III. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
TAFALLAKO UDALAREN MUSIKA ESKOLA
Izangai onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda, musika hizkuntzako irakasle izateko lanpostu bat, txirulako irakasle izateko lanpostu bat, perkusioko irakasle izateko lanpostu bat eta txistuko irakasle izateko lanpostu bat betetzeko, lan-kontratu finkoarekin eta lanaldi partzialean
Tafallako Udaleko Gobernu Batzordeak, 2002ko abenduaren 10ean egin bilkura arruntean, deialdia onetsi zuen ondoko lanpostuak oposizio-lehiaketa bide betetzeko: musika hizkuntzako irakasle izateko lanpostu bat, txirulako irakasle izateko lanpostu bat, perkusioko irakasle izateko lanpostu bat eta txistuko irakasle izateko lanpostu bat, lan-kontratu finkoarekin eta lanaldi partzialean.
Deialdi hori 2003ko 27. Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratu zen, martxoaren 3an.
Alkatetzaren 2003ko apirilaren 9ko ebazpenaren bidez onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda onetsi zen eta 2003ko 54. Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean, apirilaren 30ean, argitaratu.
Erreklamazioak egiteko epea iragan delarik, bidezko da onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda onestea eta oposizioaren lehenbiziko proba egiteko data eta epaimahaia zehaztea.
Horrenbestez,
Ondokoa ebatzi dut:
Lehenbizikoa._Onartu eta baztertutako izangaien behin betiko zerrenda hau onestea:
Onartuak:
_Musika hizkuntzako irakaslea:
AINZUA URRA, IGNACIO
BELZA EGOZCUE, JESUS M.ª
GONZALO GARCIA, M.ª CONCEPCION
GORRIZ MARTINEZ, NURIA
JAIME AYESA, EVA
VILLAR ZABALETA, CRISTINA
_Perkusioko irakaslea:
ZUGASTI ARIZMENDI, JOSEBA ANDONI
_Txistuko irakaslea:
CIGANDA SAN MARTIN, ITZIAR
JORAGURIA ELIZONDO, GARAINE
PEÑARANDA ZARRANTZ, CARLOS
RUIZ MARCOLAIN, AMAIA
_Txirulako irakaslea:
MORENO MORENO, ISABEL
OCAÑA GOMEZ, EKHI
OJER MORENO, EDUARDO
Baztertuak:
_Musika hizkuntzako irakaslea:
IMIRIZALDU SOLA, STELLA, (eskabidea ez datorrelako bat I. eranskinean argitaratutako ereduarekin, 3.1 oinarrian eskatu bezala, eta deialdiaren 3.4 oinarrian aipatutako proiektu pedagogikoa ez aurkezteagatik).
SANTESTEBAN MARIÑELARENA, EIDER, (eskabidea ez datorrelako bat I. eranskinean argitaratutako ereduarekin, 3.1 oinarrian eskatu bezala, eta deialdiaren 3.4 oinarrian aipatutako proiektu pedagogikoa ez aurkezteagatik).
_Perkusioko irakaslea:
SALES RODRIGO, CARLOS, (NANaren fotokopia edo agiri baliokiderik ez aurkezteagatik; 3.1.a oinarria).
Bigarrena._Ondoko egunetan hasiko da oposizioaldia:
Txirula: ortzirala, 2003ko ekainaren 20an, 10,30etan.
Txistua: asteazkena, 2003ko ekainaren 25ean, 10,30etan.
Perkusioa: astelehena, 2003ko ekainaren 23an, 10,30etan.
Musika Hizkuntza: asteartea, 2003ko ekainaren 17an, 15,00etan.
Izangaiek aipatu orduan agertu beharko dute Tafallako Udal Musika Eskolaren instalazioetan, Kultur Etxean baitaude, Tubal kalea, 19, Tafallan, eta nortasun agiri nazionala eraman.
Hirugarrena._Kide hauek osatuko dute epaimahaia:
_Txirula:
Mahaiburua: M. Jesús Alzueta Cárcar.
Ordezkoa: Marisa Urdín Valencia.
Lehen mahaikidea: Daniel T. Huarte Izquierdo.
Ordezkoa: Alfonso Muro Echaide.
Bigarren mahaikidea: Roberto Casado Aguado.
Ordezkoa: Nekane Solana Arozena.
Hirugarren mahaikidea: Garazi Larrañaga Francesena.
Ordezkoa: Reyes Moreno Pascual.
Laugarren mahaikidea: Javier Ibáñez Legat.
Ordezkoa: M. Jesús Pejenaute Fernández.
Idazkaria: Amanda Acedo Suberbiola, Tafallako Udalaren Musika Eskolaren Batzordeko idazkaria.
Ordezkoa: aurrekoak hautatu funtzionarioa.
_Txistua:
Mahaiburua: M. Jesús Alzueta Cárcar.
Ordezkoa: Marisa Urdín Valencia.
Lehen mahaikidea: Daniel T. Huarte Izquierdo.
Ordezkoa: Alfonso Muro Echaide.
Bigarren mahaikidea: Alfonso Iturria Amadoz.
Ordezkoa: Edurne Campión Gastón.
Hirugarren mahaikidea: Urko Arozarena Muxika.
Ordezkoa: José Javier Irigoien Arguiñarena.
Laugarren mahaikidea: Javier Ibáñez Legat.
Ordezkoa: M. Jesús Pejenaute Fernández.
Idazkaria: Amanda Acedo Suberbiola, Tafallako Udalaren Musika Eskolaren Batzordeko idazkaria.
Ordezkoa: aurrekoak hautatu funtzionarioa.
_Perkusioa:
Mahaiburua: M. Jesús Alzueta Cárcar.
Ordezkoa: Marisa Urdín Valencia.
Lehen mahaikidea: Daniel T. Huarte Izquierdo.
Ordezkoa: Alfonso Muro Echaide.
Bigarren mahaikidea: Txusmari Garmendia Olaizola.
Ordezkoa: Urko Arozarena Muxika.
Hirugarren mahaikidea: Enrique Rubiños Rezola.
Ordezkoa: Daniel Arias Elizari.
Laugarren mahaikidea: Javier Ibáñez Legat.
Ordezkoa: M. Jesús Pejenaute Fernández.
Idazkaria: Amanda Acedo Suberbiola, Tafallako Udalaren Musika Eskolaren Batzordeko idazkaria.
Ordezkoa: aurrekoak hautatu funtzionarioa.
_Musika Hizkuntza:
Mahaiburua: M. Jesús Alzueta Cárcar.
Ordezkoa: Marisa Urdín Valencia.
Lehen mahaikidea: Daniel T. Huarte Izquierdo.
Ordezkoa: Alfonso Muro Echaide.
Bigarren mahaikidea: Daniel Arias Elizari.
Ordezkoa: Luis Mauleón Goñi.
Hirugarren mahaikidea: Carlos Pellejero Palomo.
Ordezkoa: Arantxa Ezcurra Leonet.
Laugarren mahaikidea: Javier Ibáñez Legat.
Ordezkoa: M. Jesús Pejenaute Fernández.
Idazkaria: Amanda Acedo Suberbiola, Tafallako Udalaren Musika Eskolaren Batzordeko idazkaria.
Ordezkoa: aurrekoak hautatu funtzionarioa.
Laugarrena._Ebazpen hau Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitara dadila agintzea.
Tafallan, bi mila eta hiruko maiatzaren hogeita batean. Batzordeburua, María Jesús Alzueta Cárcar.
Iragarkiaren kodea: A0305572