Iragarkia
5. ALDIZKARIA - 2001eko urtarrilaren 10a
I. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
Herrilanak eta Zerbitzu Publikoak
1308/2000 EBAZPENA, abenduaren 27koa, Herrilan zuzendari nagusiak emana, "Iruña-Lizarra autobia, Zizur Nagusia-Gares tartea, egiteko proiektuari" onespen teknikoa eman eta hark ukituriko ondasun eta eskubideen zerrenda, Ebazpen honen eranskin gisa doana, jendaurrean jartzen duena.
Proiektu, Teknologia eta Obra Hidraulikoen Zerbitzuak, "Iruña-Lizarra autobia, Zizur Nagusia-Gares tartea, egiteko Proiektua" aurkeztu du, onespen teknikoa eman diezaioten.
1999ko apirilean Iruña-Lizarra ardatzari buruzko Azterlana erredaktatu zen, hala nola epe ertainera egin beharreko jarduketen Plan zuzentzailea. Azterlan horretan lau tartetan bereizi zen Iruña-Lizarra bidea. Jendaurrean jartzen den proiektu hau bigarrenari dagokio, Zizurko auzoberriko hegoaldeko ertzetik hasita (N-111 errepidearen 6. k.p.) Garesko saihesbidearen hasieraraino (18+500 k.p.raino) doanari, hain zuzen.
Proiektuan 11,7 km-ko autobia tartea definitu da, N-111 errepideko 6 eta 18,5 kilometro puntuen artean. Horrek egungo bide-tartea 800 metro laburtzea ekarriko du.
Abiapuntua Zizurko auzoberritik 300 metrora dago, hegoaldera. N-111 errepidea auzoberritik pasatzen den tartea hobetzeko proiektuarekin bat eginen du.
8+000 k.p.raino, egungo errepidea ezker-eskuin zabaltzea aurreikusi da. Errepidearen sekzioan erdibitzaile estu bat izanen da (2,00 m), barrera zurrun batez babestua, barreneko bazterbideak, 1,50 metrokoak, eta kanpokoak, 2,50 metrokoak, eta bi erreitako bi galtzada, 3,50 metrokoa bakoitza.
6+800 k.p.an Galarko lotunea dago, diamante itxurakoa; trafikoa banatzeko bi errotonda izanen ditu alboetan eta erditik gurutzatuko da. Abiapuntutik lotunean dauden Iruñerako adarren deribazioraino errei osagarri bat proiektatu da, Zizurtik Lizarra alderantz doan trafikoa sartu ahal izateko eta Iruñetik datorren trafikoa Galarko lotunerantz atera ahal izateko.
Aipatu adarrak bereizten diren tokitik, bi aldeetan, bide "kolektoreak" proiektatu dira, 7+100 k.p.an dagoen zerbitzugunean eroso sartzeko.
Galarko lotunearen adarrak, Lizarra aldekoak, alboko bideetan sartuko dira eta horietatik zirkulatu beharko da zerbitzugunea igaro arte, ezinezkoa baita lotunean sartzeko eta ateratzeko bideak eta gasolindegikoak bereizita egitea.
Lotunearen ezkerreko errotondatik adar bat aterako da Galarko errepideraino. Bat egiten duten tokitik errepidea zabaltzea aurreikusi da, herriguneraino.
Lotune horren proiektuan jaso da, halaber, Udalez Gaindiko Proiektu Sektorialean Ezkirotzerainoko bide perimetralari buruz ezarritakoa, hala nola kanposantu berrian sartzeko bideak (oraingo egoeran eta gerokoan).
8+000 k.p.tik aurrera bidea egungo errepidetik aldentzen da, eskuineko bihurgunea eginez eta, jarraian, ezkerretara, egungo errepidearen eta Gendulaingo etxeen artean joanen baita. Erdibitzailea gero eta zabalagoa izanen da 5 metro hartu arte, eta barreneko bazterbidea, aldiz, estuagoa, 1,50 metro beharrean 1,50 metro. Ondoren, Zarikiegiko errepidea gurutzatuko da. Lehenago Asteraingo lotunea proiektatu da, diamante itxurakoa, goiko pasabidea izanen duena. Eskuineko bazterrean errotonda bat aurreikusi da. Handik, batetik, Asterainen egungo errepidetik sartzeko bidea abiatuko da, eta bestetik, harako errepide lehengoratua, zeina bide nagusiaren azpitik gurutzatuko baita, 8+700 k.p.an. Ezkerreko aldean, Zarikiegiko sarbidea hasiko da, egungo errepideraino, zeina herriguneraino luzatuko baita.
10 k.p.aren inguruan, bide nagusia aurreko lubakitik gora abiatzen da eta hurrengo 2 kilometroetan lubeta batetik doa, Erreniegako tunelaren iparraldeko ahorantz. Maila % 2,25 eta % 4,27 artekoa da. Tunelaren iparreko ahoa 12+245 k.p.an dago. 25 metro tunel artifizial labur baten barna egin ondoren, 1240 metroko luzera duen tunel ondeatua dago. Hegoaldeko ahoak 85 metroko sasi-tunela du eta 13+595 k.p.an atari zabalera ateratzen da. Hortaz, lur azpiko tartea, guztira, 1.350 metrokoa da.
Tunelaren sekzioaren diseinua honelakoa da: galtzada bakoitzarentzat tunel bat eta bien artean 25 metroko tartea. Bi tunelen artean, tarteka, bost segurtasun lotune daude, hala nola argiteriaren instalazioak, aireztapenekoak, su-itzaltzeenak, e.a.
Tuneletik aterata beherantz egiten da % 4,35eko aldapatik. Tarte hau Garesen eginen den Saihesbide berrian amaituko da. Plantan ezker eta eskuineko bihurguneak izanen dira, mendixkak eta ibarrak gainditzeko toki egokienaren bila. Hala ere, lur berdintze eta lubaki nahiko altuak egin beharko dira.
Tunelaren irteeratik 250 metrora Akiturrain erreka igaroko da, 20 metro gainetik edo gehiago. Lanek Ingurumenean izanen duten Eraginaren Deklarazioan adierazitakoa betetzeko, 160 metro luze izanen den zubibide bat diseinatu da, faunaren korridore garrantzitsu honen igarobidea bermatzeko.
14+500 k.p.aren inguruan, Utergako errepidea (NA-6016) gurutzatzeko tokian, Uterga eta Legardako lotunea proiektatu da. Hirusta erdiaren itxura aukeratu da, azpitik pasatzekoa.
Ezkerreko errotondaren ondoan, atseden eta aisiarako gune bat proiektatu da, berezko naturgune bat eta Erreniegako ikuspegi ederra aprobetxatzearren.
15+500 k.p.an egungo errepidea gaindituko du -behar den pasabidea egiteko obra aurreikusi da-. Hortik, Legarda herrian barna joko du. Herriaren aurrealde osoan lurra ematea proiektatu da, hotsaren kontra babesteko.
16+500 eta 16+700 k.p.en artean plataforma batzuk proiektatu dira zerbitzugune bat instalatzeko.
Garesen eginen den Saihesbidearekin lotzeko bidea egungo errepidearekin paraleloa izanen da, ipar-ekialdeko lotunetik hurbil, eta handik Obanos eta Garesen sartzeko bideak abiatuko dira.
Lotune hartatik, UPSrekin bat, errrepide berri bat proiektatu da Obanos eta Muruzabal artean, autobia eta NA-601 errepidea elkartzeko. Bide berri hori 3,12 km luze izanen da. Errotonda itxi batetik abiatuko da, lotuneko adarrak N-111 errepidearekin lotzeko puntuan, eta NA-601 errepidean amaituko -bertan sartzeko bide-lehentasuna izanen da-. Bide-erdian Muruzabalgo errepidea gurutzatuko du. Horretarako, diamante itxurako lotune-erdia planteatu da, azpiko pasabidea duena.
Horrenbestez, Proiektu, Teknologia eta Obra Hidraulikoen Zerbitzuak adierazi eta proposatu duenarekin bat, Herrilan, Garraio eta Komunikazio kontseilariaren urriaren 7ko 3912/99 Foru Aginduaren bidez emandako eskurantzak erabiliz, Zuzendaritza Nagusi honek
EBATZI DU:
1. "Iruña-Lizarra autobia, Zizur Nagusia-Gares tartea, egiteko proiektuari" onespen teknikoa ematea.
2. Proiektu horrek ukitzen dituen ondasun eta zerbitzuak desjabetzeko espedienteari hasiera ematea. Zerrenda Ebazpen honen eranskinean ageri da.
3. Proiektu hori eta ukituriko ondasun eta zerbitzuen zerrenda jendaurrean jartzea, 20 egun baliodun zehazki. Epe horretan, interesdunek egoki iruditzen zaizkion ohar edo alegazioak egin ahalko dituzte eta aurkeztu, idatziz, zerrendako akatsak zuzentzeko behar diren datuak. Hori helburu, lurzatietako planoak interesdunen eskura egonen dira Proiektu, Teknologia eta Obra Hidraulikoen Zerbitzuan eta Zizur Nagusiko, Zizurko Kontzejuko, Utergako, Legardako, Galarko, Obanosko eta Muruzabalgo udaletxeetan.
4. Ebazpen hau Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean eta Foru Komunitateko bi egunkaritan argitaratzea.
5. Ebazpen honen berri ematea Zizur Nagusiko, Zizurko Zendeako, Utergako, Legardako, Galarko, Obanosko eta Muruzabalgo udalei, zeini lurzatietako plano bat bidaliko baitzaie, eta, orobat, Proiektu, Teknologia eta Obra Hidraulikoen Zerbitzuari, Desjabetzapen Atalari eta Proiektu Atalari, behar diren ondorioak izan ditzan.
Iruñean, bi milako abenduaren hogeita zazpian.-Herrilan zuzendari nagusia, Álvaro Miranda Simavilla.
"IRUÑA-LOGROÑO AUTOBIA, ZIZUR NAGUSIA-GARES TARTEA, EGITEKO PROIEKTUA"
Ukituriko ondasun eta eskubideen banakako zerrenda zehaztua
ZIZUR NAGUSIKO UDALERRIA
ZM-01 MARIN GRAVALOS, Eduardo
BOLOQUI LARRAYA, M.ª José Gran Vía, 30
ZARAGOZA 167 2 741 Alorra
ZM-03 ZIZUR NAGUSIKO UDALAREN
HERRILURRA Belaskoaingo et.
ZIZUR NAGUSIA 262 2 772 Larreak
ZM-04 ZIZUR NAGUSIKO UDALA Belaskoaingo et., 26
ZIZUR NAGUSIA 61 - - Bidea
ZM-05 AGUIRRE OSACAR, M.ª Concepción Sarasate pasealekua
IRUÑA 683 2 742 Alorra
ZM-06 ZIZUR NAGUSIKO UDALA Belaskoaingo et., 26
ZIZUR NAGUSIA 165 - - Erreka
ZM-07 SANMARTIN ERRO, M.ª Angeles San Andres Kalea, 3
ZIZUR NAGUSIA 1.419 2 743 Alorra
ZM-08 MONTERO MANERO, José M.ª Ipar plaza, 4, 3.a C
BARAÑAIN 7 2 770A Alorra
ZM-10 IRIBARREN AMEZQUETA,
M.ª Rosario Paulino Caballero
IRIBARREN AMEZQUETA IRUÑA
M.ª Jesús Arrieta, 14, 2.a B
IRUÑA 630 2 755 Alorra
ZM-12 ALVAREZ ESEVERRI, Prudencio El Salvador
GALAR 974 2 754 Alorra
ZM-13 CIA SAGUES, Jesús S. Frantzisko kalea, 2
ZIZUR NAGUSIA 3.030 2 752 Alorra
ZM-14 CIA SAGUES, Jesús S. Frantzisko Kalea, 2
ZIZUR NAGUSIA 4.398 2 753 Alorra
ZM-15 ARRAIZA RODRIGUEZ-MONTE,
M.ª Carmen Padre Damián 15, 1.a
MADRIL 1.872 2 751 Alorra
ZIZURKO ZENDEAKO UDALERRIA
CZ-01 BELZUNCE LOPEZ, Catalina Nafarroako Foruen plaza, 1, 7.a D
IRUÑA 1.581 3 202 Alorra
CZ-02 IRIBARREN AMEZQUETA,
M.ª Jesús Arrieta kalea
IRUÑA 574 3 359 Alorra
CZ-03 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA Santa Maria, 1
GAZOLATZ 129 - - Erreka
CZ-04 IRIBARREN AMEZQUETA,
M.ª Rosario Paulino Caballero 2, 6.a ezk.
IRUÑA 1.777 3 224 Alorra
CZ-05 ERRO GALAR, Francisco Lizarrako errep.
ZIZUR NAGUSIA 6.427 3 203 Alorra
CZ-06 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA Santa Maria, 1
GAZOLATZ
BARAÑAINGO UDALA Udal plaza, 1
BARAÑAIN 9.147 3 223 Alorra
CZ-07 ANDUEZA AIZCORBE, José Luis Benj. de Tudela 8, 4.a B
IRUÑA 3.873 3 204 Alorra
CZ-08 SANZ LUSARRETA, Jesús Santa Maria, 19
GAZOLATZ 5.033 3 205 Alorra
CZ-09 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA Santa Maria, 1
GAZOLATZ 1.211 - - Bidea
CZ-10 NARVAIZ ZABALZA, Martín Santa Maria
GAZOLATZ 5.155 3 201 Alorra
CZ-11 AZCONA AMEZQUETA, Pablo Santa Maria 3-5.a
GAZOLATZ 4.373 3 200 Alorra
CZ-12 ALDABA BELZUNEGUI, Juan José Amaia 33, 1.a esk..
IRUÑA
ALDABA BELZUNEGUI, Gerardo Baiona et..46, 3.a C
IRUÑA
ALDABA BELZUNEGUI, Víctor M.ª San Saturnino, 2
MUTILOAGOITI
ALDABA BELZUNEGUI, M.ª Jesús Nafarroako Foruen plaza, 1
IRUÑA 8.114 3 208 Alorra
CZ-13 AYESA IBAÑEZ, José Antonio Antso Azkarra, 79, 10.a C
IRUÑA 9.061 3 222 Alorra
CZ-14 ARBIZU LOPEZ-ZUBIRIA, Manuel Geltokiko auzoa
ETXARRI-ARANATZ 1.579 3 221 Alorra
CZ-15 GAZOLAZKO KONTZEJUA Santa Maria, 6
GAZOLATZ 311 3 220 Alorra
CZ-16 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA Santa Maria, 1
GAZOLATZ 290 - - Erreka
CZ-17 FERRER IRURZUN, Inés
FERRER IRURZUN, M.ª Eugenia
FERRER IRURZUN, Emilia
FERRER IRURZUN, Salvador Agoitz 20, 2.a C
IRUÑA 2.747 3 219 Alorra
CZ-18 IRIBARREN AMEZQUETA, M.ª Paz Emilio Arrieta 14, 3.a A
IRUÑA 1.675 3 209 Alorra
CZ-19 IRIBARREN AMEZQUETA,
M.ª Jesús Arrieta
IRUÑA 1.087 3 207 Alorra
CZ-20 AZCONA AMEZQUETA, Pablo Santa Maria 3-5.a
GAZOLATZ 302 3 218 Alorra
CZ-21 ANDUEZA BARBARIN, Juan Santa Maria 12, 1.a
GAZOLATZ 5.280 3 210 Alorra
CZ-22 COMPAÑIA DE PETROLEOS
AVANTI, S.A. Gazteluko plaza 43 bis
IRUÑA 1.065 3 376 Zorua
CZ-23 COMPAÑIA DE PETROLEOS
AVANTI, S.A. Gazteluko plaza, 43 bis
IRUÑA 1.398 3 375 Zoladura
CZ-24 VILLANUEVA MATANZOS,
Carlos Guzmán el Bueno
VILLANUEVA MATANZOS, MADRIL
Ana M.ª PS. DE MALLORCA
PALMA DE M. 1.705 3 217 Alorra
CZ-25 GAZOLAZKO KONTZEJUAREN
HERRILURRA Santa Maria
GAZOLATZ 2.189 3 212 Alorra
CZ-26 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 9.850 9 70 Alorra
CZ-27 BIURRUN ARTAZCOZ, Jesús M.ª GALAR 1.440 3 211 Alorra
CZ-28 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 1.606 3 369 Alorra
CZ-29 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 7.252 9 72 Alorra
CZ-30 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA Santa Maria, 1
GAZOLATZ 447 - - Erreka
CZ-31 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 1.642 9 66A Alorra
CZ-32 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 942 9 71 Alorra
CZ-33 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA Santa Maria, 1
GAZOLATZ 166 - - Bidea
CZ-34 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 40 9 75 Alorra
CZ-35 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA Santa Maria, 1
GAZOLATZ 27 - - Erreka
CZ-36 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 8.037 9 74 Alorra
CZ-37 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 37.378 9 62A Alorra
3.521 62C Eraikuntza
780 62D Larreak
1.349 62I Larreak
CZ-38 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA Santa Maria, 1
GAZOLATZ 8 - - Bidea
CZ-39 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 363 9 84B Zumardia
447 84G Larreak
CZ-40 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA Santa Maria, 1
GAZOLATZ 742 - - Bidea
CZ-41 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 5.439 9 76A Alorra
669 76B Larreak
CZ-42 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 7.569 9 77 Alorra
CZ-43 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 255 9 83 Larreak
CZ-44 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA Santa Maria, 1
GAZOLATZ 430 - - Erreka
CZ-45 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 6.974 9 78A Alorra
10.512 78B Larreak
CZ-46 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 35.209 9 82A Alorra
87 82C Pinudia
8.793 82D Larreak
CZ-47 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 277 9 60A Alorra
CZ-48 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 20.952 9 54 Alorra
CZ-49 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 5.939 9 55 Alorra
CZ-50 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 14.425 9 88A Alorra
CZ-51 ZABALZA ALDABA, Pedro José San Andres kalea, 3
ZIZUR NAGUSIA 28 10 209 Alorra
CZ-52 LABIANO LOPEZ, José Emilio Yanguas y Miranda 17, 4.a
IRUÑA
JAUREGUI SANMARTIN, Dorotea Navarro Villoslada 11, 6.a izda.
IRUÑA
LOPEZ IRIBARREN, Basilio Zizurko R., 56
ZIZUR TXIKI
LOPEZ IRIBARREN, Javier Angel Fuente del Hierro 3, 4.a A
IRUÑA 882 10 272 Alorra
CZ-53 ZABALZA ELIZALDE, Crescencio San Juan Bosco 16, 6.a C
IRUÑA 736 10 208 Alorra
CZ-54 ZARIKIEGIKO HERRILURRA San Andres
ZARIKIEGI 83 10 207 Alorra
CZ-55 ZUAZU SOLA, Epifanio San Andres
ZARIKIEGI 870 10 206 Alorra
CZ-56 EGUARAS IBAÑEZ, Josefa Gaztainondo plaza 8, 3.a D
BARANAIN 1.209 10 205 Alorra
CZ-57 ZABALZA ELIZALDE, Crescencio S. Juan Bosco 16, 6.a C
IRUÑA 1.866 10 204 Alorra
CZ-58 SANZ PASCAL, Leonor San Andres
ZARIKIEGI 732 10 201 Alorra
CZ-59 SANZ PASCAL, Leonor San Andres
ZARIKIEGI 1.325 10 273 Alorra
CZ-60 GALARZA LUCIA, José Vicente Erletokieta 2, 5.a I
IRUÑA 111 10 53 Alorra
CZ-61 CABODEVILLA SAGUES, Corpus Yanguas y Miranda 17, 1.a ezk.
IRUÑA 55 10 47 Etxebizitza
CZ-62 SANZ PASCAL, Leonor San Andres
ZARIKIEGI 56 10 279 Alorra
CZ-63 ZARIKIEGIKO KONTZEJUA San Andres
ZARIKIEGI 619 10 68 Larreak
CZ-64 EGUARAS IBAÑEZ, Josefa Gaztainondo 8, 3.a D
BARAÑAIN 440 10 45 Alorra
CZ-65 MUNARRIZ BARBARIN, Jaime Zaragozako et. 62, 3.a esk.
IRUÑA 206 10 8 Baratzeak
CZ-66 SANZ PASCAL, Leonor San Andres
ZARIKIEGI 206 10 44 Alorra
CZ-67 ZABALDA SALDISE, Antonio San Juan Bosco
IRUÑA 206 10 7 Baratzeak
CZ-68 ZARIKIEGIKO KONTZEJUA San Andres
ZARIKIEGI 41 10 2B Baratzeak
CZ-69 EGUARAS IBAÑEZ, Josefa Gaztainondo 8, 3.a D
BARANAIN 29 10 42 Larreak
CZ-70 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 42.834 9 81 Alorra
CZ-71 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA Santa Maria, 1
GAZOLATZ 28 - - Bidea
CZ-72 MENCOS DEL ARCO, Pilar Zapateria
IRUÑA 800 9 79 Alorra
CZ-73 ELIZALDE URDANOZ, Pedro Barañaingo et., 14 3.a E
IRUÑA
ELIZALDE URDANOZ, Joaquín Olibako monasterioa k.
19, 3.a C
IRUÑA 11.985 11 290A Alorra
CZ-74 LIZARRONDO ERASO, Angel Las Eras, 19
UTERGA 9.019 11 291 Alorra
CZ-75 CIRIZA LIZARRAGA, Jesús S. Cosme eta S. Damian
ASTERAIN 22.212 11 293 Alorra
CZ-76 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA Santa Maria, 1
GAZOLATZ 1.322 - - Erreka
CZ-77 AYERRA ARMENDARIZ, Jesús Iturritxe et., 000-3
ASTERAIN 8.113 11 273 Alorra
CZ-78 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA Santa Maria, 1
GAZOLATZ 2.651 - - Bidea
CZ-79 AZANZA LOPEZ, Francisco Javier
AZANZA LOPEZ, Jesús M.ª
AZANZA LOPEZ, M.ª Ascensión Erreniegako Ama Birjina et., 3
ASTERAIN 780 11 294 Alorra
CZ-80 LABIANO LOPEZ, José Emilio Yanguas y Miranda 17, 4.a
IRUÑA
JAUREGUI SANMARTIN, Dorotea Navarro Villoslada 11, 6.a ezk.
IRUÑA
LOPEZ IRIBARREN, Basilio Zizurko R., 56
ZIZUR TXIKI
LOPEZ IRIBARREN, Javier Angel Fuente del Hierro 3, 4.a A
IRUÑA 12.493 11 295 Alorra
CZ-81 PEREZ CIRIZA, Jesusa Apezarena txokoa
ASTERAIN 9.294 11 299 Alorra
CZ-82 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA Santa Maria, 1
GAZOLATZ 1.507 - - Erreka
CZ-83 ECHEVERRIA ERRO, Carlos S. Salvador
ASTERAIN 2.242 11 296 Alorra
CZ-84 PEREZ-ZABALZA OROZ, Julio S. Salvador, 4
ASTERAIN 16.801 11 298 Alorra
CZ-85 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA Santa Maria, 1
GAZOLATZ 2.045 - - Bidea
CZ-86 AZANZA LOPEZ, Francisco Javier
AZANZA LOPEZ, M.ª Ascensión
AZANZA LOPEZ, Jesús M.ª Erreniegako Ama Birjina et.
ASTERAIN 23.859 11 261A Alorra
4.327 261B Larreak
CZ-87 ASTERAINGO KONTZEJUAREN
HERRILURRA ASTERAIN 241 11 305A Larreak
CZ-88 ECHEVERRIA ERRO, Carlos San Salvador, 9
ASTERAIN 44.484 11 260A Alorra
CZ-89 NAFARROAKO FORU
KOMUNITATEA (ALTXONBIDEAK) Alondegi 1, 1.a
IRUÑA 6.892 11 255 Larreak
CZ-90 PEREZ CIRIZA, Jesusa Apezarena txokoa
ASTERAIN 2.069 11 239A Alorra
CZ-91 ANSORENA LOYOLA, Alfredo Erreniegako Ama Birjina et.
ASTERAIN 2.113 11 240 Alorra
CZ-92 ASTERAINGO KONTZEJUKO
HERRILURRA ASTERAIN 1.299 11 250 Larreak
CZ-93 DIEZ-ULZURRUN IRIGUIBEL,
José Luis Iratxeko monasterioa
33, 1.a D, C esk.
IRUÑA 13.785 11 249 Alorra
CZ-94 PEREZ CIRIZA, Luis Tafalla kalea
IRUÑA 1.494 11 251 Alorra
CZ-95 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA Santa Maria, 1
GAZOLATZ 622 - - Bidea
CZ-96 URTASUN TORRANO, Javier San Migel, 20-2.a
IRUÑA
ECHARTE GRACIA, Leonor Kodesko Andrea Maria kalea
IRUÑA
LABALDE ECHEGOYEN, Fortunata Karmen kalea, 14-3.a
IRUÑA
URTASUN TORRANO, Matilde BERRIOZAR 1.864 11 252 Alorra
CZ-97 CIRIZA NAGORE, José Erreniegako Ama Birjina et.
CIRIZA NAGORE, Esperanza ASTERAIN
CIRIZA EDERRA, Félix Jesús Navarro Villoslada 12, 3.a ezk.
IRUÑA 271 11 248 Alorra
UTERGAKO UDALERRIA
UT-03 SANMARTIN BAZTAN, Fernando Kale Nagusia
UTERGA
SANMARTIN BAZTAN, Rodolfo Ezkien plaza, 4, 15.a B
BARAÑAIN 21.453 1 313A Alorra
227 313E Artadia
158 313G Larreak
UT-04 UTERGAKO UDALA Kale nagusia, z.g.
UTERGA 2.053 Erreka
UT-05 SANMARTIN BAZTAN, Rodolfo Ezkien Plaza 4, 15.a B
BARAÑAIN 2.479 1 312A Alorra
46 312B Larreak
125 312C Larreak
UT-06 ARANGUREN PAGOLA, Abundio Kale Nagusia, 56
UTERGA 7.781 1 311A Alorra
1.385 311B Alorra
898 311C Larreak
UT-07 UTERGAKO UDALA Kale nagusia, z.g.
UTERGA 454 Erreka
UT-08 SANMARTIN BAZTAN, José Javier Iruñeko etorb.
IRUÑA 218 1 318A Alorra
UT-09 ARANGUREN PAGOLA, Abundio Kale nagusia, 56
UTERGA 13.306 1 310 Alorra
UT-10 UTERAGAKO UDALAREN HERRILURRA UTERGA 7.726 1 309 Pinudia
UT-11 MARTINEZ CIRIZA, Clemente Planillo, z. g.
FALTZES
MARTINEZ CIRIZA, M.ª Teresa Fausta Elorz et., 13
FALTZES
MARTINEZ CIRIZA, Joaquín Fausta Elorz et., 13
MARTINEZ CIRIZA, FALTZES
Francisco Javier Fausta Elorz et., 13
FALTZES 28 1 337 Alorra
UT-12 UTERGAKO UDALAREN HERRILURRA UTERGA 68 1 342 Larreak
UT-13 BARASOAIN LECUMBERRI,
Angel M.ª Santa Maria
ZABALEGI 6 1 339 Alorra
UT-14 LIZARRONDO LARRAYA, Julio Pedro Bidagor
BARAÑAIN 143 1 356 Alorra
UT-15 BAQUEDANO OSES, Jesús La Reunión, 1
ADIOS 1.536 1 349 Larreak
UT-16 YOLDI SANMARTIN, Victorina Olivieto
IRUÑA 516 1 350 Larreak
UT-17 YOLDI SANMARTIN, Victorina Oliveto
IRUÑA 110 1 931 Larreak
UT-18 BAQUEDANO OSES, Jesús La Reunión, 1
ADIOS 720 1 932 Alorra
UT-20 LIZARRONDO LARRAYA, Julio Pedro Bidagor
BARANAIN 112 1 344B Larreak
UT-21 ZABALZA SANZ, Felipe Kale Nagusia
UTERGA 171 1 345B Larreak
UT-22 JIMENEZ ANIZ, José Joaquín
JIMENEZ ANIZ, Rosario Las Eras
UTERGA 134 1 346A Larreak
LEGARDAKO UDALERRIA
LE-01 FERRER AZCARATE, Arturo Txapitela
IRUÑA
RODRIGUEZ AZCARATE, Manuel Sarasate pasealekua, 4, 1.a
IRUÑA 12.022 1 11A Alorra
26.520 1 11B Pinudia
5.178 1 11C Pinudia
209 1 11D Pinudia
LE-02 LEGARDAKO UDALA Kale Nagusia, z.g.
LEGARDA 2.702 - - Bidea
LE-03 FERRER AZCARATE, Arturo Txapitela
IRUÑA
RODRIGUEZ AZCARATE, Manuel Sarasate pasealekua, 4, 1.a
IRUÑA 664 1 15A Alorra
1.736 1 15B Larreak
LE-04 FERRER AZCARATE, Arturo Txapitela
IRUÑA 38.421 1 14A Alorra
RODRIGUEZ AZCARATE, Manuel Sarasate pasealekua, 4, 1.a 7.140 1 14B Hariztia
IRUÑA 7.656 1 14C Larreak
3.917 1 14D Larreak
LE-05 FERRER AZCARATE, Arturo Txapitela
IRUÑA
RODRIGUEZ AZCARATE, Manuel Sarasate pas., 4, 1.a
IRUÑA 22.929 1 13A Alorra
40.007 1 13B Pinudia
4.757 1 13C Hariztia
14.124 1 13D Alorra
28.628 1 13E Hariztia
LE-06 FERRER AZCARATE, Arturo Txapitela
IRUÑA
RODRIGUEZ AZCARATE, Manuel Sarasate pas., 4, 1.a
IRUÑA 2.380 1 12A Alorra
3.456 12C Hariztia
2.658 12D Larreak
LE-07 FERRER AZCARATE, Arturo Txapitela
IRUÑA
RODRIGUEZ AZCARATE, Manuel Sarasate pas., 4, 1.a
IRUÑA 2.136 1 10A Hariztia
89 10L Alorra
LE-08 AZPARREN ECHARRI, Máximo San Bartolome gaina
DONOSTIA 21 2 433 Larreak
LE-09 LEGARDAKO UDALAREN HERRILURRA LEGARDA 947 2 480 Larreak
LE-10 BARASOAIN RECARTE, Eusebio Santa Ageda, 3 8.a
LEGARDA 1.511 2 431 Larreak
LE-11 URSUA ESPARZA, Ceferina M.ª Santa Zezilia
LEGARDA 6.094 2 430 Alorra
LE-12 DIEZ-ULZURRUN ECHARTE,
M.ª Rosario Nafarroa Beherea et. 10, 5.a esk
IRUÑA 700 2 429 Larreak
LE-13 BIURRUN LEZAUN, José Luis Santa Zezilia, 15
LEGARDA 679 2 428 Alorra
LE-14 SANMARTIN ELIA, José Kale Nagusia
LEGARDA 512 2 336C Alorra
LE-15 DIEZ-ULZURRUN ECHARTE,
M.ª Rosario Nafarroa Beherea et. 10, 5.a dcha.
IRUÑA 1.587 2 337A Alorra
1.860 337B Alorra
LE-16 BERUETE AZPARREN, Jesusa Kale Nagusia, 21
LEGARDA 1.346 2 338 Alorra
LE-17 SANMARTIN ELIA, José Kale Nagusia 15
LEGARDA 655 2 331A Alorra
331B Larreak
LE-18 SANMARTIN ELIA, José Kale Nagusia, 15
LEGARDA 44 2 341 Alorra
LE-19 LARUMBE ANSOAIN, Fco. Cecilio Irunlarrea 28, 5.a D
IRUÑA
LARUMBE ANSOAIN, M.ª Carmen Altzania erreka, 6 3.a
IRUÑA
UTERGA GUINDO, M.ª Isabel Saint Sever 3, 1.a ezk.
LARUMBE ANSOAIN, GARES
Javier Antonio Kale Nagusia 12
LEGARDA
LARUMBE ANSOAIN, M.ª Nieves LEGARDA C
LARUMBE ANSOAIN, Jasokunde 2, 7.a B
M.ª Ascensión IRUÑA 583 2 340 Alorra
LE-20 DIEZ-ULZURRUN ECHARTE,
M.ª Rosario Nafarroa Beherea et. 10, 5.a dcha.
IRUÑA 1.601 2 339 Alorra
LE-21 LEGARDAKO UDALAREN HERRILURRA LEGARDA 4.070 2 329A Pinudia
3.766 329C Larreak
LE-22 LEGARDAKO UDALA Kale Nagusia z.g.
LEGARDA 853 - - Bidea
LE-23 LEGARDAKO UDALAREN
HERRILURRA LEGARDA 279 2 344A Larreak
LE-24 BIURRUN LEZAUN, José Luis Santa Zezilia
LEGARDA 12.273 2 347A Alorra
1.346 347B Larreak
LE-25 REZUSTA ECHARRI, Kale Nagusia
Javier Severino LEGARDA 480 2 348A Alorra
403 348B Alorra
1.611 348C Alorra
LE-26 LARUMBE ANSOAIN, Fco. Cecilio Irunlarrea 28, 5.a D
IRUÑA
LARUMBE ANSOAIN, M.ª Carmen Altzania erreka, 6 3.a
IRUÑA
UTERGA GUINDO, M.ª Isabel Saint Sever 3, 1.a ezk.
LARUMBE ANSOAIN, GARES
Javier Antonio Kale Nagusia, 12
LEGARDA
LARUMBE ANSOAIN, M.ª Nieves LEGARDA
LARUMBE ANSOAIN, Jasokunde 2, 7.a B
M.ª Ascensión IRUÑA 14 2 346 Alorra
LE-27 LEGARDAKO UDALA Kale Nagusia, z.g.
LEGARDA 2.010 - - Bidea
LE-28 BERUETE AZPARREN, Jesusa Kale Nagusia, 21
LEGARDA 109 2 345 Alorra
LE-29 OLASO AYESTARAN, Margarita Santa Zezilia
LEGARDA 6.915 2 372 Alorra
LE-30 URSUA ESPARZA, M.ª Ceferina Santa Zezilia
LEGARDA 5.764 2 371 Alorra
LE-31 BELZUNEGUI OTANO, Silvestre Abejeras, 2, 3.a esk.
IRUÑA 7.502 2 364 Alorra
LE-32 LEGARDAKO UDALA Kale Nagusia, z.g.
LEGARDA 5.501 - - Bidea
LE-33 SANMARTIN LOITEGUI, Juan M.ª Santa Zezilia, 1
LEGARDA . 80 2 361A Alorra
LE-34 DIEZ-ULZURRUN ECHARTE,
M.ª Rosario Nafarroa Beherea et., 10, 5.a dcha.
IRUÑA 16.388 2 380A Alorra
4 380B Larreak
LE-35 ANSOAIN BACAICOA, Ascensión Kale Nagusia, 12
LEGARDA 4.051 2 381A Alorra
LE-36 NAGORE RECALDE, Juan Santos Basongaitz
LEGARDA 732 2 382 Alorra
LE-37 AIZPUN GOICOECHEA, Fco. Javier Santa Zezilia
LEGARDA 5.616 2 390 Alorra
LE-38 SANMARTIN ELIA, José Kale Nagusia
LEGARDA C 41.334 2 389 Alorra
LE-39 BARASOAIN RECARTE, Eusebio Santa Ageda 3, 8.a
LEGARDA 3.694 2 391 Alorra
LE-40 LEGARDAKO UDALA Kale Nagusia, z.g.
LEGARDA 1.949 - - Bidea
LE-41 IRIARTE EUSA, Alfonso K. Nagusia, 27
LEGARDA 6.389 3 105 Alorra
LE-42 LEGARDAKO UDALAREN HERRILURRA LEGARDA 1.690 3 97 Larreak
LE-43 SANMARTIN ELIA, José K. Nagusia, 15
LEGARDA 1.449 3 103 Mahastia
LE-44 OLASO AYESTARAN, Margarita Santa Zezilia
LEGARDA 255 3 100 Almendrondoak
LE-45 DIEZ-ULZURRUN ECHARTE,
M.ª Rosario Nafarroa Beherea et. 10, 5.a esk.
IRUÑA 329 3 101 Larreak
LE-46 VILLANUEVA LABIANO, Albina Santa Ageda, 3-9.a
LEGARDA
VILLANUEVA LABIANO, Alfredo Santa Ageda, 3-9.a
LEGARDA 156 3 102A Frutarbolak
LE-47 SANMARTIN ELIA, José K. Nagusia, 15
LEGARDA 84 3 89 Mahastia
LE-48 ARDANAZ GASTON, José Carlos K. Nagusia, 4
AÑORBE 7.244 3 104 Alorra
LE-49 BARASOAIN ECHARTE, M.ª Paz Gaztelugibel zehark.
IRUÑA 5.933 3 107 Alorra
LE-50 NAGORE GOLDARAZ, Angela LEGARDA 11.764 3 125A Alorra
364 125B Alorra
2.212 125C Alorra
LE-51 LEGARDAKO UDALAREN K. Nagusia z.g.
HERRILURRA LEGARDA 229 3 88 Larreak
LE-52 BARASOAIN RECARTE, Alejo Santa Ageda
LEGARDA
BARASOAIN RECARTE, Violante Santa Ageda 3-8.a
LEGARDA 334 3 124A Alorra
LE-53 AIZPUN GOICOECHEA, Fco. Javier Santa Zezilia
LEGARDA 14.779 3 110 Alorra
LE-54 LEGARDAKO UDALA Kale Nagusia, z.g.
LEGARDA 562 - - Erreka
LE-55 BELZUNEGUI OTANO, Silvestre Abejeras 2, 3.a esk..
IRUÑA 272 3 111 Alorra
LE-56 BIURRUN LEZAUN, José Luis Santa Zezilia, 15
LEGARDA 14.474 3 112 Alorra
LE-57 BERUETE AZPARREN, Jesusa Kale Nagusia, 21
LEGARDA 230 3 113 Alorra
LE-58 LEGARDAKO UDALA Kale nagusia, z.g.
LEGARDA 29 - - Bidea
LE-59 VELEZ MUNARRIZ, Ildefonsa San Martin
OBANOS 62 3 192 Alorra
LE-60 FERRER GALDEANO, Juan Ramón Amaia kalea, 2-5.a
IRUÑA 866 3 193 Alorra
LE-61 ERASO OLASO, Juan José Santa Ageda
LEGARDA 506 3 186A Alorra
GALARKO UDALERRIA
GA-01 OSINAGA CENOZ, Eugenio El Salvador 20
GALAR 11.584 11 210 Alorra
GA-02 ZOZAYA BALLAZ, Emilia San Adrian, 2
ORITZ 447 11 221 Alorra
GA-03 GALARKO KONTZEJUAREN HERRILURRA GALAR 368 11 220 Larreak
GA-04 GALARKO KONTZEJUAREN HERRILURRA GALAR 157 11 212 Alorra
GA-05 GALARKO KONTZEJUAREN HERRILURRA GALAR 393 11 416 Larreak
GA-06 GALARKO UDALA Zaldibide, 17
GETZE-GALAR
126 - - Erreka
GA-07 GALARKO KONTZEJUAREN HERRILURRA GALAR 1.223 11 214 Larreak
GA-08 OSINAGA CENOZ, Eugenio El Salvador, 20
GALAR 2.492 11 213 Alorra
GA-09 GALARKO UDALA Zaldibide, 17
GETZE-GALAR
69 - - Bidea
GA-10 RIPODAS ECHEGOYEN, Javiera Encarnación 14
GALAR 1.749 11 258A Alorra
1.025 258B Alorra
GA-11 OSINAGA CENOZ, Eugenio El Salvador, 20
GALAR 2.508 11 257 Alorra
GA-12 SANMARTIN ERICE, Juan Encarnación
GALAR 1.703 11 256 Alorra
GA-13 ALVAREZ ESEVERRI, Prudencio Erletokieta
IRUÑA 943 11 259 Zumardia
GA-14 GALARKO KONTZEJUAREN HERRILURRA GALAR 2.585 11 260 Larreak
GA-15 ILUNDAIN ECHEVERRIA,
Carlos Javier Erreniega, 20
ASTERAIN 13 11 261 Alorra
GA-16 RIPODAS ECHEGOYEN, Javiera Encarnación, 14
GALAR 603 11 255 Alorra
GA-17 GALARKO UDALA Zaldibide, 17
GETZE-GALAR
24 - - Bidea
GA-18 ARTOZQUI ERDOZAIN, Corpus
ARTOZQUI ERDOZAIN, Enrique
ARTOZQUI ERDOZAIN, Carlos Zaragozako errep. z.g.
BIURRUN 145 11 265 Alorra
GA-19 GALARKO KONTZEJUAREN HERRILURRA GALAR 11 11 267 Larreak
GA-20 GALARKO KONTZEJUAREN HERRILURRA GALAR 145 11 418 Larreak
GA-21 BIURRUN ARTAZCOZ, Jesús M.ª Abejeras 5 bis, 4.a B
IRUÑA 2.841 11 254 Alorra
GA-22 SANMARTIN ERICE, Juan Encarnación 3
GALAR 1.324 11 92A Alorra
GA-23 GALARKO UDALA Zaldibide, 17
GETZE-GALAR
49 - - Bidea
GA-24 OSINAGA CENOZ, Eugenio El Salvador 20
GALAR 154 11 247 Alorra
GA-25 RIPODAS ECHEGOYEN, Javiera Encarnación
GALAR 1.051 11 78 Alorra
GA-26 RIPODAS ECHEGOYEN, Javiera Encarnación, 14
GALAR 459 11 26B Alorra
GA-27 GOÑI ELIZALDE, Eusebio El Salvador
GALAR 484 11 77 Alorra
GA-28 LASTERRA HUARTE, José Miguel Encarnación 33
GALAR 268 11 30A Etxebizitza
192 30B Alorra
GA-29 GALARKO KONTZEJUA GALAR 78 11 76 Bidea
GA-30 GALARKO UDALA Zaldibide, 17
GETZE-GALAR
49 - - Bidea
GA-31 GALARKO UDALA Zaldibide, 17
GETZE-GALAR
54 11 63 Alorra
GA-32 GALARKO KONTZEJUA GALAR 177 11 75 Alorra
OBANOSKO UDALERRIA
OB-01 FERRER GALDEANO, Juan Ramón Amaia kalea
IRUÑA 1.368 1 385 Alorra
OB-02 OBANOSKO UDALAREN HERRILURRA OBANOS
1.407 1 386 Larreak
OB-03 OBANOSKO UDALA Foruen plaza, 1
OBANOS 81 - - Bidea
OB-04 GASTEARENA ARRAIZA, Miguel 4 1 387 Alorra
OB-05 OBANOSKO UDALAREN HERRILURRA OBANOS 185 1 388 Larreak
OB-06 LOYOLA ZABALEGUI, Angeles
LOYOLA ZABALEGUI, Enrique
LOYOLA ZABALEGUI, Blanca
LOYOLA ZABALEGUI, Guillermo San Salvador
OBANOS 21 1 380 Alorra
OB-07 ERASO OLASO, Juan José LEGARDA 169 2 350 Alorra
OB-08 ARDAIZ LOYOLO, Pedro Miguel San Salvador
OBANOS 1.658 2 352 Alorra
OB-09 GUEMBE SARREGUREN, Vidal San Martin plaza, 6
OBANOS 2.554 2 353 Alorra
OB-10 GOMEZ-SEGURA ECHARRI,
Tomás San Salvador
OBANOS 1.422 2 354 Alorra
OB-11 OBANOSKO UDALA Foruen plaza, 1
OBANOS 12 - - Erreka
OB-12 LAZCOZ SANMARTIN, Félix Aralar 5, 2.a esk.
ORCARAY IRURZUN, Nemesio Lizarra, 15
IRURTZUN 159 2 355 Zoladura
OB-13 OBANOSKO UDALA Foruen plaza, 1
OBANOS 187 - - Erreka
OB-14 GUEMBE LOSARCOS, Santiago San Martin, 64
OBANOS 3.283 2 534 Alorra
OB-15 OBANOSKO UDALAREN HERRILURRA OBANOS 138 2 380 Larreak
OB-16 OBANOSKO UDALA Foruen plaza, 1
OBANOS 69 - - Bidea
OB-17 MUNARRIZ ZABALZA, Remigio Pablo Sarasate, 77
OBANOS 39 2 375a Alorra
OB-18 ARMENDARIZ LOYOLA, M.ª Josefa San Salvador
OBANOS 5.364 2 402 Alorra
OB-19 JAUREGUI EGUILAZ, Joaquín San Juan
OBANOS 4.333 2 403 Alorra
OB-20 ARRAIZA LANA, Vicenta San Lorentzo, 37
OBANOS 4.516 2 414 Alorra
OB-21 OBANOSKO UDALA Foruen plaza, 1
OBANOS 818 - - Bidea
OB-22 GASTEARENA ARRAIZA, Miguel Pío XII.a etorb.
IRUÑA 6.510 2 412 Alorra
OB-23 OBANOSKO UDALA Foruen plaza, 1
OBANOS 818 - - Bidea
OB-24 MUNARRIZ VELEZ, Cayo San Martin
OBANOS 4.056 2 410 Alorra
OB-25 OBANOSKO UDALAREN HERRILURRA OBANOS 280 2 429 Alorra
OB-26 OCHOA OCHOA, Teresa Juana San Martin
OBANOS
OCHOA OCHOA, Félix San Martin
OBANOS
OCHOA OCHOA, Manuel Antonio Eunate
OBANOS
OCHOA OCHOA, Adela Felisa Leire kalea
OLAZTI 5.553 2 430 Alorra
OB-27 DIVASSON JAURRIETA, Miguel San Martin
OBANOS 157 2 431 Alorra
OB-28 MURUZABAL SANTESTEBAN,
Francisco Javier El Sotoko Andre Maria 3, 1.a D
IRUÑA 1.922 2 442A Alorra
1.312 442B Alorra
467 442D Larreak
OB-29 OBANOSKO UDALA Foruen plaza, 1
OBANOS 225 - - Bidea
OB-30 LEGARBIDEA, S.L. San Guillermo, z.g.
OBANOS 10.493 2 440 Alorra
OB-31 RUBIO MUZQUIZ, Salvador San Lorentzo, 44
OBANOS 543 2 434A Alorra
1.135 434B Olibadia
OB-32 ESTELLA LANA, M.ª Concepción San Martin
OBANOS 3.785 2 439 Alorra
OB-33 OBANOSKO UDALA Foruen plaza, 1
OBANOS 490 - - Erreka
OB-34 OBANOSKO UDALA Foruen plaza, 1
OBANOS 776 - - Bidea
OB-35 GURPIDE BALLENT, Joaquina San Lorentzo, 22
OBANOS 4.234 2 450 Mahastia
OB-36 FLAMARIQUE GORRIZ, Margarita Foruen plaza, z.g.
OBANOS 51 2 438 Alorra
OB-37 MURUZABALGO UDALA MURUZABAL 2.019 2 488 Alorra
OB-38 JAURRIETA LIZARRONDO,
M.ª Beatriz San Guillermo plaza
OBANOS 2.576 2 487 Alorra
OB-39 JAURRIETA LIZARRONDO,
M.ª Beatriz San Guillermo plaza
OBANOS 1.137 2 486 Alorra
OB-40 ARRAIZA JAURRIETA, M.ª Camino Karlos III.a etorbidea, 30 4.a I
IRUÑA 690 2 485 Alorra
OB-41 PEREZ-LABORDA, PEREZ-RADA,
José M.ª Gurutze bidea
PEREZ-LABORDA, PEREZ-RADA, OBANOS
Alberto Asuako errep.
GETXO 2.432 2 494 Alorra
OB-42 OBANOSKO UDALAREN
HERRILURRA OBANOS 663 2 491 Larreak
OB-43 OSES ARRIAZU, M.ª Dolores Erdiko kalea
MURUZABAL 192 2 492 Alorra
OB-44 MURUZABAL SANTESTEBAN,
Teresa San Martin, 25
OBANOS 43 2 493B Alorra
420 2 493D Alorra
OB-45 OBANOSKO UDALAREN HERRILURRA OBANOS 192 2 502 Larreak
OB-46 BERRADE DIEZ-ULZURRUN, José La Villa, 5
MURUZABAL 375 2 503 Alorra
OB-47 GURPIDE BALLENT, Joaquina San Lorentzo, 22
OBANOS 338 2 509c Mahastia
OB-48 GUEMBE GUEMBE, Jesús M.ª San Martin, 11
OBANOS 758 2 528 Alorra
OB-49 GOICOECHEA ALFARO, José Luis Pintor Asarta kalea 7, 1.a B
IRUÑA 874 2 529 Alorra
OB-50 OBANOSKO UDALA Foruen plaza, 1
OBANOS 121 - - Bidea
OB-51 ERVITI JIMENO, Fermín Iruñeko etorb.
BARAÑAIN 457 2 530 Alorra
OB-52 VIDART JAUREGUI, Aniceto San Juan, 56
OBANOS 4.092 2 531 Alorra
OB-53 ARDAIZ JAURRIETA, Gerardo San Guillermo
OBANOS 4.087 2 533A Alorra
522 533B Alor int.
OB-54 OBANOSKO UDALA Foruen plaza, 1
OBANOS 368 - - Bidea
OB-55 HIJAS DE LA CARIDAD
S. VICENTE DE PAUL SAN BLAS
MURUZABAL 1.518 2 532 Alorra
OB-56 GUEMBE LOSARCOS, Josefina San Lorentzo, 17
OBANOS 146 3 15 Alorra
OB-57 OSES ARRIAZU, María Dolores Erdiko kalea
MURUZABAL 283 2 490 Alorra
MURUZABALGO UDALERRIA
MU-01 ECHEVERRIA MENDIOROZ, Cruz Kale Nagusia, 3
MURUZABAL 669 1 299A Alorra
MU-02 MURUZABALGO UDALA 30 - - Bidea
MU-03 SAENZ-OJER FERNANDEZ, Carlos San Martzial kalea
DONOSTIA
MARTINEZ AZPARREN, María Co. San Martzial 21, 4.a D
DONOSTIA
MARTINEZ AZPARREN, M.ª Teresa Pedro Egaña 6, 5.a zentroa
DONOSTIA
GARCIA FERNANDEZ, Jesús M.ª Pedro Egaña 6, 5.a zentroa
DONOSTIA 221 1 295B Frutarbolak
MU-04 MURUZABALGO UDALAREN
HERRILURRA Pérez Tafalla
MURUZABAL 232 1 296 Alorra
MU-05 ZUBICOA VENTURA, José Javier Esteban Pérez de
Tafalla, 1
MURUZABAL 13 2 308 Olibadia
MU-06 OSES ARRIAZU, M.ª Dolores Plaza
MURUZABAL 942 2 312A Alorra
1.598 312B Alorra
1.261 312C Larreak
MU-07 BERRADE DIEZ-ULZURRUN, José La Villa
MURUZABAL 9.367 2 315 Alorra
MU-08 GUEMBE SARRIGUREN, Vidal San Martin, 1
OBANOS 1.116 2 316A Alorra
14 316B Larreak
MU-09 HIJAS DE LA CARIDAD
S. VICENTE DE PAUL San Blas
MURUZABAL 912 2 435 Larreak
MU-10 IZU ARBELOA, Miguel M.ª Pza. Nagusia
MURUZABAL 421 2 436 Alorra
MU-11 PEREZ-RADA GOROSABEL,
M.ª Dolores San Juan - Lasalle, 5-5.a
MADRIL 9.264 2 321A Alorra
345 321B Larreak
MU-12 MURUZABALGO UDALA 1 - - Bidea
MU-13 MURUZABALGO UDALA 221 - - Bidea
MU-14 GURPIDE BALLENT, Joaquina San Lorentzo
OBANOS 7.228 2 322 Mahastia
MU-15 GUEMBE GUEMBE, Jesús M.ª San Martín, 14
OBANOS 244 2 323A Alorra
178 323B Alorra
MU-16 VIDART JAUREGUI, Aniceto San Juan
OBANOS 1.257 2 324A Alorra
MU-17 ARDAIZ JAURRIETA, Gerardo San Guillermo
OBANOS 3.132 2 369 Alor est.
MU-18 MURUZABALGO UDALA 624 - - Erreka
MU-19 PEREZ-RADA GOROSABEL,
M.ª Rosario Sukia, 3
DONOSTIA 3.018 2 370 Mahastia
MU-20 MURUZABAL SANTESTEBAN,
Teresa San Martin
OBANOS 673 2 371A Zainzuriak
MU-21 MURUZABALGO UDALA 58 - - Erreka
MU-22 GUEMBE LOSARCOS, Josefina San Lorentzo, 17
OBANOS 1.009 2 379 Mahastia
MU-23 PEREZ-RADA GOROSABEL,
M.ª Rosario Sukia, 3
DONOSTIA 122 2 372 Alorra
MU-24 ARDAIZ JAURRIETA, Felicitas San Guillermo, 3
OBANOS 106 2 373 Alorra
MU-25 GUEMBE LOSARCOS, Pilar San Martin
OBANOS 272 2 374 Alorra
MU-26 IRURZUN LANA, Ildefonso San Lorentzo, 39
OBANOS
GUEMBE JAUREGUI, Emilio San Lorentzo
OBANOS 82 2 375 Alorra
MU-27 TIRAPU ECHAVARRI, Juan San Martín, 16
OBANOS 351 2 376 Alorra
MU-28 ZABALEGUI LIZARRAGA, Angel Recreo
ADIOS 348 2 378 Alorra
MU-29 ALDAVE AZPARREN, Rosario Merkatondoa 2, 6.a esk..
LIZARRA 208 2 377 Alorra
HONDAKINDEGIEK UKITURIKO LURZATIAK
UTERGAKO UDALERRIA
UT-19 MARTINEZ CIRIZA, Clemente
MARTINEZ CIRIZA, Joaquín
MARTINEZ CIRIZA, Francisco Javier
MARTINEZ CIRIZA, María Teresa
MARTINEZ FERNANDEZ, José Luis
Fausta Elorz etorb. 13, 1.a
FALTZES 39.523 1 343A Alorra
1.531 1 343B Larreak
UT-20 LIZARRONDO LARRAYA, Julio
Pedro Bidagor
BARAÑAIN 3.825 1 344A Alorra
2.275 1 344B Larreak
UT-21 ZABALZA SANZ, Felipe
Kale Nagusia
UTERGA 1.505 1 345A Alorra
1.137 1 345B Larreak
239 1 345C Larreak
UT-22 JIMENEZ ANIZ, José Joaquín
JIMENEZ ANIZ, Rosario
Las Eras
UTERGA 1.676 1 346A Larreak
565 1 346B Alorra
LEGARDAKO UDALERRIA
LE-03 FERRER AZCARATE, Arturo
RODRIGUEZ AZCARATE, Manuel
Txapitela
IRUÑA 9.146 1 15A Alorra
380 1 15B Larreak
UKITURIKO ZERBITZUETARAKO ZORTASUNA
ZIZUR NAGUSIKO UDALERRIA
ZM-02 ERRO GALAR, Francisco
Lizarrako etorb.
ZIZUR NAGUSIA 231 - Telefon. 2 773A Alorra
ZM-03 ZIZUR NAGUSIKO UDALAREN HERRILURRA
Belaskoaingo et.
ZIZUR NAGUSIA 17 6 Telefon. 2 772 Larreak
ZM-04 ZIZUR NAGUSIKO UDALA
Belaskoaingo et., 26
ZIZUR NAGUSIA 80 3 Telefon. - - Bidea
ZM-06 ZIZUR NAGUSIKO UDALA
Belaskoaingo et., 26
ZIZUR NAGUSIA 65 - Telefon. - - Erreka
ZM-09 URDANOZ ALEGRE, Carlos M
URDANOZ ALEGRE, F. Javier
URDANOZ ALEGRE, M.ª Carmen
URDANOZ ALEGRE, Elvira
URDANOZ ALEGRE, José Luis
URDANOZ ALEGRE, María Fe.
San Isidro, 8
ZIZUR NAGUSIA 273 - Telefon. 2 768 Alorra
ZM-11 VILLANUEVA MATANZAS, Carlos
Guzmán el Bueno
MADRIL
VILLANUEVA MATANZAS, Ana María
Bonaire, 4, 2.a
PALMA DE MALLORCA 416 - Telefon. 2 756 Alorra
ZM-12 ALVAREZ ESEVERRI, Prudencio
El Salvador
GALAR 108 - Telefon. 2 754 Alorra
ZM-14 CIA SAGUES, Jesús
S. Frantzisko kalea, 2
ZIZUR NAGUSIA 155 9 Telefon. 2 753 Alorra
ZM-16 GONDAN MONTES, Juan Fco.
Erdiko Hiribidea
BARANAIN 27 - Telefon. 2 769 Alor int.
ZIZURKO ZENDEAKO UDALERRIA
CZ-02 IRIBARREN AMEZQUETA, M.ª Jesús
Arrieta
IRUÑA 38 - Telefon. 3 359 Alorra
CZ-03 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA
Santa Maria, 1
GAZOLATZ 7 - Telefon. - - Erreka
CZ-04 IRIBARREN AMEZQUETA, M.ª Rosario
Paulino Caballero 2, 6.a ezk.
IRUÑA 110 - Telefon. 3 224 Alorra
CZ-06 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA
Santa Maria, 1
GAZOLATZ
BARAÑAINGO UDALA
Udal plaza, 1
BARAÑAIN 263 9 Telefon. 3 223 Alorra
CZ-13 AYESA IBAÑEZ, Jose Antonio
Antso Azkarra etorb. 79, 10.a C
IRUÑA 336 9 Telefon. 3 222 Alorra
CZ-14 ARBIZU LOPEZ-ZUBIRIA, Manuel
Geltokiko auzoa
ETXARRI-ARANATZ 101 - Telefon. 3 221 Alorra
CZ-16 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA
Santa Maria, 1
GAZOLATZ 25 - Telefon. - - Erreka
CZ-17 FERRER IRURZUN, Inés
FERRER IRURZUN, M.ª Eugenia
FERRER IRURZUN, Emilia
FERRER IRURZUN, Salvador
Agoitz 20, 2.a C
IRUÑA 509 - Telefon. 3 219 Alorra
CZ-20 AZCONA AMEZQUETA, Pablo
Santa Maria 3-5
GAZOLATZ 55 - Telefon. 3 218 Alorra
CZ-26 MENCOS DEL ARCO, Pilar
Zapateria
IRUÑA 951 7 Telefon. 9 70 Alorra
CZ-30 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA
Santa Maria, 1
GAZOLATZ 12 - Telefon. - - Erreka
CZ-32 MENCOS DEL ARCO, Pilar
Zapateria
IRUÑA 145 3 Telefon. 9 71 Alorra
CZ-33 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA
Santa Maria, 1
GAZOLATZ 15 - Telefon. - - Bidea
CZ-37 MENCOS DEL ARCO, Pilar
Zapateria
IRUÑA 1.452 17 Telefon. 9 62A Alorra
CZ-40 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA
Santa Maria, 1
GAZOLATZ 24 - Telefon. Bidea
CZ-41 MENCOS DEL ARCO, Pilar
Zapateria
IRUÑA 114 - Telefon. 9 76B Larreak
CZ-44 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA
Santa Maria, 1
GAZOLATZ 4 - Telefon. Erreka
CZ-45 MENCOS DEL ARCO, Pilar
Zapateria
IRUÑA 63 - Telefon. 9 78A Alorra
62 - Telefon. 9 78B Larreak
CZ-46 MENCOS DEL ARCO, Pilar
Zapateria
IRUÑA 584 9 Elektriz. 9 82A Alorra
CZ-48 MENCOS DEL ARCO, Pilar
Zapateria
IRUÑA 152 - Elektriz. 9 54 Alorra
CZ-77 AYERRA ARMENDARIZ, Jesús
Iturritxe etorb., 3
ASTERAIN 50 9 Telefon. 11 273 Alorra
25 Elektriz.
CZ-78 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA
Santa Maria, 1
GAZOLATZ 36 - Telefon. - - Bidea
CZ-80 LABIANO LOPEZ, José Emilio
Yanguas y Miranda, 17, 4.a
IRUÑA
JAUREGUI SANMARTIN, Dorotea
Navarro Villoslada 11, 6.a ezk..
IRUÑA
LOPEZ IRIBARREN, Basilio
Zizurko R., 56
ZIZUR TXIKI
LOPEZ IRIBARREN, Javier A.
Fuente del Hierro 3, 4.a A
IRUÑA 236 9 Telefon. 11 295 Alorra
25 Elektriz.
LEGARDAKO UDALERRIA
LE-05 FERRER AZCARATE, Arturo
Txapitela
IRUÑA
RODRIGUEZ AZCARATE, Manuel
Sarasate pasealekua 4, 1.a
IRUÑA 112 - Elektriz. 1 13B Pinudia
LE-08 AZPARREN ECHARRI, Máximo
San Bartolome gaina
DONOSTIA 105 3 Elektriz. 2 433 Larreak
LE-09 LEGARDAKO UDALAREN HERRILURRA
LEGARDA 351 6 Elektriz. 2 480 Larreak
LE-10 BARASOAIN RECARTE, Eusebio
Santa Ageda, 3-8.a
LEGARDA 101 - Elektriz. 2 431 Larreak
LE-14 SANMARTIN ELIA, José,
Kale Nagusia
LEGARDA 149 9 Telefon. 2 336C Alorra
LE-15 DIEZ-ULZURRUN ECHARTE, M.ª Rosario
Nafarroa Beherea 10, 5.a esk.
IRUÑA 121 - Telefon. 2 337A Alorra
LE-17 SANMARTIN ELIA, José
Kale Nagusia, 15
LEGARDA 24 - Telefon. 2 331A Alorra
112 - Telefon. 2 331B Larreak
LE-18 SANMARTIN ELIA, José
Kale Nagusia, 15
LEGARDA 4 - Telefon. 2 341 Alorra
LE-19 LARUMBE ANSOAIN, Fco. Cecilio
Irunlarrea 28, 5.a D
IRUÑA
LARUMBE ANSOAIN, M.ª Carmen
Altzania errekaren kalea 3.a
IRUÑA
UTERGA GUINDO, M.ª Isabel
Saint Sever 3, 1.a ezk.
GARES
LARUMBE ANSOAIN, Javier Antonio
Kale Nagusia, 12
LEGARDA
LARUMBE ANSOAIN, M.ª Nieves
LEGARDA
LARUMBE ANSOAIN, M.ª Ascensión
Jasokunde kalea 2, 7.a B
IRUÑA 127 - Telefon. 2 340 Alorra
LE-20 DIEZ-ULZURRUN ECHARTE, M.ª Rosario
Nafarroa Beherea 10, 5.a esk.
IRUÑA 26 - Telefon. 2 339 Alorra
LE-21 LEGARDAKO UDALAREN HERRILURRA
LEGARDA 39 - Telefon. 2 329A Pinudia
LE-54 LEGARDAKO UDALA
Kale Nagusia z.g.
LEGARDA 148 - Telefon. - - Erreka
LE-55 BELZUNEGUI OTANO, Silvestre
Abejeras 2, 3.a esk.
IRUÑA 235 - Telefon. 3 111 Alorra
LE-62 BERUETE AZPARREN, Jesusa
Kale nagusia, 21
LEGARDA 44 9 Telefon. 2 342 Alorra
GALARKO UDALAREN HERRILURRA
GA-21 BIURRUN ARTAZCOZ, Jesús M.ª
Abejeras, 5 bis, 4.a B
IRUÑA 408 - Elektriz. 11 254 Alorra
GA-22 SANMARTIN ERICE, Juan
Encarnación, 3
GALAR 404 9 Elektriz. 11 92B Alorra
OBANOSKO UDALERRIA
OB-10 GOMEZ-SEGURA ECHARRI, Tomás
San Salvador
OBANOS 58 9 Elektriz. 3 354
OB-30 LEGARBIDEA, S.L.
San Guillermo, z.g.
OBANOS 4 - Telefon. 2 440 Alorra
OB-32 ESTELLA LANA, M.ª Concepción
San Martín
OBANOS 261 18 Telefon. 2 439 Alorra
OB-33 OBANOSKO UDALA
Foruen plaza, 1
OBANOS - 9 Ur hartunea - - Erreka
18 - Telefon.
OB-35 GURPIDE BALLENT, Joaquina
San Lorentzo, 22
OBANOS 239 - Elektriz. 2 450 Mahastia
OB-40 ARRAIZA JAURRIETA, M.ª Camino
Karlos III.a etorb. 30, 4.a I
IRUÑA 203 - Elektriz. 2 485 Alorra
OB-41 PEREZ-LABORDA PEREZ-RADA, José M.ª
Gurutze bidea
OBANOS
PEREZ-LABORDA PEREZ-RADA, Alberto
Asuako errep.
GETXO 734 - Elektriz. 2 494 Alorra
OB-52 VIDART JAUREGUI, Aniceto
San Juan, 56
OBANOS 393 9 Elektriz. 2 531 Alorra
OB-57 OSES ARRIAZU, María Dolores
Erdiko kalea
MURUZABAL 48 - Elektriz. 2 490 Alorra
MURUZABALGO UDALERRIA
MU-01 ECHEVERRIA MENDIOROZ, Cruz
Kale Nagusia, 3
MURUZABAL 125 - Elektriz. 1 299A Alorra
MU-06 OSES ARRIAZU, Mª Dolores
Plaza
MURUZABAL 437 9 Elektriz. 2 312A Alorra
MU-19 PEREZ-RADA GOROSABEL, M.ª Rosario
Sukia, 3
DONOSTIA 393 9 Elektriz. 2 370 Mahastia
TUNELA ETA ZUBIBIDEA EGITEKO ALDI BATERAKO OKUPATUKO DIREN LURZATIAK
ZIZURKO ZENDEAKO UDALERRIA
CZ-94 PERER CIRIZA, Luis
Tafalla kalea
IRUÑA 1.842 11 251 Alorra
CZ-95 ZIZURKO ZENDEAKO UDALA
Santa Maria, 1
GAZOLATZ 274 - - Bidea
CZ-96 URTASUN TORRANO, Javier
ECHARTE GRACIA, Leonor
LABALDE ECHEGOYEN, Fortunata
URTASUN TORRANO, Matilde
San Migel, 20-2.a
IRUÑA 4.674 11 252 Alorra
CZ-97 CIRIZA NAGORE, José
CIRIZA NAGORE, Esperanza
CIRIZA EDERRA, Félix Jesús
FERRER IRURZUN, Salvador
Navarro Villoslada, 12, 3.a ezk.
IRUÑA 3.334 11 248 Alorra
UTERGAKO UDALERRIA
UT-01 UTERGAKO UDALAREN HERRILURRA
UTERGA 1.931 1 316 Artadia
UT-02 UTERGAKO UDALAREN HERRILURRA
UTERGA 857 1 315 Alorra
UT-03 SANMARTIN BAZTAN, Fernando
SANMARTIN BAZTAN, Rodolfo
Kale Nagusia
UTERGA 5.711 1 313A Alorra
1.190 1 313E Artadia
UT-05 SANMARTIN BAZTAN, Rodolfo
Ezkien plaza, 4, 15.a B
BARAÑAIN 2.339 1 312A Alorra
UT-06 ARANGUREN PAGOLA, Abundio
Kale Nagusia, 56
UTERGA 80 1 311B Alorra
389 1 311C Larreak
UT-07 UTERGAKO UDALA
Kale Nagusia, z.g.
UTERGA 165 - - Erreka
UT-09 ARANGUREN PAGOLA, Abundio
Kale Nagusia, 56
UTERGA 1.089 1 310 Alorra
BEHIN-BEHINEKO DESBIDERAKETENGATIK UKITURIKO LURZATIAK
LEGARDAKO UDALERRIA
LE-05 FERRER AZCARATE, Arturo
RODRIGUEZ AZCARATE, Manuel
Txapitela
IRUÑA 5.338 1 13A Alorra
LE-24 BIURRUN LEZAUN, José Luis
Santa Zezilia
LEGARDA 1.026 2 347A Alorra
LE-28 BERUETE AZPARREN, Jesusa
Kale Nagusia, 21
LEGARDA 1.399 2 345 Alorra
OBANOSKO UDALERRIA
OB-35 GURPIDE BALLENT, Josquina
San Lorentzo, 22
OBANOS 159 2 450 Mahastiak
OB-56 GUEMBE LOSARCOS, Josefina
San Lorentzo, 17
OBANOS 2.032 3 15 Alorra
OB-58 GUEMBE LOSARCOS, Josefina
San Lorentzo, 17
OBANOS 1.316 3 16 Alorra
OB-59 OBANOSKO UDALA 62 - - Erreka
MURUZABALGO UDALERRIA
MU-20 MURUZABAL SANTESTEBAN, Teresa
San Martín
OBANOS 1.002 2 371A
MU-23 PEREZ-RADA GOROSABEL, Mª. Rosario
Sukia, 3
DONOSTIA 159 2 372
Iragarkiaren kodea: A0012048
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50