I. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
Agintariak eta Langileak
EBAZPENA, 2001eko otsailaren 26koa, Funtzio Publikoaren zuzendaria nagusiak emana, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Administrazio eta Giza Baliabideen zuzendariak emana, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko gradu ertaineko teknikari-liburuzain izateko bi lanpostu oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onesten duena.
Funtzio Publikoaren zuzendari nagusiak 2000ko abenduaren 18an emandako Ebazpenaren bidez, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko gradu ertaineko teknikari-liburuzain izateko bi lanpostu oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdia onetsi zen. Deialdi hura 2001eko urtarrilaren 12ko Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratu zen (6. zk.). Horren akats zuzenketa bat eman zen argitara 2001eko otsailaren 12ko Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean (20. zk.).
Erreklamazioak aurkezteko epea bukaturik, bidezko da izangai onartu eta baztertuen behin-behineko zerrenda onestea.
Horrenbestez, Lehendakaritza, Justizia eta Barne kontseilariak urriaren 13an emandako 201/1999 Foru Aginduaren bidez esleitu zizkidan eskurantzak erabiliz,
EBATZI DUT:
1. Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko gradu ertaineko teknikari-liburuzain izateko bi lanpostu oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onestea. Zerrenda eranskinean ageri da.
2. Izangaiek, behin-behineko zerrenda Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratu eta ondoko hamar egun naturaletan, erreklamazioak aurkez ditzakete eta, akatsik bada, haiek zuzendu.
Iruñean, bi mila eta bateko otsailaren hogeita seian.-Funtzio Publikoaren zuzendari nagusia, Ignacio Bandrés Urriza.
E R A N S K I N A
Onartu eta baztertuen behin-behineko zerrenda
-Txanda irekia:
Onartuak:
ABARZUZA MEZQUIRIZ, XABIER
ANTOLIN VEGA, M.ª CONCEPCION
ARABAOLAZA AMEZUA, AINARA
AYALA GUARDIA, AZUCENA
AYESA CEMBORAIN, ALFREDO
BARRERO GOÑI, MANUEL
BERMEJO MATILLA, MARTA
BURGUETE VILLANUEVA, M.ª ANGELES
CABALLERO LORENZO, BLANCA ESTHER
CABELLO RUIZ, ELENA
CASTERA OROZ, SANDRA
CHIVITE CRISTOBAL, ENCARNA
COMAS AMADOR, MARIA JOSE
CUARTERO ABAD, MARIA ISABEL
EGUIZABAL ESCRIBANO, M.ª TERESA
ELORZA CIAURRIZ, M.ª ELENA
ERREA IRISARRI, ALBERTO
ESPOZ GONZALEZ, M.ª BEGOÑA
FERNANDEZ BORTIRI, MIGUEL
GARCIA APARICI, MARIA TERESA
GOMEZ LOZANO, ELENA
GOMEZ MANRIQUE, JOSE ANTONIO
GUERRERO ASPURZ, MARIA CARMEN
HUARTE-MENDICOA IZU, GABRIEL
IDOATE PLATERO, BEATRIZ
ILARREGUI GOMARA, ALEJANDRO
IRANZU BALBUENA, RAQUEL
IRIARTE OLLO, JORGE
JIMENEZ ATIENZA, AMALIA
JIMENEZ GARCIA, ELVIRA
LAVADO PIRIS, M.ª TERESA
LERGA SENOSIAIN, NATIVIDAD
LEZA LANDER, YOLANDA
LOPEZ ROMERO, CRISTINA
MARTIN DE AGUILERA MORO, PALOMA
MARTINEZ MANZARBEITIA, M.ª EUGENIA
MATARREDONA VIVES, MARIA JESUS
MICHELENA ORDOQUI, LUIS
NAVARLAZ RODRIGUEZ, CAMINO
OTERMIN ELCANO, MARIA TERESA
PEREZ ALIENDE, MARIA LUISA
PLA GARCES, JOSE MARIA
PRO RUBIO, ANA ISABEL
RIUS SALETA, M.ª CARMEN
RODRIGO ERREA, ITZIAR
RODRIGUEZ SANCHEZ, ANA ISABEL
RUIZ GARCIA, JOSE ESTEBAN
SALINAS LIBERAL, M.ª JOSE
SANCHEZ GRAVALOS, ROSA MARIA
SANCHEZ MOVELLAN, RAUL
SILANES SUSAETA, GREGORIO
UNZUE GARDE, CRISTINA
URROZ DOMINGUEZ, MARIA PILAR
URROZ GUILLEN, NEREA
VELASCO GARRO, MARGARITA
ZABALLA URRUTIA, KOLDO
Baztertuak: Inor ez.
-Igoera txanda:
Onartuak:
DIEZ AJONA, M.ª ASUNCION
ESPARZA NAVARRO, ISABEL
FRAILE LOPEZ, JOSE A.
IBAÑEZ AGUIRRE, AMAIA
MAESTRO PEGENAUTE, ASUNCION
OLASO VAL, ANA ISABEL
OYARZUN MARTINEZ, VIRGINIA
SESMA CELORRIO, ALICIA
SESMA VEA, MARIA ANTONIA
URBIOLA CASALES, ORREAGA
Baztertuak: Inor ez.
Iragarkiaren kodea: A0102116