
René Petit 3 (ESA)
Y-16 PEREZ NAPAL, Elena 808 1 106B Lehorreko alorra
René Petit 3 (ESA)
Y-17 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 3.276 1 108 Larreak
Planete 3-5 (ESA)
Y-18 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 257 1 109 Larreak
Planete 3-5 (ESA)
Y-19 ZARRANZ LABARI, Bárbara 1.137 1 111A Larreak
Leitzako errepidea 1, 1. D
31740 (DONEZTEBE)
Y-20 ZARRANZ LABARI, Bárbara 1.535 1 111B Lehorreko alorra
Leitzako errepidea 1, 1. D
31740 (DONEZTEBE)
Y-21 ICHASO ARMENDARIZ, Jesús 110 1 112 Larreak
Foruen plaza 7-4 D (BARAÑAIN)
Y-22 BARBARIN LANA, Remigio 3.867 1 113 Larreak
Zangoza 47-2. ezk. (IRUÑA)
SANZ PEREZ, Ana
Avda del Mediterráneo, n.º 43, 12.º E
03500 (BENIDORM)
PUEYO ARAGUES, M. JESUS
San Alberto Magno 2, 1. (IRUÑA)
SANZ PEREZ, Pilar
c/ Miguel Servet, 34-36. portal 2, Es B, 5.º D 50008 (ZARAGOZA)
FERNANDEZ REDIN, Manuel
Udaletxeko hirib. 1, 4. C (BARAÑAIN)
GARCIA PELLON, Carmen
Planete 11 (ESA)
SANZ PEREZ, Orosia
Zangoza 47, 2. ezk. (IRUÑA)
Y-23 ORDUÑA ZUASTI, Corpus 5.475 1 114 Larreak
Nagusia 21 (EZKIROTZ) 31191
Y-24 SALINAS IMIZCOZ, Angela 2.935 1 115A Lehorreko alorra
Urdazubiko monasterioa 10-3. A (IRUÑA)
SALINAS IMIZCOZ, Pablo
Urdazubiko monasterioa 10-3. A (IRUÑA)
SALINAS IMIZCOZ, Nemesio
La Unión 7 (ESA)
Y-25 SALINAS IMIZCOZ, Angela 1.600 1 115C Larreak
Urdazubiko monasterioa 10-3. A (IRUÑA)
SALINAS IMIZCOZ, Pablo
Urdazubiko monasterioa 10-3. A (IRUÑA)
SALINAS IMIZCOZ, Nemesio
La Unión 7 (ESA)
Y-26 SALINAS IMIZCOZ, Angela 1.748 1 115D Lehorreko alorra
Urdazubiko monasterioa 10-3. A (IRUÑA)
SALINAS IMIZCOZ, Pablo
Urdazubiko monasterioa 10-3. A (IRUÑA)
SALINAS IMIZCOZ, Nemesio
La Unión 7 (ESA)
Y-27 ORDUÑA ZUASTI, Corpus. 1.905 1 116 Lehorreko alorra
Nagusia 21 (EZKIROTZ) 31191
Y-28 BERRADRE PUYADA, Emilia 889 1 118 Lehorreko alorra
Buenaventura Iñiguez 10, 2. A IRUÑA
BERRADRE PUYADA, M.ª Carmen
Buenaventura Iñiguez 18, 3. D, IRUÑA
BERRADRE PUYADA, M.ª Angeles
Gurimendi 1, GORRAITZ
Y-29 VENTURA JIMENEZ, Lucía 86 1 119 Larreak
San Alberto 4-6. B, IRUÑA
Y-30 ORDUÑA ZUASTI, Corpus 2.265 1 120 Lehorreko alorra
Nagusia 21 (EZKIROTZ) 31191
Y-31 LARRAYOZ NAPAL, María Victoria 175 1 121 Larreak
Gazteluko plaza 4-4. (IRUÑA)
Y-32 ZARRANZ LABARI, Bárbara 4.752 1 122 Almendrondoak
Leitzako errepidea 1, 1. D 31740 (DONEZTEBE)
Y-33 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 1.078 1 123 Almendrondoak
San Ignacio etorb. 8-2. ezk. (IRUÑA)
Y-34 VILLANUEVA ZOZAYA, Jesús 949 1 124 Larreak
Planete 12 (ESA)
Y-35 MARTINEZ OCHOA, Javier 1.411 1 127A Lehorreko alorra
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-36 MARTINEZ OCHOA, Javier 387 1 127B Larreak
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-37 VILLANUEVA ZOZAYA, Jesús 8.128 1 128 Lehorreko alorra
Planete 12 (ESA)
Y-38 VILLANUEVA VILLANUEVA, Patrocinio 1.693 1 129 Lehorreko alorra
René Petit 13 (ESA)
Y-39 UNZUE LATORRE, M.ª Angeles 9.024 1 130 Larreak
Azucarero plaza, 1-C, 4. C (LIZARRA)
Y-40 ZABALZA VERGARA, Santiago 1.484 1 131 Larreak
Planete 8 (ESA)
Y-41 COMUNAL DEL AYUNTAMIENTO DE YESA 5.913 1 132 Larreak
René Petit 9 (ESA)
Y-42 USTARROZ NAVASCUES, Jaime 3.289 1 133 Lehorreko alorra
Nagusia 2 (GAZTELUBERRI)
Y-43 ZARRANZ LABARI, Bárbara 4.148 1 134 Lehorreko alorra
Leitzako errepidea 1, 1. D
31740 (DONEZTEBE)
Y-44 BAILO CALVO, Inmaculada 172 1 137A Hainbat frutarbola
Raimundo Lanas 6-1. A (IRUÑA)
LOPEZ MARIN, Miguel Angel
Raimundo Lanas 6-1. A (IRUÑA)
LOPEZ MARIN, Juan Francisco
Real 64, 6. C (NOAIN)
Y-45 GOMEZ SANCHEZ, Plácido 2.484 1 138 Lehorreko alorra
Unión 4 (ESA)
PEREZ IMIZCOZ, Inés
Sansomain 2-1. B (TAFALLA)
Y-46 BALLAZ ZOZAYA, Pedro 1.357 1 139 Lehorreko alorra
Barañaingo etorb. 26-2. E (IRUÑA)
Y-47 BERRADRE PUYADA, Emilia 434 1 142 Lehorreko alorra
Buenaventura Iñiguez 10, 2. A IRUÑA
BERRADRE PUYADA, M.ª Carmen
Buenaventura Iñiguez 18, 3. D IRUÑA
BERRADRE PUYADA, M.ª Angeles
Gurimendi 1 GORRAITZ
Y-48 USTARROZ NAVASCUES, Jaime 5 1 240A Lehorreko alorra
Nagusia 2 (GAZTELUBERRI)
Y-49 BALLAZ ZOZAYA, Pedro 247 1 256 Lehorreko alorra
Barañaingo etorb. 26-2. E (IRUÑA)
Y-50 ESEVERRI MARTINEZ, Filomena 647 1 257 Lehorreko alorra
René Petit 5 (ESA)
Y-51 ZALBA VILLANUEVA, Micaela 1.481 1 258 Lehorreko alorra
La Cuesta 4 (ESA)
Y-52 OCTAVIO-TOLEDO EUGUI, Francisco Javier 4.333 1 259 Lehorreko alorra
Barañaingo etorb. 2-4. D (IRUÑA)
Y-53 DEL CASTILLO ZARRANZ, Francisco Javier 764 1 260 Lehorreko alorra
Leitzako errepidea 1, 1. D (DONEZTEBE)
Y-54 ARAGUES OROZ, Valentin 48 1 269 Hainbat frutarbola
(ESA)
Y-55 BERRADRE BEZUNARTEA, Celia María 2 1 270 Lehorreko alorra
La Cuesta 2 (ESA)
BERRADRE BEZUNARTEA, María Milagros
Zaragoza etorb. 3-6. ezk. (TUTERA)
Y-56 ZARRANZ LABARI, Bárbara 256 1 271 Almendrondoak
Leitzako errepidea 1, 1. D
31740 (DONEZTEBE)
Y-57 ARDANAZ CARLOS, María Jesús 921 1 272 Lehorreko alorra
Nagusia 1-1. (XABIER)
Y-58 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 1.993 1 273 Larreak
René Petit, 9 (ESA)
Y-59 FINCIAS IBAÑEZ, M.ª Luisa 4.276 1 274 Lehorreko alorra
René Petit 1 (ESA)
Y-60 BERRADRE BEZUNARTEA, Celia María 1.480 1 275 Lehorreko alorra
La Cuesta 2 (ESA)
BERRADRE BEZUNARTEA, María Milagros
Zaragozako etorb. 3-6. ezk. (TUTERA)
Y-61 RIPODAS DUCAY, Fermina 5.160 1 276A Lehorreko alorra
Visitación 13, 1. (ZENBORAIN) 31422
Y-62 ESAKO UDALA 182 1 1-1 Eraikina/Ukuilua
René Petit 9 (ESA)
RIPODAS DUCAY, Fermina 182 1 276 B LurZORUA
Visitación 13, 1. (ZENBORAIN) 31422
Y-63 RIPODAS DUCAY, Fermina 417 1 276C Larreak
Visitación 13, 1. (ZENBORAIN) 31422
Y-64 RIPODAS DUCAY, Fermina 575 1 276D Larreak
Visitación 13, 1. (ZENBORAIN) 31422
Y-65 ARAGUES OROZ, Valentin 1.523 1 277A Larreak
(ESA)
Y-66 ARAGUES OROZ, Valentin 410 1 277B Elkorra
(ESA)
Y-67 ZABALZA SANCHEZ, Santiago 5.941 1 278A Lehorreko alorra
Planete 8 (ESA)
Y-68 ZABALZA SANCHEZ, Santiago 199 1 278B Larreak
Planete 8 (ESA)
Y-69 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 378 1 279 Larreak
René Petit 9 (ESA)
Y-70 BERRADRE PUYADA, Emilia 2.791 1 280 Lehorreko alorra
Buenaventura Iñiguez 10, 2. A IRUÑA
BERRADRE PUYADA, M.ª Carmen
Buenaventura Iñiguez 18, 3. D IRUÑA
BERRADRE PUYADA, M.ª Angeles
Gurimendi 1 GORRAITZ
Y-71 CASTILLO BUDIOS, Josefina 1.302 1 281A Lehorreko alorra
(ESA)
Y-72 CASTILLO BUDIOS, Josefina 1.433 1 281B Hainbat frutarbola
(ESA)
Y-73 GOÑI PUYADA, Andrea 2.146 1 282A Lehorreko alorra
Procesión 44 (ESA)
Y-74 GOÑI PUYADA, Andrea 482 1 282B Larreak eta zuhaitzak
Procesión 44 (ESA)
Y-75 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 2.068 1 283 Larreak
San Ignazio etorb. 8-2. ezk. (IRUÑA)
Y-76 MARTINEZ OCHOA, Javier 2.288 1 284 Lehorreko alorra
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-77 ALVAREZ MARTIN, César 1.601 1 285 Larreak
Baionako etorb. 46 -3. B (IRUÑA)
ICHASO ARMENDARIZ, Jesús
Foruen plaza 7-4. D (BARAÑAIN)
BACAICOA FLORES, Daniel
Foruen plaza 7-4. D (BARAÑAIN)
Y-78 IMIZCOZ EGUARAS, Gloria 3 1 286 Larreak
Procesión 12 (ESA)
VILLANUEVA VILLANUEVA, Lorenzo
Procesión 12 (ESA)
Y-79 OROZ SANZ, Máximo 1.335 1 288 Larreak
(ESA)
Y-80 ANAUT PETROCH, Alfonso Lorenzo 5.985 1 289 Hainbat frutarbola
Bormapea 34 (IZABA)
Y-81 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 685 1 290 Hainbat frutarbola
Planete 3-5 (ESA)
Y-82 ZABALZA SANCHEZ, Santiago 501 1 291 Larreak
Planete 8 (ESA)
Y-83 ICHASO ARMENDARIZ, Jesús. 62 1 292 Larreak
Foruen plaza 7-4. D (BARAÑAIN)
Y-84 ZARRANZ LABARI, Bárbara 1.716 1 293 Larreak
Leitzako errepidea 1, 1. D
31740 (DONEZTEBE)
Y-85 SALINAS IMIZCOZ, Angela 3.154 1 294 Hainbat frutarbola
La Unión 7 (ESA)
SALINAS IMIZCOZ, Pablo
Urdazubiko monasterioa 10-3. A (IRUÑA)
SALINAS IMIZCOZ, Nemesio
La Unión 7 (ESA)
Y-86 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 13.759 1 298 Lehorreko alorra
Planete 3-5 (ESA)
Y-87 ZABALZA SANCHEZ, Víctor 987 1 320 Larreak
(ESA)
Y-88 DEL CASTILLO ZARRANZ, Francisco Javier 95 1 321A Larreak
Leitzako errepidea 1, 1. D (DONEZTEBE)
Y-89 BERRADRE OCHOA, Juana 458 1 322 Larreak
Procesión 1 (ESA)
Y-90 BALLAZ ZOZAYA, Pedro 710 1 323 Larreak
Barañaingo etorb. 26-2. E (IRUÑA)
Y-91 PUYADA ALEMAN, Isidora 2.285 1 324A Lehorreko alorra
(ESA)
Y-92 PUYADA ALEMAN, Isidora 698 1 324B Larreak
(ESA)
Y-93 PEREZ NAPAL, Elena 3.646 1 325A Lehorreko alorra
René Petit 3 (ESA)
Y-94 PEREZ NAPAL, Elena 83 1 325B Larreak
René Petit 3 (ESA)
Y-95 ANAUT PETROCH, Alfonso Lorenzo 3.973 1 326A Lehorreko alorra
Bormapea 34 (IZABA)
Y-96 ANAUT PETROCH, Alfonso Lorenzo 1.019 1 326B Larreak
Bormapea 34 (IZABA)
Y-97 LUYANDO NAPAL, María Pilar 3.534 1 327 Lehorreko alorra
Erdiko kalea 13 (ESA)
MARTINEZ OCHOA, Javier
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-98 ABAD MARTINEZ, Purificación 1.384 1 328 Lehorreko alorra
Procesión 15 (ESA)
ZALBA VILLANUEVA, Francisco
Procesión 15 (ESA)
Y-99 ESEVERRI MARTINEZ, Domingo 497 1 329 Lehorreko alorra
Atarrabia 19-2. ezk. (ATARRABIA)
Y-100 ABAD MARTINEZ, Purificación 663 1 330 Lehorreko alorra
Procesión 15 (ESA)
ZALBA VILLANUEVA, Francisco
Procesión 15 (ESA)
Y-101 BERRADRE BEZUNARTEA, Celia María 1.470 1 331 Larreak
La Cuesta 2 (ESA)
BERRADRE BEZUNARTEA, María Milagros
La Cuesta 2 (ESA)
Y-102 ZALBA VILLANUEVA, Micaela 1.510 1 332 Almendrondoak
La Cuesta 4 (ESA)
Y-103 ESEVERRI MARTINEZ, Filomena 1.045 1 333 Larreak
René Petit 5 (ESA)
Y-104 DEL BARRIO LERENA, Jesús 1.138 1 334 Larreak
Carlos VII 9 (BILBO)
Y-105 ESEVERRI MARTINEZ, Filomena 429 1 335 Larreak
René Petit 5 (ESA)
Y-106 ZABALZA SANCHEZ, Santiago 1.460 1 336A Olibadia
Planete 8 (ESA) 212 1 336B Larreak-Olibadia
504 1 336C Larreak-Olibadia
Y-107 OCTAVIO-TOLEDO EUGUI, Francisco Javier 3.189 1 337 Larreak
Barañaingo etorb. 2-4 D (IRUÑA)
Y-108 FERNANDEZ LARREA, Luis Antonio 590 1 346A Lehorreko alorra
Gaztelugibela 5, 6. C (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Augusto
Eneko Aritza 1-9. B (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Anselmo
Eneko Aritza 1-2. D (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Jose Luis
Eneko Aritza 1-10. C (IRUÑA)
Y-109 FERNANDEZ LARREA, Luis Antonio 232 1 346B Larreak
Gaztelugibela 15, 6. C (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Augusto
Eneko Aritza 1-9. B (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Anselmo
Eneko Aritza 1-2. D (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Jose Luis
Eneko Aritza 1-10. C (IRUÑA)
Y-110 Aita beneditar agurgarriak. San Benitoren ordena 2.299 1 385A Lehorreko alorra
Leireko Monasterioa (ESA)
NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (EKONOMIA ETA OGASUNA)
Carlos III. aren etorb. 4-6 (IRUÑA)
Y-111 Aita beneditar agurgarriak. San Benitoren ordena 30.418 1 385H Pinudia
Leireko Monasterioa (ESA)
NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (EKONOMIA ETA OGASUNA)
Carlos III. aren etorb. 4-6 (IRUÑA)
Y-111-bis Ebroko Ur Konfederazioa 1.217 1 433. Hainbat motako zuhaitzak
Paseo Sagasta 24-28 (ZARAGOZA) 8.399 1 433C Hainbat motako zuhaitzak
3.605 1 433D Hainbat motako zuhaitzak
Y-112 Aita beneditar agurgarriak. San Benitoren ordena 15.643 1 385I Hariztia
Leireko Monasterioa (ESA)
NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (EKONOMIA ETA OGASUNA)
Carlos III. aren etorb. 4-6 (IRUÑA)
Y-112-bis Ebroko Ur Konfederazioa 3.998 1 432 Hainbat motako zuhaitzak
Paseo Sagasta 24-28 (ZARAGOZA)
Y-113 Aita beneditar agurgarriak. San Benitoren ordena 5.692 1 385K Hainbat motako zuhaitzak
Leireko Monasterioa (ESA)
NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (EKONOMIA ETA OGASUNA)
Carlos III. aren etorb. 4-6 (IRUÑA)
Y-114 Ebroko Ur Konfederazioa 2.158 1 433B Elkorra
Paseo Sagasta 24-28 (ZARAGOZA)
Y-115 Aita beneditar agurgarriak 35.408 1 389C Belardia
San Ignazio etorbid. 1 (IRUÑA)
NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (EKONOMIA ETA OGASUNA)
Carlos III. aren etorb. 4-6 (IRUÑA)
Y-116 Aita beneditar agurgarriak 5.794 1 389L Hariztia
San Ignazio etorbid. 1 (IRUÑA)
NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (EKONOMIA ETA OGASUNA)
Carlos III. aren etorb. 4-6 (IRUÑA)
Y-118 Aita beneditar agurgarriak 3.287 1 389G Hariztia
San Ignazio etorbid. 1 (IRUÑA)
NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (EKONOMIA ETA OGASUNA)
Carlos III. aren etorb. 4-6 (IRUÑA)
Y-123 NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (Altxonbideak) 1.760 1 402 Altxonbidea
Tutera 20 (IRUÑA)
Y-124 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 25.547 1 751A Larreak eta zuhaitzak
René Petit 9 (ESA)
Y-125 OYAGA GALECH, Jose Javier 1 2 26 Pinudia
San Blas 31 (ANOTZ)
Y-126 ISO OYAGA, Clemente 18 2 28 Pinudia
Martires (LEDEA)
Y-127 ARAGUES OROZ, Valentín 139 2 29 Pinudia
(ESA)
Y-128 DEL CASTILLO ZARRANZ, Francisco Javier 14 2 34 Pinudia
Leitzako errepidea 1, 1. D (DONEZTEBE)
Y-132 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 141 2 40 Pinudia
René Petit 9 (ESA)
Y-133 MARTINEZ OCHOA, Javier 331 2 46A Lehorreko alorra
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-134 MARTINEZ OCHOA, Javier 13 2 46B Larreak
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-138 VILLANUEVA ZOZAYA, Jesús 286 2 81B Larreak
Planete 12 (ESA)
Y-139 MARTINEZ OCHOA, Javier 1.600 2 82 Lehorreko alorra
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-140 ZARRANZ LABARI, Bárbara 1.328 2 83A Lehorreko alorra
Leitzako errepidea 1, 1. D (DONEZTEBE)
Y-141 ZARRANZ LABARI, Bárbara 1.345 2 83B Larreak
Leitzako errepidea 1, 1. D 31740 (DONEZTEBE)
Y-142 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 5.217 2 84A Lehorreko alorra
Planete 3-5 (ESA)
Y-143 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 236 2 84B Larreak
Planete 3-5 (ESA)
Y-144 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 162 2 84C Larreak
Planete 3-5 (ESA)
Y-145 VILLANUEVA ZOZAYA, Jesús 5.639 2 85 Lehorreko alorra
Planete 12 (ESA)
Y-146 BALLAZ ZOZAYA, Pedro 3.407 2 86A Lehorreko alorra
Barañaingo etorb. 26-2. E (BARAÑAIN)
Y-148 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 1.035 2 87A Lehorreko alorra
Planete 3-5 (ESA)
Y-149 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 1.842 2 87B Larreak
Planete 3-5 (ESA)
Y-150 BERRADRE BEZUNARTEA, Celia María 1.556 2 88 Larreak eta zuhaitzak
La Cuesta 2 (ESA)
BERRADRE BEZUNARTEA, María Milagros
Zaragoza etorb. 3-6. ezk. (TUTERA)
Y-151 LUYANDO NAPAL, María Pilar 13 2 89A Lehorreko alorra
Erdiko kalea 13 (ESA)
MARTINEZ OCHOA, Javier
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-152 LUYANDO NAPAL, María Pilar 400 2 89B Larreak eta zuhaitzak
Erdiko kalea 13 (ESA)
MARTINEZ OCHOA, Javier
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-154 ZARRANZ LABARI, Bárbara 93 2 91 Hainbat motako zuhaitzak
Leitzako errepidea 1, 1. D 31740 (DONEZTEBE)
Y-162 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 444 2 309E Larreak
René Petit 9 (ESA)
Y-163 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 117 2 309F Bidea
René Petit 9 (ESA)
Y-164 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 216 2 311A Lehorreko alorra
San Ignazio etorbid. 8, 2. (IRUÑA)
Y-165 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 2.773 2 311B Larreak
San Ignazio etorbid. 8, 2. (IRUÑA)
Y-165 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 2.773 2 311B Larreak
Y-166 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 150 2 311C Elkorra
San Ignazio etorbid. 8, 2. (IRUÑA)
Y-167 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 2.377 2 312A Larreak
San Ignazio etorbid. 8, 2. (IRUÑA)
Y-168 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 440 2 312B Elkorra
San Ignazio etorbid. 8, 2. (IRUÑA)
Y-169 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 2.417 2 316 Larreak
San Ignazio etorbid. 8, 2. (IRUÑA)
Y-170 RODRIGUEZ CARRERO, Paulino 899 2 317 Larreak
Procesión 1 (ESA)
RODRIGUEZ CARRERO, Saturnino
René Petit 6 (ESA)
Y-171 BERRADRE ALEMAN, Agustín 665 2 318 Larreak
(ESA)
Y-172 ABAD MARTINEZ, Purificación. 405 2 321 Larreak
Procesión 15 (ESA)
Y-173 FERNANDEZ LARREA, Luis Antonio 294 2 322A Lehorreko alorra
Gaztelugibela 15-6. C (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Augusto
Eneko Aritza 1-9. B (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Anselmo
Eneko Aritza 1-2. D (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Jose Luis
Eneko Aritza 1-10. C (IRUÑA)
Y-174 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 38 2 323 Lehorreko alorra
René Petit 9 (ESA)
Y-184 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 70 2 315 Larreak
* San Ignazio etorbid. 8 -2. ezk. (IRUÑA)
Y-213 BARRIO LERENA, Jesús 20 1 125 Larreak
Carlos VII 9 (BILBO)
UKITUTAKO ZERBITZUEN ZORTASUNA
Ukitutako ondasun eta eskubideen banakako zerrenda zehaztua
ESAKO UDAL MUGAPEA
Y-1 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 58 4 110 Hornidura 1 42A Lehorreko alorra
René Petit 9 (ESA)
Y-43 ZARRANZ LABARI, Bárbara 467 56 631 Elek., air. 1 134 Lehorreko alorra
Leitzako errepidea 1, 1. D 31740 (DONEZTEBE)
Y-44 BAILO CALVO, Inmaculada 95 Elek., air. 1 137A Hainbat frutarbola
Raimundo Lanas 6-1. A (IRUÑA) 100 Elek., air. 1 137B Lurzorua
Y-48 USTARROZ NAVACUES, Jaime 1.174 108 Elek., air. 1 240A Lehorreko alorra
Planete 5 (ESA)
Y-50 ESEVERRI MARTINEZ, Filomena 358 Elek., air. 1 257 Lehorreko alorra
René Petit 5 (ESA)
Y-53 DEL CASTILLO ZARRANZ, Francisco Javier 10 Elek., air. 1 260 Lehorreko alorra
Leitzako errepidea 1-1. D (DONEZTEBE)
Y-54 ARAGUES OROZ, Valentin 884 357 Elek., air. 1 269 Hainbat frutarbola
(ESA)
Y-55 BERRADRE BEZUNARTEA, M.ª Milagros 429 24 Elek., air. 1 270 Lehorreko alorra
La Cuesta 2 (ESA)
BERRADRE BEZUNARTEA, Celia M.ª
La Cuesta 2 (ESA)
Y-56 ZARRANZ LABARI, Bárbara 1.113 121 416 Elek., air. 1 271 Almendrondoak
Leitzako errepidea 1, 1. D 31740 (DONEZTEBE)
Y-57 ARDANAZ CARLOS, María Jesús 939 224 Elek., air. 1 272 Lehorreko alorra
Nagusia 1-1. (XABIER)
Y-58 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 442 193 Elek., air. 1 273 Larreak
René Petit 9 (ESA) Hornidura
Y-59 FINCIAS IBAÑEZ, M.ª Luisa 216 Elek., air. 1 274 Lehorreko alorra
René Petit 1 (ESA)
Y-73 GOÑI PUYADA, Andrea 1.367 4 122 Elek., air. 1 282A Lehorreko alorra
Procesión 44 (ESA) Hornidura
Y-74 GOÑI PUYADA, Andrea 5 Elektrikoa 1 282B Larreak/zuhaitzak
Procesión 44 (ESA)
Y-76 MARTINEZ OCHOA, Javier 35 319 Hornidura 1 284 Lehorreko alorra
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-77 ALVAREZ MARTIN, César 35 316 Hornidura 1 285 Larreak
Baiona etorb. 46-3 B (IRUÑA)
ICHASO ARMENDARIZ, Jesús 63 167 Tel. Kanal.
Foruen plaza 7-4. D (BARAÑAIN)
BACAICOCA FLORES, Daniel
Foruen plaza 7-4. D (BARAÑAIN)
Y-78 IMIZCOZ EGUARAS, Gloria 82 8 428 Hornidura 1 286 Larreak
Procesión 12 (ESA)
Y-78 bis ESAKO UDALAREN HERRILURRA 31 112 Hornidura 1 287 Larreak
René Petit 9 (ESA) 77 137 Tel. Kanal.
VILLANUEVA VILLANUEVA, Lorenzo. Procesión 12 (ESA) 19 48 Tel. Kanal.
Y-79 OROZ SANZ, Máximo 565 4 268 Hornidura 1 288 Larreak
(ESA) 1 4 6 Tel. canal.
130 Elek., air.
Y-81 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 79 4 207 Tel. Kanal. 1 290 Hainbat frutarbola
Planete 3-5 (ESA)
Y-82 ZABALZA SANCHEZ, Santiago 37 Tel. Kanal. 1 291 Larreak
Planete 8 (ESA)
Y-85 SALINAS IMIZCOZ, Angela 47 Elektrikoa 1 294 Hainbat frutarbola
La Unión 7 (ESA)
SALINAS IMIZCOZ, Pablo
Urdazubiko monasteriaoi 10-3. B (IRUÑA)
SALINAS IMIZCOZ, Nemesio
La Unión 7 (ESA)
Y-86 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 3.229 110 1.164 Elek., air. 1 298 Lehorreko alorra
Planete 3-5 (ESA) 14 8 93 Hornidura
Y-111 bis Ebroko Ur Konfederazioa 32 3 112 Tel. Kanal. 1 433C H. mot. zuhai.
Paseo Sagasta 24-28 (ZARAGOZA)
Y-115 Aita beneditar agurgarriak 27 1.864 Elektrikoa 1 389C Belardia
San Ignazio etorbid. 1 (IRUÑA)
NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (EKONOMIA ETA OGASUNA)
Carlos III. aren etorb. 4-6 (IRUÑA)
Y-123 NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (Altxonbideak) 54 156 Hornidura 1 402 Altxonbidea
Tutera 20 (IRUÑA) 57 256 Tel. Kanal.
Y-124 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 7.280 54 72 Elek., air. 1 751A Larreak/zuhaitzak
René Petit 9 (ESA) 1.021 2.054 Abastec.
Y-125 OYAGA GALECH, Jose Javier 1 112 Hornidura 2 26 Pinudia
San Blas 31 (ANOTZ)
Y-126 ISO OYAGA, Clemente 10 140 Hornidura 2 28 Pinudia
Martires (LEDEA)
Y-127 ARAGUES OROZ, Valentín 13 320 Hornidura 2 29 Pinudia
(ESA)
Y-128 DEL CASTILLO ZARRANZ, Francisco Javier 58 173 Hornidura 2 34 Pinudia
Leitzako errepidea 1-1. D (DONEZTEBE)
Y-129 UNZUE SALINAS, Bernardina 46 126 Hornidura 2 36 Pinudia
(ESA)
Y-130 BALLAZ ZOZAYA, Pedro 83 219 Hornidura 2 37 Pinudia
Barañaingo etorb. 26-2. E (IRUÑA)
Y-131 GARCIA LEOZ, Carmen 113 192 Hornidura 2 38 Pinudia
Santa María 1 (LEDEA)
OROZ ARIZCURREN, Fermín
Santa María 1 (LEDEA)
Y-132 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 478 443 Hornidura 2 40 Pinudia
René Petit 9 (ESA)
Y-133 MARTINEZ OCHOA, Javier 577 1.125 Hornidura 2 46A Lehorreko alorra
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-134 MARTINEZ OCHOA, Javier 61 141 Hornidura 2 46B Larreak
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-135 MARTINEZ OCHOA, Javier 267 460 Hornidura 2 78B Larreak
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-136 SALINAS IMIZCOZ, Angela 173 189 Hornidura 2 80B Larreak
La Unión 7 (ESA)
SALINAS IMIZCOZ, Pablo
Urdazubiko monasterioa 10-3. B (IRUÑA)
SALINAS IMIZCOZ, Nemesio
Y-137 VILLANUEVA ZOZAYA, Jesús 41 135 Hornidura 2 81A Lehorreko alorra
Planete 12 (ESA)
Y-138 VILLANUEVA ZOZAYA, Jesús 194 334 Hornidura 2 81B Larreak
Planete 12 (ESA)
Y-139 MARTINEZ OCHOA, Javier 798 4 1.512 Hornidura 2 82 Lehorreko alorra
Erdiko kalea13 (ESA)
Y-142 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 179 256 Hornidura 2 84A Lehorreko alorra
Planete 3-5 (ESA)
Y-145 VILLANUEVA ZOZAYA, Jesús 517 765 Hornidura 2 85 Lehorreko alorra
Planete 12 (ESA)
Y-146 BALLAZ ZOZAYA, Pedro 284 439 Hornidura 2 86A Lehorreko alorra
Barañaingo etorb. 26-2. E (BARAÑAIN)
Y-147 BALLAZ ZOZAYA, Pedro 56 66 Hornidura 2 86B Larreak/zuhaitzak
Barañaingo etorb. 26-2. E (BARAÑAIN)
Y-148 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 1 9 Hornidura 2 87A Lehorreko alorra
Planete 3-5 (ESA)
Y-149 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 181 199 Hornidura 2 87B Larreak
Planete 3-5 (ESA)
Y-151 LUYANDO NAPAL, María Pilar 426 875 Hornidura 2 89A Lehorreko alorra
Erdiko kalea 13 (ESA)
MARTINEZ OCHOA, Javier
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-152 LUYANDO NAPAL, María Pilar 122 220 Hornidura 2 89B Larreak/zuhaitzak
Erdiko kalea 13 (ESA)
MARTINEZ OCHOA, Javier
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-153 VILLANUEVA VILLANUEVA, Patrocinio 222 445 Hornidura 2 90 Lehorreko alorra
René Petit 13 (ESA)
Y-154 ZARRANZ LABARI, Bárbara 397 4 774 Hornidura 2 91 H. mot. zuhai.
Leitzako errepidea 1, 1. D 31740 (DONEZTEBE)
Y-155 ICHASO ARMENDARIZ, Jesús 297 483 Hornidura 2 92B Larreak
Foruen plaza 7-4. D (BARAÑAIN)
Y-156 OCTAVIO-TOLEDO EUGUI, Fco. Javier 114 285 Hornidura 2 143 Lehorreko alorra
Barañaingo etorb. 2-4 D (IRUÑA)
Y-157 NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (ERREPIDEAK) 375 790 Hornidura 2 144 Bidea
San Ignazio etorbid. 1 (IRUÑA)
Y-158 BERRADE OCHOA, Juana 539 8 840 Hornidura 2 145 Lehorreko alorra
Procesión (ESA)
Y-159 MARTINEZ OCHOA, Javier 504 4 795 Hornidura 2 146 Lehorreko alorra
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-160 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 180 4 319 Hornidura 2 147 Larreak
René Petit 9 (ESA)
Y-161 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 254 474 Hornidura 2 309A Larreak
René Petit 9 (ESA)
Y-164 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 438 811 Hornidura 2 311A Lehorreko alorra
San Ignazio etorbid. 8, 2. (IRUÑA) 13 74 Tel. Kanal.
Y-165 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 344 708 Hornidura 2 311B Larreak
San Ignazio etorbid. 8, 2. (IRUÑA) 243 694 Tel. Kanal.
Y-167 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 270 6 541 Hornidura 2 312A Larreak
San Ignazio etorbid. 8, 2. (IRUÑA) 127 8 370 Tel. Kanal.
Y-169 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 357 667 Hornidura 2 316 Larreak
San Ignazio etorbid. 8, 2. (IRUÑA) 163 8 494 Tel. Kanal.
Y-170 RODRIGUEZ CARRERO, Paulino 269 450 Hornidura 2 317 Larreak
Procesión 1 (ESA)
RODRIGUEZ CARRERO, Saturnino 18 4 59 Tel. Kanal.
René Petit 6 (ESA)
Y-171 BERRADRE ALEMAN, Agustín 301 207 Hornidura 2 318 Larreak
(YESA) 69 Tel. Kanal.
Y-172 ABAD MARTINEZ, Purificación 213 279 Hornidura 2 321 Larreak
Procesión 15 (ESA) 31 4 Tel. Kanal.
Y-173 FERNANDEZ LARREA, Luis Antonio 473 918 Hornidura 2 322A Lehorreko alorra
Gaztelugibela 5-6. C (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Augusto
Eneko Aritza 1-9. B (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Anselmo
Eneko Aritza 1-2. D (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Jose Luis
Eneko Aritza 1-10. C (IRUÑA)
Y-174 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 3 34 Hornidura 2 323 Lehorreko alorra
René Petit 9 (ESA)
Y-175 IMIZCOZ EGUARAS, Gloria 515 4 993 Hornidura 2 324B Larreak
Procesión 12 (ESA)
VILLANUEVA VILLANUEVA, Lorenzo
Procesión 12 (ESA)
Y-176 CEPSA ESTACIONES DE SERVICIO S.A. 370 614 Hornidura 2 687A Larreak
Partenón etorb. 12-3. (MADRIL)
Y-177 NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA . (Altxonbideak) 83 4 171 Hornidura 2 692 Altxonbidea
Tutera 20 (IRUÑA)
Y-184 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 46 Hornidura 2 315 Larreak
San Ignazio etorbid. 8, 2. (IRUÑA)
Y-192 NAPAL BERRADRE, Teodoro 1 85 Hornidura 2 39 Pinudia
Erdiko kalea 2 (ESA)
Y-193 MARTINEZ OCHOA, Javier 28 Hornidura 2 78C Lehorreko alorra
Erdiko kalea 13(ESA)
Y-194 SALINAS IMIZCOZ, Angela 11 178 Hornidura 2 80A Lehorreko alorra
Urdazubiko monasterioa 10-3. A (IRUÑA)
SALINAS IMIZCOZ, Pablo
Urdazubiko monasterioa 10-3. B (IRUÑA)
SALINAS IMIZCOZ, Nemesio
La Unión 7 (ESA)
Y-195 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 7 130 Hornidura 2 97 H. mot. zuhai.
René Petit 9 (ESA)
Y-196 CEPSA ESTACIONES DE SERVICIO S.A. 90 Hornidura 2 687C Elkorra
Avda. del Partenón, 12-3. (MADRIL) 4 Hornidura 2 687B Elkorra
Y-197 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 42 128 Hornidura 2 309B Elkorra
* René Petit 9 (ESA)
Y-200 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 35 Hornidura 2 25 Pinudia
Planete 3-5 (ESA)
Y-201 LOPEZ MARIN, José Antonio 128 Elektrikoa 1 135A Lehorreko alorra
Sueca hiria 5, 2. D (IRUÑA)
LOPEZ MARIN, María Emilia
Plazaola 1, 3. I (IRUÑA)
Y-203 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 49 Elektrikoa 1 239 Lehorreko alorra
Planete 3-5 (ESA)
Y-204 RIPODAS DUCAY, Fermina 257 Elektrikoa 1 265 Lehorreko alorra
Visitación 13-1. 31422 ZENBORAIN
Y-205 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 35 264 Hornidura 1 248B Bidea
René Petit 9 (ESA)
Y-206 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 20 4 190 Hornidura 1 248C Larreak
René Petit 9 (ESA)
Y-208 Aita beneditar agurgarriak. San Benitoren ordena 1 177 Elek., air. 1 389S Hariztia
Leireko Monasterioa (ESA)
NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (EKONOMIA ETA OGASUNA)
Carlos III. aren etorb. 4-6 (IRUÑA)
Y-209 ICHASO ARMENDARIZ, Jesús 164 Elektrikoa 1 342 Hainbat frutarbola
Foruen plaza 7-4. D (BARAÑAIN)
Y-210 MARTINEZ OCHOA, Javier 187 Elektrikoa 1 343A Lehorreko alorra
Erdiko kalea 13 (ESA)
Y-211 BERRADRE OCHOA, Juana 376 Elektrikoa 1 344 Larreak
Procesión 1 (ESA)
Y-212 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 56 1.495 Elektrikoa 1 345 Larreak
Planete 3-5 (ESA)
Y-214 PEREZ NAPAL, Elena 121 Hornidura 1 754-1-1 Lurzorua
René Petit 3 (ESA)
Y-215 PEREZ NAPAL, Elena 128 Hornidura 1 755B Lehorreko alorra
René Petit 3 (ESA)
Y-216 MARTINEZ OCHOA, Javier 219 Elektrikoa 1 343B Larreak
Erdiko kalea 13 (ESA)
ALDI BATERAKO OKUPAZIOAK
Ukitutako ondasun eta eskubideen banakako zerrenda zehaztua
ESAKO UDAL MUGAPEA
ALDI BATERAKO OKUPAZIOA SAIHESBIDEA
Y-72 CASTILLO BUDIOS, Josefina 137 1 281B Hainbat frutarbola
(ESA)
Y-73 GOÑI PUYADA, Andrea 4 1 282A Lehorreko alorra
Procesión 44 (ESA)
Y-75 OZCOI CIRAUQUI, Fernando 662 1 283 Larreak
San Ignazio etorbid. 8-2. ezk. (IRUÑA)
Y-78 IMIZCOZ EGUARAS, Gloria 15 1 286 Larreak
Procesión 12 (ESA)
VILLANUEVA VILLANUEVA, Lorenzo
Procesión 12 (ESA)
Y-173 FERNANDEZ LARREA, Luis Antonio 28 2 322A Lehorreko alorra
Gaztelugibela 15-6. C (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Augusto
Eneko Aritza 1-9. B (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Anselmo
Eneko Aritza 1-2. D (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Jose Luis
Eneko Aritza 1-10. C (IRUÑA)
ALDI BATERAKO OKUPAZIOA OBRAN SARTZEKO BIDEAK
Y-111 Aita beneditar agurgarriak. San Benitoren ordena 6.819 1 385H Pinudia
Leireko Monasterioa (ESA)
NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (EKONOMIA ETA OGASUNA)
Carlos III. aren etorb. 4-6 (IRUÑA)
Y-111-bis Ebroko Ur Konfederazioa 59 1 433A Hainbat motako zuhaitzak
1.128 1 433C Hainbat motako zuhaitzak
6.016 1 433D Hainbat motako zuhaitzak
Paseo Sagasta 24-28 (ZARAGOZA)
Y-112 Aita beneditar agurgarriak. San Benitoren ordena 5.945 1 385I Hariztia
Leireko Monasterioa (ESA)
NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (EKONOMIA ETA OGASUNA)
Carlos III. aren etorb. 4-6 (IRUÑA)
Y-112-bis Ebroko Ur Konfederazioa Paseo Sagasta 24-28 (ZARAGOZA) 1.872 1 432 Hainbat motako zuhaitzak
Y-113 Aita beneditar agurgarriak. San Benitoren ordena 1.068 1 385K Hainbat motako zuhaitzak
Leireko Monasterioa (ESA)
NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (EKONOMIA ETA OGASUNA).
Carlos III. aren etorb. 4-6 (IRUÑA)
Y-114 Ebroko Ur Konfederazioa 225 1 433B Elkorra
Paseo Sagasta 24-28 (ZARAGOZA)
ALDI BATERAKO OKUPAZIOA MAILEGUAK
Y-164 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 1.344 2 311A Lehorreko alorra
San Ignazio etorbid. 8, 2. (IRUÑA)
Y-165 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 681 2 311B Larreak
San Ignazio etorbid. 8, 2. (IRUÑA)
Y-167 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 1.655 2 312A Larreak
San Ignazio etorbid. 8, 2. (IRUÑA)
Y-169 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 1.960 2 316 Larreak
San Ignazio etorbid. 8, 2. (IRUÑA)
Y-170 RODRIGUEZ CARRERO, Paulino 2.142 2 317 Larreak
Procesión 1 (ESA)
RODRIGUEZ CARRERO, Saturnino
René Petit 5 (ESA)
Y-171 BERRADRE ALEMAN, Agustín 670 2 318 Larreak
(ESA)
Y-172 ABAD MARTINEZ, Purificación 3.879 2 321 Larreak
Procesión 15 (ESA)
Y-173 FERNANDEZ LARREA, Luis Antonio 12.485 2 322A Lehorreko alorra
Gaztelugibela 15-6. C (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Augusto
Eneko Aritza 1-9. B (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Anselmo
Eneko Aritza 1-2. D (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Jose Luis
Eneko Aritza 1-10. C (IRUÑA)
Y-174 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 27 2 323 Lehorreko alorra
René Petit 9 (ESA)
Y-175 IMIZCOZ EGUARAS, Gloria 979 2 324B Larreak
Procesión 12 (ESA)
VILLANUEVA VILLANUEVA, Lorenzo
(ESA)
Y-184 OZCOIDI CIRAUQUI, Fernando 492 2 315 Larreak
San Ignazio etorbid. 8, 2. (IRUÑA)
Y-185 CASTILLO BUDIOS, Josefina 1.914 2 319 Larreak
(ESA)
Y-186 ZABALZA SANCHEZ, Santiago 217 2 320A Olibadia
Planete 8 (ESA)
Y-187 ZABALZA SANCHEZ, Santiago 628 2 320B Larreak
Planete 8 (ESA)
Y-188 FERNANDEZ LARREA, Luis Antonio 1.754 2 322B Larreak
Gaztelugibela 15-6. C (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Augusto
Eneko Aritza 1-9. C (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Anselmo
Eneko Aritza 1-2. D (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Jose Luis
Eneko Aritza 1-10. C (IRUÑA)
Y-189 FERNANDEZ LARREA, Luis Antonio 357 2 325 Larreak
Gaztelugibela 15-6. C (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Augusto
Eneko Aritza 1-9. B (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Anselmo
Eneko Aritza 1-2. D (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Jose Luis
Eneko Aritza 1-10. C (IRUÑA)
Y-190 FERNANDEZ LARREA, Luis Antonio 485 2 332 Larreak
Gaztelugibela 15-6. C (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Augusto
Eneko Aritza 1-9. B (IRUÑA)
LOPEZ FERNANDEZ, Anselmo
Eneko Aritza 1-2. D (IRUÑA
LOPEZ FERNANDEZ, Jose Luis
Eneko Aritza 1-10. C (IRUÑA)
Y-191 ZABALZA SANCHEZ, Santiago 609 2 333A Olibadia
Planete 8 (ESA) 271 2 333B Larreak-Olibadia
ALDI BATERAKO OKUPAZIOA INSTALAZIOAK ETA MAKINEN PARKEA
Y-86 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 12.725 1 298 Lehorreko alorra
Planete 3-5 (ESA)
Y-87 ZABALZA SANCHEZ, Víctor 4.849 1 320 Larreak
(ESA)
Y-86 FERNANDEZ GOÑI, Carmen 12.725 1 298 Lehorreko alorra
Planete 3-5 (ESA)
ALDI BATERAKO OKUPAZIOA ZABORTEGIAK
Y-111 Aita beneditar agurgarriak. San Benitoren ordena 17.682 1 385H Pinudia
Leireko Monasterioa (ESA)
NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (EKONOMIA ETA OGASUNA)
Carlos III. aren etorb. 4-6 (IRUÑA)
Y-178 Aita beneditar agurgarriak. San Benitoren ordena 529 1 385C Larrea
Leireko Monasterioa (ESA) (ESA)
NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (EKONOMIA ETA OGASUNA)
Carlos III. aren etorb. 4-6 (IRUÑA)
Y-179 Aita beneditar agurgarriak. San Benitoren ordena 250 1 385E Larrea
Leireko Monasterioa (ESA) (ESA)
NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (EKONOMIA ETA OGASUNA)
Carlos III. aren etorb. 4-6 (IRUÑA)
Y-180 Aita beneditar agurgarriak. San Benitoren ordena 824 1 385F Larreak
Leireko Monasterioa (ESA)
NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (EKONOMIA ETA OGASUNA)
Carlos III. aren etorb. 4-6 (IRUÑA)
Y-181 Aita beneditar agurgarriak. San Benitoren ordena 17.154 1 385M Pinudia
Leireko Monasterioa (ESA)
NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (EKONOMIA ETA OGASUNA)
Carlos III. aren etorb. 4-6 (IRUÑA)
Y-182 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 4.500 1 352A Hariztia
René Petit 9 (ESA)
Y-183 ESAKO UDALAREN HERRILURRA 77 1 352B Larrea
René Petit 9 (ESA)
ALDI BATERAKO OKUPAZIOA ZABORTEGIAK
XABIERKO UDAL MUGAPEA
J-1 NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (Altxonbideak) 390 1 136 Altxonbidea
Tutera 20 (IRUÑEA)
J-2 URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Luis Gonzaga 19.151 1 302A Pinudia
Sangüesa 1 (XABIER)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Alfonso
Espalter 2-4. (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Alvaro
Juan Hurtado de Mendoza 9- 7. C (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Javier
Espalter 2-4. (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Pilar
Portugal etorb. 1 (MADRIL)
J-3 URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Luis Gonzaga 1.919 1 302I Lehorreko alorra
Sangüesa 1 (XABIER)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Alfonso
Espalter 2-4. (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Alvaro
Juan Hurtado de Mendoza 9- 7. C (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Javier
Espalter 2-4. (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Pilar
Portugal etorb. 1 (MADRIL)
J-4 URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Luis Gonzaga 11.483 1 302J Lehorreko alorra
Sangüesa 1 (XABIER)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Alfonso
Espalter 2-4. (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Alvaro
Juan Hurtado de Mendoza 9- 7. C (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Javier
Espalter 2-4. (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Pilar
Portugal etorb. 1 (MADRIL)
J-5 URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Luis Gonzaga 7.480 1 302H Larreak
Sangüesa 1 (XABIER)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Alfonso
Espalter 2-4. (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Alvaro
Juan Hurtado de Mendoza 9- 7. C (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Javier
Espalter 2-4. (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Pilar
Portugal etorb. 1 (MADRIL)
J-6 URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Luis Gonzaga 5.436 1 302L Lehorreko alorra
Sangüesa 1 (XABIER)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Alfonso
Espalter 2-4. (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Alvaro
Juan Hurtado de Mendoza 9- 7. C (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Javier
Espalter 2-4. (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Pilar
Portugal etorb. 1 (MADRIL)
J-7 URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Luis Gonzaga 2.607 1 302M Lehorreko alorra
Sangüesa 1 (XABIER)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Alfonso
Espalter 2-4. (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Alvaro
Juan Hurtado de Mendoza 9- 7. C (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Javier
Espalter 2-4. (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Pilar
Portugal etorb. 1 (MADRIL)
J-8 URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Luis Gonzaga 4.887 1 302G Larreak
Sangüesa 1 (XABIER)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Alfonso
Espalter 2-4. (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Alvaro
Juan Hurtado de Mendoza 9- 7. C (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Javier
Espalter 2-4. (MADRIL)
URZAIZ AZLOR DE ARAGON, Pilar
Iragarkiaren kodea: F0901644
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50